Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość bursztyn go go go go
zalosniejszej istoty na ziemi nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego im bliżej świąt tym mi gorzej? Ratujcie prosze bo zwariuje :( Nie potrzeba mi Zakrętów dróg i morza łez, Tylko pozwól nam Dotykiem drżącym Dłonie spleść. Nie potrzeba mi Niewiary i udręki snu, Pozwól tylko czuć, Jak przy mnie chwilą stoisz znów. Nie potrzeba już Niepokój mierzyć sercem wprost, Wszystko jedno mi, Ja każdy, byle z tobą los. Tylko jeden, jeden raz, Pośród wiosny twoich warg, Pozwól spaść i niech się świat Nagłym świtem skończy w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam nadziei... własnego skrawka nieba... zadumy nad płomieniem świecy... filiżanki dobrej, pachnącej kawy... piękna, poezji, muzyki, miłości... pogodnych świąt, odpoczynku, zwolnienia oddechu... nabrania dystansu do tego co wokół... chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Życzę Wam by problemy schowały się gdzieś w kąt, a święta by upłynęły w jak najlepszej atmosferze i aby każdy najmniejszy prezent pod wigilijnym drzewkiem był jak gwiazdka z nieba... I aby ta najważniejsza Gwiazdka , na ktora tak czekacie dala o sobie znac i byla/byl blisko Was Magicznych Świąt Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain🌻: Ukojenia, Wyciszenia, odnalezienia każdego ze Spełnień i Wiary w To, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE:-)🌻... Dla Wszystkich:-)🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile Rydzyk ma moherów, ilu w Sejmie jest frajerów. Ile Kwachu dni się bawił i kolesi ułaskawił. Ile Lepper ma wyroków, tyle szczęścia w Nowym Roku! Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie, prezentów ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury, przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti, snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej niż tort A przede wszystkim Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tę magiczną noc, życzę Wam niewiele, bo tylko ciszy na niebie, magii okruszynkę. Mniej smutków, radości więcej. Zapachu drzewka, śpiewów anielskich. Szczerych uśmiechów ludzkich. Migoczących płomyków świec. Snów błękitnych, słów bardziej dosłownych. Cieplejszych dotyków dłoni, wyraźniejszych smaków ust... Mniej tych rzeczy, które bolą i przeznaczenia zawsze po Waszej stronie. Jeszcze mrozu, który wymaluje Wasze szyby, wiary, nadziei i cierpliwości... A nade wszystko zwykłego szczęścia, gdziekolwiek teraz jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku lat to pierwsze święta, które spędzam z ludźmi wokół mnie, w moim rodzinnym domu- są gorsze, niż każde z poprzednich, zupełnie samotnych. Nie powtórzę już tego błędu nigdy, chyba, że Ona Chciałaby, bym nie był sam... Tu jestem wielekroć bardziej samotny, niż kiedy nie było ze mną zupełnie nikogo. Dwie Jasne Chwile: Życzenia od mojej Czarodziejki😍:-), Krótkie, Wymowne, choć mój pesymizm i w Nich próbuje szukać wieloznaczności:-( i spotkanie z moimi córkami:-) Poza tym lodowaty ból pustki wokół mnie... Trzymajcie się!🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja pragnę życzyć wam przedewszystkim spokoju, i ogarnienia swoich uczuć. Mi wczoraj ex napisała "pownieneś o mnie zapomnieć" , świetny prezent pod choinkę, dotychczas utrzymywaliśmy kontakt, byliśmy ze sobą 5 lat i każdy z nas się przywiązało do siebie. Co do tematu tego wątku Ale jak rozpoznać tą prawdziwą miłość od każdej innej? My ze swoją ex kochaliśmy się przez 5 lat i obiecywaliśmy sobie miłość po życia kres, i choć wciąż mówi ze kiedyś chciałaby wrócić to sam nie wiem czy to czasem nie są tylko puste słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przepłakałam cały wieczór, dziś jest podobnie - życzył mi "... miłości po zmroku..." wiem że to były życzenia "szablon" - może właśnie dlatego tak zabolały:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że te Cudowne święta są o wiele lepsze dla Only,Zalanej, Ezo, Zakochanej i Tiny niż dla mnie, Kociaka i Slaweczeka! POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwę się przed końcem roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłem utworu:-(, pewnie dawna cenzura do tej pory działa w wielu umysłach:-(, ale mam tekst: Krzyz rozlozyl bezsilnie ramiona Gdy skladajac rece prosilem o droge Pamietam najradosniej chwile w ktorych mnie nie bylo I przytule do ziemi reka kwiat By nie widzial tych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani,te święta spędzam z najbliższą rodziną-rodzicami,dziećmi,bratem,jest miło,spokojnie i tak...świątecznie:) ....o Nim staram się nie myśleć...to zbyt przykre wszystkiego dobrego jeszcze raz dla wszystkich na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
No nie wierze,ze jeszcze te pierdoly istnieją.Kot zamienił się w wilka,Zalana już prawie na dnie,czekajca i te inne frajerki,które nie mają wzięcia i są bez szans jeszcze popiskują.No nie,co za horror,a wszystkie wpisy czekają do usunięcia.Wpadnę za poł roku.Pa dziewuszki piszta sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Palmer: a wpadaj sobie, nie musisz tego komunikować w necie, choć nazywanie \"wpadką\" zaciążenia, którego spodziewasz się za pół roku trąci co najmniej hipokryzją:-D Nie zakładam braku zrozumienia potocznych zwrotów:-D Fajnie tylko, że przy okazji podnosisz moje Topiki;-), nie muszę ich żmudnie szukać, może zaplanujesz \"wpadkę\" kszynkę wcześniej?;-) Jeden ból już za mną:-), wciąż jestem dla Niej😍, chyba silniejszy, to jest potrzebne Nam Obojgu, co u Was? Pain, Ezo (dostępne publicznie horoskopy zupełnie niepojęte dla mnie...), Czekająca, Zalana, Węglarko, Tiny... Wszyscy? Pozdrawiam🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mężczyzna otwierający sie przed swoją Ukochaną zupełnie do końca, bez reszty, nie ukrywając swoich słabych miejsc, może byc z tego powodu odrzucony?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku to zalezy od tego co ta kobieta czuje do tego faceta. To samo pytanie mozna zadac w druga strone...czy mezczyzna moze odrzucic kobiete...itd. Moje swieta byly smutne, pelne refleksji i kolejnych przemyslen, tesknoty, placzu i bolu. Jedynie dzieci, do ktorych pojechalam w wigilie przynisoly chwile radosci. Ich usmiech i szczesliwe oczka daly mi duzo ciepla w sercu. Pierwszy i drugi dzien swiat bylam w swoim starym domu. Moja mama dzwonila i prosila bym przyjechala bo nie wyobrazala sobie swiat beze mnie. Pojechalam ale bylam jakas taka nieobecna. Gsocie przyniesli mi sporo meczarni i wiekszosc czasu przesiedzialam w swoim pokoju. Swieta nie sa dobrym czasem dla osob takich jak my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: i jednocześnie zatrzymywany Podtrzymaniem Kontaktu, Cudownymi Życzeniami? Jestem nienajmłodszy, naprawde znam życie, myślę, że Ona była dla mnie Otwarta, jak dla nikogo innego... Wiem to. I... lawine można było powstrzymać, ale nie mogłem tego zrobić sam...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: nie lubiłem kiedyś Bajora, ale to piękne i moja odpowiedź na wszystkie pytania: Ty i Miłość.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Wilku...samemu nic sie nie da zrobic...do milosci trzeba dwojga... czy Ona moze byc na tyle wyrachowana zeby Cie zatrzymywac tym co robi? ja w to watpie. Wilku ten kontakt i zyczenia i przesylane zdjecia i usmiechy, znacza wiele. Doczekasz sie spelnienia :) http://pl.youtube.com/watch?v=4z9Nhci4bdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain:🌻:-) Czytałaś Sagę o wiedźminie Sapkowskiego? Jesteś jak Milva dla Geralta:-)🌻 DZIĘKUJE CI!🌻🌻🌻:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgdgdg
podobno mieliscie swieta spedzic wspolnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsgdgdg nie widziałeś/aś,że byliśmy tu wszyscy?składaliśmy sobie życzenia-takie od serca,dzieliliśmy się opłatkiem i byliśmy razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacrimosa, by TB: "Siedzę w kinie mojego życia, wszystkie miejsca są zajęte, sam spoczywam na dostawionym krześle. Przyszło zbyt wielu widzów, gasnie światło, zaczyna się film. Powracają wspomnienia, odżywają stare chwile, jakieś obce "ja" zaglaa mi w twarz. Widzowie na sali pękają ze śmiechu, powracaja dawne pytania o sens życia i śmierci. Wtedy nie znałem odpowiedzi, dziś ją znam. Wciąż nie wiem, po co żyję? Mam tylko nadzieję, że umrę szybko. Ten film pokazuje moją śmierć. Nareszcie i ja mogę się uśmiechnąć. Lecz wtedy tysiąc oczu odwraca się od ekranu i spogląda na mnie z przerażeniem." Będzie też Gdzie Indziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.d.: "Nie chciałeś widzieć pustych stron swojego pamiętnika. Zatruty umysł roił sny pełne mysli o Wieczności. W świecie zamienionym w proch twoje serce zamarzło. Ślepe oczy nie widzą nic. I tak rzeczywistość nie istnieje. Wśród śmiechu i łez zgubiłeś swój strach. Uwięziła cię Przeszłość, nie umiesz odróżnić Światła od pyłu. Zmieniłeś maskę, Zaufaniem zapieczętowałeś pamiętnik. Chciałeś czuć się bezpieczny, ale czas nie zbawi nikogo. -Czuję, jak po mnie sięga, słyszę szept, który zwolna mnie zabija. -Nie została w tobie ani jedna kropla krwi, twe serce nie bije, bo już go nie masz. To przyszło po ciebie. -Nie odwracaj się plecami, To tylko na to czeka. I chce cię zakuć w kajdany. -Czujesz Ból, gdy walą się mury twojego zamku ze snów, ukrywasz się w krainie Fantazji, w której smoki giną z rąk książąt, a bohaterom zawsze udaje się przetrwać. Chcesz poznać swój los? Zajrzyj na ostatnią stronę. Łańcuszek marzeń, dłonie pełne pyłu- to wszystko chwile z Przeszłości. Łańcuszek łez, pokiereszowane serce- jednak ból nie będzie wiecznie trwać. Nie stać cię na Zaufanie, więc uciekasz w Przeszłość. Ale nie możesz się wiecznie ukrywać. Wstaje nowy dzień, słyszysz trzepotanie skrzydeł czasu. Odłóż miecz, wsłuchaj się w szept skrzydeł wiatru. Czas wszystko zmienia, lecz ty MUSISZ CZEKAĆ. Żeby zbawić duszę, póki to jeszcze możliwe." C.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- Skoro masz Wolę, uczysz się zapominać i Wybaczać. Musisz pozbierać Szczątki i ze spokojnym sercem powstać ze swojej kryjówki. Gdybym nie znała Tęsknoty, nie czułabym się zraniona. Błędem było budowanie Życia z prochu. Gdybym nie czuła Bólu, byłoby inaczej. Doświadczenie dodało mi sił. Nie każdy Ból rani do szpiku kości. Musisz nauczyć sie rozróżniać Cierpienia, nie bój się, idź za Głosem Serca ku Światłu, Żyj swoim Marzeniem i Oddychaj. Gdy wsłuchujesz się w siebie, nie spodziewaj się, że wszystko zrozumiesz. Na to potrzeba czasu. Możesz utracić Wiarę, ale nie bój się, gdy znajdziesz Rozwiązanie. Mój ciężar nie jest aż tak przytłaczający, żebym nie mogła unieść twojego." To nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×