Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość cicha obserwatorka
No więc z tego co mi wiadomo to Antoś urodził się przez cesarkę, ma 54cm i 2850g, dostał 10 pkt na 10, także wszystko z małym super. Jestem koleżanką Pimach z innego działu kafe. Widziałam zdjęcie małego, jest rozkoszny. Mam nadzieję że Pimach nie będzie miała do mnie żalu że Was powiadomiłam. Pomyślałam że na pewno chcecie wiedzieć o pierwszej dzidzi na temacie :) Życzę Wam spokojnej końcówki ciąży i łagodnego porodu no i oczywiście ślicznych zdrowych maluchów. Aswoją drogą to jak na tak wczesny poród to niezły klopsik z Antosia, ciekawe ile by ważył gdyby dotrwał do terminu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Mama
A ja was zaskocze dziewczyny bo moja obrączka nadal na palcu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Mama
No no ładny kolosek :-) Droga koleżanko przekaż proszę gratulacje dla Pimach od wszystkich czerwcóweczek!!!!!!!!!!!! i uściski dla Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już się nie moge doczekać jak Antoś dołaczy do swojej mamy na naszym blogu - oj bede podziwiać :) Buziaczki dla Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
a ja zazdroszcze Primach mam juz dosc :-P wylazlo by juz to moje dziecie tak za tydzien to juzby byl 38 tydz calkiem 'po Bozemu' a nie mnie tutaj stare pokolenie stresuje ze w lipcu urodze bo 'mi usg powiedzialo czerwiec a ona 3 synow urodzila gdy nie bylo usg' ggggrrrr:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny duży buziak dla Was wszystkich za życzonka. Bardzo, bardzo dziękuję! :) :) :) Antoś Pimach to duży chłopczyk jak na chyba 35 tc, prawda? Rany, jak szybko czas zleciał, już porody u nas.... Dzięki za info Obserwatorko. :) Aż się boję, że to już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ale się poryczałam jak przeczytałam, że Pimach ma już Dzidzię przy sobie...ale emocje;-) Pimach, serdeczne gratulacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...31....1.06........C.......Kinga.............Warszawa MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................rybnik kolorowymotylek 27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…URODZINKI….WAGA/WZROST..........IMIE Pimach………10.05........35 tc....2850/54 cm.......cc.........Antoni To duże to nasze pierwsze forumowe dzieciątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...31....1.06........C.......Kinga.............Warszawa MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................rybnik kolorowymotylek 27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…URODZINKI….WAGA/WZROST….sn/cc..........IMIE Pimach………10.05(35 tc)....2850/54 cm............cc.........Antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
prasowanie takich malych ciuszkow zajmuje wieki:) wczoraj popralam a dzisiaj zabralam sie za prasowanie... i jestem w szoku ale nic musze sie streszczac nie mam masy rzezy, torba nie spakowana.. a tutaj dzieci zaczynaja sie rodzic... Pimach miala termin na ten sam dzien co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Antosia i dla jego mamusi, oczywiście! Duniu podziwiam, ze poradziłaś sobie z tak dużą imprezą! Iżyczę jutro samych dobrych wiadomości od lekarza :) Zakochana Mamo nie ruszaj sie w takim wypadku z łóżeczka tylko wypoczywaj, albo zadzwon do gina, zeby zapytać czy nie lepiej wczesniej nizż w czwartek sie u niego pojawic. Co do rwuy kulszowej to na pewno nie mozesz czegos brać co by trochę ulżyło w bólu?, możesz powinnaś sie skonrtaktowac z jakimś specjalista od tego typu schorzeń żeby Ci cokolwiek doradził... No, ja i tak sie jeszcze nie spakowałam dzisiaj, a takie piekne miałam plany. Może jutro sie uda... Dzisiaj i tak nie wszytskie ciuszki mi wyschły przez tę cholerną pogodę burzową... Gaanetka witaj w naszym gronie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja tez podejrzewam, ze u mnie na planach co do spakowania sie skonczy dzis :-D natchnelo mnie i odeszlo, a tu juz popoludnie, jakies pranko trzeba rozwiesic itp. Mantra____ ja z kolei lubie prasowac takie male ciuszki, o ile wogole mozna mowic w moim przypadku, ze lubie prasowac :-o Tylko ilosc tego wszystkieog na raz troche faktycznie moze przytloczyc. najbardziej mnie strzela jak mam prasowac przescieradla z gumka (AniaP - witaj w klubie) i zawsze zostawiam je na sam koniec, a najczesciej i potrafia pare prasowan przelezec nietkniete :-D Ja obraczke tez zdjeclam juz dawno temu. W sumie to bardzije na wszelki wypadek jak sie zaczelo robic goraco u mnie. Czasmi normalnie w lato mam tak, ze ciezko schodzi, bo rece wieksze od temperatury. Wolalam wiec zdjac niz zeby musieli mi ja niszczyc, jakby sie okazalo, ze nagle mi sie spuchnie. Ale tu na szczescie jakos nikt nie obrzuca mnie dziwnym spojrzeniem. Juz i tak dla nich jest wystarczajaco dziwne, ze nosze obraczke na prawej rece :-D A to ze teraz nie mam wogole to tez nie problem :-) Aha i tez chyba przezylam juz pierwszy napad tych skurczy przepowiadajacych. W nocy z piatku na sobote, nad ranem. Bolalo mnie jak na miesiaczke i skurcze mialam regularnie co 10-15 min przez jakies poltorej godziny, I to byly juz takie zdecydowanie mniej przyjemne skurcze niz to zwykle stawianie sie brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Duniu - ogolnie cos noego wiec mi tez przyjemnei prasuej si etkie male ciuszki... szczegolnie ze ja w mare lubie prasowac a robie to raz na rok... tylkoilosc tych ciuszkow i czas jaki to zabiera troce przerazajace:) przesceradelnawet jeszcze nie mam... al takie male to chyba ok... gorzej na mopje lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
a ja chyba sie strulam yyyy albo za duzo oleju w jedzeniu hmmmm bo ja robilam po swojemu a moja mucza jeszcze dowalila masla do pieczarek i kielbasy (bo brat przyszedl na kolacje to chlopczyk musial podjesc) efekt mam w brzuchy huragan, purkam jak glupa niedobrze mi yyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Codziennie czytam, tylko weny do pisania brak; jakaś wyprana jestem z myśli wszelakich. Pimach- gratulacje najszczersze:) Kolorowy Motylku- aż zerknęłam do tabelki- jak to możliwe, że od jutra zaczynasz 32 tydzień (jeśli dobrze zrozumiałam), skoro między naszymi terminami jest 2 dni różnicy, a ja dziś zaczęłam 34 tydzień? Czyżbyś liczyła Dzidzi tylko tygodnie w brzuszku, a nie od OM? Dziewczyny, ja też z bólu aż zęby zaciskam jak moja mała zaczyna swoje wariacje, tym bardziej, że jestem bardzo drobnej budowy, a ona tydzień temu na usg ważyła 2027g, więc jak na moje gabaryty to nie mało. Dziewuchy- głupie pytanie z innej beczki- tylko się nie śmiejcie- w co Wy się pakujecie do szpitala? Czy myślicie, że taka mała walizeczka na kółkach to będzie obciach? Bo to chyba niekoniecznie klimaty wakacyjne są na porodówkach, no nie? Ale mam dylemat, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Lilka J - rozbawilas mnei tymi klimatami wakacyjnymi:) Jesli bedzie ci z taka walizecka wygodniej to mysle dlaczego nie. Uwazam, ze taka walizeczka moze byc duzo wygodnejsza do wyciagania rzeczy i utrzymania porzadku niz torba. Ja jak wyjezdzam na weekend to zawsze wlansie taka biore a porod czasowo jak weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o tym porządku w walizeczce cały czas myślę MontraElle, bo jak sobie przypomnę te reklamówki pod łóżkiem z poprzednich wizyt w szpitalach(z różnych okazji) to aż mnie trzęsie. Teraz Ty mnie rozbawiłaś tym weekendem :) A taki weekendowy wypad na porodówę to już prawie jak wizyta w SPA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czemu to cholerne "PRAWIE" czyni zawsze taką różnicę?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka_____ taka walizeczka jak najbardziej chyba okej. Bo jelsi mialabys np. sama to gdzies przepchac to wygodniej niz tachac. A to ze klimat nieco wakacyjny to tez dobrze :-) ja tez mysle wlasnie o takiej, bo nawet jesli byloby ze meza nie bedzie ze mna to jak bede po porodzie zmieniac sale to nawet pielegniarce latwiej przewiezc taka walizke niz tachac torbe. Nie mowiac wlasnie o kwestii porzadku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
utrzymanie nastroju przed porodowka jak przed wyjazedem do SPA jak najbardziej wskazane:) w konu to co w glowie wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie Dunia, Ty też masz rację. Teraz mi się przypomniało jak widziałam dokładnie taką scenę, jaką Ty założyłaś hipotetycznie. Kiedy w styczniu leżałam w szpitalu po krwotoku to właśnie dziewczyna z łóżka obok zmieniała nie tylko salę ale i piętro bo szła na cesarkę- sama nie mogła wziąć tego swojego majdanu bo w jednej ręce trzymała kolosalny brzuch, a w drugiej jakieś wężyki od cewnika i kroplówki, a pielęgniarce rąk brakowało żeby pozbierać jaj manatki i zapytała ją: "Więcej toreb już pani mieć nie mogła?" Na co dziewczyna jej odparła : "Niech pani jeszcze weźmie mojego jaśka z łóżka!". Myślałam, że pęknę ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
szokujace sa te teksty personelu w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Mantr? tutaj za taki tekst pielegniarka moze wyleciec z hukiem! Matko, jaka ja mam dzis zgage :-o Wlasnie wrabalam miche lodow waniliowych i cos mi si ewydaje, ze bedzie dokladka. Bo tylko to mi pomaga na to cholerne pieczenie w przelyku, chocby na chwile. Najbardziej to chcialabym juz urodzic ze wzgledu na to cholerstwo!!! Wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaanetka
dziewczyny,troche mi jest glupio.ale jak ja mam sie dopisac w tabelce(nie chcialabym Wam niczego popsuc w tabelce,a jestem troche atechniczna)tylko nie smiejcie sie. mam stresa przez moja c.cukrzyce,a dzis mam usg na ktorym sprawdza czy w zwiazku z choroba dziecko ma sie dobrze i czy nie jest za duze,teraz mam przelom 33-34 tyg,ciekawe ile bedzie orientacyjnie wazyc,napisze pozniej co tam wyszlo z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaanetka jak cos to mogę dopisać cię do tabelki, tylko jak możesz to podaj więcej szczegółów, tzn. ile masz lat, skąd jesteś i ewentualnie jak synuś będzie miał na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak patrzę na tego naszego bloga i gdzieś zniknęła Nemezis, czy ktoś ją usunął, czy może Nemezis sama się wykasowałaś?? Chyba że u mnie nie pokazuje się wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko no ja własnie załatwiłam sobie taka mała walizeczke na kołkach a moj maz twierdzi ze lepiej reklamowke bo bede głupio wygladac. Tylko do jednej reklamowki to sie nie zmieszcze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie nie ma nemezis na blogu...;/ Nemezis jak mozesz to napisz czy to Ty usunełas notke? Najwyzej wkleje Cie jeszcze raz na bloga, ale n ie wiem czy tego chcesz... No i tak sobie szukam nemezis na blogu i moj Nikosiek zaglada i pyta"mam kto to?" wiec mu mowie"jola" a on na to 'loja?" hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×