Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Monik, super, ze USG główki wyszło dobrze, czyli najgorszy stres za Tobą;-) a to co piszesz o tym, ze córeczka nie ciągnie za sobą główki czy nie podnosi jak lezy na brzuszku to da się to "naprawić" odowiednimi ćwiczeniami od neurologa czy fizjoterapeuty, które najczęsciej wykonuje się z dzidzią w domu, więć napewno bedzie wszytsko dobrze;-) Ja przezywałam podobne stresy, ale u mnie to "życzliwa" ciocia mnie nastraszyła (odwrotna sytuacja- myślałąm, ze Kubuś ma wzmożone napięcie mięśniowe bo bardzo szybko trzymał główkę sztywno a jak w 3 tyg. przekręcał mi się z brzuszka na plecy to myślałąm, ze zwariuję z rozpaczy bo jak wiadomo w tym wieku to mało prawdopodobne), nie spałam wiele nocy z nerwów, też byłam na USG główki,czekałam na nie 2 tyg i myslałam, ze zwariuję, byłam też u neurologa itd. ale na szczęscie okazało się, ze wszytko ok;-) po USG juz byłam spokojniejsza, bo to badanie najważniejsze;-) u Was też będzie wszytko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czytam Was ale nie mam kiedy pisać,zaczął się rok szkolny i Ci nauczyciele poszaleli ,nauka pełną parą więc muszę duzo czasu poświecac Tomaszowi.. Monik cieszę się ,że usg wyszło dobrze,mam nadzieje,ze zawsze takie dobre wiesci nam przyniesiesz👄 Fasolkowa mamo oj "walisz"kilometry:D ja też duzo spaceruje a ,ze mój mały uwielbia być w gondolce to nawet jak jestem w domu to wystawiam go na balkon i wtedy przespi nawet trzy godz, Mamo E udanego wypoczynku ...zazdroszcze:) Ewcisko ,Tomasz mial pierwszy ząbek ,jak miał trzy m-ce a potem zaraz drugi,jak miał 6 m-cy miał już cztery Tunciu ,ale dobre wiadomosci na blogu zarowno z nozkami Matiego jak i z "grubsza sprawa"Nikosia:) Tak duzo sciagacie z piersi:( ja wycisne góra 120 z obu,ale mój mały malutko je ok 70 -90 ale prawidłowo przybiera na wadze wiec sie nie martwie Kluniu,Pimach,Zakochana mamo...hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż fałszywy alarm dziewczynki, jednak mi się uroiło:) Ale tak na serio to pediatra też była zaskoczona i prawie przyznała mi racje dopóki nie przyjrzała się dokładniej i to jednak nie ząbek, tylko mała od wkładania rączek do buzi podrażniła sobie to górne wędzidełko i ono się takie twarde zrobiło:) Także jeszcze nie świętujemy pierwszego forumowego ząbka, przynajmniej nie u mojej Wiki:) Ale plamę dałam :P Monik wielki 👄 dla Ciebie, witaminki dzisiaj przyszły!!!! Dziękuje baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie odstawilam ten furagin juz mi ok z pecherzem wole nie brac chiciaz kolejny lekarz zapewnial mnie ze nie przedostaje sie do mleka wiec ja nie pojmuje tego czemu co innego tu mi mowia a ja mala tym szprycowalam jak miala bakterie w moczu lek kazala 3 razy po pol tabletki jej dawac przez tydzien pozatym mala cos slabo przybiera trzeba bedzie przejsc sie do lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia79...ja sciagam z obu piersi 220 ml. Zawsze jest tak ,ze z jednej mam okolo 160 180ml..a druga zawsze strajkuje..ma malo.Ale raz jak bylam na motorze to mnie zawialo i maialam zapalenie piersi od tego czasu mam mniej. Moj Jasiek na raz z reguly zjada okolo 110-130ml....raz na 3-4 godzinki do tego zawsze w ciagu dnia butle herbatki tak 150ml za caly dzien. Dodam ,ze ja normalnie nie karmie piersia od poczatku tylko butla))))) Joola..u nas tez rok szkolny w pelni....Madzia ma na popoludnie wiec spacer jas ma zawsze do szkoly.Ale idziemy przez las..fajnie mam i zajmuje mi to w obie strony 1,5 godzinki do tego o 9 rano spacer godzinny i obowiazkowo od 17 do 19 aby maly nie plakal)))) Ewcisko..dobrze ,ze nie zabek a ty masz spokoj.Ja mojej corce od 3 m-ce smarowalam dzieselka bo myslalam ze zabek idzie wyszedl owszem jak miala 9 m-cy))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaczne od tego , że nienwidzę facetów! Zwłaszcza upartych ! yyyy oczywiście mój Wituś bedzie inny :) mamusia go dobrze wychowa :) O Boże Fasolkowa ładnie kilomatrów zrobisz!na jedno to dobrze:) nie bedzie problemów z wymyslaniem diet itd itp Pewnie juz dawno wróciłaś do wagi sprzed ciąży :) Mnie jeszcze 2 kilo zostało, wiec nie jest źle:) Mamo E zazdrosze tych Włoch :) wypoczywajcie i wygrzewajcie sie na słoneczku przed zima :) Ganetko a Wy samochodem? No to szerokiej drogi i milego wypoczynku w naszej pieknej Polsce. Oby tylko pogoda Wam sie udała. dzisiaj jest brzydko i chłodno. gdzie ta złota polska jesień :/ Myszko gartulacje rocznicy! :) mam nadzieje, ze i w moim małżenstwie tak sie ułozy jak uklada sie w Waszym! No to diamentowych godów życze :)a więc 100 lat młodej parze ;) Biała _Czekoladko fajnie, że zaglądnęłaś! Oby częściej!... oj te ciocie ;/ moja postraszyła mnie celiakia ;)... Szkoda że musiałaś sie tyle odenerwować, ale przecież najwazniejsze, że wszytsko dobrze!:0 Marteeeeczko, Ganetko, Sztorm, Fasolkowa Mamo dzieki za miłe słowa pocieszenia w temacie kłotnie małżeńskie :) Kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetka_____ tutaj jest link do ikonek na kafe: http://www.forum.o2.pl/emotikony.php :-D Biala Czekoladka_____ witaj po przerwie i zagladaj czesciej :-) A ciociom, a szczegolnie ichnim radom mowimy stanowcze NIE :-P Mama E_____ zapominalam napisac, ze bardzo mnie pocieszyla waga twojej Evelyn w 4 miesiacu. Znaczy sie, takie duze niemowlaki tez sie zdarzaja :-D Jest szansa, ze Jasiek ja przegoni jak tak dalej pojdzie :-O Wklejam tabelke, bo daleko juz byla 🌼 I uaktualnilam wage mojego "szczypioreczka" :-P Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........3//7....6720//65 lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .2//............// Carmen37........ Witold......23.05...3500/55........3//2.....6 950//59+ Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......3/1 .....5440 /61 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...3/10......8200/61+ czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....1 //16..4800//61 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........2 //0.....//5530 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........// 27.......5500/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....1//29.. . ..5740//59 Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .2//8...4900//59,5 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...1//23..6105/62 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.........1 //6........// takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......2/ /0......5500/58? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...1//25..6000/65 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......1/ 27......5640/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .2//5..4680//59 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..2.....5100/59.5 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//6.... 5640//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /0 ...5100//56 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 1//26....5000/60 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 1/14 .. ..5640/59 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.......1 //3......//3960// wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......1 //27...4750// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/20 5260//62 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......0 //13........// attilla............... Wiktoria ........ ......3250/ ........ ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Jasiek przeciez ciagnal co 3 godziny po 240ml. teraz przyhamowal, ale zasadniczo to nawet pediatra sie nie dziwila, ze zaczelam dokarmiac formula, bo dziwne by bylo jakbym wyrabiala "na cycu" tylko z takim zarlokiem :-) Tym bardziej, ze potem pokarmu tez zaczelo byc mniej, Sztorm - tak jak u ciebie. Byl taki okres, ze jak sciagalam co 7-8 godzin to wtedy z obu uzbieralo sie nawet 270ml i nieco wiecej. Co z tego, jak to mu i tak nie wystarczalo na wszystkie karmienia w ciagu dnia... :classic_cool: A ja sie faszeruje wiatminami. Wlosy mi leca jak nigdy. Chyba nawet po urodzeniu Hani, po "ksiazkowych" 3 miesiacach nie sypaly sie az tak. Niedlugo cholera lysa bede 😭 Wiem, wiem, ze to ponoc dlatego, ze podczas ciazy nie wypadaly - tzn. mi wypadaly ale faktycznie, w mniejszych ilosciach. Mam nadzieje tylko, ze cos zacznie odrastac z czasem. No i ze to wypadanie sie skonczy bo jak Jasiek zacznie raczkowac, a mi nadal beda tak lecialy to chyba szalu dostane. Juz teraz mu z lapek wyciagam, a jak zacznie sam buszowac po podlodze to bedzie jazda :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen- żeby z ta wagą było tak fajnie... :o Niestety wciąż mam 5kg na plusie... :( Kilometry nic nie dają niestety. Mam nadzieję, ze za jakiś czas jednak efekty zaobserwuję, więc staram się być cierpliwa. Dałam czadu na wakacjach, a to goferek, lodziki, teściowa ciągle ciasta piekła, a ja jadłam i jadłam. Pewnie to spowolniło moje chudnięcie. Mam zamiar schudnąć przez najbliższe 3 mc, żeby do pracy wrócić już jako prawdziwa ja, a nie ja o rozmiar większa. :) Dunia- witam w klubie łysiejących mamusiek. ;) U mnie tez jak tak dalej pójdzie Kinga będzie mnie po łysej czaszce klepać. Kuracja witaminowa jeszcze nie przynosi rezultatów, na głowę ładuję różne specyfiki, łącznie z odżywką poleconą przez Tuncię, ale jeszcze łysienie nie wyhamowało. Troszkę się tym martwię, no ale cóż. Taki urok niektórych mamusiek, hormony wracają do normy, włosy lecą. Wszystkim podróżniczkom miłych wyjazdów życzę, wypoczynku i leniuchowania w miłym towarzystwie. :D Wrócę do tematu chrztu. Mamy termin pod koniec września i wyobraźcie sobie, że Kinga będzie miała jednego chrzestnego, a raczej matkę chrzestną. Ksiądz stwierdził, że ostatnio jest to częsta praktyka, ponieważ ciężko jest znaleźć prawdziwych katolików. Nasz kandydat na ojca chrzestnego nie przeszedł eliminacji księdza, bo mieszka ze swoją narzeczoną bez ślubu. Szczerze mówiąc, to cieszę się, że nie musieliśmy na siłę szukać kolejnego kandydata. Nasza przyszła matka chrzestna nie budzi zastrzeżeń i stwierdziła, ze jest gotowa być 100% chrzestną i chrzestnym w jednym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zauważyła, że wiecej włosów mi wypada ostatnimi dniami. Też sięgnę po witaminki :) KŁM tak? I Fasolkowa Witaminki to taka inwestyckja długoterminowa, więc na efekty trzeba będzie nieco dłużej poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahaahah Monik dobre z tym spirytusem...;-D nie mam pojecia o co chodzi zbobon czy jak???? Dunia ja chyba bede leciec do CS z przesiadka w houston bo CS ma lotnisko (woooooow:-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik_____ nitki krwi w kupce swiadcza najprawdopodobniej o jakiejs alergii. Jak u malutkiej z jedzeniem i tymi "koopowymi" sprawami? Moze to jakies jednorazowe podraznienie jelitek. Co do spirytusu. Pamietam, bardzo wyrywkowo z opowiesci mamy, ze mnie spirytem smarowala. A ze salicylowego wtedy nie bylo, akurat "nie rzucili" to mieszala zwykly z woda. Ale smarowala mnie w jakims konkretnym celu - tu wlasnie nie pamietam o czy mowila, jakas wysypka chyba. Bo mama opowiadala, ze zakrywala mi nos (coby sie nieletnia nie opila oparami :-P), szybko przecierala wacikiem ... chyba brzuszek i jednoczesnie dmuchala na to posmarowane, zbey nie szczypalo. Ale to bylo wybitnie w celach leczniczych. A nie powiedziala ci ciocia "dobra rada" po co te praktyki by byly? :-P Kasza____ no szkoda, ze cie nie bedzie przelotem na DFW. Ale jakbyscie sie wybierali turystycznie w okolice Dallas - to serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co o chrzcie nawet nie mysle. Bedziemy temat ruszac dopiero za pare miesiecy, bo chrzcic Jasia bedziemy w PL, tak jak i Hanke. A ze z Jaskiem wybieramy sie dopiero na wiosne, to temat daleki. Tyle, ze bedziemy chrzcic u M w parafi i nie wiem jak tam ksiadz bedzie z wymogami :-o U mnie byloby raczej bez problemu, ale tam - nie mam zielonego pojecia. Prawdopodobny chrzestny - spelnia wszelkie mozliwe wymogi, ale chrzestna - chyba niekoniecznie. Coz, bedzie blizej czasowo to tesciowa sie wysle na zwiady :-) Ale nie podoba mi sie, ze ksiadz stawia jakies ale. Dla mnie w temacie chrzestnej/chrzestengo najwieksza rekomendacja moze byc fakt, ze ci ludzie a nie inni zostali wybrani przez rodzicow. Znaczy sie, ze rodzice ufaja tym ludziom, moga na nich polegac do tego stopnia, ze powierzyliby im swoje dziecko. I skoro rodzice slubem/chrztem potwierdzaja chec wychowania dziecka w wierze, to dla mnie jest to jednoznaczne z tym, ze chrzestni tez sa gotowi taka wole rodzicow uszanowac - skoro wlansie rodzice wybrali tych a nie innych ludzi. A racje macie, ciezko wybrac kogos, nawet z rodziny, do kogo ma sie takie zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech cie to! wcielo mnie 😠 no nic ciekawego nie napisalam - Monik, fajna ta twoja ciotka... ale uzasadnic juz nie mogla? Jedyne co mi przychodzi na mysl to to ze spirytus rozgrzewa (kiedys tanczylam i Madamme nam kazala wszelkie bolesci w miesniach smarowac spirytusem :o) moze na krazenie???? Diabli wiedza i wg mnie to jakis zabobon, bo jakby nie byl to lekarze by radzili tak samo :p Ja juz sie zegnam bo musze jeszcze rozwiesic pranie zeby wyschlo (na ostatnia chwile zdecydowalam przeprac jeansy .... ) pakowac, przepakowac, itd itp. Wiec Do potem Mamuski, trzymajcie sie wszystkie cieplutko 😘 Zycze wam duzo zdrowka, przespanych nocek, pieknych kupek ;) i samych radosnych gaga guga 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik- my właśnie znajomego wybraliśmy, bo w mojej rodzinie same antychrysty ( ja to tak nazywam), a u M też nie do końca wymogi spełniają, z resztą byłaby awantura rodzinna, dlaczego ten kuzyn, a nie inny. Chcieliśmy tego uniknąć. Ja znowu jestem innego zdania co do jednego chrzestnego. Z doświadczeń w mojej rodzinie i rodzinie M oraz u znajomych posiadanie chrzestnego dziecko czuje jak jest małe i czasem ta więź nie wytrzymuje niestety nawet do komunii. My nie chcemy nikogo uszczęśliwiać na siłę i potem stanąć przed koniecznością wytłumaczenia dziecku, że kontakty z jej chrzestnym uległy rozluźnieniu itp. Wiem, jak mojej siostrze jest przykro, że jej mama chrzestna nie wie nawet jak ona teraz wygląda, a wszelkie zaproszenia rodzinne jakoś omija. I takich opowieści mogłabym namnożyć z doświadczeń mojej i M rodziny oraz znajomych. Tak to jest, jak ktoś nie do końca chce być chrzestnym i czuje, ze to jednak jest powołanie poza wyróżnieniem. Z zasady przecież chrzestny ma zastąpić rodziców, gdy coś się stanie, pomóc wychować dziecko w wierze i być kimś bliskim. Na szczęście nasza chrzestna bardzo chce być blisko z naszą córcią i lepszej osoby nie moglibyśmy wybrać. Zwłaszcza, ze to najbliższa rodzina, bo siostra. Gdyby któreś z nas miało brata, problem byłby rozwiązany- stanęłabym na głowie, żeby ksiądz się godził. Niestety tak nie jest. Wolę zatem, żeby moje dziecko miało jednego chrzestnego, który z powołania i z uczuciem podchodzi do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis z innej pólki... Byłam dzis na zakupach w real i sa tam butelki nuk 300 ml -antykolkowe szeroki dziubek z motywem krecika w pakiecie 2 szt po 20 zł. Dla mnie kazdy grosz sie liczy wiec czesto szukam jakis okazji..wiec pisze bo moze ktoras z Was tez sie zalapie na promocje w swoim miescie... Pozdrowionka z deszczowego bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm wiem cos na temat promocji tez szukam niestety z tasa u mnie krucho bardzo nawet bylam zmuszona pozyczyc od brata:( a nie pochwalilam sie sprawa o alimenty dostalam 400zl dobre i to Dzis cierpie z powodu migreny koszmar jak nie pecherz to glowa zalamac sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu mam pytanko gdzie ty znajdujesz takie ramki na zdjecia dzieci? Jak tak ogladam naszego blooga to twoje zawsze sa fajne oprawione z opisem..ja tez bym tak chciała))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah....dobre z tym spirytusem,moze to sposob na sen dziecka tak jak ze szmatka z cukrem nasaczona wodka?:p jak sie dziecie nawdycha oparow to spi jak ta lala? a moj maly dzis mi pokazal co potrafi:( od 2.00 w nocy nie spi😭 Fasolkowa,Carmen,Dunia,jako ,ze moja mama przeszla chemioterapie,wiec ratowalysmy wlosy czym sie dalo sprawdzone i skuteczne: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2900 http://www.domzdrowia.pl/40027,treatment-wax-odzywka-do-wlosow-jasnych-z-rumiankiem-vit-c-240-g.html z tanszych sposobow: olejek rycynowy plus nafta kosmetyczna lekko podgrzana,plus zoltko i kilka kropel cytryny,wymieszac nalozyc,zawinac folia ,recznikiem po ok pol godz splukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm ,Dunia pisala kilka stron wstecz z jakich programow korzysta:) ktos juz o to pytaj chyba Carmen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joola- duża buźka! :) Wiem, że z tymi specyfikami trzeba cierpliwości, nic od razu nie zadziała, ale wizja łysej mamuśki jakoś coraz bardziej mnie przeraża. :( Lecą te włosy i lecą, skąd ich się tyle bierze...? Monik- jak zdrówko Natalki? To była jednorazowa sprawa? Co do takich zabobonów i dawnych praktyk. Ja się nasłuchałam, jak to było kiedyś, jak byłam u rodziny mojego M. Babcia opowiadała. Jedyna rzecz, jaką zastosowałam, gdy nie miałam pod ręką kremu, a pupa Małej była czerwona, to mąka ziemniaczana. Obsypałam pupcię jak talkiem i było lepiej. Ale ten spirytus, no nieźle. ;) Ciekawe właśnie, po co? Nemezis- trzymaj się. Tak to niestety jest, że jak nie urok, to s.... Zdrówka życzę. :) Jakoś cichutko w ten weekendzik na forum.... My z Kinią same, M pracuje. Nie lubię takich weekendów. :( Borykam się właśnie z poszukiwaniem niani. Piękna sprawa mieć malutką, śliczną dzidzię, ale zaczynają się też zupełnie inne problemy. Śmiejemy się z M, że żeby uniknąć niektórych problemów, zapiszemy już teraz Małą do przedszkola i szkoły. A co, z wyprzedzeniem. :D Byłam u mojej gin i pytałam się, kiedy możemy starać się o drugą małą istotkę. Po roku od cc można się starać, jeśli wszystko jest ok. U mnie na razie goi się wszystko pięknie, więc jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ale tutaj cicho... Fasolkowa mamo - wy juz planujecie kolejne ??? :) Ja tez slyszalam ,ze poc cesarskim cieci trzeba minimum rok odczekac - zreszta nawet to wskazane po porodzie sn bo organizm musi dojsc do siebie i pouzupelniac zapasy :) Np jesli zachodzi sie w ciaze po krotkim okresie czasu wiazadla i kosci rozchodza sie o wiele bardziej i juz potem moga nie dojsc do pierwotnej formy:) Np stopy stana sie o rozmiar wieksze :) Ja narazie nie planuje kolejnego i nie wiem czy kiedykolwiek bede planowac ;) Moj oczywiscie chcialaby kolejne i jeszcze najelpiej z gwarancja ze bylby to syn ;) Ja przynajmniej przez 3 kolejne lata nie bede myslec o kolejnym potomku. Jestem pod wrazeniem tych kobiet ktore daja rade wychowac dwa lub trzy takie male brzdace. Ja juz wiem ,ze byloby to ponad moje sily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........3//7....6720//65 lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .2//............// Carmen37........ Witold......23.05...3500/55........3//2.....6 950//59+ Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......3/1 .....5440 /61 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...3/10......8200/61+ czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....1 //16..4800//61 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........2 //0.....//5530 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........// 27.......5500/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....1//29.. . ..5740//59 Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .2//8...4900//59,5 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...1//23..6105/62 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.........1 //6........// takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......2/ /0......5500/58? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...1//25..6000/65 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......2/ 22......6270/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .2//5..4680//59 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..2.....5100/59.5 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//6.... 5640//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /0 ...5100//56 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 1//26....5000/60 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 1/14 .. ..5640/59 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.......1 //3......//3960// wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......1 //27...4750// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/20 5260//62 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......0 //13........// attilla............... Wiktoria ........ ......3250/ ........ .......... Wy już o drugim myślicie?????? rany podziwiam :) ja powiedziałam że przez najbliższe 4 lata mowy nie ma, bez gumy nie podchodź ;) a tak poważnie to szkoda by mi było Michałka jak musiała bym sie młodszym zając, jak podnieść to starsze z takim brzuchem? eee to nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tylko nie czekajcie tak jak ja 10 lat z nastepnym:p cicho ...bo nasze aktywne mamuski wyjechaly:D Duniu jak tam pokoj Hani ,pomalowalas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×