Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Pain... Dziewczyny, co się stało???:-( Sailormoon, znasz mój mail, napisz, proszę... 🌻🌻🌻🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
na innym topiku, pod innym nickiem pisząc only się dziś wpisała... Straciła swoją maleńką Gwiazeczkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
a ja nie jestem sailormoon Kocie, to przypadkowa zbieżnośc nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain...: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻... Światów tak wiele, tam jest Jej, dałaś Jej drogę, jejku, nie potrafię w necie, trywialnymi słowami:-(... Ktoś z naszych ma mój numer, nie moge podać go tutaj... Chociaż- spróbuję, dzwoń, kiedy zechcesz: ^)&^*))$@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do salomonka
salomonka gdzie ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salomonko: zorientowałem się trochę za późno, wiem, że jesteś Kimś innym, dziękuję Ci że napisałaś o Pain🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
Przepraszam, ale nie podam linka do topiku, skoro only występuje tam pod innym nickiem i sama tego wam nie podała. Kocie - mnie też serce się kraje na myśl o tym, jak cierpi only

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do salomonka
ok sama znajdę po prostu jest kilka takich ja tam też piszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że to moje ostatnie dni, chcialbym jeszcze zrobić w zyciu coś dobrego... Nie wiem, kto potrzebuje.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi przykro
czy to prawda, ze Only utraciła coreczkę? bardzo jej wspólczuje ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ Jeśli to prawda Only...łączę się z Tobą w smutku. Mogę z Wami pobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże,dopiero przeczytałam,nawet nie jestem w stanie sobie tego bólu wyobrazić....:(:(:(:(: Only-jestem myślami przy Tobie kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only na to nie ma słów .... gdybyś potrzebowała kontaktu Ezo ma na mnie wszystkie namiary ... choć wiem,że w takiej chwili chce się być samemu.... przytulam mono ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: nie KONIEC!!!🌻🌻🌻... Spójrz w niebo, gwiazdy, księżyc- zajrzyj w Siebie: przecież to samo Piękno i świat, któremu jest potrzebne, by nie sczezł do szczętu! I wszyscy, KTÓRYM JESTEŚ POTRZEBNA! Znasz chyba mój mail, jeśli nie, Ezoteryczna zna, odezwij się, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza chyba przeze mnie ...dlatego nic wczesniej nie napisalam co sie stalo...przepraszam... :( Piszcie co u Was i nie opuszczajcie topiku...przeciez to byl dla Was ( dla mnie tez) taki swojego rodzaju azyl . nie daje sobie rady ze wszystkim...On nic nie wie, nie skontaktowal sie ze mna wcale ani przed ani po tym najgorszym dniu :( w poniedzialek wyjezdzam , musze zmienic cale otoczenie i sprobowac ukoic bol tam gdzie przynajmniej miejsce i przedmioty nie beda mi mojej Gwiazdki i Jego przypominac...Odezwe sie do Was za jakis czas. Pozdrawiam Was cieplo i mam nadzieje , ze Wasze bolaczki beda mialy pozytywne rozwiazanie. 🌻 wczoraj znalazlam porzuconego psiaka...taki maly dar od Boga... strasznie wychudzony i zmarzniety...bylam z nim u weterynarza ,bedzie z nim dobrze...jego chociaz moge uratowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻... U mnie gorzej:-(, staję się cieniem, który wciąż dźwiga coraz więcej... Nie szukam odpowiedzi, po prostu strasznie tąpnęło:-( Nie, nie przestaję walczyć, tylko czy kiedykolwiek już nie będę musial? W ten sposób? O Miłość trzeba walczyć także, kiedy jest Dobrze, to wiem, ale nie taką walkę toczę:-( I wciąż nie wiem, co ze sobą począć przez najbliższe tygodnie. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only -- Wiem że żadne słowa nie złagodzą Twojego bólu... Mam nadzieję że mijający czas złgodzi go choć trochę! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kociaku!!! U mnie jakoś leci. Dużo pracy. Z byłym mam kontakt na stopie koleżeńskiej. Czasami wpada na kawę, pomaga mi kiedy z czymś nie umiem sobie poradzić. Fajnie nam się rozmawia. Ostnio wynalazł dla mnie nowy komputer chociaż go o to nie prosiłm (przy jakiejś rozmowie wspomniałam że stary się sypie). Cieszę się z tego co jest i nie naciskam na nic więcej. Chociaż czasami mam na końcu języka żeby zapytać dlaczego to wszystko dla mnie robi przecież jestem dla niego tylko ex panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: ja też nie naciskam, tak naprawdę zrobiłem to "tylko" raz:-(, o raz za dużo"-(, potem już coraz gorzej:-(... A wciąż, choć wielekroć Rzadszy, Sms, Zdjęcie...😍 W dodatku Tak Czarująco Uśmiechnięta...:-)😍... Zwariuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila224
Chciałam się was zapytac widze ze i faceci tez tu bywają czy naprawde wierzycie w ta pierwszą miłosc ze to ona jest prawdziwa?? Bo ja chciałabym bardzo wierzyć :( ze to czego juz nie mam kiedyś wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sailormoon: nie chcę braku Tęsknoty, kiedy było Lepiej, wcale nie tęskniłem mniej, ja Naprawdę nie chcę i nie umiem bez Niej żyć. Ale jednocześnie wcale nie chciałem i nie chcę jej więzić, to trochę skomplikowane, ale naprawdę tak jest i było. Lilly: Pierwsza, nie wiem, jak u innych facetów, zresztą od różnych bywałem już wyzywany na tym forum, ale po prostu PRAWDZIWA JEST JEDNA. Musze już wylogować sie, pada mi bateria, a zapomniałem o zasilaczu:-( Dobrej Nocy, Pain🌻🌻🌻... Dobrej Nocy Wszystkim🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila224
Chyba jednak wierze w ta prawdziwą:) i mam nadzieje bo mimo wszystko zawsze uwazałam tak jak napisałaś to nie film a miłośc nie jest prosta chyba sporo musi przejsc by okazało się ze to coś wyjątkowego... dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×