Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

wy o ubrankach i wozkach, a ja napisze o meblach:) Musze dokupic szafek bo mam za mało i nie wiem gdzie pomieszcze druga dzidzie. No a ze mamy małe mieszkanko to musi byc to cos zgrabnego. No i znalazłam w biedronce niedroga szafke:) http://www.biedronka.pl/str/2/i/6.php ta za 99 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze sie zaczac rozgladac za meblami ale i dla siebie natazie wszystko w pudlach trzymam:( a najgorsze ze nie moge z bardzo chodzic wiec tylko mi net pozostaje na dodatek od wczoraj mam delikatne ruchy i nie czesto ale to chyba normalne w tym tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki. Właśnie przekroczyłam magiczne 100 dni do porodu. Michaś kopie jak szalony. Wczoraj zaczął pukać w prawą stronę - to mu odpukałam i chyba się przestraszył bo brzuch zafurkotał w jednym momencie i mały przekręcił się na drugą stronę - chyba nie lubi gości ;) Oboje z mężem nie możemy sie doczekać aż weźmiemy nasze maleństwo na ręce, dotkniemy jego paluszków, noska. Kurcze tak bardzo już bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_czekoadka
Kurcze, ja też czuję dziś słabo dzidzię wczorak wieczorem też, zaczynam sie martwić...;-( Fasolkowa mamo, jakbyś mogła to podaj jeszcze raz ten link do wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja tez nie lubie jak dzidzius nie kopie od samego rana jak szalony. Wlasie dzisiaj tak slabiej ale czulam. Wczoraj za to strasznie sie wiercil :). Ja lezalam sobie na lewym boczku, dzidzi mocno kopalo, ale jak sobie usiadlam przestalo. Zaraz pojde chyba po cos slodkiego, albo napije sie mkleczka i poloze na lewym boczku. Zobaczymy czy go to zacheci do zabawy :)Wlasnie, wy tez czytalyscie moze o tym ze nalezy w ciazy spac na lewym boku? Ze wtedy macica jest lepiej uktrwiona czy cos w tym stylu? ze to po prostu lepiej dla dzidzi wlasnie na lewym boku spac, a nie na plecach np...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, ja czytałam tak jak piszesz, że lepsze jest ukrwienie dla dzidzi i tak spię od początku, dodatkowo kupiłam sobie taką poduche dla kobiet w ciąży i super się na niej śpi, polecam, zaraz link znajdę... na plecach mi np. niewygodnie, nie moge tchu złapać jak za długo tak spię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie bardzo fajna ta poducha\"! ja juz od pewnego czasu radze siobie uzywajac mojej normalnej poduchy. Nie zasne inaczej :) A wlasnnie dziewczyny, ja podobnie jak leran, przylaczam sie do jej prosby o namiary na bloga. Bardzo chcialabym Was blizej poznac i sama cos wiecej o sobie wam przekazac jesli jestescie tego ciekawe oczywiscie :) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika Wy tez czekacie na Michałka? :D jej mój mi tak dał dzisiaj w nocy popalić że myślałam że umre na lewym boku kopał, na prawym kopał na wzak również, musiałam wstac i pochodzic to sie chyba zalulał. Bedzie mały urwis chyba ;) a ja dzisiaj nieprzytomna chodze buuu a tu tyle sprzatania w domku jeszcze miałam pierogi robic ale chyba nie dzis. Fajne te kocyki Mamas&Papas musze zobaczyc czy nie ma na ebay bo nie chce mi sie do sklepu jechać a mamy go za miastem kawałek i w tamte regiony sie nie zapuszczmy :D Miłego dnia Waszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 24 tygodniu ciazy i dzidzia kopie bardzo czesto i mocno:) Carmen wysłałam ci namiary na bloga na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leran
Dzięki za pocieszenie. Moj chlopczyk tez sie rusza mocniej, kiedy kladę sie na prawy lub lewy bok. Spię więc na wznak. Z Adriankiem było podobnie. A jeśli hcodiz o rożki, to myśle, że nie będą nam potrzebne. Idzie lato, naszym maluchom i tak będize goraco. Wystarczy kocyk. Tuncia, mozesz podać mi namiary na bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka przy poniedzialku, Nie dziala mi poki co link do mamas&paps, wiec kocykow jeszcze nie widzialam :-o A bardzo jestem ciekawa. Gonia, ja mieszkam w Stanach, nie widzialam w sklepach tu nic \"w dziurki\" z kocykow, ale jak zobacze online to moze bede wiedziala za czym sie rozgladac w sklepie. Dzieki za linka, moze mi w koncu ruszy (probowalam juz na mozzili i explorerze i nic, wiec moze maja jakis problem chwilowy ze strona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link od Goni mi nie chodzil, ale na szczescie w tym linku jest nazwa, ze chodzi o cellular blankets i google juz mi "wyrzucil" hurtowo :-) Fajnie to wyglada na oko, a w Stanach nie ma, bo zadna strona nie jest amerykaska. No coz, chyba usmiechne sie do kuznki, zeby mi podeslal taki bawelniany kocyk. Tutaj mysle, ze cos podobnego to taki kocyk jak ma moja cora (hehe, nie jeden, ma juz trzy). Faktycznie, jest tak luzno "pleciony", ze nawet na buzi polozoby jest przewiewny. Dopieor teraz zalapalam :-) a ze te kocyki sa super milusie i baaardzo trwale, to kilku sie dorobilysmy w miedzyczasie. Jeden ma tyle lat co ona i jeszcze uzywany :-) MantraElle____ jakbys byla zainteresowana o czym mowie to tutaj jest link: http://www.albeebaby.com/carters-super-cozy-striped-blanket-in-pink.html Kocyki te sa glownei w Babies'r'us albo w Targecie. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Dolaczam sie do slow Czekoladki-Carmen, jestes bardzo urocza kobieta i wydajesz sie bardzo mila i przyjazna:-)I ladnie napisalas. Sluchalam dzis serduszka malenskiego i slyszalam!Przez stetoskop! Ale sie ucieszylam:-)I jak szybciutko bije❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala_czekoladko- przykładowy wózek Tako jumper http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=215 A my dziś kopiliśmy farbę, meble i naklejki na meble i ściany z Kubusiem Puchatkiem, żyrandol dziecięcy i inne gadżeciki do pokoju dziecięcego. :) Mojego Męża tak zajęło szykowanie pokoju, że właśnie maluje ściany. :) Ja oczywiście wypoczywam, ale jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Mialam jakiegos dola i całkowity brak weny. Byliśmy u lekarza. Mały ma sie dobrze, wazy 650 g, szyjka długa, zamknieta, ale twardnieje mi macica, więc lezymy nadal. Jutro będe dzwoniła do mojego \"dodatkowego\" gina. Cos wspomninal o zwiekszeniu dawki magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mnie tez jest ogromnie milo Was zobaczyc! :) Dziekuje Wam za tak mile przyjecie i tyle milych słow i ze po prostu jestescie!...Teraz jeszcze musze jakas fotke z brzusiem dodac ;D ;* Pimach, ja np biore po 2 tabletki dziennie magnezu i działa ;), chociaz oczywiscie jakies tam skurcze delikatne czasami soie zdarzaja, ale chyba tak to juz jest... A te dziurkowane kocyki rzeczywiscie wygladaja interesujaco... No, moje drogie, czas na odpoczynek, dobra ksiazke, film lub po prostu sen, a szczesciary - na meza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, ja brałam 3 razy dziennie po 2 tabletki Magne B6, jak brzuch tak bardzo się \"stawiał\" i był twardy. Teraz biorę 3 razy dziennie po 1. Pomaga, naprawdę. Najważniejsze, że z szyjką jest ok i nie masz boleści, bo tutaj byłby duży problem. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, co do leżenia. Nie ma tego złego, wypoczywaj dalej. Potem będzie ciężko z odpoczynkiem. ;) Ja już tak się przyzwyczaiłam przez prawie miesiąc do wypoczynku, że dziś dosłownie toczyłam się do samochodu. Zadyszki dostałam nieziemskiej idąc po śniegu. Normalnie rozleniwiona kula. I wiecznie głodna, aż boję się pomyśleć, co będzie jak mnie na wagę u gina wpakują. Pewnie znowu przez tydzień będę jęczeć, że kolejne 4 kg mi przybyło. Chyba jeszcze zaraz pójdę się zważyć, co bym szoku za dużego nie doznała za 2 tyg. u gina. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie! Fasolkowa, ale wielkie zakupy zrobiliscie, a jakie fajne!:-) Sama przyjemnosc szykowac pokoik dla malenstwa:-)Ale powiedz mi, co to sa te sciany z K.Puchatkiem? Pimach, super, ze z dzidzia dobrze i z Toba:-) Ja poki co, zadnych magnezow dodatkowych nie lykam i az sie dziwie, ze skurcze w nocy mnei nie lapia, tfu tfu. Ale mnie zalamuje moja cera i wogole ogolna kondycja skory:-o Chyba nic na to nie poradze...Co tam zewnetrznosci, toz to narcyzm;-)Najwazniejsze, aby lokatorka byla zdrowa i sliczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Dunia - tak naprawde to nawet nie wiem co to jest rozek… domyslam sie, ze jakis rodzaj becika… jesli tak to rowniez tutaj nie uzywa sie. Tak samo jak kolder i poduszek dosyc dlugo… a juz na pewno nie w przypadku noworodkow… uzywa sie takie spiworo-spiochy lub zawija sie dziecko w kocyk. Bedziemy mialy letnie bobasy, wiec mysle ze jakis lekki kocyk czy pieluszka wystarczy... ja jak cos to planuje spiworka uzywac, chyba ze maluszek bedzie zle sie czul “w luzie” to wtedy ciasniutko w jakis lekki kocyk. Dzieki za link na kocyk Pozdrawiam Was wszystkie i nawet jak nie pisze to zawsze czytam:) Wlasnie wrocilam z wyjazdu na narty… w moim przypadku narty to tylko w nazwie wyjazdu:) Maz sobie poszalal… a na mnie czeka nastepny sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, dziewczynki. Zaraz dzwonie do mojego gina konsultanta tel i ustali mi dawke tego magnezu. Cos wczoraj mowił, ze to ma byc cos tam forte 3x1. Przebąkiwał tez o zmniejszeniu dawki moich sterydów, więc bardzo sie ucieszylam. Zawsze to troche mniej chemi. Zepsuł mi sie piec od centralnego ogrzewania, mam w domu 15 stopni, mąz w delegacji, a pan moze byc dopiero około południa... Mam dość. Czy któraś z mam jest wege?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja właśnie po wypiciu glukozy, bleee, chociaż powiem szczerze że spodziewałam się że będzie gorzej, jak napiłam się pierwszego łyka to wręcz uśmiech się pojawił na mojej twarzy, bo ja tak uwielbiam słodkości, ale już po paru następnych łykach mina mi zrzedła :( Teraz mnie trochę mdli, ale nie jest najgorzej!!! Zobaczymy jak tam wyniki, mam nadzieję że ok. Marteczka moja cera też wygląda wręcz fatalnie, pełno syfków się pojawiło i to takich bolących, patrzeć na siebie w lustrze nie mogę:( No ale to przecież nie ważne, faktycznie, najważniejsze żeby malutkiej było dobrze, i żeby była zdrowa!!!! Widzę dziewczynki że szalejecie z zakupami, ja zostawiam wszystko na kwiecień i maj, planuję już od 20 marca iść na zwolnienie bo powoli jest mi ciężko wytrzymać już osiem godzin w pracy, no ale zobavzymy. Ale te kocyki z dziurkami świtne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jem dodatkowo magnez. Tez miewam skurcze. tez mam klopoty z cera. I to takie dziwne, bo tylko po jednej str twarzy mam plamy druga jest idealna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka- my dla naszej Córci postanowiliśmy zrobić pokoik w którym będzie dominować motyw Kubusia Puchatka. Jako że mebelki dziecięce są potwornie drogie wybraliśmy opcję białych dziecięcych mebelków z IKEA (są nieporównywalnie tańsze od pozostałych), które ozdabiamy naklejkami na meble lub na ścianę: http://www.bazarek.pl/produkt/0/220711/kubus-puchatek.html http://www.bazarek.pl/produkt/0/220714/drzewo-puchatka-miarka-wzrostu.html Żeby wszystko trzymało się, że tak powiem, \"kupy\" i było bardziej dziewczęce i nieróżowe, ściany malujemy na wrzosowy kolor i na ścianę dajemy taki decor czyli taśmę szerokości 10cm z postaciami z bajki o Kubusiu. Takich ozdóbek jest masa w hipermarketach budowlanych. Nie będzie za bardzo pstrokato i kolorowo, ale będzie dziecięco. Już się nie mogę doczekać efektu. My jeszcze w grudniu kończyliśmy remont naszego mieszkania i ja od tamtej pory mam fazę na naklejki ścienne. Strasznie mi się one podobają, a wybranych ścianach. Niestety do nas nie pasowały, postawiliśmy na tapety na niektórych ścianach i z naklejkami byłoby tego za dużo. Stąd nie mogłam się powstrzymać i nakręciłam Męża na naklejki tym razem na mebelki dziecięce. Nie wiem, czy nie robimy tego wszystkiego za wcześnie, ale nie możemy się powstrzymać. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i nasza Malutka będzie się czuła cudownie w swoim pokoiku. I tak na początek pewnie będzie łóżeczko w naszej sypialni... Żeby tylko urodziła się zdrowiutka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja się zastanawiam z tą glukozą, czy nie przeginam. Jakoś nie mogę się zebrać i do tej pory tego nie zrobiłam. Jutro zaczyna się 27 tc, a ja wciąż glukozy nie piłam.... Skierowanie mam od dwóch tyg..... Chyba jutro polecę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×