Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Witam Impreza roczkowa Lily "zalatwiona". Wczoraj mielismy kilkoro gosci, w sumie tylko najblizsi i dwie kolezanki ale i tak sie uzbieralo z dziecmi 20 osob. Ale bylo bardzo fajnie, a obawialam sie o Lily bo w sobote wieczorem miala 39,5 C. Wczoraj caly poreanek marudzila, chyba nam sie szykuje wiecej zebow. Na szczescie jak przyszli goscie to sie rozkrecila i nawet drzemke popoludniowa sobie odpuscila. Goscie wyszli ok 19 a Lily siedziala z nami do 22 jak nigdy. Omal nie doszlo do "karastrofy" bo Emilka zabrala "Y" z tortu i uciekla do salonu gdzie od razu zjadla dowod przestepstwa. na szczescie torta robilam w domu wiec dopisalam brakujaca litere. W prezencie od nas lily dostala taka ciuchcie z Vtecha i wszystkie dzieci byly nia zachwycone, w rezultacie Lily nie miala nawet szans wczoraj pobawic sie nia. Duniu wow rzeczywiscie kawal chlopa z Jaska. Emilka wazy "tylko" cos kolo 15kg. A ostatnio jakos nie chce jesc. Juz sie nawet zastanawiam czym to jest spowodowane. Do tego ciagle jest zmeczona. Jutro ide do lekarza z Lily na szczepionke to musze sie go dopytac czy moze powinnam podawac jej jakies witaminy bo nie chce robic tego na wlasna reke. A co do rowerkow to Emilka ma z pedalami i tez 14 cali. Uwielbia go. Natomiast ja odpuscilam wszelkie bajery i kupilam tanszy, bo podobny w wersji Hello Kitty byl dwa razy drozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie urodzinki sie zbliżaja:) I co ja mam kupic? Matiś ok. Próbuje chodzic o specjalnym aparacie. oprócz tego załatwiamy wozek inwalidzki dla niego,takze juz niedługo wejdzie w samodzielnosc. Mój mąz idzie do szpitala na badania kontrolne. Ale mysle ze tez bedzie wszystko ok. A nas ogolnie czeka przeprowadzka do tesciow. Duuużo roboty. Czasem czuje sie jak na rozpedzonej karuzeli. https://www.facebook.com/profile.php?id=100003060194585 zapraszam na fb do Mateuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie mi czasu brakuje na pisanie ale staram sie czytac choc raz na tydzien U nas z nowosci to ze od Wielkanocy Ola jest bez pieluchy, odstawiliśmy z dnia na dzień i bezproblemowo się oswoila. Wpadki miała dwie, obydwie na placu zabaw, bo się „zapomniala. W nocy spi bez pieluchy od samego początku i wpadek nie było. Czyli wsio perfekt Wazy 15 kg, drobniutka, ale za to jest wysoka. Nie wiem jak ale widze po ciuchach które ma po siostrze i porownuje jak leza na niej a jak lezaly na Duzej. Co do restauracji to my zawsze bierzemy kredki i jakies duperelki i chodzimy raczej w miejsca przyjazne dla dzieci. Ale i tak zawsze się nastresujemy. Ale żeby dziecko się nauczylo zachowania w restauracji to trzeba częściej chodzic czyli bledne kolo ;) co do kol, w końcu kupiłam samochod i się jeździ :D jak na razie jesteśmy cali i zdrowi :D:D:D Co do urodzin to jeszcze nie mysle bo najpierw musze przebrnąć przez impreze Duzej za dwa tygodnie, ale mysle ze dla Oli zrobimy cos w centrum zabaw dla jej psiapsiol z przedszkola. Mala chodzi na sesje poranne trzy razy w tygodniu, od września pojdzie codziennie. Ja mam o tyle dobrze bo cala organizacja, nawet oplatami zajmuje się opiekunka która ma Ole od 8ej rano. Ja ostatnio czasowo i fizycznie/zdrowotnie/psychicznie nie wyrabiam i wlasnie zlozylam prosbe w pracy o skrocony etat. Powinni mi dac a wtedy pracowałabym tylko od poniedziałku do piątku. Trzymajcie kciuki! U nas nie wygląda no to zebysmy gdziec na urlop jechali bo ja mam pracy po uszy i wszystko kulminuje się wlasnie od lipca do września no ale jakos będzie, może jakiś tydzień, nawet tylko w domu albo nad angielskim morzem sobie podarujemy. Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie i wracam do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, pozdrowienia dla Wszystkich :) Gratulacje dla Wszystkich Mamuś, które dochowały się kolejnych Pociech. Długo mnie nie było... Podczytałam ostatnie posty i chyba u mnie jest podobnie z czasem jak u MamyE i Mantraelle... Urlop 2-tygodniowy odłożony na "kiedyś", bo nie wiem, kiedy wykaraskam się z pracą i wreszcie będę mogła powiedzieć, że jest ok, nadrobione, projekty zamknięte... Staram się bardzo pilnować, żeby nie zostawać po godzinach, ale niestety nie zawsze się udaje. Najgorsze, że zagranicą to norma, że siedzą do bólu i oczekują tego od nas.... Puki co trzymamy się twardo, podpierając się polskimi przepisami. Na szczęście było kilka tygodniowych wyjazdów, więc odrobinkę wypoczęliśmy. Jestem właśnie na etapie organizacji urodzin dla Małej, bo cały rok mi płakała, że ona nigdy urodzin nie miała... Jest więc sala zabaw zarezerwowana, są już dzieci zaproszone, jeszcze tort muszę zamówić i dograć szczegóły przed samą imprezą. Zaprosiliśmy 16-ścioro dzieci, cała grupa ze żłobka plus znajomi i zaczęłam się obawiać, co będzie jak każde przyjdzie z dwójką rodziców. 34-oro dorosłych, gdzie oni wszyscy się pomieszczą, kawiarenka jest tylko mniejszą częścią sali zabaw... No nic, będę musiała to jakoś zorganizować. zakładam, że 1/3 dzieci nie przyjdzie, zawsze jakiś margines należy mieć. My postawiliśmy od razu na prywatne przedszkole. Niestety państwowych w naszej dzielnicy jest tak mało, że nawet nie próbowaliśmy. U nas to koszt ok.1100- 1200pln mc, ale tutaj to standard. Mała będzie z trójką dzieci ze żłobka w jednej grupie prawdopodobnie, więc będzie im raźniej. Rower miał być prezentem urodzinowym, ale od miesiąca słyszeliśmy, że ona marzy o rowerze i na pewno nauczy się pedałować. Poza tym każde dziecko na rowerze było zaczepiane i słyszało, że ma taki cudowny rower, a Mała nie ma w ogóle. M nie wytrzymał i kupił wcześniej. Mamy używany, czterokołowy MBike i Mała w godzinę nauczyła się pedałować. Pomysłem na urodziny zostały zatem klocki- coś z serii Lego Duplo ( wciąż ulubiona zabawa), albo coś z Zygzakiem- ulubiona ostatnio postać z bajki. Zobaczymy. Leci ten czas jak zwariowany, trzecie urodziny, a ja pamiętam jak była taka malutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego dla Lily z okazji pierwszych urodzin ! ❤️❤️❤️ Dziewczyny piszecie o urodzinach na kilkanaście , a nawet kilkadzeisiąt (!) osób , a ja mam biedę dla jedenastu zrobić . Od południa siedzę w kuchni i końca nie widać. Fasolkowa mamo -dla rodziców zaproszonych dzieci też organizujesz pełne wyżywienie ? Pytam , bo sama takich urodzin nie organizowałam i na żadnych takich nie byłam . Spadam do kuchni dalej wojować ;) Odezwę się po urodzinach jak się nieco ogarnę :) Pozdrawiam gorąco , pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu, nie, to nie wesele. :D Na dwie godzinki jest zarezerwowana zabawa z opiekunką, są ciasteczka, paluszki- słowem przekąski i napoje- soki i woda. Dla rodziców zamawiam opcję: kawa, herbata, woda, ciasteczka i przyniosę chyba dwa rodzaje domowego ciasta. Dla dzieciaków dodatkowo kupuję tort. I to tyle. Powiem szczerze, że jakbym miała zrobić imprezkę w domu dla tylu dzieci, to zdecydowanie wyszłoby drożej. Nawet jakbym tylko bliskich znajomych do domu zapraszała, to też musiałabym liczyć się z przygotowaniem obiadu lub kolacji, więc koszt też byłby pokaźny. Nie mówiąc o zmęczeniu i wysiłku włożonym w przygotowanie wszystkiego.. A tak imprezka jest przede wszystkim dla dzieciaków, bo to one są najważniejsze i mają się wybawić. My już byliśmy na takiej imprezce i powiem, że bardzo nam się podobało. Dzieciaki szczęśliwe, rodzice poznawali się nawzajem, pogadaliśmy, dwie godzinki i do domu. Najlepszy był widok grupki maluchów śpiewających sto lat z wielkim przejęciem i potem grzecznie przy stole zajadających się tortem. Myślałam, że wypaskudzą się wszędzie tym ciastem, tymczasem byli niezwykle ostrożni i bardzo grzeczni. :) Powodzenia dla Ciebie z przygotowaniami i udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam córcię w wieku Waszych pociech- też z czerwca 2009 i mamy z nią pewne problemy, które próbujemy rozwiązać u psychologa, ale nie o tym chciałam- przy okazji pani psycholog powiedziała, że to jest bardzo niepokojące, że ona nie umie ani jednego wierszyka ani piosenki. Rzeczywiście nie jest zupełnie zainteresowana nauką wierszyków, choć próbowaliśmy, ale powtarza tylko ostatnie słowa wersów.Powiedzcie mi proszę czy wszystkie Wasze dzieci już potrafią zaśpiewać piosenkę i powiedzieć cały wierszyk? Błagam Was o odpowiedzi bo strasznie się gryzę i zadręczam czy rzeczywiście coś jest nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joan-ga, ja na to neizbyt zwracalam uwage, bo kazde dziecko rozwija sie inaczej i juz od majego ma jasne predyspozycje do jakiejs rzeczy a nie do innej. Czy to jest jedyny 'problem'? jesli nic innego cie nie przejmuje, i jestes pewna ze corcia rozwiaja sie normalnie to olalabym pania psycholog szczerze mowiac. Jesli martwi cie to ze corka moze miec zla pamiec (a kto jej nie ma?) to moze grajcie w roznorakie gry pamieciowe - dzieci nie koniecznie rozwiaja pamiec przez nauke wierszykow. Ja np jestem kontro nauki na pamiec bo wg mnie ona do niczego nie sluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Kingi i Malwinki !❤️❤️❤️ Fasolkowa mamo- nawet mi nie mów o zmęczeniu przy organizowaniu urodzin ! Spędziłam dwa dni w kuchni ,byłam zmęczona i zdenerwowana , szło mi jak po grudzie , tort mi się rozjeżdżał , bo upał okropny ,a dodatkowo teściowa wszystko mi krytykowała , a to za dużo kakao w ciasteczkach , a to papryczki nadziewane za ostre a to łyżki w jakiejś sałatce nie było i nie miała czym sobie nabrać ( a na stole sztućców do wyboru ) itd. M powiedział ,że za rok albo zabieramy gości do restauracji , albo zamawiamy katering , bo szkoda moich nerwów. A kasy też wydałam dużo . Najgorsze ,że za kilka tygodni ja mam urodziny i będzie powtórka z rozrywki :( Takie urodziny dla dziecka w sali zabaw super sprawa ! No i nie trzeba wyganiać własnego dziecka z kuchni , bo przeszkadza . To jego święto i ma się czuć wyjątkowo a nie jak piąte koło u wozu . Będę musiała wszystko przemyśleć i inaczej to zorganizować . Joan-ga- ja bym nie panikowała jeśli moja córcia nie umiałaby zaśpiewać żadnej piosenki . Moja co prawda śpiewa często ,ale zdarza się ,że coś pokręci i śpiewa czy recytuje same końcówki, jak Twoja córeczka . Zależy to od dnia i chęci ;) Przychylam się do rady MamyE , jesli wszystko inne jest ok , nie panikuj . Pozdrawiam cieplutko :) Dziewczyny, muszę kończyć na dziś . O prezentach postaram się napisać następnym razem , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kinga, Malwinka, Zuzia i Witus Najlepsze zyczenia dla Was z okazji trzecich urodzin. Serdeczne buziaki od forumowej ciotki 🌻 Dla Emilki organizuje przyjecie w domu ale tylko dla dzieci i zamierzam zaprosic tylko 3 lub 5 dzieci. Z jedzeniem tez nie zamierzam szalec. A zastanawialyscie sie juz nad prezentami dla naszych pociech??? Lily zaliczyla w tamtym tygodniu kolejna szczepionke, przy okzaji zapytalam o jej sucha skore na nozkach i lekarz stwierdzil ze to egzema. Czy ktoras z Was miala jakas stycznosc z ta choroba??? Na dobra sprawe to dal mi tylko masc do smarowania nawer nie na recepte. Zobaczymy na ile to pomoze. Kupilam tez oilatum do kapieli. Dostalam tez multiwitaminy dla Emilki na to jej ciagle zmeczenie. Zobaczymy czy bedzie jakas poprawa. Wogole ostatnio u nas wieczory i kladzenie jej do lozka to jakis koszmar. Ciagle wychodzi z pokoju, nie slucha, albo chce sie bawic i coraz czesciej konczy sie atakami histerii. A mi zaczyna juz brakowac do niej cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszych kolejnych solenizantów Witka , Natalki i Jaśka 🌻🌻🌻 Goniu- dziękujemy za życzenia :) O egzemie wiem tylko tyle ,że to zapalenie skóry czy też wyprysk . A powodów jest wiele np. pokarmy , stres , kosmetyki , zmiana temperatury czy wilgotności . Ja egzemy jako takiej nie mam , ale ostatnio strasznie mnie wysypało na twarzy po piance do mycia twarzy kupionej w aptece jako dermokosmetyk . U Was nikt nie ma kłopotów ze skórą , bo to podobno może być dziedziczne ? A jeśli chodzi o Emilkę to może zmieniliście coś w rutynie kładzenia spać ? U nas raz zdarzył się taki napad histerii .M zabrał Zuzię do mycia zanim obejrzała bajeczkę na dobranoc . Mała zaczęła najpierw strasznie płakać , potem zaczęła się trząść i zanosić aż zsiniała i dostała drgawek .Na szczęście zachowałam zimną krew i udało mi się ją z tego wyprowadzić . A to wszystko tylko dlatego ,że rutyna została zaburzona . Życzę dużo cierpliwości :) Zuzia dostała rowerek, zestaw do robienia lodów z ciastoliny i to uwielbia , kredki , mazaki i kolorawanki, książeczki . Duniu- Wy już chyba w PL ? Pozdrawiam Was gorąco , pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez składam najserdeczniejsze życzonka dla Naszych juz trzylatków:Kingi,Malwinki,Zuzi,Witusia,Natalki i Jaska!!! Co do urodzin i prezentów,to ja nie wyprawiam Wice jeszcze takich z koleżankami i kolegami,przyjdzie tylko.najblizsza rodzina a w tym będzie już czworo dzieci.Nie robię nic specjalnego,będzie ciasto,babeczki,tort i jakieś słone przekąski,szampan i napoje i tyle...Prezenty Wika dostała już od chrzestnego rowerek biegowy,narazie zero zainteresowania,poprowadzala go trochę i tyle,wiem że dostanie jeszcze hulajnoge i wzek dla lalek reszty nie wiem.Jeśli chodzi o ciastoline lody to polecam,Wika dostała jako prezent od Leny i bawi się prawie codziennie. Goniu z egzema nie pomogę,Lene cały czas kapiemy w Balneum bo jej skóra była bardzo sucha,schodziła jej platami,teraz już jest duuzo lepiej.Moja Wika dostała za to na nogach parę takich suchych placków i lekarka poleciła krem Lipobase,zobaczymy czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, ja przechodzilam egzeme i z Duza i z Mala. Powiem ci ze u nas sprawdza sie kapiel i smarowaniekosmetykami Aveeno. Sa na podstawie owsu i na Ole super dzialaja. Sa troszke drogie i jesli ci sie uda dostac na recepte to super! Ale dopiero jak zaczelam Oli podawac tran norweski to przeszlo jak reka odjal! naprawde wciaz nie moge uwierzyc. Dla maluszkow sa w bootsie kapsolki z tranem, chyba od 3go miesiaca zycia, nazywaja sie chyba eyeQ, sprobuj. kosmetyki oilatum tez sie sprawdzaja ale ja jak odkrylam aveeno to tylko tych teraz uzywam. W zeszla sobote mielismy imprezke dla Duzej bo wczoraj skonczyla 6 lat. Byla jazda na kucykach dla niej i grupki przyjaciol. Zabawa byla wysmienita i nawet Ola wytrzymala na grzbiecie karzelka dobre 20 minut. Natomiast dla Oli zrobie malutka inprezke w domu dla najblizszych jej psiapsiolek. Tutaj jest tak ze nawet jak rovisz w domu to impreza jest tylko dla dzieci, dla doroslych pozestunek kawa herbata ciasteczka i nic wiecej. Sama impreza ma nie trwac wiecej niz dwie godziny. Niektorzy rodzice to tylko przyprowadzaja dzieci i spadaja na dwie godziny ;) a dla dzieci najlepiej zamowic animatora i maja frajde na calego (juz to przechodzilam z Duza). Na moje nieszczescie obydwie maja urodziny w ciagu jednej wyplaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, ja przechodzilam egzeme i z Duza i z Mala. Powiem ci ze u nas sprawdza sie kapiel i smarowaniekosmetykami Aveeno. Sa na podstawie owsu i na Ole super dzialaja. Sa troszke drogie i jesli ci sie uda dostac na recepte to super! Ale dopiero jak zaczelam Oli podawac tran norweski to przeszlo jak reka odjal! naprawde wciaz nie moge uwierzyc. Dla maluszkow sa w bootsie kapsolki z tranem, chyba od 3go miesiaca zycia, nazywaja sie chyba eyeQ, sprobuj. kosmetyki oilatum tez sie sprawdzaja ale ja jak odkrylam aveeno to tylko tych teraz uzywam. W zeszla sobote mielismy imprezke dla Duzej bo wczoraj skonczyla 6 lat. Byla jazda na kucykach dla niej i grupki przyjaciol. Zabawa byla wysmienita i nawet Ola wytrzymala na grzbiecie karzelka dobre 20 minut. Natomiast dla Oli zrobie malutka inprezke w domu dla najblizszych jej psiapsiolek. Tutaj jest tak ze nawet jak rovisz w domu to impreza jest tylko dla dzieci, dla doroslych pozestunek kawa herbata ciasteczka i nic wiecej. Sama impreza ma nie trwac wiecej niz dwie godziny. Niektorzy rodzice to tylko przyprowadzaja dzieci i spadaja na dwie godziny ;) a dla dzieci najlepiej zamowic animatora i maja frajde na calego (juz to przechodzilam z Duza). Na moje nieszczescie obydwie maja urodziny w ciagu jednej wyplaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za życzenia urodzinowe dla Witusia!!!!! :*********************************************************************** ja również życzę ( choć spóżniona) wszytskiego co najlepsze dla Antosia, Kingi, Malwinki, Zuzi, Natalki, Jasia z okazji trzecich urodzin i dla Dużej MamyE :D z okazji 6 urodzin!!! i Lily Goni z okazji pierwszych urodzin :) Niech rosną zdrowo nasze Szczęścia!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE i takie podejście do urodzin dzieciaczków mi się podoba :) Jeśli to jest impreza np trzylatka, to przede wszyutskim bawic dobrze maja się dzieci :) dziwnie jak zaproszeni goście na taka dziecięcą imprezę oczekują alkoholu i biby do rana a i z takim czymś się spotkałam :/ My zrobiliśmy Witkowi urodziny na ogromnym placu zabaw w jednym z parków dublińskich:) miał ogromna frajdę, dzieci i dorośli się dotlenili a ja nie miałam stosu naczyń do mycia po imprezie:) urodziny Witusia zaliczam do udanych :D i nawet tort mi wyszedła i smakował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim naszym cudownym DZIECIACZKOM wszytskiego co dobre z okazji DNIA DZIECKA!!!!! Niech zdrowo rosną na pocieche rodzicowm!!!! Wspaniałych prezentów, wesołej zabawy i żeby rodzice zawsze mieli dla nich czas :) :*********************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Michałka Apsiki :) Apsika! czytasz nas? jesteś tu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszk79
Najlepszego dla naszych maluszkow:-)) A ze dzis taki fajny dzien to chcialam sie podzielic z Wami cudna wiadomoscia, ze Maja bedzie miala rodzenstwo!!! U nas dlugi weekend, wyjezdzamy do Szkocji. Jak wroce to mam nadzieje znajde wieksza chwilke zeby napisac co u nas. Buziaczki dla naszych malych jubilatow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka79 _ ogromne gratulacje!!! bardzo się ciesze :) i mam nadzieję, że brzuszek będzie ładnie rósł a te niemiłe dolegliwości ciążowe nie będą Ciebie dotyczyły :) niech wszystko przebiega książkowo :) Pisz na kiedy masz termin :) i udanej wycieczki do tej pieknej krainy, Szkocji! sama też kiedys to miejsce chcę odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85_monika
witam czerwowo... Dziękuje za życzenia w imieniu Natalki, my już jesteśmy w czwórkę. Miałam jednak cesarkę, we wtorek, przedwczoraj wyszłam ze szpitala, rodziłam jednak w państwowym i jestem bardzo zadowolona z opieki, bliznę mam bardzo ładną i już szwy zdjęte,w ogóle to czuje się lepiej niż ost po naturalnym, brzuch mi został taki na 4 m-c ciąży ale nastawiam się pozytywnie że uda mi się zgubić,choć mam mega apetyt:( karmienie synka wychodzi mi lepiej niż Natalki, z nie przyjemności to to że dostałam tak jakby zapalenia pieluszkowego okolic pupy w szpitalu od tych podkładów. Miała któraś z Was takie coś? mały jest cudowny, Natalka trochę rozdrażniona na razie zobaczymy jak będzie dalej ;0 Zdecydowaliśmy się jednak na imię Alan, do końca nie jestem przekonana ale żadne inne nam do małego nie pasuje Mamą po raz drugi jestem totalnie wyluzowana, jakoś aż dziwnie się z tym czuje że o nic się nie martwię, po prostu karmie przewijam układam do snu wieczorkiem kompanko i mam wrażenie że to wszystko takie łatwe że jak można było się tak stresowa za 1 razem Pozdrawiam wszystkie i do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zyczenia Wszystkiego Najlepszego dla naszych trzylatkow :) Myszko - gratulacje! Monik- i dla Ciebie gratulacje :) Niech Alanek zdrowo sie chowa. U nas ok , czyli po staremu. Ewka czasami taka przemadrzala bywa i lubi rzadzic, ze az boje sie co bedzie pozniej ;) Za to miedzy ludzmi, czy na placach zabaw niesmiala niesamowicie. Mam nadzieje, ze z obu przywar z biegiem czasu wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_85 - serdeczne gratulacje i witaj w klubie szczęśliwych mamusiek z dwojką dzieci !!! :D masz rację, do drugiego dziecka podchodzi ssię zupełnie inaczej :) przy drugim jakos człowiek może się bardziej cieszyc macierzynstwem:) szybciej odgaduje potrzeby dziecka, mniej sie boi, nie mas tego szoku ... :) a co do odparzenia ( ?) to może sudocrem? albo nasiadówki z kory dębu mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , Lusiu, my kobiety, z rządzenia w domu, przeważnie nigdy nie wyrastamy :D hehehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracowitym weekendzie. Zaczne od zaleglych zyczen Tymus, Natalka, Jas, Wiktoria, Michal, Julia i Laura - Najlepsze zyczenia z okazji trzecich urodzin, samych slonecznych dni i zawsze usmiechnietych buziek 🌻 🌻 🌻 Monik gratuluje synka, niech Wam sie zdrowo chowa i wyrosnie na przystojniaka. Zgadzam sie z Toba przy przy drugim dziecku nie ma juz takiego stresu i niepokoju. Wszystko robi sie bardziej automatycznie. A NAtalka bedzie potrzebowala czasu zeby przyzwyczaic sie do braciszka. Staraj sie angazowac ja we wszystko co robisz przy malym np niech Ci podaje pieluszki, asystuje przy kapieli itp. U nas to dzialalo. Myszko a Tobie gratuluje ciazy, super wiadomosc. cos mi sie wydaje ze niedlugo nasza dolna tabelka bedzie wielkosci gornej hihi. Mamo E - dziekuje za podpowiedz. A jeszcze mam pytanie czy z tej serii Aveeno to uzywalas jakiegos lotionu czy kremu?? Bo oni nie maja serii dla dzieci??? A teraz jak juz dziewczynom poprawila sie skora to co stosujesz, nadal te same kosmetyki profilaktycznie czy juz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, aveeno z tego co wiem nie ma specjalnej linii produktow dla dzieci. Ja Ole smaruje zwykla moisturising lotion bezzapachowa i do kapieli uzywamy olejku. Evelyn miala egzeme do drugiego roku zycia i pamietam ze wtedy uzywalam oilarum i double cream. Natomiast u Oli egzema sie pokazala na krotko przed jej drugimi urodzinami i bylam bardzo zdziwiona bo od samego urodzenia miala cudowna perfekt skore. Ze wszystkich kremow aveeno pomoglo najbardziej ale i tak nie obeszlo sie od sterydow. Nie chcac zeby musiala smarowac sie tym swinstwemdo konca zycie zaczelam zwiekszac ilosc kwasow omega w naszej codziennej diecie, czyli wiecej ryb, jajek itd. Na szczescie Ola lubi. a jak bylysmy w Pl to kupilam tran norweski i cala rodzina pije. i wlasnie pijac tran egzema jej znikla kompletnie :-) naprawde bylam zdziwiona. Ciagle uzywamy aveeno, troche profilaktycznie troche z racji tego ze to dobry krem dla calej rodziny. Jestem przekonana ze jesli nie ma historii rodzinnej z egzema to w wiekszosci przypadkow jest to spowodowane niedoborem czegos w diecie, witamin badz mineralow. Naprawde radze ci sprobowac tran. Powodzenia monik, gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, aveeno z tego co wiem nie ma specjalnej linii produktow dla dzieci. Ja Ole smaruje zwykla moisturising lotion bezzapachowa i do kapieli uzywamy olejku. Evelyn miala egzeme do drugiego roku zycia i pamietam ze wtedy uzywalam oilarum i double cream. Natomiast u Oli egzema sie pokazala na krotko przed jej drugimi urodzinami i bylam bardzo zdziwiona bo od samego urodzenia miala cudowna perfekt skore. Ze wszystkich kremow aveeno pomoglo najbardziej ale i tak nie obeszlo sie od sterydow. Nie chcac zeby musiala smarowac sie tym swinstwemdo konca zycie zaczelam zwiekszac ilosc kwasow omega w naszej codziennej diecie, czyli wiecej ryb, jajek itd. Na szczescie Ola lubi. a jak bylysmy w Pl to kupilam tran norweski i cala rodzina pije. i wlasnie pijac tran egzema jej znikla kompletnie :-) naprawde bylam zdziwiona. Ciagle uzywamy aveeno, troche profilaktycznie troche z racji tego ze to dobry krem dla calej rodziny. Jestem przekonana ze jesli nie ma historii rodzinnej z egzema to w wiekszosci przypadkow jest to spowodowane niedoborem czegos w diecie, witamin badz mineralow. Naprawde radze ci sprobowac tran. Powodzenia monik, gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! STO LAT DLA NASZYCH CZERWCOWYCH MALUCHOW Boze to juz 3 lata... Monik gratuluje malenstwa! Myszka aaaa!!!! super zescie sie o 2 postarali, zazdroszcze... Dunia jestes w PL? nie wybacze ci juz tym razem, moze u nas przenocujecie co? Mama E w sierpniu jade do UK (pisac prace mgr bo dostalam zaproszenie na oxford uni to jak tu nie skorzystac...) Ja podczytuje ale sama nie wiem co pisac. Marianna ma sie dobrze odpukac od ponad 2 miesiecy nie choruje (tfu tfu!). Chodzi do przedszkola ktore uwielbia. Duzo gada po polsku! szok! Tzn wiadomo nie zaspiewa calej piosenki po polsku ale dogadac sie juz z nia mozna:-D Wazy 14 kg i ma jakies 94 cm wzrostu. Obcielam jej znowu wlosy ale krzywo mi wyszlo tym razem na nastepny raz juz nie ma mowy-idziemy do fryzjera. Powiedzcie mi czy w PL chodzi sie w wieku 3 lat na jakies szczepienia? bo ja w sumie nie mam nawet prszychodni tutaj (tzn mam naprzeciwko domu ale sie nie zapisalam ). Chodzimy prywatnie ale po co mam placic za szczepionke w luxmedzie jak obok domu te sama dostane za darmo-dlatego pytam Ja studiuje ale z calym szacunkiem studia w pl to chyba jakis zart.... Co do pracy to odpuscilam sobie prace 'na miescie' bo normalnie dostawalam super oferty (w sensie kasy i tego co chcialabymrobic) ale zazwyczaj dyspozycyjnosc ok 11 godz dziennie. Albo w druga strone warunki do kitu , godziny takie jakie chcialam ale siedzenie na sluchawkach. I wszedzie umowa zlecenie, glupie teksty i normalnie nie czaje co sie w tym kraju wyrabia...Dlatego pracuje z domu przez internet jako copy writer i tlumacz. Tak czy siak umowa o dzielo ale na waciki mam:-P doroslam juz nawet do tego zeby jak cos otworzyc wlasna dzialalnosc tylko eeee nie mam jeszcze na tyle dobrego pomyslu zeby zaryzykowac Sam daje sobie swietnie rade poki co wszystko idzie po jego mysli, byl ostatnio w paryzu 3 tyg i oficjalnie wiemy ze pomimo tego ze paryz jest czescia tego jego programu to napewno nbie bedzie to nasza kolejna opcja ( w sensie ze napewno po skonczeniu za 2 lata tutaj nie pojedziemy do francji). ok lece bo trzeba dziecku ksiazke na dobnranoc przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×