Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

Gość konkubina śpiacego
u mnie też masakra!!! szkoda gadać!! jutro napiszę co i jak ale ogólnie to poszło tez o brak zainteresowania- czymkolwiek!!!! Noż fuck! Chyba wszyscy tacy sami!!!! Ja już nie wiem jak z nim gadać 😡 😡 😡 Od jutra idę na zwolnienie- niech się dzieje co chce!!! Ja mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie jakos wczoraj poszło ale było strasznie krzyki awantura i wogóle bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj czytam i widzę że nie tylko u mnie wczoraj była jazda ;) mam nadzieje że jakoś doszłyście do porozumienia z tymi samacami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarejestrowana bezrobotna ;) gotuję obiad bedę zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś też w domu! :D Wiecie,że dopiero przestaje mnie głowa boleć??? Zadzwoniłam dziś do szefa, że nie przyjdę, chyba zadowolony nie był bo na urlopie jest właśnie i miałam trochę spraw pozałatwiać, no ale trudno- z takim bólem to za dużo bym nie zrobiła. Idę do lekarza po południu a póki co, dochodzę do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, zapomniałam!! Ze Śpiącym jakoś się dogadaliśmy :) Ale za ciekawie nie było :D:D No ale to u nas normalka- dwóch furiatów się dobrało :D:D:D Wczoraj to chyba coś z tymi chłopami było nie tak, z tego co widzę :D:D:D Pewnie zmiana pogody będzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to juz prawie mamy komplet :D dzisiaj ziemnieczki gulasz z łopatki i surówka colesław... łopatka się rozmraża jeszcze ... więc mam chwile :D wstawie jeszcze pranie i wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem... teraz bedę walczyć i wysyłać cv ... ;) a Wy co robicie? u mnie we Wro piękna pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 28 lat Jeszcze pralki nie włączyłam :D Na razie nie robię nic konkretnego- mam lenia dziś okrutnego, jak ciągle ostatnio :D Latam po necie i próbuje znaleźć coś co mnie zainteresuje na dłużej. U mnie pogoda taka sobie...Słońca nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 powiem tak-paski dla mnie sa suuuper skuteczne, efekt jest naprawde ale kurcze cos mnie troche zeby bola po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj dla mnie dużo ale teraz kupiłam taką nową paste do zębów blendamed antitabaco może pomoże... chociaż nie mam żółtych zębów to ciągle się wkręcam że tak jest... 🖐️ idę kończyć obiad ... muszę się wziąść już za siebie 👄 do poźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez dużo :( Ale może kiedyś spróbuję. Ja tez już spadam, bo muszę w końcu coś zrobić ze sobą i z tymi naczyniami zalegającymi w kuchni :D:D Odezwę się wieczorkiem 🖐️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×