Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

i znow sie pogoda zepsula ggrrrrr wy jakies koszmary macie a mi sie nic nie sni spac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak czytam,ze Wy takiedp powera do porzadkow macie ton az mnie to niepokoi,bo u mnie len na calego,kazda czynnosc to juz w.wyysilek,ale moze jeszcze sie to zmieni;) klunia_spoznione,ale powodzenia i napewno bedzie wszystko dobrze,a malenka istotka bedzie wspaniala. czarunia_gratulacje i zdrowka dla Ciebie i Malenstwa. joola_ci Twoi goscie,to sorry ale troche bezmyslni sa,zeby zwalac sie teraz na glowe,juz przyjecie komunijne w 9 miesiacu na tuz tuz przed porodem jest dosyc wyczerpujace,a tu jeszcze taka szarancza,szkoda,ze wczesniej im nie zasugerowalas,ze teraz nie jest najlepsza pora na takie wizyty,ale moze sie jeszcze sami w ostatniej chwili domysla,ze hotel trzeba znalezc. a ja mam takie pytanie do Was,w zwiazku z tym,ze w razie czego chce kupic jakiec mleko,gdyby moje cyce sie nie sprawdzaly na poczatku,albo cos:( jaka marke byscie polecily,bo wczoraj spedzilam przed regalem z mieszankami dla noworodkow pol godz i wyszlam bo nie moglam sie zdecydowac,mam nadzieje ze nazwy sa podobne jakie u Was- aptamil-milupa(w pl chyba to bebilon),bebe-nestle,hipp a jezeli juz jakis to czy pre,czy tez 1, aha a jak aptamil to sa rozne,tzn.hypoalerg,redukujace odbijanie;) i zwracanie;) kupilam tez herbatke,chociaz myslalam ze na poczatku dsobie daruje,ale jak Wy kupujecie to ja tez;),milupa koperkowa bez cukru i konserwantow,po 1 tygodniu,ale z mlekiem nie wiem serio ktore jest dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras z konca tabelki z was odczuwa jakies symptomy,czy nie,bo u mnie przedwczoraj w nocy jakby bole brzucha w dole,a no i krocze boli jak cholerk..,a je´szcze opo wewn.str uda to jakby zakwasy ostre,tez juz od dobrych kilku dni. w piatek mam ost.kontrole u gina,to mam nadzieje ze cos sie rozjasni(czyt.rozszerzy troche),kiedy moge liczyc na akcje ,bo jak nie czeka mnie wywolanie w terminie:( i wogole jestem ciekawa jak moly sie tam miewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaanetka, ja jako tako objawów czy symptomów jeszcze nie odczuwam, ale ostatnio zaczał mnie dziwnie pobolewac brzuch a co do bóli krocza to ja mam jak chodze. Dzisiaj jak wracałam z badań (ledwo co bo siły mam juz tragicznie niskie) pieszo, to tak mnie bolało w kroku że szok. Czułam to tak, jakbym miała za głęboko założony tampon, w pochwie takie kłucie jakieś, ciśnięcie, że jak doszłam do domu to myślałam że umrę, bo dodatkowo moja Julka znowu wryła mi się na żołądek, że nie mogłam oddychać. Ale Gaanetka ty się nie martw, my mamy jeszcze czas jakby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anacond_a no sama to dojrzałam, ale to było już jakiś czas temu więc jeszcze tam zajrzałam. Na dziś planuję zrobić porządki właśnie w tych rejonach więc zobaczę na ile wygimnastykowana jestem ;) Joooluu brak słów, niektórzy ludzie nie mają wyobraźni. Przecież to logiczne, że będziesz wykończona i absolutnie nie będziesz miała czasu zająć się dodatkowymi ustami do wykarmienia. Jeśli już tak bardzo chcą być w pobliżu to też myślę, że powinni sobie wynająć pokoje w jakimś motelu. A może jak już ci się zjadą na głowę, to ich wykorzystaj - a co niech gotują, przynoszą jedzonko, a ty sobie leż, poudawaj trochę, może chociaż szybciej wyjadą ;) (Jakaś złośliwość przeze mnie przemawia, hmm) gonzallo niezły sen. W takim razie życzę Nam wszystkim żeby nasze maleństwa miały I kategorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do liczenia to mi jeszcze inaczej kazal 4 razy w dzien po godzinie i musze miec minimum 3 ruchy w tej godzinie dziwnie co do skurczy to mam czasem to juz licze z zegarkiem troche sie denerwuje bo nie wiem czy cc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo niezle :D Ja własnie wróciłam od połoznej i : - jeśli odejdą wody w nocy i sa bezbarwne (czyste) to dzwonic rano i oni poinstruują co i jak (jesli nie ma bóli) - jesli odejdą w dzien dzwonic od razu i wg instrukcji - jesli odejda i będą miały jakis kolor jechac natychmiast do szpitala Bóle: - dzwonic i każą przyjecha jesli bóle są co 5 minut i trwają 1 minute W dniu terminu mam wizyte w szpitalu, moga mi zaproponowac masaz szyjki macicy (choc raczej jeszcze poczekają) po masażu powinno sie urodzic do 48h Najprawdopodobniej bedzie tak że jezeli wczesniej nie urodze to czekają w City hospital (tam gdzie rodze) MAKSYMALNIE 12 DNI i wywołują poród, w tym szpitalu nie czekają az natura zrobi swoje (tu mnie uspokoiła bardzo bo bałam sie że pozwolą przenosic dłużej) Mleczko kupiłm aptamil ten http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=42052&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 bo ma probiotyk i dobrze działą na jelitka poza tym to PL Bebilon wiec nie bede musiała z puszkami latac do kraju (jesli dziecku spasuje, choc najbardziej licze na moje cyce ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ruchów to jeżeli nie poczuje żadnego w ciągu 6-8h to mam jechac do szpitala, nie musze liczyc czy zapisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nawet nikt nie kazał liczyć ruchów! Tak jak wy piszecie o tym liczeniu, to zaczęłam sama zwracać uwagę ile mała się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetka ja co prawda ze srodka tabelki jestem ale tez mam takie klucia w kroczu i czasami pobolewa mnie brzuch. Zadnych skurczy jeszcze nie mam. A dzisiaj jak sie obudzilam to mialam wrazenie ze przez ta jedna noc brzuch mi sie podwoil i wogole mam wrazenie ze jest nizej. Mi nikt nie kazal liczyc ruchow dziecka chociaz w karcie mam taka tabelke do zapisywania. Ale mala nie daje mi zapomniec o sobie . Wczoraj moj wieczorem mowi ze cos mala dzisiaj mniej ruchliwa (jak sie przejal!!!) a ja ze nie ze tylko mu nie relacjonuje kazdego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediaaa
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05.............3300/55........sn.. ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc....3465/51........sn... ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc... .....Wiktoria...Świnoujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,mam nadzieję że nie pogniewacie się że dopisałam się do tabelki..? po wczorajszej i ostatniej wizycie- pani dr stwierdziła że wszystko ok,ciśnienie,badania krwi,mocz...moje samopoczucie tez książkowe nadal ,rozwarcia jak na razie zero,a szyjka się skróciła i brzuszek też opadł.L4 dostałam do 20 czerwca-a jak do tego czasu nic sie nie będzie działo to po 5 dniach od terminu mam zgłosić się do szpitala..mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby.. Powiedzcie mi jeszcze jak kąkretnie ubieracie dzidzie do wyjścia..?zakładając że będzie ok 20 stopni ciepła..czy pod kaftanik dajecie jeszcze koszulkę czy nie potrzeba-czy może body z kródkim rękawem i kaftanik bawełniany,śpiochy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie posprztalam lazienke wlacznie z podloga ktora wyszorowalam na kolanach:-P dzis moj termin a tu cisza hmmm.... Co do liczenia ruchow to ja nie licze co ile kontrektnie tylko zwaracam uwage czy sie rusza czy nie. zreszta Bobas ma juz swoje pory jak sprzatalam to spal, teraz zjadlam przekaske (kiwi i 2 herbatniki z herbata) to sie powoli wybudza. Annna no widzisz nie jest tak zle trzeba myslec pozytywnie, w sumie duzo zalezy od nastawienia powiem ci tez do pracownikow szpitala i sluzby zdrowia. Mnie naprzyklad nieslychanie wkuuurzaja niektorzy polscy pacjenci jak wchodzi taka Pani i mowi ze ona musi juz teraz z corka lekarza zobaczyc. No ile corka ma lat i co jej jest?11 lat i ma od dzis goraczke. Hmmmmm rece opadaja...Albo pan po 40tce ze on biegunke ma i tez musi na teraz juz za chwile zobaczyc lekarza. A fakt ze inni pacjenci bookowali spotkanie z lekarzem 2 -3 dni przed sie nie liczy bo w PL jest inaczej i wogole najlepiej jakby na wejsciu dawac wszystkim antybiotyk (heh jest takie powiedzenie ze jesli chcesz pracowac w NHS najpierw latami cwicz przed lustrem zdanie ;\'to tylko wirus, nie potrzebujesz antybiotyku\' ). Chociaz nie powiem czasem tez z drugiej strony znajdzie sie jakis nieciekawy egzemplarz. Wlasnie z tego co slyszalam od kolezanek szczegolnie w Londynie pacjenci sa traktowani baaardzo tasmowo. Co zrobic... Nemezis ja wogole powiem ci jestem z Ciebie dumna; takie stracha nam narobilas kilka tygodni temu a teraz nie dosc ze jeszcze 2w1 to trzymasz sie dzielnie |(tfu tfu). Grzeczna dziewczynka:-P Ide zrobic sobie paznokcie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia gratuleje:-) napisz cos wiecej jak bedziesz miec czas Co do liczenia ruchow to ja tez nic nie wiem gin mi nic nie powiedzal pytal tylko czy czuje a nie jak czesto choc czasem sztutcham se brzuch bo mi sie w dzien prawie nie rusza bardziej wieczorem wogule sa juz jakies slabsze a ja sie wysilam sprzatam z nadzieja ze cos szybciej pojdzie a tu nic brzuch boli krzyze tez twardy jest co chwile i tylw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co jeszcze zauwarzylam to wydzielina z p sie zwiekszyla jest jej wiecej czasem mysle z e wody mi ciekna bo mi tak leci ale nie chce na daremno leciec do szpitala czy wy tez macie takie wachania nastrojow jak ja jestem zla smutna potem jest ok potem znow mnie cos najdzie patrzec na siebie nie moge 21kg na + masakra czy uda mi sie to zrzucic potem do dziewczyn ktore juz urodzily napiszceie jak u was z waga ile jest a ile bylo tak czytam ze wy macie jeszcze wizyty a ja w poniedzalaek mialam ostatnia a zaczelam 39 tydz w sobote Nemezis nie przejmuj sie nawet jesli dzidza sie urodzi teraz to bedzie zdrowa i wszystko bedzie ok witam nowa mame na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ediaaaa :) ja dla swojego maleństwa przygotowałam wiele warstw, mam body z krótkim rękawkiem, bluzeczkę z długim rękawem, cieplejszą bluzę z dł rękawem, spodenki z dł nogawkami, czapeczkę, skarpetki i kocyk. W zależności od pogody zdecyduję na miejscu. Wolałam przygotować się na każdą opcję, bo nie wiem co by M wymyślił. A tak bez stresu weźmie co przygotowane i problem z głowy. Jeszcze coś na temat mojego M. Pomijając fakt, że się pokłóciliśmy wczoraj wieczorem (ale nie o to o czym zaraz będę pisać), to on myślał, że do szpitala musi przyjechać z wózkiem no bo przecież autobusem będziemy wracać do domu!! To, że ja jestem czasami bardzo niekumata to rozumiem, ale on??? To tyle gadania było na temat odbioru ze szpitala i potrzeby posiadania fotelika. Uprzedzałam go, że musi się nauczyć go wpinać do taxi, a on mi z komunikacją miejską wylatuje. W ogóle to tęskni mi się, za atmosferą jaka była między nami kiedyś. Teraz to wszystko gwałtownie się zmienia, albo jest super, albo kłótnia. Kiedy to się skończy. Mam nadzieję, że jak dzidzia będzie z nami to jakaś anielska cierpliwość na nas spłynie, bo nie chcę żeby mała słyszała nasze podniesione głosy :( No to trochę wylałam z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia, gratulacje:-) I duze buzki dla malenstwa:-) No a my wciaz majowo:-) Jeszcze nie ma zadnej czerwcowej mamuski, chociaz nie.... pewnie Klunia juz ma swego skarba przy sobie:-) Oj jaka musi byc szczesliwa!!!!! Kasza, Ty masz doping z naszej strony jak nic! taki mały uparciuch siedzi w Tobie, czyzby po mamusi:-)))) Ale na pocieszenie predzej czy pozniej wyjdzie, smiem nawet powiedziec, ze predzej:-) Podobno w pełnie i weekendy wiecej dzieci sie rodzi wiec oba juz blisko:-)) Takze stawiam na ten weekend:-) A i jak urodzisz, to błagam nie opuszczaj naszego forum bo jak czasem czytam Twoje posty to padam ze smiechu, uwierz ze nie jeden raz rozbawiłas nas:-) Tak trzymaj!!!!!!! Ja tez mam taka mała schize, ze mała bedzie za duzo siedziała w srodku, no niby mam jeszcze 20 dni ale tak jak tu licza to i moze byc 34dni... buuuu Dzis znowu odkryłam nowy urok ciazy, skurcze w łydkach. O rany julek, jak to potrafi bolec:-(( Taka miałam piekna prawie bezobjawowa ciaze( no oprocz rosnacego brzucha) a tu coraz to mi cos wyskakuje. Nigdy nie miałam pojecia co to zgaga, opuchlizna, skurcze... kurcze co jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia i Ja Ci ogromnie gratuluje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kasza - Ty to sie trzymasz :) Mam nadzieje, ze juz niedlugo bedziesz tulic swoje malenstwo :) Mnie plecy napie......... :( Wy tu o sprzataniu a mi sie ostatnio nic nie chce :(:(:( Co do krostek na brzuchu to tez mam kilka, ale takich malutkich.... I na sam koniec na udzie pojawily sie rozstepy :(:(:( a nigdzie nie mialam :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Niech je...... Tu dzis pogoda okropna - zimno i pada:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gonzalo, Twoj sen był przeswietny!!! Rozbawił mnie niezle:-) Ale powiem Ci., ze sie akurat sprawadza, ze sie na odwrot sny tłumaczy, bo coreczke masz przesliczna!!! :-) AniaP, no faceci, to rzeczywiscie maja pomysły:-) Docen Twojego za poczucie humoru:-) Co do humorow to moze rzeczywiscie przejda po porodzie, chociaz zaraz po ma byc jeszcze gorzej, wiesz hormonki musza sie uspokoic. I chyba lepiej teraz powyjasniac sobie rozne sprawy bo jak bedzie dzidzius to łatwiej o spiecia, nie dosc ze hormony, to i nawał nowych zupełnie obowiazkow, zmeczenie.... jeszcze ławiej o kłótnie. Odpukac, u nas idylla!!! Moj wszystko znosi super! Kłotni prawie zero, zakochani po uszy, szczescie wali drzwiami i oknami!!!! A na moje napady płaczu reaguje przytulaniem i zawsze działa:-) Zobaczymy co bedzie potem, poki co jest rewelacja:-) i Tobie tez tego zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy wśród czerwcówek ediaaa. Ja podobnie do Ani P naszykowałam warstwy, mam przygotowane body z krótkim rękawem,kaftanik z długim, śpioszki, kombinezonik taki polarowy, czapeczka i skarpetki. Dodatkowo spakowałam kocyk zeby ewent.przykryć dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i witam nowa mamuske na forum!! Ja jeszcze nie wiem co biore, jeszcze nie spakowana:-) Ale podejrzewam, ze dwa zestawy na ciepła i chłodniejsza pogode. Ale nie zeby znowu przegrzac malutka, zawsze mozna przykryc kocykiem i w koncu to tylko chwilke bedzie na zewnatrz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ediaaa witamy i nie zamierzamys sie gniewac. Co do ubranka to ja zamierzam sie ograniczyc do body spioszkow kaftnika i czapeczki. Ewentualnie przykryje mala kocykiem. I tak bedziemy jechac samochodem wiec mala bedzie tylko kilka minut na zewnatrz. AniuP jak zaczelam czytac Twojego posta juz widzialam spacerujacych was ze szpitala do domu. Faceci to czasami nie maja za grosz wyobrazni. Kasza jesli sprzatanie nie pomoglo to chyba tylko seks Ci pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja tylko na chwilę pomiedzy fryzjerem ,kościołem i ciastkami:-p eeee dziewczyny ,szkoda gadać goście teoretycznie a na wet bardzo teoretycznie przyjezdzają do ojca a,że mieszkamy razem i ojciec raczej leworęczny do prac domowych ...to same wiecie...:-O delikatnie sugerowałam ,mówiłam otwarcie,że mogliby znaleźć inne lokum a najlepsze jest to ,że to brat mojego ojca a żona tego wujka ma tutaj w promieniu 20 km dwie siostry i mamę a wpraszają się do mnie skoro delikatne sugestie nie pomogły ustaliłam z męzem,że on i syn będą się stołować u teściowej a dla mnie przywiozą jedzenie w termosie a goscie plus ojciec i brat muszą sobie jakoś radzić...niech ciocia gotuje albo stołują się w restauracji ,będe bezczelna trudno ulokuję się z dzidziusiem w sypialni i będe dochodzic do siebie ...mam już dość i nie chce mi się tym denerwować... dzisiaj zauważyłam ,że brzuch gwałtownie mi się obniżył...oj boję się ,że nie dotrzymam tej komuni... oki musze zmykać moze pozniej skrobne albo choc poczytam czy coś się wykluło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza a może ty za aktywna jesteś? Może przez te twoje sprzątanie, bieganie po urzędach, bibliotekach i nie wiem gdzie jeszcze, zapewniasz maleństwu zbyt dużo bardzo przyjemnego kołysania i ono ma tam w środku po prostu za dobrze ;) Zwolnij na jeden dzień, tak dla odmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooluu no świetne rozwiązanie ze stołowaniem się u teściowej. A teraz już się tym nie stresuj 🌼 Trzymam kciuki żebyś dotrwała do soboty w dwupaku. p.s. skoro tam w okolicy tyle rodziny to pewnie ciągną do Ciebie bo Ty jesteś po prostu najlepszą gospodynią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mojego M, to macie rację musimy porozmawiać. Dziś przed wyjściem nawet buziaka mi nie dał (ale ja mu dałam) Muszę wyczuć tylko kiedy będzie mieć lepszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU P u mnie z mezem jest tak samo bylo tak super a odkad w ciazy jestem nie jest najlepiej choc bardzo chcielismy miec 2 dziecko trez mam nadzieje ze to minie po porodzie jak dojdziemy do siebie Ja mysle ze nasi mezowie tez tp przezywaja w jakis sposob i tez miewaja zle dni a jednak musza sie trzymac nie!!!!! JOOLU a ciebie w tym calym balaganie i nerwach nic nie bierze masz jakies symptomy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluu kurczę strasznie upierdliwi ci goście skoro nie rozumieją delikatnych aluzji i wręcz dawania do zrozumienia,że robią kłopot.Powiem tak-masz prawo czuć się niekomfortowo tuż po przyjściu ze szpitala.Ja pamiętam ,że do 12 w południe czasem siedziałam w piżamie bo mała wisiała na cycu a poza tym jak weszłam do łazienki zeby zrobić siusiu i zmienić podpaskę od razu wyczuwała brak mamusi i był ryk!więc nie było czasu o siebie zadbac a Ty tymczasem będziesz miała gości na głowie.Dobrze robisz jeśli mówisz z góry,że żarcie sami sobie mają skombinować!Mój szwagier miał kiedyś taką narzeczoną,że jak sobie przypomnę to mi sie słabo robi.Raz musieliśmy (hmmm) ja przez weekend gościc bo nie miała się gdzie zatrzymać.Przyjechała z plecaczkiem miniaturowej wielkości.Bez piżamy,kosmetyków,ba..nawet spodnie musiałam jej pożyczyć bo cos tam jej pękło w kroku w czasie jazdy pociągiem.Nie muszę dodawac,że ten typ tak ma,że bez pytania bierze sobie co sie mu podoba.Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się,że znacznie nadwątlił się zapas wkładek higienicznych ,wacików,podpasek itppo jej pobycie.Zmęczeni jej pobytem a jednocześnie szczęsliwi gdy stała już w drzwiach przed droga do domu usłyszeliśmy:no teraz zagadka!zgadnijcie czy mam pieniądze na bilet?myślałam,że mnie trafi.A też gdy się zapowiadała z wizytą mówiła-mną sie nie przejmujcie!!!Uwielbiam przyjmować gości,ale jest taka jedna kategoria ludzi,której nie znoszę!Na szczęście szwagier zerwał zaręczyny i więcej jej nie zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo a to dobre usmialam sie ja bym nie wytrzymala nie nawidze jak ktos rusza moje rzeczy oglada je a co dopiero pozycza czy uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nastepna do porodu ja????? Goniu, nie krakaj bo czoraj w nocy troche paniki mielismy :o ogladamy film a mnie nagle skurcze biora i tak przez godzinke sobie trwaly ale nie stawaly sie coraz to bolace, wiec o 1szej postanowilma ze ja ide spac i ze jakby co to mnie obudzi ;) Nadal mam bole miesiaczkowe, ale milam dizs spotkanie z polozna i niby jeszcze wszystko w dalekim morzu :o Ba! mnie sie znowu az tak nie spieszy ;) Gonzallo, no z ta kategoria to mnie rozsmieszylas, dzieki bo dzis zalatwiam mase roznych spraw jak ubezpieczenie itp i wcale mi do smiechu nie bylo :) Jooluu, brawo brawo brawo!!!! Tak trzeba, nie bedziesz wcale niemila, to tacy wlasnei goscie sa bez tupetu, wiec ty masz prawo do odpoczynku we wlasnym domu po porodzie i po tym strasznym maratonie komuni. Podziwiam cie, na akich obrotach ostatnio jestes i na pewno zastresowana - trzymam kciuki zeby komunia dobrze poszla i malenstwo poczekalo z przyjsciem na swiat az imprezowanie sie zakonczy ❤️ ! Kasza, przyjdzie i twoja kolej ;) narazie pewnie musisz poszorowac troszke wiecej podlog ;) A co do powera Ganetka, ja w pierwszej ciazy w ogole nie mialam, i teraz tez tak pol na pol. Nie wszystkie kobiety dostaja tego napadu :) AniuP - no rzeczywiscie, a to ci chlop! Wiesz po porodzie tez latwo nie bedzie, ale starajcie sie jak najwiecej rozmawiac o waszych uczuciach bo przy zmeczeniu (a uwierz mi bedziecie obydwoje bardzo zmeczeni na poczatku) bardzo trudno o nieporozumienia, duszenie w sobie uczuc, itp, co do niczego dobrego nie prowadzi. Bo jedno jest pewne, wasz zwiazek przeksztalca sie w cos innego teraz i juz nigdy nei powroci to takigo jaki byl przed ciaza. Nemezis, spokojnie, juz tyle przeszlas, teraz troszke cierpliwosci, dobra ksiazka w reke, nogi na poduche i czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×