Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

🖐️ Carmen, spiworek bedzie swietny na jesien/zime ale czy latem sie przyda? hmm, raczej nie wg mnie. Na twoim miejscu poczekalabym z kupnem :) Acha, sliczna mamuska jestes! Nareszcie podgladnelam na nasz blog! Wklej teraz fotke z brzusiem :) Fasolkowa, zgrabniejszego brzusia to ja jeszcze nie widzialam! Komplimenty!!! Tych 10kg nic a nic nie widac no i fryzurka swietna :) Tunciu, twoja cera az pryska pieknem! wracam do pracy, do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt trzeba duzo pic. Najmniej 2 litry płynow dziennie. I na pewno nie gazowanych. A co do tego spiworka to w realu takie leca po 25 zł. Nie wiem czy juz pisałam ze dodałam fotke na bloga. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, Tunciu, chcialam powiedziec 'tryska' :D:D:D u nas piekne sloneczko dzis wyszlo ale widac ze jakies chmurki nad mozgiem jeszcze mam ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiosna ! :) Tylko problem mam teraz w co upchnac moje wielkie cialko - w moje rzeczy juz sie nie mieszcze ... Dodalam swoje oblicze do naszego bloga , tzn mam nadzieje ,ze dodalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naskrobałam mega posta i komp służbowy mi się zepsuł. :( Dobrze, że prywatny działa, ale nawet z pracą nie mogę się połączyć... I to tak z poniedziałku jakieś nieszczęścia.... :( Mój biedny Mężyk dziś doświadczył od rana depresyjnego nastroju ciężarnej, płaczliwej żony. Biedaczek, gdy próbował mnie pocieszyć, ja się zalewałam jeszcze bardziej łzami... Już bym chciała wiedzieć, że wszystko jest w porządku i tulić moją córeczkę, wiedzieć, że mam pracę i nasze życie jest wciąż cudowne. Mam jakiś do niczego nastrój, mimo pięknego słońca i prawie wiosny za oknem. Lusia- brzusio zgrabniutki i wcale nie taki duży! Miło cię naocznie poznać. :) Tuncia- ty jak zawsze promieniejesz! :) Mamo E- dzięki za miłe słowa. Moje 10 kg jakoś równomiernie się rozchodzi po całej mej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę nastroju właśnie pożarłam mega niezdrowego pączka. Chyba coś w tym jest, to działa. Czuję, ze nawet moja Niuńka w brzuchu się uaktywniła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E dziekuje za komplementa ;) Postaram sie w najblizszych dniach wkleic brzusia :) No a ten spiworek no tak mi sie strasznie spodobal i tak sobie myslalam, ze moze na lato tez by byl zamiast kocykow =), no ale moze rzeczywiscie nie bede kombinowala;) Co do wiosny to ja tez sie zastanawiam w czym ja bede chodzic. Trzeba bedzie chyba na szybciora szyc jakis duuuzy plaszczyk ;) Taniej wyjdzie niz kupic, a sobie zaprojektuje jaki chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc! Ja juz po wiosennym spacerku,ciekawe, czy juz sie zima definitywnie konczy... Carmen, moze kup wiekszy ten spiworek, na 80 np.,jak bedzie za duzo to nic przeciez, a najpelniej sie przyda i tak blizej jesieni. A Ty potrafisz szyc?:-) Ja tylko umiem zwezac spodnie i szyc poszewki:-P Lusia, milo Cie zobaczyc:-) Tuncia, Ciebie tez:-) Musze sie zmobilizowac i sama zalaczyc wkoncu siebie, chyba, ze nie jestescie kompletnie ciekawe hihi. Fasolkowa, a widzisz ile zdziala zwykly-niezwykly paczek! Teraz to cierpliwosc naszych mezow/niemezow jest wystawiana na wielka probe. Nie stresuj sie zadnymi kompami, praca itd.Teraz masz odpoczywac i delektowac sie stanem blogoslawionym. Takietam, bedzie dobrze na szkole rodzenia!Napewno wiele skorzystasz, a obawy to sa ciagle...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka, pewnie, ze cię chcemy zobaczyć! To ty taki podglądacz jesteś, nas widzisz, a sama się nie ujawniasz, no, no, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleje, wkleje...ale wiecie, nie ma za bardzo czego ogladac:-P Tuncia, ja wiem, ze juz bylo o tym ale czy wyslesz mi na maila instrukcje dodawania zdjecia na blogu?Bardzo prosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Marteeczko, nie umiem szyc(niestey), ale mam sasiadke ktora dobrze szyje :) wlasnie przed chwilka sobie narysowalm plaszczyk moj najpiekniejszy\" ciazowy :P Tak Marteczko, bardzo chcemy Cie zobaczyc!! :) Lusiu, bardzo ladne masz oblicze hehehe. slicznie wygladasz. Chociaz tak naprawde to trzeba przyznac, ze kazda kobieta ktora jest w ciazy jest piekna, nie uwazacie? wedlug mnie wlasnie ciaza dodaje takiego niesamowitego uroku kazdej kobiecie. Moze dlatego, ze tyle milosci jest w kazdej w tym okresie zwlaszcza, takiej widocznej\' milosci. No sama nie wiem jak to juz nazwac. Poprzestane na tym stwierdzeniu, ze jestesmy teraz NAJPIEKNIEJSZE =))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matreeczka, wstawiaj wstawiaj dziubka!!! :) Carmen, szczesciara ze umiesz szyc i masz na to czas! Ja tez bym chciala! Ale i tak jestem zadowolona bo mam taki \"nie-modny\" prochowiec, troche rozkloszowany, ktory bedzie wlasnie jak \"w pysk strzelil\" na ta wiosne :) A mialam sobie kupic nowy klasyczny ... Lusiu, brzusio okazaly ale jeszcze do tych najmniejszych nalezacy :) Milo Cie widziec! Dziewczyny, ktoras z Was nadmieniala ze z cytrusami w ciazy trzeba uwazac. Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Najpiekniejsze Kobietki:-) Zgadzam sie z Toba Carmen, kazda kobieta w ciazy jest najpiekniejsza:-) Nosimy przeciez najpiekniejsze co moze byc, nowe zycie:-) Zreszta, w koncu weszlam na nasz blog i jestescie dziewczyny naprawde sliczne!!!!I brzusie takie zgrabniutkie!! Juz sie nie moge doczekac jak potem zobacze wasz malenstwa:-) tuncia, dziekuje za namiary na bloga:-) i przylaczam sie do prosby maaarteczki, jak znajdziesz chwilke prosze wyslij mi instrukcje jak sie dolaczyc do Was:-) nie ma pospiechu, wiem, ze przez chorobe synka pewnie nawet nie masz ochoty i sily. Mam nadzieje, ze synek juz lepiej! Dzis tu takie piekne slonko swieci! Az czlowiekowi sam sie usmiech na usta cisnie:-) Wiosna, wiosna, ach to Ty:-) Mam nadzieje, ze juz z nami zostanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE, jak sie je zbyt duzo cytrusow to zwieksza sie znacznie szansa, ze dziecko bedzie mialo alergie( tak wyczytalam w madrych ksiazkach, ale czy to prawda?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E Jeszcze nie szukamy mieszkanka, tak dobrze nam sie tu mieszka:-) Mam minutke do Primrose Hill i jak tylko mam czas, zazwyczaj na weekendach chodzimy sobie tam do parku. Przeurocze miejsce:-) Ostatnio nawet troche sie ropedzilismy i doszlismy do London Zoo, niektore zwierzaki mozna zobaczyc nie wchodzac do srodka:-) Zreszta Reagent's Park tez jest sliczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, wiem ze Wam tam dobrze, mnie tez tak bylo :) A Regents Park tez dobrze znam, mialam tam treningi, pod samym zoo, kiedys po tej stronie co mowisz ze widac trzymali slonie i troche 'glosno' bylo jak byl okres ich amorkow ;) czyli bedziesz rodzic w Royal Free? Jak ci sie podoba? Bo wg mnie sama opieka poloznych byla super, ale slyszalam nieciekawe rzeczy o samej porodowce w RFH... jak z reszta o wszystkich szpitalach w UK :o Matreeeczka, no wlasnie, zastanawiam sie ile w tym prawdy. Ja wcinam pomarancze i mandarynki niemalze nalogowo no i kiwi tez. A nie powiem wam jakie fajne soczki swiezo wycisniete pilam we Wloszech (tam pomarancze sa takie slodkie, mniam!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo E oj to nie chciałabys widziec moja twarz na zywca. Na zdjeciu tego nie widac bo mam lekki makijaz, ale jedna strone twarzy mam w dziwne plamy. Lusiu wygladasz super. Przypominasz mi wygladem aktorke z m jak miłosc- Marte Mostowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
ja przez kilka dni rowniez cieszylam sie wiosenna pogoda, a dzisiaj zima na calego... wszystko zasypane... pracuje z domu bo nawet do biura nie chce mi sie wyjsc a Wy o wiosnie caly dzien:) Mamo E - ja tak jak Ty mam niesamowita ochote na cytrusy. Szczegolnie pomarancze, a sok pomaranczowy moge litrami od 2-ch tyg pic Wiec rowniez ciekawi mnie jak to jest z cytrusami w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklepujecie adres bloga. Wpisujecie hasło które podałam, a jak ktos nie ma podam na maila. 1. W prawym górnym rogu klikamy „zaloguj się” 2. I wpisujemy login i hasło, które równiez podałam, jak ktos nie ma pisac maila to posle:) 3. Otworzy sie nowa stronka i tam w prawym gornym rogu klikamy „nowy wpis” 4. pojawi sie tabelka do pisania, najezamy kursorem i piszemy,bądx wklejamy gotowy teks, link. 5. Żeby dodac fotke nalezy kliknac na pasku zadań ikonke „wstaw obrazek z zasobow” 6. otworzy sie nowe okienko klikamy „przegladaj” 7. wybieramy plik z folderu takiego w jakim zapisalismy fotke na komputerze 8. klikamy”dodaj plik” 9. nazwa fotki pojawi sie w tabeli 10. no i klikamy wstaw jako obrazek i gotowe:) A teraz dla tych ktorzy juz maja wpis na blogu i chcieliby cos dodac tylko: 1. dwa pierwsze punkty robimy tak jak wyzej jest napisane. 2. szukamy swojej notatki i pod nia klikamy napis”zmien wpis” 3 no i dopisujemy cos badz dodajemy zdjecie tak jak jest napisane wyzej w punktach od 4 do 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to instrukcja:) Ja płaszczyk wiosenny mam od tesciowki, bo ona jest troszke pulchniejsza to mi pozyczy. Mam nadzieje ze bedzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
znalazlam jakis artykul, w ktorym jest info, ze spozywnie owocow cytrusowych w ostatniach 4-ch tygodniach ciazy jest powiazane z egzema u dzieci ponizej 2-go roku zycia http://www.medscape.com/viewarticle/552404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Tunciu - sliczne dzieki za info Prosze przeslij mi hasla na mantraelle@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama E, oj nie wiem gdyie ja bede rodzic:-) czy jest jakis termin w ktorym musze sie zdecydowac na szpital? Ja poki co wciaz chodze do Whittington Hospital, na Archway:-) Mialam juz umowione wizyty wiec nie chcialam zmieniac w pospiechu szpitala. A poki co jestem zadowolona z opieki:-) mama e, ktore sa polecane porodowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wróciłam z krzywej cukrowej i z konsultacji z panem profesorem,nic na dzien dzisiejszy nie da się zrobić ani powtórzyć badania ani spekulować co dalej ,trzeba czekać:( pan doktor pocieszyl mnie na tyle,ze takie \"sprawy\"operuje sie na porzadku dziennym w Krakowie-Prokocimiu i nie jest to bardzo skomplikowane( to tak jakby trzeba było operować ale mam być dobrej myśli póki co):-O w środę mam wizytę u mojego prowadzącego gina więc się dowiem może jeszcze czegoś aaaa wyniki krzywej cukrowej mam ok sprawdzałam raz jeszcze te wyniki usg i nie wiem co oznaczają te skróty ale widzę ,że niektóre są poniżej normy a jeden duuużo powyżej,dowiem się pewnie w środę ,może któras z Was bardziej się zna na tym niż ja Biometria/Anatomia HC/AC..co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Joolu - HC to obwod glowy, AC obwod brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle dziękuję Ci bardzo🌼 znalazłam informację na forum na temat norm i mieszczę się w granicach,raz dolnych raz górnych ale wszystko na szczęście normy,sama doszukuję się już jakiś problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Joolu - wiem, ze stresujesz sie i ciezko nie myslec, ale staraj sie myslec pozytwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolu, no wlasnie, dopuki nie jest nic potwierdzone to staraj sie nie martwic za bardzo bo zwariujesz Kochana! I wszystko bedzie dobrze, zobaczysz! MantraElle, link do artykulu nie funkcja, kaze sie logowac :( Myszko, niewiele tych polecanych z tego co slyszalam :o ale... to jest naprawde bardzo indywidualna sprawa i zalezy od wlasnego podejscia do spraw. Z tych co slyszalam dobre o nich rzeczy to St Guy\'s and Thomas\' i szpital w Harlow. Ale ja jednak przystane na tym ktory juz wybralam, Whipps Cross, juz tam rodzilam wiec wiem mniej wiecej co zlego mnie czeka ;) A tak naprawde to chcialabym rodzic w domu, ale nie wiem czy mi pozwola, okaze sie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Was też tak strasznie bolą pachwiny?? Mam problemy z chodzeniem i nawet z wstawaniem z łóżka, mam wrażenie jakbym zrobiła szpagat i naciągnęła wszystkie ścięgna;-( wogóle mam taki humor, że bez kija nie podchodź;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×