Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Carmen___ gratulacje 🌼 Spokojnego powrotu do formy i pelni sil, ale takze chwili zadumy nad tym, jaki swiat jest inny widziany na 4 pary oczu ❤️ 🌼 A imie mi sie bardzo podoba, to byla jedna z moich opcji... Coz, MOICH, wiec mamy Jaska ;-) Sciskam cie serdecznie i buziam wirtualnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - gratulacje !!! Imie rowniez mi podoba sie - Tymek , fajnie :) Ewcisko - moze wywolanie nie bedzie potrzebne ;) Ja oksytocyny tez nie wspominam zbyt przyjemnie, moze jedyny plus ze wszystko tak przyspieszyla, ze nie meczylam sie za dlugo przed cc, ktore tak czy tak byloby nieuniknione. Duniu - czas przecieka miedzy palcami, racja. Dopiero Boze Narodzenie a juz Wielkanoc. Dzieci rosna my starzejemy sie , coz co poczac ;) Do przedszkola panstwowego tez zloze podanie (u nas dopiero w kwietniu) ale szanse dostania sie sa praktycznie zerowe, po drugie jednak przedszkole prywatne ma mniejsze grupy, panie juz zna, mam pelny wglad w to co sie tam dzieje i jest wiele innych plusow, minus - oplaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen... Moje ogromne gratulacje!!!! Pieknie tak urodzic na wiosne!!! Wracaj do sil szybciutko, niech sie ladnie wszystko goi. Buziaki dla Tymusia... Sliczne imie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen-👄👄👄 GRATULACJE!!! Buziaczki i uściski dla Ciebie dzielna kobieto , Tymka (super imię ) ,Witka który awansował do roli starszego brata i oczywiście dla dumnego taty :) Ewcisko - nie martw się na zapas , bo stres nie jest dobry , zwłaszcza u ciężarnej , wiem że dobrze się gada , ale postaraj się myśleć pozytywnie :) ściskam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, gratulacje!!!!! no i po ;) jak tylko zlapiesz oddech to napisz jak bylo i czy opieka w Dublinie byla dobra. Tymek, slicznie! Piekne imiona wybieracie dla waszych chlopcow! duzo zdrowka teraz!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, gratulacje!!!!! no i po ;) jak tylko zlapiesz oddech to napisz jak bylo i czy opieka w Dublinie byla dobra. Tymek, slicznie! Piekne imiona wybieracie dla waszych chlopcow! duzo zdrowka teraz!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek O 9:00 mnie przyjęli na oddziełał, założyli żel i przebili pęcherz płodowy. Po godzinie przeniesli na porodówkę. koło 11:00 zaczęłam mieć skurcze, coś zaczęło się rokręcać, ale po 12:00 musieli podać oksytocynę. No i skurcze coraz mocniejsze, ale do wytrzymania, już miałam nadzieję, że może tym razem będę miała normalne skurcze, a nie te ból kryżowe, ale niestety, czyli znowu powtórka z rozrywki" aj, ten ból jest najstraszniejszy!!!!Gdy zaczęłam mieć te ból pleców, to zdecydowałam się na gaz, inaczej bym krzyczała na cały oddział! pomógł trochę jakoś przetrwać! Fakt, że czuła ten okropny ból, ale ten gaz jakos dawał mi przetrwać. I tak chyba przed 15 zaczęłam odczuwać skurcze parte! Na epidural już dawno było za późno. Rozwarcie było na 7 cm, ale kazały przeć jeśli tak czuję. I tak po 25 minutach mocnego parcia urodził się Tymon! Ale krzyczałam strasznie gdy już główka wychodziła. Przy Witku jednak ten ostatni etap to był pikuś, nie pamiętam, żeby mnie tak bolało parcie przy Witusiu. Może dlatego, że miałam z nim większe rozwarcie i byłam tak wyczerpana??? Tymon urodził się z wagą 3680 i 49cm. pękłam tylko ociupinkę , na jeden szew. Położne z którymi rodziłam były wspaniałe, zwłaszcza, taka Gabriel, która była chyba pierszty dzień w pracy w tym szpitalu.Cudownie miła i pomocna! Anioł! Druga położna też wspaniała. Mogłam je trzymać za ręce w tych najtrudniejszych momentach. M. o mało placów nie złamałam i łopatki nie wyrwałam hehhehe :D Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z opieki. No, na poporodowym, jedna "piguła' mnie wkurzyła. Ale to pikuś ;) wyszłam na drugi dzień :) Dziękuję za gratulacje , miłe słowa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i cieszę się bardzo , że tak imię się Wam podoba :) Zdecydowaliśmy się na nie w przeddzień porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85_monik
pst zjado mi posta Carmen jej jak fajnie że już po.... Dobrze że pękłaś, u mnie nawet nie pytali tylko cieli teraz rodzę w innym szpitalu, ciekawe czy będzie tak samo. Ja bardzo żle jestem zszyta więc ubolewam :( Jak oceniasz służbę zdrowia w Ir lepiej niż w Pl? Tymuś znam jednego i b. grzeczny chłopiec...takiego Ci życze. Pozdrawiam trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85_monika
pst zjado mi posta Carmen jej jak fajnie że już po.... Dobrze że pękłaś, u mnie nawet nie pytali tylko cieli teraz rodzę w innym szpitalu, ciekawe czy będzie tak samo. Ja bardzo żle jestem zszyta więc ubolewam :( Jak oceniasz służbę zdrowia w Ir lepiej niż w Pl? Tymuś znam jednego i b. grzeczny chłopiec...takiego Ci życze. Pozdrawiam trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko____ trzymam kciuki! Powodzenia kochana ❤️ Dziewczyny, tak mnie naszlo - rychlo marychno, jak to mowia - zeby moze wyciagnac moja mame na mini wakacje nad morzez. Ja plus dzieciaki i babcia :-) Nie wiem na co sie porywam, ale plan sie zrodzil. Poniewaz sama nad Baltykiem juz lata nie bylam, a o wyjezdzie z dziecmi to juz wogole nie ma co mowic - co byscie polecily? Jakie miejscowoosci, osrodki - moze jeszcze cos znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - GRATULUJE!!!! Tymonku witaj po tej stronie brzuszka!!!! (Super imie) Dunia - ja w ciazy bylam na majowce tutaj: http://www.slonce.ta.pl/ Polecam, bo mi sie tam naprawde podobalo i napewno tam wroce jak bedzie taka mozliwosc :) Pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila___ miejsce faktycznie fajne na oko, tylko drogo! Nawet jak na czerwcowy wyjazd. W sumie to tez jakos tak dabki mi sie w oczy rzucily. Ode mnie z centr Polski to tak czy siak kawal drogi bedzie nad morze. Dzieki za namiry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja leze sobie juz w szpitalu,dzisiaj sie zgłosiłam na próbę wywoływania porodu ale niestety nic mnie nie ruszyło.Mam rozwarcie na 2 cm jakies małe skurcze sie pojawiają ale poza tym cisza!Chyba bedzie powtórka z rozrywki. Najbardziej smutno mi teraz ze nie jestem z Wika.Jak ja zostawialam u siostry to ryczalam strasznie a ona odrazu bach do zabawek i do mnie NARAZIE;) No nic,dam znac jak juz bedzie po,trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko !!!! bedzie dobrze zobaczysz jak juz sie rozkreci to pojdzie z gorki! dasz rade i mysl o minie Wiktorii jak wrocisz do domu z maluszkiem (mina bezcenna). Zazdroszcze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, kochana, nie martw się na zapas! Wiki juz jest duża, ma prawie 3! lata :) zostawiłaś ją w bezpiecznym miejscu, z osoba której ufasz i która z pewnością zrobi wszytsko by Twoja córcia dobrze się czuła ! ja też sie obawiałam o Witka, też mi było przykro, że będzie musiał spędzić może kilka dni bez mamy, bez czytania książęczki przeze mnie na dobranoc itd.Okazało się, że dobrze się bawił, nic mu się złego nie stało, Fakt, był troszeczkę smutny, ale przeżył :) Bądź dobrej mysli,że tym razem szybciej pójdzie i nie będzie tak to wyglądało jak z Wiki! jestem wręcz tego pewna! Juz masz dwa cm, jakies skurcze, więc się zaczyna! U mnie teraz tez tak delikatnie sie zaczeło, nie tak jak przy Witku. Wiki juz "utorowała" drogę, więc pójdzie szybciutko! :) trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za gratulacje! jeszcze raz :) Monik, ja jestem zachwycona opieka w Irl , przynajmniej w tym szpitalu, w którym rodziłam, to poród był naprawdę świetnie poprowadzony! Tym razem pękła, przy Witku mnie nacinali. W Irl stawiają bardziej na naturalny poród. I tak jak miałam pretensje do sposobu monitorowania ciązy, to rodzi się tutaj wspaniale :) :) mam nadzieję, ze mój Tymuś też będzie grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Chcialam Was zawiadomic ze dzisiaj o 4:25 przyszla na swiat moja druga corcia Lenka,waży 3200 g i mierzy 56 cm,jestem przeszczesliwa!!! Około godz 2 trafilam z oddziału na porodowke z bólami,zgladzona szyjka i rozwarciem na 4 cm,bóle takie mocne miałam juz od jakiejś 20 a przez caly dzień takie skurczyki co 30 min.Bolało jak cholera,bóle z krzyza,myslalam ze zejde,przy rozwatciu na 7 cm chcialam juz przec,dostalam gaz i odplynelam,rewelacyjna sprawa,jak juz moglam przec to było to juz ulgą,parę skurczy partychi Lenka byla juz na świecie.Wody niestety miałam juz zielone ale mala slicznie krzyczała i było z nią supper,ja mam malutkie nacięcie na jeden szef,czuje sie dobrze,a mala narazie tylko śpi i je.Dostalam podczas porodu antybiotyk ze wzgl.na ten GBS,a mala ma mieć badania pod jego kątem.Jutro będą wyniki.To tyle u nas:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko gratulujemy! Dawaj zdjecia na bloga/FB jak tylko dojdziesz do siebie i duuuza buzka dla was Doszly mnie ploty i ze Jagoda urodzila (przedwczesnie) Apsika Monik co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff Ewcisko! nareszcie! Gratulacje ogromne! :) troszkę podobne te nasze porody ( piekielne bóle krzyzowe i przy 7 cm potrzeba parcia i to , że szybciej za tym drugim razem poszło :)) bardzo się cieszę , że wszytsko dobrze poszło!!! niech maleństwo ładnie rośnie a Ty szybciutko dochodź do siebie :D moc uścisków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ja też nawołuję: Apsikaaaa, Monik!!! jak sie trzymacie? Apsika, juz może urodziłaś? A skoro Dunia :) wspomniała o Świętach, to może ma któras z Was jakis prosty przepis na mazurka, a sprawdzony i smaczny, żeby był :) nigdy mazurka nie robiłam i sie nie znam :D buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko.... Witamy mala Lenke na swiecie!!!! Ogrom usciskow i caluskow!!! Jak dobrze ze cala i zdrowa masz juz ja przy sobie:-) gratuluje raz jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcisko - gratulacje !!! w koncu masz to za soba ;) Duniu - ja juz tradycyjnie moge polecic Ustke i Łebe - zwlaszcza jesli przed sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko - gratuluję z całego serca !!!! ❤️❤️❤️Lenka rośnij zdrowo i szczęśliwie 🌻 Ściskam Was mocno :) Carmen- co u Was ? Chłopaki dają Ci chociaż troszkę odpocząć ? Jeśli chodzi o sprawdzony przepis na mazurki to niestety nie pomogę , bo u nas jakoś nikt ich nie piecze . Robimy serniki i babki i tyle . Ale polecę Ci bloga , którego wprost uwielbiam , tylko uwaga ! wciąga jak diabli i czasami siłą mnie trzeba odrywać od czytania przepisów . http://mojewypieki.blox.pl/strony/wielkanoc.html Z lewej strony bloga jest spis treści , może i na inne okazje coś znajdziesz godnego uwagi :) Dunia - my byliśmy w zeszłym roku w Ustce i było super , ale nam pogoda dopisała i nie musieliśmy na siłę szukać innych atrakcji i wystarczyło nam to co oferowała Ustka i okolice . Na pewno wielkim plusem jest spokój i mało ludzi . Jak wracaliśmy z wczasów to zachaczyliśmy o Trójmiasto i tam to były tłumy i wszędzie daleko ,ale to zależy kto czego szuka , bo np. uwielbiam Zakopane i Tatry a spokój to tam jest tylko na mało uczęszczanym szlaku ;) Przepraszam ,że tak haotycznie piszę ale Zuzia się na mnie wspina i chce żebym się z nią bawiła , tak więc kończę , pa pa . Tak na marginesie szybko , od piątku malujemy pisanki z wydmuszek i robimy gipsowe jajeczka , a potem je malujemy i sklejamy , super sprawa , bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale błędów nawaliłam :0 wydmuszkę to ja mam ale w głowie ;)Jestem wzrokowiec i zobaczyłam dopiero jak wysłałam , oczywiście ma być CHAOTYCZNIE i ZAHACZYLIŚMY , bardzo przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, gratulacje! niech Wiki i Lenka rosna zdrowo i szczesliwie! ja jak patrze na te moje urwiski, jak sie razem bawia i kochaja (choc nie brakuje momentow ze sie leja wzajemnie i niemilosiernie) to wiem ze to byla trafiona w dziesiatke decyzja zeby miec drugie dziecko :) Calusy dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×