Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Kasza chyba i tak bym wolala mojego M. zobaczyc jak wyskakuje zrobic malemu jeść jak oparzony, niz slyszec "zaraz" i kima dalej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no i wczoraj w nocy nie dostala mleka i nie miala mleka w dzien i bylo tylko juz lepiej. Dzis w nocy dostala i jz teraz 3 kupa, musialam ja wykapac bo miala kupe...po wlosy gggrrr!!!!!!i co znowu przerwa w mleku? na jak dlugo? ona nie chce jesc za duzo normALnego jedzenia ostatnio ehhhh...w piatek juz umuwilam sie na wizyte... Carmen no ja wiem hihihi glupie moje gadanie musze sie cieszyc z chlopa ale wiesz ja mam swoj system z moloda i teraz mam jakas manie ze ja to trylko umiem najlepiej sie nia zajac:-P poza tym on do niej gada i to usypianie trwa dluzej niz moj system...:-D no ale jak sie chlop chce wykazac. I tak:mummy is the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy piecsetke :) !!!! Kasza, no tak to juz z chlopami jest :o ja tez jednak wole do Malej wstawac bo ja jak kot dobrze po ciemku widze a M nie :p no i musi pozapalac swiatla i pobudzic nie tylko Ole ale i Duza i pewnie sasiadow tez by mu sie udalo ;) Wiec ja juz to biore na siebie. Musisz powiedziec Samowi, bo on biedak chce jak najlepiej :) A to niewesolo Annnnnnna macie :o Zdrowka i zdrowka zycze! carmen, przenosisz sie do IR? jednak zdecydowalas sie? Z tym stazem to nic nie poradze ale czy nie stracisz tego stanu bezrobnotnego i tak pod koniec maja jak sie przeprowadzisz? czy dwa miesiace to duzo znaczy pod wzgledem finansowym? Ja nie umie krecic w takich sprawach .... a co do dzieci to kiedys slyszalam i tak jakos w to uwierzylam ze dzieci rozpuszcza sie do roku zycia a potem dyscyplinuje ;) a i jeszcze, z czym sie baaaardzo zgadzam - dzieci sa nasze tylko do 3,5 lat, potem juz sie nami nie interesuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza - haha - ciesz sie ,ze masz takiego chlopa ! Moj to spi jak zabity (no albo udaje) i w nocy ani razu !!! nie wstal do malej ! Nawet kiedys ja spalam w innym pokoju ,a on w tym co Ewka to ja obudzilam sie slyszac jej placz , a ten dalej sobie spokojnie chrapal :/ Teraz cale szczescie Ewka w nocy juz nie je, ale przez te zeby i tak czesto sie wybudza no i ja z nia niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnna - zdrowka dla Ciebie i calej rodziny ! Carmen - hmmm nie wiem jak z tym stazem rozwiazac sytuacje - mozesz isc ponegocjowac w urzedzie, albo od razu u dyrektora tej szkoly - powiedziec ,ze masz male dziecko,nie masz opieki, albo isc na staz a po kilku dniach na zwolnienie :/ , albo dopytac sie czy nie przysluguje Ci jakis dodatek na opieke nad dzieckiem jesli Ciebie skieruja do pracy... a staz to 100% zasilku ? bo jesli tak to 717 ale brutto - na reke ok 625 zl :/ a co do nerwow to i Ewka potrafi wybuchnac - i to roznie np jak cos sie jej nie podoba to pochlipuje, potem juz coraz to wiecej, a potem raczki do gory i kladzie sie na plecy (to strategia jesli jest np na rekach albo ktos za nia jest ) a jak jest sama to ost cwiczy rozkladanie sie na podlodze i wtedy moze wybuchnac od razu , lzy jak grochy, glowe kladzie na podloge - Ja taka zlosc , badz chec wymuszenia tez ignoruje i np wychodze z pokoju to ona cichnie i zaraz czworaczkuje za mna ;) albo odwracam jej uwage i np. bawie sie misiem i tez zmiana zaraz nastroju o 180stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka____ kochana to u ciebie jak bylo zimno to jak u Eskimosa, a teraz, kochana - tropiki :-) Nie dosyc, ze woda ciepla w chacie i ogrzewanie to i sloneczko daje za oknem (poki co, ale dobre i tyle :-)). Ale co racja, to racje. Cos sie tej zimie w tym roku pochrzanilo i to z okladem ;-) Hm, Texas, nie? Dziki Zachod, pustynia, upal itp itd. Nie dosyc ze wiosna w tym roku przyleciala z dwoma, trzema tygodniami poslizgu, to nadal nocki so takie, ze i do 0C spada :-o Moje kwiatki!!!! Mimo ze w dzien slonko, ok. 20C to tak w cieniu niedogrzanie... A kolezanka z okolic Chicago przyslal mi dzis foty swoich synow - ogaceni na maksa, zimowo bez zartow, w parku i snieg mlodym po kolana :-o A sio!!! :-D :-D Kasza____ to nie dawaj kochana mleka. Latwo mi powiedziec, co? Ale jak na mojego nosa, to moze byc jeszcze wirusowe rozhustanie jelit, a mleko i nabial to najgorsze co wtedy mozna jesc. Ciezko bedzie, bo mloda nie chce w zamian nic innego, powiadasz... A sama kaszke ryzowa, na wodzie i z flaszki? Moze tak sie ja oszuka? Nie mam pojecia co ci poradzic, ale trzymam palce, zebyw koncu Panda rpzestala zuzywac nadmiar pieluch ❤️ A Wielkanoc jest w pierwszy weekend kwietnia w tym roku :-D Annnnnna___ zdrowka dla was! A z tym opatrunkiem to faktycznie, dziwne, ze ci nic nie powiedzieli. Tobie nie ma sie co dziwic, ze nie dopytalas, bo mama z maluchem ze szpitala to wychodzi w ciezkim amoku i stanie euforii, ze juz 🌼 Ale to ich obowiazek jest poinformowac cie, co dalej z opieka nad pacjentem... Ale skoro tak sie nie stalo, to zadzwon moze faktycznie najpierw do przychodni, a jesli tam ci nie pomoga, to do szpitala tez zadzwon i zapytaj. A jesli nie da rady, to moze ta pielegniarka z bloku ci cos poradzi? ❤️ carmen____ nie mam pojecia jak z tym stazem i bezrobociem. Nie wiem jak sie z tego wywinac i czy da rade. W sumie to chyba najlepiej byloby isc do urzedu i zapytac wprost (albo kogos wyslac cichaczem), bo skoro ty nie skorzystasz, to moze ktos inny czeka na takie miejsce? Bo w sumei to tak troche cie postawili pod murem, od 1 kwietnia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos jeszcze chcialam, ale zapomnialam :-) Aha, o tych fochach. Khm, khm, mlody sie wscieka. Jak stoi to sie prezy do tylu jak struna, zeby zaciska i zaczyna warczec i potem krzyczec przez zacisniete zeby. Najbardziej go wkurza oczywiscie siostrunia, ktora podchodzi do Jaskowej "zagrody" np z miska platkow sniadaniowych i je jemu pod nosem. A on lasuch i tez by chcial... Albo chce zeby go wyjac. Albo zabierze mu sie z geby dywanik lazienkowy - to lzy jak grochy i krzyk :-) Ale Lusia...Ewka szybko zaczyna z rzucaniem sie na podloge ;-) Ale ona zawsze miala charakterek :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja nawet myslam ze moze zrobic jej jak zwykle 12oml mleka ale zamiast 4 scoopow proszku wsypac jedna 'na smak' i potem dosypac jtak jak mowisz ryzu dla dzieci. No ale na pudelku pisze ze nie wolno dawac mniej/wiecej niz tyle ile mowi instrukcja. A samej kaszki/ryzu nie zje z butli tylko lyzeczka nawet jak wodnista jest a w nocy na spiocha ja lyzeczkowac...:-P Lusia matko Boska Ewka ma bunt dwulatka w wieku 9 miesiecy z tym rzucaniem sie na p[odloge czy jak?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza pisza tak jak mówisz ale w Pl jest moda na odstawianie jedzenia nocnego własnie przez zmiejszanie proporcji proszku do ilości wody wiec na pewno Mariance krzywdy tym nie zrobisz bo juz pokolenia były tak karmione!!!! Do mam z Irlandii karmiący dzieci aptamilem, w nowych puszkach sa kupony o wartości 1Euro i 1 funt, będę miała kilka 1 eurowych do oddania jeśli któraś jest chętna dajcie znać to podeśle albo sie wymienię na funciakowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jak Filipek?? No wiec moje dziecko nie wyglada jakby mialo operacje w sobote!!!! No generalnie to nie wyglada jakby wogole mial operacje :P:P Jest taki jak zawsze :):):) No i dobrze :):) Co do opatrunku - zadzwonilam do przychodni i pani polaczyla mnie bezposrednio z nasza lek :) ktora spokojnie wszystko mi wyjasnila, jak nalezy to robic i ze powinno sie to raz na max 24godz zmienic. No i bylam dzielna :) Moj m powiedzial, ze jak przyjdzie to postara sie zmienic mu ten opatrunek, wiec do przychodni nie poszlam. Ale oczywiscie przyszedl tak padniety, ze zaraz zasnal :( No i zacisnelam zeby i zmienilam sama opatrunek :) A filipek nawet nie pisnal jak plaster odklejalam :) Ale zal mi go strasznie jak go przebieram i widze takiego okropnego siniaka na jajku :( lekarz mu go zrobil, jak staral sie ta przepukline wcisnac :( i teraz jak opuchlizna zeszla to widac tego okropnego siniaka :( Ale go to musialo bolec :( carmen - z tego co sie orientuje, to jak nie przyjmiesz stazu to stracisz chyba status bezrobotnego (no napewno tak jest jak nie przyjmiesz pracy, a to przeciez to samo) kasza - moze jednak sprobuj zrobic mariance kaszke ryzowa na samej wodzie. Moj F wcina i nie widzi roznicy czy z mlekiem czy bez :) Specjalny smok do kaszek i do butli :) Moj w dzien je kaszke z lyzeczki, ale noca normalnie z butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj wielki nstronowy jubileusz,wiec wszystkim nam gratulacje mamusie,ze jestesmy,dzielnymi mamami❤️.zycze nam kolejnych 500 ale lepiej wiecej:) ja pokrotce mam dalej mame w odwiedzinach,maly jest totalnbie rozregulowany,nianczony i tulkanym,nawet zapisnac nie moze bo od razu babcia ma red alert:O,nonostop Go nianczy,bnawet sam w kojcu dluzej niz 15 min nie usiedzi,a nna pelzaka,max pol godz(bo jemu sie nudzi,twierdzi babcia) my tez mamy malego uparciucha,piszyczy yyyuje,upomina sie o swoje i nieswoje w coraz mocniejszy sposib,niestety przy babci ciezko mi jest to wlasciwie zlekcewarzyc badz zganic,bo babcia balsam i pommoc dla B non stop.ale od soboty przejme paleczka nad synem:).moze powroci moje dziecko,a do tego jeszcze budzi sie w nocy z placzem,obstawiam na zebole,ale nic nie widac. w zwiazku zy tym ze ma ograniczone pole manewru u babci na kolanach,to nadal nie ma postepu w raczkowaniu,siadaniu,stawaniu itp.ogolnie dziecko mi sie troche uwstecznilo:( ok,koncze bo padam...:( zdrowka chorym,gratulacje postepy czyniacym,snu nie spaicym w nocy,kup unormowanych i wielkie ❤️dla Was kochane. dzieki ze jestescie,sorry ze nie odpisuje na temat do poszczegolnych WAS,ale czasu mi brakuje ciagle. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jubileusz 500 i moj maluch koczy za 19 minut 9 miesiecy:) czytam, czytam, ale nie ma czasu pisac ledwo zyje, powiem wam i w zwiazku z tym nastroj tez gorszy:( nawet dzisiaj wypije chyba lampke albo i dwie wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraaElle na zdrówko oby wyszło 🌻 ganetka nie uwstecznia się tylko ja na Twoim miejscu szykowała bym się na jakąś rewelację ;) ciekawe czego Twoje dziecię tak pilnie się uczy że zapomniało o innych umiejętnościach, dzieciaczki jak są zaabsorbowane przyswajaniem czegoś nowego to na chwilkę właśnie sprawiają wrażenie jak by się uwsteczniały a potem wracają z podwójną dawką umiejętności :) Miłego dzionka życzę u nas ciut lepiej, małżon poszedł do pracy ciekawe ile wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę nam następnych 500 stron i więcej:) bez was poranka sobie i kawy nie wyobrażam jakoś:) M wyjechałam na 2 tygodnie w delegacje nie wiem jak ja sobie poradzę tym bardziej ze dalej ręka pobolewa :( ale corka m strasznie pomaga uwielbia Milenke i ze wzajemnością i jeszcze jedno mama Milenka zaczela mówić i co gorsza córka M tez nie wiem jak mam reagować Dziś moja mama będzie miala operacje boje się o nią a nie mam jak jechać dziś do niej:( trochę smutno mi Milenka tez tylko by na rekach siedziała a jak mowie nie to ryczy i kładzie się na podłodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem melduje ,ze czytam:) zycze sobie i Wam kolejnych 500 stron:) Nemezis a co z matką córki Twojego męza jesli mozna zapytac?zdrowka dla mamy Duniu fajne te pomysly ,jak znajde czas moze cos wykombinujemy Shila biuedny Fifi ,tak sie wycierpial:( maly wspina mi sie ,moze jak usnie cos skrobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemesis, przytul ja, widocznie dziecku brakuje kogos na kogo "mamo" mowic ❤️ a jej mama zyje? No to mamy Milenke i Ewe - dziewczyny z temperamentem :) Ja wczoraj juz pod drzwiami zlobka slyszalam jak Olka sie darla, serce mialam w gardle, wpadam a Ola siedzi przed zabawkami ale ze jej opiekunka zamiast zajmowac sie nia to rozmiawiala z mama inengo dziecka, to ona w placz! No to mi rosnie nastepna egocetryczka :o I ma jakas wysypke na pleckach, mam nadzieje ze to tylko jakies pozostalosci po goraczce .... tutaj ospa wciaz na temacie. Shila, no to brawa dla dzielnej mamy! :) Filipkowi siniak szybko zejdzie, mozesz troszke przyspieszyc smarujac arnika (w PL sa chyb tylko w kremach). Dla mnie dzis jest ostatni dzien pracy w tym tygodniu i powiem wam ze padnieta jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na jedenj lampce nie skonczylo sie i dzisiaj to jzu w ogole nie zyje normalnie zatrucie alkoholowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mantra, troche pocierpisz dzis :( mam nadzieje ze dobrze sie wczoraj bawilas i ze winko pyszne bylo! Ja tez bym tak chciala! Moze kiedys, razem, co? Bo mnie sie snilo dwa dni temu ze bylysmy cala paczka dziewczyn u Duni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! MamoE - fajny sen mialas :) Az sobie to wyobrazilam my i nasze brzdace zza wielka woda ;) Duniu,Kasza - nie straszcie mnie, bo co to dopiero bedzie jak mala skonczy 2 lata;) MantraElle - poprawy nastroju ! Shila - i swietnie ! Filip chyba to cale zamieszanie z operacja latwiej zniosl niz ty ;) Ganetko - tak jak Annnnna pisze - na poczatku skoku rozwojowego wlasnie mozna zauwazyc takie jakby uwstecznienie ;) Zobaczysz z dnia na dzien zmiany sa niesamowite Ewka np jeden dzien nic a na drugi raczkowanie, stawanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. już nadrobiłam 2 dniowe zaległości. MamoE może ten sen o spotkaniu u Duni to jakiś proroczy. Któraś w PL pewnie 6 wygra i fundnie forumowym koleżankom wypad - tylko co na to wszystko Dunia ;) annnnnnna nawet nie zwróciłam uwagi na to, że jeden z tych kuponów jest w euro. W ostatnim opakowaniu mleka miałam 2 kupony po 1eur i 1gbp Częściej takie wpadki proszę :) A zauważyłaś, że one są na mleko po 1 roku życia - już niedługo się przydadzą, a 1gbp to nie jest wcale taka mała zniżka. Fajnie :) Ja również życzę wszystkim schorowanym dużym i małym zdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza córeczka koleżanki jest już prawie ok. Mama się uspokoiła. Biegunka trwała 18 dni!!! Może rzeczywiście takie małe jelitka długą dochodzą do siebie. Powodzenia z MArianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fochy, czy nerwy to i moja Marta ma takie zapędy, ale staram się je lekceważyć. Nie ma co prawda rzucania na ziemię, raczej są piski. Wścieka się zawsze jak ktoś je i jej nie da, nawet jeśli dopiero co wytrąbiła 210ml mleka zagęszczonego 1 łyżką kaszki. Gaviscon, który jej daje pomaga, ulewa o wiele mniej, prawie wcale, co widać w kg - zaraz wyszukam tabelkę i wprowadzę zmiany. A no i nie wiem jak wy, ale ja to trochę szkolę moją Martę. MAmaE pewnie mnie tu zaraz wyzwie (no bo do 1 roku rozpieszczamy), bo zdarzyło mi się dać Marcie już po łapskach kilka razy . Przez szkolenie mam na myśli zakazywanie jej pewnych rzeczy. Zawsze mówię ten sam zwrot, troszkę tłumaczę dlaczego nie wolno robić danej rzeczy. Kolejny raz to mówię już stanowcze nie. Powiem wam, że po kilku dniach działa, ale i tak mała nadal mnie testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........9/2. ..7.600kg//71 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......7//16....9500/74 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....9//3 . .10340//ok70 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .6//15....8000//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58.... . ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .7//20...8400// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..8/12.....9.5//76 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......8/ 12.....9900/ 70 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 8/0 .. ..8600/71 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....8/10.. ...9400/72 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat mojej wagi - przy każdym pomiarze widzę 666. Licho jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo zyje. jeden to nerwy, dwa to Maly juz tyle ruchu ode mnie wymaga , że nie ogarniam :) ;P Dzieki dziewczyny za odzew w mojej sprawie!!!!! A koniec tego taki, że jutro ide do dyrektor szkoly, do ktorej mam z PUP skierowanie i jesli wszystko bedzie ok to chyba przyjme ten staż...Tylko ta opieka dla Witka :/ mam niby pomysl, ale czy wypali...? zobaczymy... Shila, dzielna z Ciebie kobieta! zapewne nikt tak dobrze jak Ty nie zmieniłaby opatrunku synkowi, bo przeciez serce cale w to włozyłas! I Filipek tez dzielny mężczyzna rosnie! Ganetko no to Benia teraz królewicz! :D Babcia rozpieszcza do granic mozliwoscie i podobno wlasnie od tego sa babcie, prawda? :D Nemezis to tylko się cieszyc , że corka Twojego M na tyle cie pokochala , zaufała, że chce nazywać Cie mamą. tO chyba bardzo dobrze, prawda? mam nadzieje, że z Twoja mama wszytsko dobrze, że operacja sie udała!!! Trzymajcie sie ciepło!!! MamoE ale fajny sen mialas! :D tez sobie wlasnie wyobrazilam nasze raczkujace wszedzie pociechy a my sobie siedzimy przy kawce :D MantraElle alez Ci wspolczuje tego kaca! tego dzisiaj bym ja nie zniosla :D Sciskam Was wszystkie, zycze milej, spokojnej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP- z moja waga to jakis obled tez - waze teraz tyle co 2 mce po porodzie ;( Nie wiem co sie dzieje... a co do zakazow to i u nas sa - i mowie stanowcze NIE srogi wyraz twarzy no a Ewka swoje robi :D i zazwczaj tam gdzie nie powinna najbardziej ja ciagnie -czyli grzebac w ziemi (a tylko jeden kwiatek jest na ziemi- jak cieplej to wyladuje zaraz na balkonie), wspinac sie po klatce od kanarkow, stoliku od tv, na wanne etc. a ,ze rozumie ze nie wolno to na 100% ale coz "charakterek" - np gdy powiem jej gdzie jest tata to rozglada sie, czworaczkuje sprawdza a jesli znajdzie albo tata ja zawola to posapujac jak szczeniaczek w taki rozkoszny sposob pedzi prawie ze podskakujac :D o i wlasnie od kilku dni buja sie :) na stojaco, na kleczkach, czasami nawet jak ja mam na rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, melduję się, ze u nas wszystko w miarę ok. Moja córcia jest coraz cudowniejsza, rozmowniejsza, ruchliwa i jest największym moim skarbem. :) Niestety nie wiem, co u Was, czasu i mi brak na wszystko.. :( Ściskam Was za to mocno. MamoE- byłam w Trójmieście jakiś czas temu, malinowa rozkosz od Dekera była grana. Mniam. Na Święta znowu jedziemy i już mam obiecany serniczek, o którym pisałaś. To chyba był sernik cynamonowo miodowy, co? Ale bym sobie pojadła już teraz...... :P Do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!!! Nic nie czytalam, jest u mnie 17-ta a ja dopiero mam szanse marna, ze cos zrobie kolo siebie!!! Nadchodzi @, a dokladniej - juz sie zaczyna i mam ochote dusic, gryzc i walic glowa w mur ;-) Dzieciaki tez maja dosyc, Hanka generalnie ma kiepski dzionek, wszystko jest nie tak (PMS w wieku 4 lat? :-p ), co i rusz tylko "mamaaaaa, to", "maaaaama, tamto", Jasiek nie spi od poludnia i wcale nie jestem pewna czy zasnie, marudzi i kombinuje jak moze ;-) M w robocie.... Nic tylko strzelic sobie meliske, podwojna, moze cos da (chociaz psychicznie swiadomosc, ze wypilam ;-)). Uhhhh, wrrrrr. Dobra moze poczytam, dziesiec glebokich wdechow, wydechow, meliska i zacisnac zeby :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E_____ takie sny to ja lubie! Zapraszam serdecznie, miejsce jest, lampka - tez sie znajdzie :-D Ja sobie chyba dzis zapodam, zeby rodziny nie wykonczyla sama soba :-p Mantra_____ zespol dnia nastepnego? Cierpisz bardzo? Mam nadzieje, ze o tej porze juz lepiej :-D Ale przynajmniej bylo gorzej, to teraz musi byc juz lepiej zyc :-) Nemezis_____ wlasnie, porozmawiaj z pasierbica i ustalcie jak ona sie ma do ciebie zwracac. Pewnie rozmawialiscie o tym z M tez. Nie wiem co ci poradzic w tym temacie, bo rozumiem, ze glupio si emusisz czuc, jak obca dziewczynka od ciebie mowi "mamo", tym bardziej w momencie gdy Milenka tez tak zaczyna. Trzymam kciuki za operacje mamy - wszystko bedzie dobrze, zobaczysz ❤️ No i Jasiek nie spi, mloda mi juz nad glowa lata wiec tyle chyba dzisiaj mojego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen_____ my przy kawce i raczkujace dzieciaki... to jeszcze nianie w tym snie poprosze, do kazdego raczka jedna :-) Zebysmy w spokoju mogly te kawe wypic :-) :-0 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×