Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Zakochana - mój też jest z taką kobietą może oni właśnie tego potrzebują? Wszyscy jego koledzy mu mnie zazdrościli - on sam o tym mówił - ale wybrał moje przeciwieństwo a mnie zostawił i nic go nie obchodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny: trudną prozę, łatwą poezję, odwrotnie też... Kiedyś- do szuflady, potem: tylko dla Niej😍 Teraz nie ma mnie, nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana:skad ja to znam? moj bm tez mial wszystko-wyprane,wyprasowane,zaplacone rachunki,zapuky zrobione,dzieci przypilnowane,zarcie pod nos podane(oboje pracowlaismy,a ja zap**lam jeszcze w domu,on nie robil nic)i co?tez sie znudzil..znalazl sobie mloda pipipi ktora nie gotuje-jedza w knajpach,nie pierze nie prasuje-musi to robic sam,sprzataja na zmiane i jest mu SUPER!! my jestesmy po prostu GLUPIE,bo zolzy wygrywaja:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: to zupełnie nie tak! Uczciwie przyznam, że moja była była jak Wy, ale Czarodziejka też dba o swojego mężczyznę, wiem przecież, PAMIĘTAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocie to jak jest?dlaczego takie zera nam zabieraja facetow?dlaczego wygrywaja takie,ktore nic nie robia,a my jestesmy olewane i zostajemy same?powiedz nam jako facet jak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny: Ośmieliłem się kiedys zdefiniować Miłość, ale nie zrobię tego juz nigdy. Wiem tylko tyle, że Istnieje i nie mija, jak w Tytule Topiku, a jeżeli mija... i pojawia się kolejna- czyż poprzednia była prawdziwa? Być może- mam nadzieję!- wraca, ale to przecież nie zmienia niczego- jeżeli wraca- To Ona:-) Mam Niezachwianą niczym Pewność, że moja H i ja- To Najprawdziwsza Miłość😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam oczywiscie na mysli panne mojego bylego bo dla niej rozwalil rodzine,zostawil dzieci a ona wiedziala jak jest i ...mimo wszystko byla z nim i wiecie pal licho ja,ale nie wybacze jej nidgy tego co zrobila moim dzieciom,bo ja cierpialam ale przeszlo ba nawet pozniej bylam szczesliwa z moim A ale one,cierpia do dzis bo nie maja ojca a jego panna jest niewiele starsz od nich zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just like the Snow in Summer: as You melt into the Sea... Goodbye, Sugar Girl..?:-( KOCHAM CIĘ!😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie -- z własnego doświadczenia wiem że tylko s**ki podobają się facetam !!! koledzy mojego ex twierdzą że ja jestem 1000 razy ładniejsza i fajniejsza i gadają że to nimfomanka (nie wiem nieznam jej osobiście) a jednak jest z nią! To kogo kochają faceci!? On dla mnie był pierwszym facetem, dbałam o niego, zawsze trzymałam jego stronę a w zamian co mam ... Niczym jestem dla niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyny bylo podobnie. Wszystko dla Niego byl;o. Staralam Sie jak szalona. Zadnemu facetowi wczesniej nie gotowalam , nie pralam , itp. Bylam szczesliwa jak MU sie buzka usmiechala gdy ze smakiem palaszowal co dla Niego ugotowalam. LIczyl sie tylko ON i dbalam by zawsze mial co najlepsze jak byl u mnie. I tym przegralam :/ Zawsze mowil, że ceni we mnie moje cieplo , ktore ode mnie bije i ze kocha mnie taka jaka jestem. Tydzien przed tym jak znikl , zlapal mnie w locie, przytulil do siebie i powiedzial, żebym sie nigdy nie zmieniala, taka mnie kocha :( I co jednak ta ciepla , dbajaca o Niego kobieta, ktora kocha Go taka miloscia o jakiej marzyl i mowil duzo jednak nie spelnila Jego oczekiwan. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak to jest?czy z milosci mozna znienawidzic? wychodzilam za maz i wydaje mi sie ze kochalam mojego meza,potem po tym co mi zrobil cos we mnie umarlo i juz nic do niego nie czulam czy to byla nieprawdziwa milosc?uluda? a moze prawdziwa tylko po prostu po latach cirpein ,upokorzen i bezsilnej (z gory przegranej)walki o nas wypalilo sie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobać się??? A cóż to za problem? Mówie we własnym imieniu: Piękno na Zewnątrz, Prawdziwe- zawsze jest Tym Samym, Co Wewnątrz:-) A To nie jest wcale powszechne. Wiem, to perspektywa Naszej Miłości, ale nie znam innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie --- najwyraźniej ja dla niego nie jestem piękna ani na zewnąrz ani osobowością--smutne to bardzo:-( Tylko po co pozolił mi łudzić się i wierzyć w nas tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ezo! U mnie tak sobie;-) ani dobrze ani źle On się nie odzywa ale przynajmniej wiem że dziś wnocy spał w swoim łużku. Tęsknię bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dla Ciebie😍, Wiem, że Pamiętasz, Kochanie😍: Dawnych mistyków ludzkiej duszy Pieśń: Księżyca Ciemna Strona... Słońce zabija na raty Nas... W nadfiolecie. Schodami do Nieba zacząłem się piąć- Tam nie ma autostrady. Myślę o Tobie, a Ptakiem jest Myśl... Zbytek słów. Me światy są obce, bez Nocy i Dnia- tam Wiersze z obłędu powstają. Lecz póki tu jestem, proszę, Kochaj mnie... Dotykaj mnie... Dotykaj, Delikatnie, Bezszelestnie, Ciepłem Palców... Dotykaj, Aksamitnie, Rzęs Pokłonem- nie przestawaj... Dotykaj, Całowaniem i Oddechem- Tak, jak Lubisz... Dotykaj, Smugą Włosów, niby Muślin, Bólowi zadaj Ból... Kochanie: samotność można wypić do dna, choć to trudne, Miłość Prawdziwą daje tylko bóg i Zrozumienie... Wszędzie go szukam, dla niego chcę żyć, wbrew poępieniom! Tęsknię za Ciszą Bezludnych Wysp... Dzikich plaż... Me światy są obce, bez Nocy i Dnia- tam Wiersze z obłędu powstają. Lecz póki tu jestem, proszę, Kochaj mnie... Dotykaj mnie... Dotykaj, Delikatnie, Bezszelestnie, Ciepłem Palców... Dotykaj, Aksamitnie, Rzęs Pokłonem- nie przestawaj... Dotykaj, Całowaniem i Oddechem- Tak, jak Lubisz... Dotykaj, Smugą Włosów, niby Muślin, Bólowi zadaj Ból... Wiem, że Chcesz Wspólnych Snów- Dam Ci Je, nie Bój Się, nie Bój Się... Dziwne jest Piękne, wciąż twierdzę tak- gorsząc dewotów. Na urodziny sam sobie dziś dam znak pokoju... Kochanie: samotność można wypić do dna, choć to trudne... Więcej nic nie Mów, tylko Przytul Się... Dotykaj mnie... Dotykaj, Delikatnie, Bezszelestnie, Ciepłem Palców... Dotykaj, Aksamitnie, Rzęs Pokłonem- nie przestawaj... Dotykaj, Całowaniem i Oddechem- Tak, jak Lubisz... Dotykaj, Smugą Włosów, niby Muślin, Bólowi zadaj Ból... Dotykaj... KOCHAM CIĘ😍😘😘😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 złotych w gotowce
to nie sa zaczepki, mam chyba prawo wyrazic swoje zdanie na temat wrozb i klatw ktore te dziewczyny rzucaja, co to jest, forum zamkniete jednowątkowe? :o pani Cenzor fajnie ze Pani spelnia swoj obowiazek ale nadgorliwosc nawet w takim hmm.."fachu" nie jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just for Yoy😍, as well, Honey😘: There is noone left in the world, that I can hold on to... There is really noone left at all, there is only You. And if You leave me now- You leave all round beware of Us... There is really noone left- You are the Only One. But still the Hearth is far from You... To put Your Trust in me... I love You more, than I can say... I want You just Believe... KOCHAM CIĘ😍😘😘😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona Mawiała, że jestem okropny:-)... Jejkuuuuu!:-( Tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×