Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Zalana--- niechcący Cię oszukałam mam 29 lat a niedługo skończę 30. Tylko dzień naszego poznania się zgadza 29-ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zakochana w Węglu :( u mnie 28 wrzesnia minie pol roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zakochana w Węglu czy nasze zycie to bedzie wieczne czekane na Nich? Czy z Twojego czekania juz rok cos dobrego wyszlo? To zawieszenie w nicosci , takie cofanie sie gdy wszystko inne idzie do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam dłużej, a dzieciom potrafię pomóc lepiej, niż rząd, zajmę sie tym jutro. Dobrej nocy[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latami zakochana
Ezoteryczna jestem tu nowa chcialabym wiedziec czy milosc mego zycia tez jeszcze o mnie mysli tak jak ja o nim ? mozesz mi to powiedziec z kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
witajcie Kochane Ezo dzieki za odp. moze dzis beda chcialy cos powiedziec karty? Znow mi sie snil :( Obudzilam sie w srodku nocy i juz do rana nie moglam zasnac. Szlismy po lace pelnej kwiatow, piekna , sloneczna pogoda , tacy szczesliwi i nagle sie zachmurzylo, wiatr silny i On znikl . Biegalam, szukalam, krzyczalam i nic. Pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. raz jest lepiej, raz gorzej i trzeba przetrwac niestety... musi byc dobrze Ezo wyslalam Ci teraz maila a wiecej napisze po 16 oki? Bo troche tego jest, postaram sie znalezc wszystko i wkleic. ale pozniej napisz co o tym sadzisz oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 41
Cześć dziewuszki! Minęło troszkę czasu a Wy nic nie zmądrzałyscie.Myślicie,wróżycie,oszukujecie się i tak tkwicie ... w niebycie.Pa.Kochane jak to któras z Was nieustannie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 41
Fajny topik,oby znów nie pokłóciły się przegrane dziewuszki i oby znów wymieniały sie swoimi snami,duperelami i tak tkwily do końca swoich mlodych dni.Ocknijcie sie i chciejcie zejść na ziemię biedulki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura a co złęgo w opowiadaniu swobie swoich snów? Mi się dziś śniło, że byłam z koleżanką na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo ja dzis zabijam czas na zakupach w sieci . Pamiętacie jak sie jakis czas temu pytalam o te palenie swiec? Zapomnialam Wam o czyms napisac. W zeszly weekend wzielam czerwona swiece i wyrylam na niej Jego i swoje imiona, nazwiska i daty ur. . zapalilam ta swiece na noc i [poszlam spac. Rano jak wstalam spojrzalam na podstawke pod swiece. Z wypalonej swiecy zostaly resztki wosku...tak sie dziwnym trafem uformowaly w serduszko...o bardzo regularnych ksztaltach. Ciekawe hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego juz nie ma tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latami zakochana
Ezo ❤️ bardzo Ci dziekuje :) juz mi lepiej na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Do Only+Bogu dzieki,ze nie spalilas sie lub nie spowodowalas pozaru.No fajna jestes a chcesz wodzic prym w tym topiku.Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Laura , zadna z nas nie chce sie tu wyrozniac w odroznieniu od Ciebie . Myslisz, ze swoimi komentarzami mi dokopiesz? Nie moja droga, nie masz takiej mocy. To co przechodze daje mi wiecej kopow niz Twoje marne, prowokujace komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana Zakochana...nie chce by nasza corka stanowila karte przetargowa do Jego powrotu. Pragne by wrocil ale dlatego, ze kocha a nie dlatego, ze bedziemy mieli dziecko. Jesli wroci tylko z tzw, rozsadku to i tak ten zwiazek padnie i cierpienie sie zacznie od punktu wyjscia na nowo. Ja Go kocham i nie chce by byl tylko z powodu dziecka. Dam sobie jakos rade sama jesli chodzi o kwestie finansowe i opieki nad dzieckiem. Jesli nie polaczy nas milosc to innego sensu bycia razem nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Kocie dałes nam konkretna odpowiedz :( Złudzenia i nadzieje prysnely :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAIN: PRZECIEŻ ODPOWIEDZIAŁEM WE WŁASNYM IMIENIU!!! Nie za "całe Kargulowe plemię";-) Nie jestem żadną wyrocznią i nawet dzisiaj usłyszałem, że nie ma już "takich facetów", co jest dobrą wiadomością dla kobiet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Kocie , wiem , że sie nie wypowiadasz za caly rod meski ale logika to samo podpowiada. Milosc potrafi pokonac wiele problemow i jesli dwie osoby pragna tworzyc jednosc to żadna z nich nie odejdzie. Niby logiczne...tylko czemu dalej doszukuje sie powodow i dorabiam teorie do zaistnialej sytuacji. Oszukuje sama siebie z tego pragnienia jakim jest On . ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: od miesięcy błąkam się własnym cieniem na zgliszczach Świata, Którego zagładę rozpocząłem:-(, nieświadomie, ale jednak:-(, mam tylko Odpowiedzi bez Oczywistości, rzadkie, czasem myślę, że to litość:-(... ALE NIE PODDAM SIĘ, DOPÓKI NIE USŁYSZĘ: NIE KOCHAMCIĘ. Nie usłyszałem, nie przeczytałem:-) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×