Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość lila224
I naprawdę będe tak w głębi duszy :) (choć ten jedyny ma teraz inną:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja umarła we mnie....już nic nie ma sensu:( poddaję się....nie mam siły Only jestem z Tobą,kochana🌻 Kocie przynajmniej Ty walcz... Czekająca cieszę się :) Zakochana życzę Ci szczęścia i powodzenia😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: 🌻 Walczę, od lat, wydawało mi się, że już zrobiłem wszystko, potem mój błąd:-( i coraz gorzej:-(, ale walczę, od pół roku na kolanach, od kilku dni bez nogi- można się tak wyprostować?- obrywam coraz mocniej, ale nie przestanę, nie zaniecham walki. Bardzo Ją Kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie nawet nie wiesz jak czekałam na takie słowa od Niego,jak bardzo chciałam usłyszeć,że kocha,że chce,że będziemy MY.... a błędy?..wszyscy je popełniamy,ważne,żeby się na nich uczyć i i ich nie powtarzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaa
Ja tam czekam od 3 lat i mimo tego,że jestem bardzo młoda to wydaje mi się, że to jest ten właściwy. W sumie rozstaliśmy się, bo miało być tak lepiej, ale wcale nie jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻 Wczoraj zaczął spadać na mnie przerażający spokój...:-( Wiecie... Nie przestane walczyć o Nas, wszystkimi dostępnymi i niedostępnymi metodami, środkami. A jeśli zabraknie życia na wygranie tej walki- sam znajde nastepny swiat, nastepny czas, w Którym Jest Ona i będe walczył dalej:-) Aż pokonam każda z przeszkód, wypije do dna samotność i ból i wreszcie- Nasz Czas i Świat:-) I spokój, który był przerażeniem zniknął:-) KOCHAM JĄ WIECZNIE😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie samopoczucie fatalne od dłuższego czasu......:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailormoon: dwa tygodnie, to bardzo długo:-(, ale wcale nie znaczy, że jest źle. Tiny:🌻... PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE:-) Ezo: powiesz mi coś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailormoon: nie wiem, ja chyba zawsze zdaję sobie sprawę z tego... Choć zdarza mi się zapominać:-(... Ale jezeli możesz powiedzieć- mów Mu o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zapomnieć o Tobie, nie jest w mojej mocy,prosze powiedz jak żyć mam?kiedy wiem, że bez Ciebie życie jest pozbawione życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy patrzę na Ciebie, choć jesteś daleko Me serce cieszy się Me usta krzyczeć chcą, choć nie wiem dlaczego A ręce dotykać Cię Ja jestem tutaj a Ty jesteś tam Lecz serca nasze tęsknią Dlatego tę prawdę przekazuję wam Miłość jest mocą największą Gdy Kochasz Kogoś, nie ważne jest że Ty jesteś tu, a on tak daleki Wierzysz w tę Miłość i ufasz i wiesz że zawsze będziecie ze sobą na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Probuje sie skontaktowac z Ezo.Nie wiecie co sie z nia dzieje? sajlonmunka, masz z nia kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻 Pod wpływem pewnych wydarzeń uznałem, że koniec z ograniczeniami, hamulcami, skrupułami i kocią delikatnością... Wobec pewnego osobnika. Wilk o duszy kota jest nieprzewidywalny i bardziej niebezpieczny. Cała Nasza Historia jest jak nie z tego świata- kot poraniony odpoczywa daleko, wilk- kontynuuje walkę. Bez pardonu. KOCHAM JĄ😍!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupisz, czy nie, "debil" jest zarezerwowany od dawna dla kogo innego, bądź łaskaw/a użyć innego sformułowania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: zauroczenie nie zawsze jest PRAWDZIWĄ MIŁOŚCIĄ, zwykle nie, dlaczego chcesz od nas odejść?:-( Poza tym... Gorące pozdrowienia... Może manipulacja, a może Coś zupełnie innego... Nie wiem, ale nie wszyscy faceci to ten sam szablon:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: czy jesteś gotowa wysłuchać opinii nieczłowieka? Jak sądzisz, skąd moje nieludzkie nicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: to nie są sprawy, o których mogę pisać tu ze szczegółami, ale jestem gotowy dużo powiedzieć Ci off topic... Mnie zaboli, ale Tobie może dać wiele zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: myślisz, że zostałem tak potraktowany? Nie czuję się tak. Wbrew wszystkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×