Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Wczoraj byłam w głębokim szoku. Otóż wracam sobie od moich rodziców z Tosią, a że nie mamy daleko, a jeździmy w porach jej snu, więc jeżdżę jak wolno, aż się sama sobie dziwię, w granicach 50-70 km/h czasami wolniej, bo jak na złość nie ma wtedy ruchu :D. Więc sobie wracamy, trzy pasy w jedną stronę, ograniczenie do 70, a my spokojnie niecałe 50. Z daleka widzę, że stoi drogówka i co? Zatrzymują mnie. Pan policjant jak zobaczył, że Mała śpi, pasy pozapinane, to nie chciał nawet dokumentów oglądać o kazał jechać. Normalnie byłam w szoku!!! Zawsze jak mnie zatrzymywali, to jechałam za szybko. Widocznie jechać powoli też źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie, ale u mnie dzis paskudnie,pada deszcze ze sniegiem!pochmurno afehhh...ja chce aka wiosne jak u Dunii i Kaszy...texas Im coming;) Duniu__zdroweczka dla M,wiem jak to jest ..chlop chory to swiat staje na glowie,nawet przy blahostce potrafia ubolewac jak przy wielkiej chorobie;),ale oby szybko Twojemu przeszlo,stanal na nogi i nie pozarazal WAs w domu. wszystkim chorym smykom zdroweczka zycze❤️🌻 Myszko__wspolczuje nawalu raczunkow,nie ma nic gorszego gdy sie wszystko naraz zwali,moze jakies raty jak dziewczyny podpowiadaja bylyby lepsze. u nas teraz wlasnie okres wydatkowy i to nie z powodu r-kow,a przez wyjazd na wielkanoc do tesciow w PL(polnoc),otoz mamy zalegle,urodziny ,imieniny no i swieta b.narodzenia czyli gwiazdke,tak,tak u nich wszystkie te prezenty trzeba wreczyc nawet jezeli by sie pol roku,rok niebylo,zalosne,bo trzeba mysllec czy nikogo sie nie pominelo :O,wlasnie ten weekend zaczynamy zakupy,bedzie fura tego ,prezenty dla tesciow,szwagierki in jej dwojki dzieci,a do tego w niedziele przyjezdza moja mama na tydzien,a ona w kwietniu ma urodziny,wiec tez cos musi byc dla niej,no i wogole jak pojedzie spowrotem dla dziedka,siostry itp... a tu maly bedzie wchodzic w nowy rozmiar.80,wiec potrzeba nowa garderobe(chociaz troche juz kupilam wczesniej),no i butki trzeba mu zakupic niedlugo,a wiadomo ze buty dla smykow najdrozsze. a jeszcze garderobe chcemy przerobic no i balkon az wyje o porzadna podloge(teraz mamy plyty betonowe,a chcemy drewno)i tak dalej i tak wciaz.. Biala Czekoladko___no Ty mnie chcesz juz zdolowac na maxa;),wspaniale,gratulacje,ale Ci zazdroszcze tych utraconych kg. wyobrazam sobie jak sie cieszysz na zblizajaca sie (mozolnie)wiosne i lato,kobieto nowa Ty.gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! Tunciu___gratuluje rowniez,to super ze jesz normalnie a kg leca,wiem ze stres z Matiego chioroba jest zasluga,ale i tak gratuluje:) Carmen__przesilenie wiosenne daje sie pewnie we znaki,hmm...ono sie objawia a wiosna..hop hop wiosna whera are you?.. a zabki ...kochana,pewnie jak wystrzela to jeden za drugim u nas sa 2 ,miedzy nimi roznica 5 dni byla ,a chyba cos sie jeszcze szykuje w temacie,bo maly dzis wybitnie,ustami sie pasjonuje i zrrzedzi:( Mantraelle__dzieki Bozi nic malemu nie bylo po tych zwyklych skladnikach,tak wiem ze dla dziecka najlepiej bio,sama dla siebie rzadko kupuje,tzn.jak wiem ze to zddecydowanie lepiej smakuje to kupuje,ale z reguly dla nas supermarketowe jedzenie,a jemy duzo warzyw i owocow(ppewnie bomby pestycydowe jestesmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jakos jeszcze zyje. zimy u mnie w domu ciag dalszy, ale jest swiatelko w tunelu. dzis zamowilam juz ta cewke z ekspresowa dostawa. Wolalam to sama zrobic niz czekac az ten znajomy hydraulik to zrobi. On tu nie mieszka wiec jemu by sie to tak nie spieszylo:-) Nie chce wiec zapeszac ale ja zyje juz ta mysla jak to bedzie jak wroci ogrzewanie:-))) jak sobie wejde do wanny z pianka pelna goracej wody, jak nie bede musiala dygotac sie z zimna i uciekac stamtad szybciej niz weszalm:-)) oh marzenia.... No ale jakby tego bylo malo dzis Maja obudzila sie z goraczka. Do tego non stop robi kupy!! W nocy zrobila 2 razy i od przebudzenia juz kilka pieluch poszlo. Dolaczam wiec do klubu oczekujacych na kolejnego zabka, Mam nadzieje ze to jest przyczyna. takietam no wlasnie gratuluje zabka i kolejnych idacych:-)) No i rzeczywiscie sa jeszcze ludzkie zachowania co nie?! :-) Wszak policjant tez czlowiek, pewnie do tego sam ma dzieci skoro tak zareagowal:-)) Ganetka... no czasem trzeba nam przypomniec co nie co, bo z glowki ulatuje. Ja czesto mam tak ze sobie pozniej przypominam ze to moglam napisac, to zapomnialam dodac itp., itd... no ale cierpliwosc poplaca i widze ze dziewczyny juz obsypaly Cie radami:-) Ja konkretnej zabawki Ci nie polece. Ale jechalam do Polski w grudniu i zabralam wiekszosc ulubionych zabawek Mai i spokojnie przetrwalam podroz. Ale teraz dziecko juz potrzebuje wiekszych urozmaicen wiec moze jakies zabawki z przyciskami, dzwiekami, kolorami. U mnie teraz najlepsza zabawka jest butelka po cocacoli, kabelek, plastikowy pasek. Serio, to zajmuje ja czasem nawet na 30minut:-)) A ostatnio jak jezdzimy samochodem to lapie za pasek od mojej torebki i sie nim bawi albo opakowanie chusteczek higienicznych:-)) Takze tu nie musisz wydawac ani grosza:-)) ok zmykam pod koc:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski,dzeiki za info o zabawkach do samochodu😘 ogolnie ostatnio 7 ha jazdy do pL ,Beni dobrze zniosl,ale teraz troszke starszy no i podroz dluzsza -na polnoc pl jedziemy do tescioow na wielkanoc jak pisalam wczesniej,coprawda bedziemy jechac 2 dni(tzn nocleg w hotelu)bo w jednym ciagu to dla niego za duza meczarnia,a przy okazji bedzie wycieczka;). w sumie zawsze biore jakas grzechotke-gryzak,ksiazeczke grajaca FP,no i szmacianke do spania,robimy teatrzyk paluszkowy itp,pewnieteraz jeszcze cos dorzuce do tego ,ale za kilka m-cy to wlasnie moze taka kierownica jak dziewczyny podaly bylaby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam mi wlosy dalej wypadaja, niby juz nie w takich ilosciach (ze garsciami) ale wyoadaja:-( jestem zla matka ja piernicze normalnie ostatnio ciagle chodze zla. Takie okropne mysli mi chodza po glowie jak mala marudzi ze szok. Dzis w nocy znowu pobudka o 1, potem o 3 . Po mleku o 3 tanczyla chyba z godzine kopala mnien itd wiec znow odlozylamja do jej lozeczka. Wstala o 5! kurde ostatnio codziennie wybudza sie coraz wczesniej najpierw byla 7;15, potem 7, potem 6;30, 6 a teraz 5! wscieklam sie. Jestem niewyspana, wygladam jak gowno za przeproszeniem a czue sie jeszcze orzej:p-( kiedy to sie skonczy? pociszam sie ze w niedziele zmiana czasu to moze da rade mala oszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, oj wierze ci ze fajna "tropikalna" kapiel sobie zafundujesz :) Jutro jednak nie wpali bo Ola ciagle jeszcze ma goraczke, troche nizsza ale ciagle cos sie cholera placze, w nocy byl problem z zasnieciem bo ona sie strasznie broni :o w dzien prawie nie spi, choc mega zmeczona ... nie wiem co to jest i jesli nic do jutra sie nie zmieni to idziem do lekarza (dzisiaj trzeci dziec, wiec jesli to trzydniowka to od jutra powinno ustapic .....). Czekoladko, Tunciu, gratulacje zgubienia tych zbednych! Jak wy sobie tak fajnie z tym radzicie to moze ja wam moje kg podesle, co? dziewczyny, ja was wszystkie sciskam i pozdrawiam cieplutko. czytam ale zaczynam byc zmeczona sytuacja i powoli wena do pisania mi ucieka. Wiec znikam na troche, pa pa 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE... no no no, prosze mi tu nie znikac:-)) Fajnie ze goraczka spada, jutro juz bedzie dobrze, zobaczysz:-) ;-) ;-) Wielki buziak dla Ciebie:-)) Co do spotkania co sie odlecze to nie uciecze....:-) Bedzie i slonko i ogrzewanie no i zdrowko naszych pociech to i dluzej posiedzisz. Tak to bys szybko chciala wracac:-) No i co gorsze pewnie nie skusilabys sie na Magnum:-) ;-) ;-) Dunia77 no wlasnie jak tam u Ciebie sytuacja?? Zaraz pewnie wkroczysz na forum z kawka to nam opowiesz, trzymam kciuki za zdrowko:-)) A wlasnie, co do wlosow, to mi tez wciaz wypadaja. To mialo sie juz jakis czas temu skonczyc a wypadaja mi dalej:-(( I nie musze miec psa a wlosy i tak sa wszedzie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech i nikt nie odpowiedział na pytanie, n w końcu to nie z serii "mam 17 lat i od 3 miesięcy staram sie o dziecko " nic, nie wazne, doczytałam że jeszcze dobre rolety w aucie są przydatne w czesie takiej podróży bo zmniejszają chorobę lokomocyjną i chronią przed słoncem. Dziś myjemy okna z Michaskiem :D nie powiem 2 razy dłużej niż zwykle ale do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - ale ja to z tym spaniem cos tak wybitnie przed @ w zeszlym miesiacu tak jak za dawnych dobrych czasow, lekki bol wieczorem i rano juz @... a teraz juz kilka dni mecze sie i nic:( Shila - wposlczuje Filpowi tej operacji i rowniez Tobie przezyc z nia. Grunt to byc pozytywnie nastawionym, wiec duzo pozytywnych mysli zycze! Takietam - gratuluje zabka i co raz barzdiej filigranowej Tosi:) wypadani wlosow w moim przypadku jest jzu pod kontrola, ale wlasnie ostatnio kolezanka mowila jej, ze wlaosy wypadaly jej przez caly okres karmienia z pierwszym dzieckiem i teraz ma 2 i rowniez to samo mam nadzieje, ze pomoglam;):) ja nic nie bralam jak przestalam karmic to chyab unormowalo sie i teraz widze wszedzie takie kikuty odrastajace. cos mi wydaje sie, ze pan policjant pomyslal, ze jedzie ktos po substancjach wyskokowych poniewaz tak wolno, a jak zobaczyl mame z dzieckiem to uz mysli mu minely:) Ganetko - ja dalam malemu troche tofu i co ssrednio jego maly brzusio zareagowal:( wiec powtorki z rozrywki nie robimy niby juz dawno mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama28
wszystkim schorowanym i ich rodzinkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🌻 takietam mnie też wypadały włosy w zastraszających ilościach. Nic nie brałam bo stwierdziłam, że wypada to co przez ciążę nie wypadło no i dlatego jest tego tyle. W końcu przestały wypadać i jakoś tak nieśmiało odrastają na nowo. W moim przypadku być może przyczyniły się do tego kłopoty z tarczycą. Mój dziadek zawsze zaparzał świeżą pokrzywę (którą razem z nim chodziłam zrywać :) ) i mówił, że mam pić bo to dobre na włosy. Bez problemu można kupić ekspresową, choć smak nieco inny. Ja wychowana na ziółkach jestem i tu w UK też mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam no i gratuluję ząbka i przyłączam się do nocnych cierpień mam - czekam z utęsknieniem, aż coś tam się nareszcie przebije u Marty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza spoko nie jesteś jedyna w tym byciu "złą" mamą. Ja już też mam dość i się złoszczę w nocy, jakby ta moja kruszyna była czemuś winna. Jak mi wczoraj w nocy aż tak jakby zapiszczała to pomyślałam, że musi ją strasznie boleć i bardzo cierpi, a ja głupia mam jej dość :( A właśnie, jak już wcześniej napisałam MArta chyba niedługo doczeka się pierwszego ząbka, a może i kilku naraz. No i GP powiedział, żeby dawać jej paracetamol, no to przed snem daję i jakoś minimalnie działa. On odradza mi żele, bo powiedział że one to tylko będą ją grzały. A co wy uważacie, jakie macie doświadczenia, chłodzą czy szkodzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matis znowu dostałgoraczki. Dziewczyny skad ja mam brac siły? Mam dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu duuużo siły i zdrówka dla Matiego 🌻 dzielna z Ciebie kobieta! Ania P ja zapytałam na stronie dziecko24 i wklejam dla Ciebie trasć i odpowiedź Pytanie: Jak bezpiecznie i najskuteczniej pomóc dziecku podczas bolesnego ząbkowania? Syn ma 8,5 miesiąca, dwie dolne jedynki już od trzech miesięcy, teraz prawdopodobnie idą górne zęby. Stosujemy żele dla niemowląt, dostałam tez poradę żeby podawać dziecku 5ml paracetamolu w syropie dla niemowląt przed snem, czy jest to bezpieczne dla dziecka? jak długo można podawać dziecku paracetamol? Dziękuję Odpowiedź: 25 luty 2010 Podczas bolesnego ząbkowania ulgę przynosi schłodzenie dziąseł przez stosowanie gryzaków z wodą oziębioną w lodówce,podawanie kawałków bananów,jabłek obranych i wyjętych z lodówki.Na rozpulchnione dziąsła polecamy Bobodent lub Dentinox N oraz delikatne masowanie dziąseł własnym ,czystym palcem. Paracetamol lub Nurofen można podać przez 3 dni. Lusiu dziękuję, poczytam jak maruda przestanie marudzić ;) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila > zycze powodzenia przy pracy mgr! jejku, az wspomnienia wrocily, jak ja jeszcze niedawno siedzialam nad moja magisterka! heheh I podyplomowka tez by mi sie jakas przydala... Tez o tym mysle, że moze od wrzesnia cos zaczne sie doksztalaca...Życie pokaze...Tymczasem w środę trzymamy kciuki za Filipka! Takietam > gratuluje zabeczka Tosi! A włosy mi tez wypadaly garsciami, ale nie bralam żadnych suplementów diety. Teraz juz przestały nieco i wiac nowe :) No ale jakies witaminki Ci nie zaszkodza! Ganetko > no to bedziesz miala główkowania co komu kupic! Ale później ile radości przy wręczaniu prezentów! :) A nad butkami dla Witaska też sie zastanawiam. Niby wyczytalam, że dobre buty to należy kupic jak juz dziecko dobrze chodzi. I chyba tej wersji bede sie trzymać :D Myszko życzę , żeby ząbki szybko wyszły, a w domu zrobiło się ciepło! Kasza wierze, że czujesz się zla, wsciekla i masz juz dosc! Ja tez to przerabiałam. Ostatnio jednaka, odpukać, Wito przesypia mi cale nocki! No ale pobudki mamy jak w zegarku, o 6! ale co tam, przynajmniej dzien dluzszy mam :) MamoE i jak tam Olka? trzydniówka? czy dzisiaj lekarz? No i nie rob nam tego! Nie wolno Ci zamilknac i sie nie pokazywc :) przynajmniej machnij co drugi dzien!!!! Annnnnnna i jak tam? okna lśnią ? Pewnie tak! :) Duniu! hop hop! M. ozdrowiał? nie pozarażał? MantraElle no to niezbyt fajnie musisz sie czuc! Zycze , żeby @ szybko przyszedł i szybko sie skończył AniuP oby zabki szybko i bezproblemowo wyszły! :D a pokrzywa, tak , brdzo dobra na włosy! Płukać, pić... Co do żeli - podawać czy nie- nie wim... ja zielona w tym temacie jeszcze .... Tunciu pewnie nawet wyobraźnią nie mogę ogarnąć tego jak Ci jest ciężko! Może tym razem skończy się tylko na gorączce! mam taką nadzieje! I kochana! jeszcze troszeczkę i wiosna! Wiec to oznacza , że bedzie lepiej! Mocno Ciebie pozdrawiam!!!! dasza rade, wierze w Ciebie! Trzymam kciuki mocno!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniu P moja pediatra też ma takie zdanie że Paracetamol podawać tylko przez 3 dni. Ja smarowałam dziąsęłka Bobodentem (żelem), ale u nas narazie jakiegoś większego problemu nie było z tym ząbkowaniem, ciekawe jak będzie jak będą wychodziły kolejne???? Dzisiaj w nocy moja Wika znowu od 3:50 do 7:15 cały czas na piersi z przerwą łącznie może z 15 min. Chyba ten ząbek dalej coś się przebijał. Tunciu jesteś bardzo silna!!!! A wiem miałam napisać Wam już wcześniej o tym wędzidełku, nie wiem czy pamiętacie ja kiedyś się właśnie zastanawiałam, bo moja Wiktoria ma bardzo krótkie wędzidełko i na samym początku słabo przybierała na wadze i właśnie wyczytałam że to może być przez to wędzidęłko i problemy ze ssaniem w związku z tym. Później mała jakoś zaskoczyła i już w 6 tyg życia na szczepieniu lekarka powiedziała że przybiera prawidłowo tylko że powoli. Powiedziała też że u nas obecnie nie przycina się wędzidęłka chyba że są te problemy ze ssaniem, także ja już nie wiem. Mam nadzieje że mała nie będzie przez to sepleniła. Jak była bardzo malutka to języczek bardzo układał jej się w serduszko a teraz widzę że wędzidęłko się już trochę rozciągnęło!!! Napiszę coś jeszcze później bo już mnie moja pociecha wzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dziewczyny :) u nas katar na calego nocki nie przespane :( poza tym zabkow nie ma i nie widac zeby szly:( pozatym lek powiedziala ze wszystko oki ze nie potrzeba rehabilitacji:) stwierdzila ze kazde dziecko ma swoje tepo rozwoju a Milenka miesci sie w normach kompletnie nie mam czasu na nic zabiegana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu gdybym tak mogła Ci dać tej siły... A tak to mam tylko nadzieję, że szybciutko załączą się u ciebie nowe pokłady energii i optymizmu i z łatwością pokonacie tą gorączkę 🌻 Shila we środę możecie razem z Filipkiem liczyć na moje wsparcie - myślami będę z wami. Dziewczyny dzięki za odp w sprawie paracetamolu. Kurcze ja go podaję Marcie przed snem już ponad tydzień i dziś właśnie muszę iść odebrać receptę na kolejną buteleczkę no a teraz to nie wiem co robić. Nie chcę szkodzić więc chyba jednak muszę kupić żel no bo przecież w nocy nie mogę jej podawać schłodzonych gryzaczków, a bidulka szlocha mi przez sen :( A ślini się tak jakby kapało ze źle dokręconego kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis dobrze, że Milenka mieści się w normach - nie ma się co denerwować tylko cierpliwie czekać na postępy w rozwoju. U nas też ząbków 0. Życzę Ci znalezienia tego czasu, którego Ci brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunci sciskam mocno i mam nadzieje ze Mati szybko sie pozbiera Shila powodzenia w srode! Mala obudzila sie o 6 ale juz od 5 musialam ja sila trzymac prawie:-) no i wtala 2 godziny temu i juz dwie kupy...wczoraj w sumie 8 gggrrrr! ok robimy po mojemu w takim razie do wieczora zero mleka, ryz dla dzieci wlasnie na wodzie ej zrobilam i dodalam troche banana. Tylko jak ona na drzemki bedzie szla bez butli to ja ni wiem...sprobuje z woda albo spacer ( o ile nie bedzie sztormu ggghhhh) Mama E Jak Olka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasza, nieciekawie u was :o ale na wodzie chyba musisz przetrzymac Pande. Na pewno latwo nie bedzie, u nas nie bylo, ale potem jakos Ola zapomniala i wode z checia pila. A ona juz zdrowa, tfu tfu tfu. Tylko ciagle maruda i chyba skok rozwojowy przechodzimy, wyprowadza mnie z rownowagi 😠 dzis sama siadla z pozycji lezacej :) bylam w kuchni i widze ze sie wywalila z pozycji siedzacej (bo ja wczesniej posadzilam przez zabawkami) po 5 sekundach patrze a ona siedzi :) ok ide poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberke :-) Klaniam :-) Mam n=do nadrobienia wczoraj i dzisiaj, zaraz sie zabieram za czytanie. jasiek spi (wylzala druga gorna dwojka!!! Jakos nawet bez stresu?!), chata sprzatnieta (to w temacie ogarniania domu ;-), a ja mam kawke i was :-D Ale najepierw zalegly moj post. Chcialam do was napisac przedwczoraj wieczorem, ale mi kafe zbzikowala i nie dalo rady wklei posta :-9 Wiec go sobie zachowalam, ale wczoraj do kompa usiadalm tylko zeby rachunki zaplacici. Wiec dzis daje: "MantraElle_____ juz pisalam wczesniej, ze jednym z objawow zbyt ktorkiego wedzidelka u takich maluchow jak nasze, sa: problemy z jedzeniem/ssaniem (i to nawet na wczesniejszym etapie zycia) i koncowka jezyka nie uklada sie w czubek, jak normlanie, tylko w takie "serduszko", z przedzialkiem/wcieciem po srodku. Wlasnie to gdzies mi w oczy wpadlo, wyczytalam i zobaczylam u Jaska. I w sumie to sie jeszcze ludzilam, ze moze taka jego "uroda" bo czasmi wydaje mi sie, ze jezyk sie uklada normalnie, w czubek. Ale chwile potem mlody dzioba otworzy i bach, "serduszko". No a lekarzowi dzis wystarczyla sekunda polukania pod jezyk i z miejsca stwierdzil, ze za krotkie :-o No i po raz kolejny sie zastanowilam ile rzeczy "rozwojowych" przegapilam u moich dzieci ze wzgledu na to, ze ich nie wylapalam na czas, a pediatra - nie sprawdzila :-o Nadgorliwy lekarz - zle, a jak taki normalny wg tutejszych standardow - to tez mi nie pasuje. Wiem, ze tak tu jest, juz o tym pisalysmy wczesniej i w sumie to ja te lekarke dzieciakow moge z reka na sercu polecic. Tylko... no same wiecie, pozostaje uczucie niedosytu. Ide w kimonko. Dzieciaki poki co okazy zdrowia, M nieco lepiej i sadzac po objawach to jutro sie do roboty wybiera. ja padnieta po calym dniu wokol dzieciakow, meza chorego, lekarzy, chaty itp itd. Poczytam jeszcze, wlasnie dorwalam w rece "The Kite runner" i dobrze sie czyta. To byl jakis hicior pare lat temu prawda? A moze film? Nie wiem, nie czytalam ani nie ogladalam, a ksiazka dobra. Dobranocka 😴" Dla uaktulanienia dodam, ze "The kite runner" przeczytalam i goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tam____ mi tez od nowa jakby zaczely wylazic wlosy :-o Juz bylo lepiej przez pare miesiecy a teraz znowu masakra. Dzis spzatalam to wiem "na swiezo" :-o Znowu zaczynam sie faszerowac witaminami, bo odpuscilam no znowu zaczne brac tabletki z pokrzywy - wiem ze pokrzywa i skrzyp na wlosy i paznokcie dobre sa. Tyle ze na tych moich pokrzywowych tabsach (z PL) jest napisane, ze nie mozna ich stosowac podczas karmienia piersia, wiec chyba nie dla ciebie. A domowych sposobow na wypadnie niestety nie znam. Ganetka_____ Co do zabawek jeszcze. Hanka taka kierwonice dostala (zestaw ze zwierzakami domowymi) i w sumie to nie byla to jakas zabawka ekstra dla niej. Bardziej ja ciekawila ja mloda miala ok. 3 lat, ale na moment. No i tak czytam o waszych podrozach. Dziewczyny, czy wy siedzicie obok dziecka z tylu w samochodzie? Jesli tak to probujcie od czasu do czasu jednak siadac z przodu, na jakies krotkie trasy, do skepu czy rodzicow. Ciezko potem bedzie dzieciaka odzwyczaic, ze mama nie siedzi z boku i nie zabawia, a wy - szczerze - nadejdzie taki moment, ze uznacie iz chcialybyscie nieco inaczej spedzic podroz autem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zjadlo mi posta wiec w skrocie:( Kasza__witaj w klubie "zlych matek"-czasem przeciez kazda to tak robi,odczuwa,zachowuje sie -to zdrowe ja uwzam. AniuP__paracetamol 3 dni,zele dentinox i bbobodent w Pl u nas sie sprawdzaja a do tego mamy homeopatyczne drazetki_osanit_-nie wiem czy to tylko tu jest trzeba w aptece zapytac bo u nas dzialaja,porada pediatry i kolezanki,ktorej corka strasznie przechodzila zabkowanie. Mamo E__zdrowka dla Olki no i pamietaj o nas kochana Mamo E.czekamy i juz tesknimy. Myszko__ciepla CI zycze ,widze ze wzielas sprawy w swoje rece,tak najlepiej.ciepelka WAm troche z mojego ogrzewania sle. Takietam__nam tez sie ludzie -policjanci w PL przytrafili,zaraz gdy zjezdzalismy na bok machnal i kazal dalej jechac. Tunciu__Ty kochana to dla mnie jestes wzorem niedoscignionym,tak silnej i madrej mlodej osoby wczesniej nie znalam,mimo tego ze los tak mocno cie doswiadcza,Ty jestes,walczysz dla dzieci.brak mi slow by wyrazoic jak woielki jest moj podziw dla Ciebie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia_____ o rany, kochana! Duzo zdrowka dla Matiego, moze teraz sie wychoruje a potem bedzie zdrowy jak rydz? Co nie zmienia faktu, ze taki maraton jak masz ostatnio daje popalic :-o Zycze ci tej sily wlasnie, a skad ja brac? Ze swoch marzen, milosci i nawet zlosci i rozczarowan ❤️ Jakbym miala blizej do ciebie to bym cie na kawe tudziez herbatke wyciagnela, na ploty, male pol godzinki, godzinka dla siebie. Tyle ze poki co mi tylko wirtualnie zostaje 🌼 Buziak dla ciebie, i niech Mati szybko zdrowieje. AniaP_____ ja tam mam dobre doswiadczenia z zelem, szczegolnie gdy mlody budzi sie z placzem (a ewidentnie ida zeby). Wtedy wystarczylo posmarowac, dac smoka i czasmi sam momentalnie odplywal spac. Podobnie bylo z Hania. Tez tylko zel. No i w ciagu dnia gryzaki, te "firmowe" albo kazda rzecz, ktora gryzc mozna :-) Natomiast ja nigdy nie bylam pewna na 100% czy te zarwane nocki z kwileniem to na pewno zabki i nie dawalam przeciwbolowych srodkow (przeciez ten komplet Jaska gorna jedynka i dwojka byly prawie na wierzchu 3 tyg!!!). Co innego jak mlody przy okazji zebow mial katar i mega przeziebienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×