Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Pimach ❤️ kochana ty nasza!!! Duzo radosci z Pociechy!!! Kurka, ale na Ciebie to bym nie stawiala ze pierwsza bedziesz!!! ;) Mam nadzieje, ze z zakupami nie bylas za bardzo do tylu I ze masz super pomoc w domciu! Pisz jak tylko mozesz!!! Dzieki, Cicha Obserwatorko za wiadomosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu! Jak sie ciesze ze wszystko pod ostrozna I solidna kontrola!!! Oby tak dotrzymac jeszcze te 2 tygodnie! Trzymam kciuki! Ja mam jutro usg I bedzie juz jasne czy idziemy na cc czy nei, chociaz spotkanie z gin mam dopiero 19go. Moja mama niestety nie bedzie mogla przyjechac bo moj woj ma miec przeszczep serca I ona jest jedyna rodzina… z dwojga nas, on w wiekszej potrzebie a ja teraz w takiej sytuacji wolalabym rodzic naturalnie bo szybciej I latwiej doszlabym do siebie … Zycie przynosi tyle niespodzianek, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa - wszystkiego najlepszego piekna 31latko!!! Mase radosci z macierzynstwa i spelnienia najskrytszycha marzen!!! 🌻❤️🌻 Wiki, duzo szczescia na nowej drodze zycia! 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda, mnie 40 stuka w grudniu i bede miala drugie dziecko bez slubu ;) hehehe, wybor osobisty, papierek mi nie potrzebny zeby utrwalic nasz zwiazek :) a co do znieczulen, kochana, to nie tylko zewnatrzoponowe mozesz miec podczas porodu. Gas smieszny ;) zatrzyki z dolarganu, itp. Dowiedz sie jakie sa dostepne w szpitalu gdzie bedziesz rodzic - ale jestem pewna ze nie zemdlejesz, polozne cie nie pozwola ;) Fasolkowa, co do czyszczenia pepowiny to nie tylko co szkola rodzenia to obyczaj, ale jak zwykle, tez co kraj. W UK doradzaja zwykla, zimna przegotowana woda, Ja tak robilam przy pierwszym dziecku i bez probelmow i zakarzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrażenia, że Pimach miała termin nieodległy ode mnie, nastawiłam pranie :) Wczoraj właśnie mówiłam mojej mamie, ze to już miesiąc, albo wcześniej i mogę się rozsypać :) Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E jak napisałaś 40 w grudniu, to aż spojrzałam w tą naszą tabeleczkę!!! Patrząc na Twoje zdjęcia na blogu to wyglądasz jak dwudziesto paro latka, naprawdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam informacje że moja koleżanka o której pisałam wcześniej że jej wód płodowych ubywa, właśnie urodziła:) O pimach jak przeczytałam to też postanowiłam się ostro za przygotowania do tego wielkiego dnia wziąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo skoro podwójna okazja to życzę Ci wszystkiego najlepszego ze zdwojoną siłą 🌼 Dla Wiki, świeżo upieczonej mężatki też przesyłam serdeczne gratulacje i dużo szczęścia 🌼 Pimach gratuluje!!! Aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam ,że już masz synusia :) Trzymajcie się cieplutko 🌼 Myślę, że poród Pimach zmobilizuje nas wszystkie do szybkiego zakończenia wszystkich przygotowań - jak widać nie znamy dnia i godziny :) Klusia jak dobrze, że się Wami tak opiekują. Po raz kolejny widać, że jak już coś się dzieje to angielska służba zdrowia potrafi jednak zadziałać. Mam nadzieję, że uda Wam się wytrzymać jeszcze te dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
???????!!!!!!!!!!!! PRIMACH GRATULACJE :-D BRAWO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojo jak nam sie ładnie tydzien zaczał:-) Fasolkowa mamo!!! Dzis Twoj dzien! Wszystkiego najlepszego zycze!!! Zdrowka, radosci i spełnienia marzen oraz szybkiego i pieknego rozwiazania:-) Wiki!! Rowniez najlepszego na nowej drodze zycia:-) Oj zmienia sie u Ciebie:-) Teraz i maz i dziecko:-) Masz dwojke na karku:-))))) Samej radosci zycze;-) I moja kochana Pimach!!!! Gratuluje!!!!!!!! Az mi sie wierzyc nie chce:-) Najawzniejsze ze wszystko sie odbrze skonczyło, i mama i dzidzius zdrowi:-) Tysiace buziakow dla Ciebie! Chyba dobrze sie stało, w koncu bedziesz miec skarba przy sobie. Moze pozwoli Ci zapomniec o innycj troskach. Teraz całe uczucia przejda na maluszka!!! Trzymaj sie cieplutko i wychodz szybko ze szpitala! No i czekamy na zdjecia maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Oooo Fasolkowa Ty Byczku:-D Najleszego z okazji urodzin:-**** moj brat tez ma dzis urodziny :-) i co tort bedzie? Klusia wiedzilysmy ze jestes w szpuitalu dobrze ze sie wami zajeli ize nie bylo zle.:-) Mama E co Ty chrzanisz ze masz prawie 40 lat???!!!! A Wiki to gdzie jest? Chyba jeszcze imprezuje co?:-P ojjejejej jak dziwnie ze Primach urodzila Fasolkowa miala byc pierwsza za tydzien...FALSTART:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi sie tu nie wyscigowac teraz prosze!!!! ;) Ja dzisiaj wieczorem na 100% pakuje torbe, brakuje mi co prawda jednorazowych majtek, ale jakby co to sobie i bez nich poradze... Ewcisko, masz przeolbrzymiego 😘 ode mnie!!! :D Kasza, tak mam w akcie urodzenia, ale nie w serduchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Mama
Fasolowa mamo 100 lat Ci życzę. Dużo dużo radości!!! Pimach gratuluje!!! Aż się wierzyć nie chce że czerwcóweczki już mają dzidziusie :-) Czekamy na zdjęcie maleństwa. Wracajcie szybciutko do domku!!! No mnie jednak ta sytuacja nie może zmobilizować do działania bo od nocy jestem sparaliżowana i walczę z rwą kulszową. Poszło mi w dwie nogi! Jejuś jaki ból. Ja już cierpię na to od dawna tylko że w ciąży to nie można nic na to brać. Pozdrawiam wszystkie mamusie i uważajcie na siebie żeby te przygotowania niczego nie przyspieszyły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj pół dnia prasowałam te wszystkie ciuszki, pieluchy itd. Najbardziej dobijały mnie prześcieradła z gumką, no ale wszystko już ładnie złożone i pochowane do komody. Jak tak to układałam, wszystko równiutko i porządnie to sobie pomyślałam, że to chyba pierwszy i ostatni raz jak taki porządek panuje. Później to już na to pewnie nie będzie czasu :) Mamo E tak jak dziewczyny piszą wyglądasz super i chyba nikt nie daje ci tej 40-tki. A może to wpływ tego braku papierka, ups to część z nas ma przechlapane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ja tez w szoku ogromnym jestem.....PIMACH Gratuluje Syneczka!!!! To super nowina, mam nadzieje ze wszystko z Wami ok i ze szybciutko wrócisz do nas by podzielić sie szczegółami ni i zdjeciątko do bloga dołączyć :-) :-) :-) Fasolkowa Mamciu, STO LAT!!! Dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania! Wiki tego co najlepsze i najcenniejsze na nowej drodze życia!!!!!!! MamcuiE najważniejsze jest to na ile lat człowiek sie czuje, a patrząc na Ciebie to taka młoda dwudziestka jesteś :-). Moja znajoma właśnie urodziła syka i ma 41 lat i dostała tyle energii ze nie jedna małolatę by przegoniła. Wciąż powtarza ze dziecko w tym wieku to super sprawa, pozwala kobiecie sie odmłodzić i odżyć i zapomnieć o wieku. Mi za mc stuknie 35 ale na torcie postawie sobie 18-stke hihihi:-) No to teraz przygotowania na całego ruszają.....dziewczyny to już tuż tuż !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana, ja ci radze jak najwczesniej tylko mozesz po porodzie isc do dobrego kreglaza, bo to niemozliwe zeby taka mloda kobieta miala takie problemy!!! A przy karmieniu piersia tez radze dbac o poprawna postawe, bo o garba bardzo latwo (ja cos o tym wiem, niestety - to znaczy garba nie mam ;) ale ..) Oj dziewczyny, wiem gdzie przyjsc po komlimenty ;) Aniu, nie tylko brak papierka, najwiecej chyba genetyka ale i to ze ja zawsze z mlodszymi sie zadawalam ;) moj jest o 7 lat mlodszy (a wyglada na starszego, hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
fajnie wlasnie wcielo mi posta bo internet sie wylaczyl niech to szlak a czasu nie mialam weszlam na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Mama
Mamo E ja już u kręglarza byłam i powiedział że nie jest w stanie mi pomóc. Chodziłam też do ortopedy i na zabiegi. Boje sie tylko żebym po porodzie była wstanie chodzić. Ponoć to jest od kości ogonowej bo w dzieciństwie miałam złamaną i teraz ona powoduje nacisk na nerw. No ale myślałam ze w ciąży i tak będzie ze mną przez to gorzej. Dziewczyny tylko spokojnie z tym szykowankiem!!! No ja w sumie już się nie martwię bo mam wszystko gotowe. Torba do szpitala też spakowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zakochana, wspolczuje bardzo, bo wiem jaki to bol chociaz u nie to tylko raz na jakis czas sie pokazuje. Nie trzeba nam bylo po drzewach w dziecinstwie chodzic ;) ale ja jestem pewna ze odpowidnia gimnastyka da sie zwyciezyc, moze pilates, yoga? Na pewno po ciazy bedzie lepiej, uszy do gory! W pierwszej ciazy tez tak mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
witam w nowym tygodniu to sie dzieje! Pimach najszczersze gratulacje! jak odetchniesz to mam nadzieje, ze dasz nam chociaz w skrocie znac jak wszystko poszlo z nasza pierwsza forumowa dzidzia:) Wiki - wszytskiego NAJ NAJ NAJ na nowej drodze zycia! Fasolkowa mamo - Tobie rowniez wszyskiego NAJ... a przede wszytskim spkojnego czasu rzed porodem i lekkiego porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo Stoooo Lat, Stooooo Lat!!!!!! wszytskiego najlepszego, najpiękniejszego. Szczęśliwego porodu, cudownego dzidziusia, radośći miłości i zdrowia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki, wszytskiego co najlepsze na nowej drodze życia!!!! Abyś zawsze kochała i była kochana przez mężczyznę swojego życia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusiu dobrze, że się Tobą odpowiednio zajmują. Samych dobrych wyników! Trzymaj sie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla
Pimach gratuluje!!! !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwa88
DZIEWCZYNY JAK MAM OBLICZY W KTORYM JESTEM TYGODNIU 19 PAZDZIERNIKA MIALAM OSTATNIA MIESIACZKE ,BO LEKARZ JAK OBLICZA TERMIN POCZECIA CZY OD ODT MIESIACZKI CHODZI MI ILE DZIECKO MAM TYGODNI JAK MAM MOWIC ZE JESTEM NP W 22 CZY 24 TYG PROSZE O ;POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już podałam na blogu swoj numer telefonu;) Moniczko podaj mail to podam Ci namiary na bloga. ANIU P ja przescieradła z gumka ułozyłam w rulon bo za nic w swiecie nie chciały sie rowno poskładac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE DO PORODU! 30 dni wczesniej podbic legitymację ubezpieczeniowa! Dla mnie do porodu ; 1. podpaski poporodowe 2. wkładki laktacyjne 3. maść na podrażnione sutki 4. żyletka do wygolenia krocza 5. majtki jednorazowe 6. podkłady na łozko 90/60 7. kapturki na piersi 8. reczniki ze 2 9. przybory toalet;mydło, gabka, szczotka, pasta, płyn do higieny intymnej 10. biustonosz 11. koszula nocka 12. koszula po porodzie do karmienia piersia 13. szlafrok 14. klapki pod prysznic i do porodu 15. kapcie 16. trykotka biała lub krutka koszulka do porodu 17. duuużo wody niegazowanej 18. herbatniki lub cos innego lekkiego do jedzenia w trakcie porodu 19. skarpetki 20. legitymacja ubezpieczeniowa świeżo podbita 21. karta przebiegu ciazy 22. dowod osobisty 23. wazne wyniki badan 24. reczniki papierowe lub chusteczki 25. telefon komorkowy Dla dziecka: 1. krem na odparzenia 2. chusteczki 3. pampersy 4. smoczek 5 ciuszki na wyjscie ze szpitala 6. niedrapki na raczki dziecka 7. mały jasiek przydatny do karmienia piersia Po porodzie w domu: 1. tantum rosa do podmywania krocza 2.spirytus 70% do przemywania pepuszka dziecka Dla męża: 1. koszulka 2. jeansy 3. buty na zmiane 4. pieniadze 5. coś do jedzenia i picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×