Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Zalana brawo - TAK Trzymaj! Wiesz ja kiedyś byłam bardzo podobna do Ciebie. Liczył się tylko On ja zawsze z tyłu. Kiedy odszedł zawalił mi się świat... ale się podniosłam. Wbrew pozorom wyrządził mi przysługę tym że mnie zostawił. Zrozumiałam że to ja jestem najważniejsza, "odzyskałam" swoje życie. I wiesz co kurcze jest mi ze sobą dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny -- mi cyganka też powiedziała że jest szansa... Nie chcę zapeszać ale mam nadzieję że miala rację. Długo na niego czekałam a kiedy myślałam że już wszystko stracone, odezwal się. Jeśli chodzi o stawianie kart to mi nawet pasjans nie wychodzi :-) ale w Tobie chyba jest potencjał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochna-- a dlaczego mamy nie wierzyć? Co to szkodzi? Nawet jeśli się nie sprawdzi to co mówą to jednak niesamowicie poprawia nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana - a jednak coś się sprawdziło. Szczęśliwe zakończenie! Jesteś szczęśliwa, niedługo Twój dzień :-) Może nie jesteś z ex ale spotkałaś miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę w Nas, inaczej nie umiem, dlatego nie poproszę juz o wróżby, choć zaczął się czas wilczej zamieci, czas pogardy:-( Dobry wieczór Wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca tak,we mnie jest taki potencjal,ze hoho :P:P:P:P:P Zakochana ja wierze,bo juz nie raz mi sie sprawdzily wrozby, horoskop tez mi sie zazwyczaj sprawdza;) zreszta wiesz,ja zawsze podchodzilam do takich spraw z dystansem...do czasu az pewnego dnia przez przypadek trafilam do kobiety,ktora na mnie czekala,wrozyla z dloni i oczu,nie sprawdzala przyszlosci tylko opowiedziala o mojej przeszlosci,wszystko...bylam w szoku...za jakis czas pojechalam do niej znowu juz w konkretnym celu-chcialam poznac przyszlosc...powiedziala co widzi,jednak dodala,ze to sa tylko opcje...wiele z tego sprawdzilo sie,jedne rzeczy wczesniej, inne pozniej...teraz wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana-ja widocznie jestem jeszcze naiwna i wierze,ale nie powiem-dobrze mi z tym:) Czekajaca-do mnie nie odzywala sie,mam nadzieje,ze u Dziewczynek wszystko ok....moze juz sa w domku i ciesza sie soba...wtedy Only nie mialaby czasu na pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana--to nie do konca tak jest,chyba zle mnie zrozumialas,wierze we wrozby-nie slepo,ale przyznaje,ze cos w tym jest...jednak nie siedze bezczynnie czekajac na spelnienie wrozby,ja normalnie zyje-pracuje,zajmuje sie domem,wychowuje dzieci,walcze z ex mezem-wrrrrrr,spotykam sie ze znajomymi,chodze do kina,pubu,na basen,kregle itd itp nie odcinam sie od swiata,poznaje nowych ludzi,jednak nie chce sie z nikim wiazac,bo kocham Go...nie wiem,moze mi za jakis czas przejdzie to uczucie,moze jak nic sie nie wydarzy to zaczne zauwazac facetow pod katem zwiazku....ale teraz nie....jeszcze nie.....moze nigdy...moze sie zejdziemy...teraz czekam na Jego ruch...i na razie mi to wystarcza...a przy okazji ucze sie cierpliwosci-a brakowalo mi jej bardzo,wiec ma to tez korzysci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to wiem i nic do Ciebie absolutnie nie mam,tylko chcialam wyjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straciłem już wszystko... usłyszałem że przytłaczam ją... tym że raz na tydzien chcialem porozmaawiac, wiedziec co słychać... Potem złagodniała, powiedziała że chce mieć ze mna dobry kontakt... nie rpzeszło jej przez gardło żadne cieplejsze słowo.. jestem \"kolegą z którym zrobiła cos nie tak\"... pękło wszystko... zdjałem nawet wisiorek od niej... nie mówie nic nie piszę... nie odpisałem nawet na maila.. żegnaj na zawsze... zanim odbieżesz mi wspomnienia dobrych chwil do konca... wole zebys znikła teraz zupelnie z mojego zycia, to i tak za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻:-) Ktoś wie, co u Pain? Myślę, że odkrywa Swoją Córkę i jest wszystko OK:-) SzaroSzary: 🖐️, Wspomnień nie może pozbawić Cię absolutnie nikt, nie są czymś, co można odebrać, przeżyłeś to wszystko NAPRAWDĘ. Trzymaj się. Wiecie, dzisiaj wydarzyło sie Coś, Co sprawiło, że po raz pierwszy od wielu miesięcy zacząłem uśmiechać się w pracy, aż skomentowała to jedna z moich pracownic:-) Nie mam cienia wątpliwości: niezależnie od wszystkich okoliczności i wydarzeń- przeszłych, obecnych i przyszłych- BĘDZIEMY RAZEM:-) KOCHAMY SIĘ NAPRAWDĘ:-)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mam ostatnio mase spraw na glowie,nie moge tu czesto zagladac,ale widze,ze nie tylko ja....pusto tu... Napiszcie co u Was? Czy Only odzywala sie do kogos? U mnie natlok spraw,goraczka mikolajowa i przedswiateczna w pracy,w domu maly remont....On milczy,a ja czekam....i jestem jakas spokojniejsza,czyzby pogodzona ze swiatem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były był mnie w środę a wczoraj dzwonił i sms wysłał w niedzielę jesteśmy umowieni na piwko:-) Jednak ja nadal nie wiem co będzie. Wiem że dziewczyna z którą był nadal się z nim kontaktuje:-) boję się że jestem dla niego "zamiast":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś bardzo prosił o spotkanie ze mną. Od tygodnia męczył mojego sąsiada o mój numer. Zadzwonił dziś i prosił o szansę spotkania. Zgodziłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: Jestem, jeszcze Jak:-) Nie mogę oceniać zachowania Twojego Mężczyzny na podstawie informacji, że ktoś, kto z Nim był, kontaktuje się z Nim... Moja była długo ze mną usiłowała się skontaktować, \"służbowo\" ja też czasem musiałem, ale to zupełnie nie miało wpływu na to, że Kochałem, Kocham i będę ZAWSZE KOCHAŁ moją H😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
only... tak mi przykro [ * ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×