Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ja jednak wyszłam dzisiaj na spacerek. Też staram się codziennie spacerować. Chyba że jakieś choróbsko się przypałęta. No a że ostatnio prawie miesiąc cały czas byłyśmy chore to wychodziłyśmy rzadko:( Dzisiaj wiatr oookrrrrrrroooopny, ale 30 min pochodziłyśmy:) Zizu ja Wiktorii też nie mogę nauczyć wypluwania pasty. Pokazuje jej to już od dawna bo zęby myjemy zawsze razem, tzn najpierw ja myje jej tyle ile da sama później wręczam jej szczoteczke i ona myje sama a ja biore swoją szczoteczkę, nakładam pasete i myjemy tak razem, później pokazuje jej jak mamusia wypluwa ale interesuje ją tylko to co ląduje w umywalce a nie jak ja to robie:P Kasza Wika ma rozmiar buta 21!!! Nie ciekawie z tymi bucikami ale mojej też teraz urosła stopa sporo, widzę właśnie po sandałkach, zakupionych w sierpniu, były tak z pół nr za duże a teraz paluchy jej już wysają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, ty to wracaj do UK bo ten texanski klimat ci chyba nie sluzy, co? Oj zdrowia kochana! Matko, jaka Panda ma wielka stope! Ty drobniutka raczej jestes, Sam tez na wielkiego mi nie wyglada, po kim ona tak? czyzby po hamerykanskim GM? Ola ma 21-22. Zizu, hehe, to ja od dziecka zagraniczna ;) wyroslam w S-cu Jak piesek? I to prawda, jak sie nasze pociechy juz rozgadaja to juz spokoju nie bedzie :o Annnnnnna, powalilas mnie tym komentarzem zwierzecym! :D:D:D My od dzisiaj mamy half term - tygodniowa przerwa w szkole. Przylatuje tesciowa zeby zostac z Duza bo ani M ani ja nie mozemy wziac urlopu. Pierwszy raz jak nas odwiedza, wiec dom wypucowany i teraz tylko pilnuje zeby za duzego balaganu mi nie narobili ;) Dobrego weekendu wszystkim i duuuuzo zdrowka chorowitkom! ❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zizu - Ewka tez nie wypluwa pasty. Kasza - mala ma ok 22/23 rozmiar , na jesien kupialam jej dwie pary butow roz 23 i jedne jej sa nawet ok , a drugie sporo za duze (inny producent) , na zime tez jej juz kupialam i 23 i 24 rozmiar -mam nadzieje, ze stopa az tak szybko jej nie podrosnie. i tez mamy chyba 2 pary butow w ktorych mala nie pochodzila ,albo tylko raz :/ Uczyc nalezy sie na bledach , a ja je dalej powielam i kupuje na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w listopadzie obchodzimy z mezem 5 rocznice slubu. Nie wiem co za prezent mu zrobic. Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo...z ziemii polskiej:) my u rodzicow ,Beni od piatku do dzis w nocy goraczkowal,ale to reakcja poszczepienna na MMR(7 dzien po),dzis juz jeest radosny i ma apetyt,oraz normalna temperature. ida mu zeby,wiec tez dodatkowo sa atrakcje z tego powodu:O ja podjelam decyzje i chce wniesc o rozwod jak najszybciej,tzn do konca roku moze uda mi sie rozwiesc.coprawda myslalam ze zaczne dzialac od stycznia 2011,ale ta niejasna sytuacja prawna mi ciazy coraz mocniej,chce sie odciac od ex,hmm tzn na tyle na ile moge,bo zawsze bedziemy miec kogos wspolnego tzn Benajamina,ale nie chce miec juz statusu zony tego czlowieka,dojrzalam do tej decyzji i chce sie uwolnic. dziewczyny przepraszam ze pisze tylko o sobie ,wiem nasz topik jest zupelnie nie na ten temat,ale bylysmy razem w roznych chwilach i pomyslalam ze dzielac sie z Wami tym co u mnie jakos bede blizej WAs. wiem ze pisze teraz zawsze o mnie a malo o dziecku,ale szczerze to sytuacja zyciowa moja na nic innego mi nie sprowadza mysli. wiem jedno....ze chce sie rozwioesc i zaczac nowe zycie i to jak szybciej... rozmawiam teraz z wieloma ludzmi i spogladam wstesz na moje wydawac by sie moglo szczesliwe malzenskie zycie,zauwazam wiele brakow w nim,teraz spogladam na to bardziej trzezwo,jak wiele poswiecilam dla tego zwiazku,zmienilam itd ale teraz chce odrodzic sie i zaczac zyc po mojemu. pozdrawiam WAs wszystkie i przesylam moc calusow dla WAs ,zdrowka dla waszych rodzin i dla WAs.🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunciu weszlam w link do bloga o Matisku i mialam okazje go zobaczyc po raz pierwszy. czytajac poplakalam sie jak glupia... nie wiem czy probowalas tego sposobu ale czesto sie slyszy, ze ludzie zbieraja np. plastikowe nakretki (są nawet takie grupy na fb) albo metki od herbaty Liptona i po zebraniu oreslonej ilosci sztuk lub kg sponsorzy funduja jakis sprzet, rehabilitacje itd. sama kilka lat temu zbieralam i metki z Liptona i nakretki. nakretki mialy byc bodajze na elektryczny wozek dla niepelnosprawnego i mialo byc ich iles kg. w koncu akcja skonczyla sie tak, ze dosyc szybko zainteresowani dogadali sie z coca-cola, ktora dala nakretki a ktorej reklame nakleili na okreslony czas na samochod. wiec moze popatrz za czyms takim - zawsze warto probowac na wszystkich frontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza ale się ci to choróbsko przyczepiło, całe szczęście, że Panda już ok. Zdrówka dla ciebie. MamoE to jednak dałaś radę okiełznać domek ;) Pracowita pszczółka z Ciebie. Ganetka trzymam kciuki za szybki rozwód. Piękne nastawienie - kolejna silna kobitka na naszym forum :) Kasza Marta w połowie czerwca miała 3H (polskie 19?), pod koniec sierpnia 4G (20), teraz ma chyba 5(21), właśnie kupiłam jej butki ocieplane rozmiar 22, ale bez problemu wkładam palec między piętę a but (to ponoć tak się sprawdza). Wcześniej mierzyli jej w Clarks. Jak widzisz, stopa rośnie jej ok pół numeru na miesiąc. A skoro mowa o butkach to wymarzyłam sobie ciemne śliwkowe kozaczki zapinane na zamek - tak żeby ładnie wyglądały do sukienek :) Niestety taki typ buta pozostał w sferze marzeń, bo stópka Martuli nie daje się nawet wsunąć w but, nie wspominając o zapięciu zamka. Nawet kozaczki zapinane na rzepy odpadają, bo rzepy są w połowie odkryte, tak trzeba je luzować w kostkach.Ostatecznie kupiłam jej wiązane, ale fioletowe :) Stan skóry Marty jest okropny. Chyba nigdy nie wyglądała tak źle. Dobrze, ze buźka pozostaje bez większych zmian. Jak wrócę do UK to muszę zmolestować GP o skierowanie do dermatologa albo na jakieś testy, bo mam tego dość. Teraz jest zimno więc strój okrywa wszystkie zmiany, ale już myślę o przyszłości Marty, o tym że może słyszeć różne niemiłe komentarze. Muszę coś zrobić by zmniejszyć te zmiany. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko ❤️ tak jak mowisz, wiele razem przeszlysmy i jestesmy tu zawsze dla siebie :) nie martw sie, nie zasmiecasz nam, my cie czytamy i myslami jestesmy z toba! I strasznie sie ciesze z twojej postawy do rzeczy! Tak, daz do Twoich celow, Twoich marzen, Twoich aspiracji! A jesli twe szczescie bedzie tak chcialo to spotkasz kogos z takimi samymi celami zyciowymi i wtedy bedzie niebo na ziemi! I tego ci wlasnie z calego serca zycze!!!! Lusiu, jejku, to twoja Ewcia pewnie ma wiecej butow ode mnie :D:D:D ja sie smieje, ale pamietam ze Duzej tez kupowalam co rusz to nowe rzeczy - resultat, w niektorych poprostu nie miala kiedy chodzic. A Ola teraz ma tylko jedna pare butow (za to cholera drogie bo 48funtow!) i przechodzi w nich cala zime, wredna matka ze mnie, nie? sa do kostki, na rzepe, i ajk bedzie mega zimno to grubsza skarpetke na rajstopki sie zalozy i juz :) AniuP, no pszczolka pszczolka, ale w niedziele to odczulam w krzyzu to latanie po pietrach - starosc nie radosc, i w nastepnym zyciu chce mieszkanie jednopoziomowe :D Catherine, jak ciaza? Daja ci dzieciaczki spokoj, urosl brzusio? Kasza, jak zdrowko? U nas tesciowa - shopohiliczka 😠 juz wczoraj chciala latac po sklepach a my z dziecmi juz nie przyzwyczajeni. Meczace jest takie wloczenie sie po centrach handlowych. A na jutro chyba szykuje sie nastepna wyprawa, albo do Westfield (dla niewtajemniczonych, najwieksze CH w Europie :o ) albo na Oxford Street, gdzie mnie zawsze przerazaja tlumy ... :o Jedyny bonus dla mnie to ze na obiad T chce is na sushi :) No i jesli jeszcze babcia sprezenuje Duzej kozaczki to by bylo super, hihihi :D Dobrego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catherine tak słyszałam własnie w zeszłym ygodniu o takich akcjach. Może poprosze gdzies w szkole zeby zbierali dla Matiska nakretki bo tak to nie wiem jak to uzbierac mam bo to trzeba duzo tego. Jesli chcesz to powiedz mi jak Cie znaleźc na nk napisz na mail: maliszenka@ gmail.com to zobaczysz wiecej zdjec Mateuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Już wracm powoli do Was w tamtym tygodniu mialam male zamieszanie przedslubne ( moja przyjaciółka wychodziła za mąż w sobote i robilam jej winietki itd...) I mam do Was takie pytanie: czy któraś z Was szczepiła lub bedzie szczepić dziecko przeciw grypie???? Bo moja pediatra zaleca zeby zaszczepic. Jesli sie zdecyduje to za 4 tygodnie mam sie pojawic ( 4 tyg. bo mielismy szczepienie z kalendarza teraz)nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda zdrowa juz totalnie ja juz prawie tez ale w weekend myslam ze mi zatoki rozwali:-/ Ganetko ja ci chyba tlumaczyc nie musze po co my tu jestesmy co? badz grzeczna i nie wkrecaj sobie rzeczy tylko pisz co chcesz Mamo E Oxford street z wozkiem i 4 latka? ha ha powodzenia:-D no ale te kozaczki z drugiej strony... Annna jasne ze mozesz miec zaraz spr poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, ja moich nie szczepie. Wg mnie to niepotrzebne obciazanie organizmu. Nie wiem jak u was, jakie jest ryzyko ze zlapiecie ta 'najgorsza' grype? Kasza :D:D:D na szczescie Ola w przedszkolu, to tylko ja i E. bedziemy marudzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie szczepię. po pierwsze szczepienie trzeba powtarzać co roku, po drugie tak naprawdę, czy tak często sie choruje na grypę? Ogólna opinia(potoczna) jest taka, ze jak ktoś sie przeziebi to odrazu sie odruchowo mówi" mam grypę" a tak naprawdę przy grypie to człowiek nied a rady z łóżka wstać...ileż takich przypadków? Druga sprawa, że bardzo często po szczepieniu wlasnie wychodza jakię grypopodobne objawy,..więc ja uważam, że bez sensu... za to polecam homeopatyczne tabletki właśnie w takim okresie- Engystol.Jak widzę, ze Kube coś łapie daje mu i jak ręką odjął, tak samo działa na mnie i męża, teraz jak skonczy antybiot na te uszy to bede mu dawala jedna tablete az do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odzew! myślę, że podaruje Witkowi to szczepienie w tym roku przynajmniej. Witek nawet nie ma kontaktu z innymi dziecmi. Tzn sporadycznie z jakims bobasem, ktory jak i on nie jest w zlobku/przedszkolu... Co to znaczy grypa wiem - mialam na studiach- obudzilam sie rano z 40 stopniami! Dzieki Białacekoladko za nazwe tego homeopatycznego preparatu! MamoE :) mam nadzieje, że uda Ci sie miło spędzic czas z tesciowa! :) Biała_czekoladko w zyciu bym nie przypuszczala , że uszy potrafia takiej historii ze szpitalem w tle narobi! Zdrowia dla Kubusia! Kasza dla Ciebie też powrotu do zdrowia! A Panda w jakim kostiumie halloween'owym wystąpi? wymysliłłas juz cos? :) AniuP wspolczuje tych problemów skornych. Myslala, że to już troszkę ...przeszlo? Masz racje, trzeba to zbadac dokladnie! Ganetko, chce Ci przypomniec, że jesteś na jednym z najsympatyczniejszych forum na kafeterii!!! :D ;P więc jestem pewna ze nikt Ci nie ma za zle, że piszesz też o sobie a nie tylko o Benim! Uważam, że dobrze robisz, ze jestes dzielna, ze pora odpedzic te koszmary, zalatwic co jest do zalatwienia by moc spokojnie przejsc do kolejnego etapu życia! Moco trzymam za Ciebie kciuki!!!! Ziziu zdrówka dla Pieska! :) Zuzia wspaniale juz rozmawia! ale Wam fajnie!!!! :D A! Dzieki za bardzo miły komplement :) Lusiu powodzenia w kurowaniu męza! i zeby na Was nie przeszlo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu______ ja myje Jaskowi pasta bez fluoru, tutaj taka jest. treningowa :-) A z pluciem to jeszcze troche musisz poczekac. A skoro masz stomatologa w rodzinie to zapytaj tez o ta, jaka paste by polecil dziecku w wieku naszych - zeby jednak tego fluoru do brzucha nie pakowac :-) Kasza_______ Panda ma pletwy?! A co powiesz na fakt, ze Hanka (piec lat na karku juz prawie) ma tutejszy przelomowy rozmiar miedzy dziecinnymi (13) a mlodziezowymi (1), a Jasiek.... juz chodzi w 8,5 - 9! Takze tez mam schize co to bedzie z tymi butami, jaki rozmiar na zime itp itd, bo tez chcialabym na zas kupic. Ale to doopa blada w tym temacie, bo mu noga rosnie za szybko jak na moje przewidywania (Hani z reszta w te wakacje tez poszla mocnao na dlugosc stopa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, ponieważ Kuba nie chodzi do żłobka teraz to teściowa z nim siedzi, dostaję alergii jak słyszę jakim jezykiem mówi do mojego dziecka, ale może Was trochę rozbawią:;-) - idizemy dedede (na spacer, pojeździć pchaczem itp.) -idziemy pa (spać, bez 1 i 2 literki) -nie monia (nie można) -nonio (nocnik) -majci (majteczki) -aciu (chyba też spacer) -zrobimy jak pan jedzie (taka zabawa na kolanach) -mój mój mój( Kubus pokazuje jak kocha mamę, babcię itd). i takie inne, jeju, nie moge tego słuchac, w dodatku mówi w taki sposób jakby zębów nie miała.... i wogóle mnie irytuje bo wszystko robi na opak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chciałam ostatnio Wam odpisać i mi zeżarło posta, wrrrr. Troszkę chaotycznie ,ale postaram się coś odpowiedzieć, przepraszam z góry, ze nie imiennie. Mała myje ząbki Neodentem (któraś z Was o tej paście pisała), nie trzeba po niej ust płukać. Kinia myje ząbki sama, ma swoją dziecięcą szczoteczkę i autentycznie szoruje zębiska. Myjemy dwa razy dziennie, raz w żłobku, raz w domu przed snem. U nas stopa w rozmiarze 21-22. Butów mamy zdecydowanie za dużo, ale cóż. Raz my cos kupimy, raz moja mama, czy teściowa i się tak uzbierało. MamoE- Buźka duża dla Ciebie za dobre słowa. Z M już powolutku robi się lepiej. Lilianko- czy już troszkę lepiej ze żłobkiem? Dajcie sobie troszkę czasu, może ten okres adaptacyjny jest dla Twojej Córci koniecznością i dobrze by było, aby trwał ok. 2 tyg. Czekoladko- aż M opowiadałam Waszą historię ze szpitalem. Kurcze, nigdy nic nie wiadomo. Dobrze, ze już z Kubusiem lepiej. Właśnie miałam się pytać, czy Kuba nadal w żłobku, ale widzę, ze Teściowa pomaga A planujesz żłobek za jakiś czas, czy ta przygoda już zakończona? Kasza- zdrówka dla Pandy. Ganetko- uściski dla Was. Cieszę się i szanuję Cię za to, że tak zdrowo i rozsądnie do wszystkiego podchodzisz. Wszystko na pewno się ułoży. U nas etap chorób mam nadzieję, za nami. Kinga 3 tyg., ja 1 tydz., M 1 tydzień- istny szpital w domu. Teraz tylko chucham i dmucham, żeby nic Mała nie złapała. Strasznie się boję. Nasze Dziecko uwielbia żłobek. Nie było jej tyle czasu i myśleliśmy, ze pierwszy dzień po długiej nieobecności będzie masakrą. Nic takiego. Weszła z uśmiechem, bawiła się super. Kończę, wracam do roboty. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa, Kuba musi do żłobka (teściowa mieszka daleko, nie jest z warszawy-przyjechała tylko pomóc) Mam nadzieje, że od pn Kuba do żłobka pojdzie, ale jak sytuacja bedzie się powtarzać, to nie wiem co zrobię. Wiadomo, że zdrówko najważniesze, ale jestem też wściekła o kasę. NIkt mi nie zwóci 1500PLN za październik, a Kuba nie był ani razu. Wiem, że są klubiki, gdzie stawka jest godzinowa lub wypumuje się jakies abonamenty na kilka miesięcy (kilka godz w pakiecie) i się to wykorzystuje. jak jest u Ciebie? a wogóle co u Was (mało na bieżąco byłam) jak Kinia w żłobku? chodzi nadal i zadowolona czy jakies zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa teraz doczytałam....no właśnie mój Kuba też jest zadowolony w żłóbku i wgóle widze postępy w jego rozwoju, nie chciałabym go skazywać na nianie która bedzie do niego jak rteściówka KUbusiu Kubuś KUbuś, jak do pieska non stop. idziemy dedede;-) Ciekawe jak moj Kuba sie zaklimatyzuje po rozłące...ale mam nadzieje, że też,. jak Kinia, chyc i już;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu udalo mi sie usiasc i naskrobac :) mam dzis wolne bo wczoraj po 2 godzinach od pojscia do pracy poszly nam rury i wysadzilo toalety i przy okazji zalalo jakies kable. smrod sie niosl jak nie wiem ale ponoc maja to do jutra ogarnac. niby fajnie ale jak mnie zapach wczoraj podraznil to swoje przekontemplowalam w lazience... moje dzieciaczki rosna ponoc jak na drozdzach. niestety nie chca ujawnic swojej plci ale sasiadka popatrzyla sie i fachowo orzekla, ze chlopcy. ja czuje sie jak wypchany balon. ostatnio zaczelam chodzic raz-dwa razy w tygodniu na basen zeby odciazac kregoslup. glupio sie ludzie patrza na taka wielka babe z wielkim brzuchem paradujaca po basenie :P nasza operka sprawdza sie swetnie. Laurka bardzo ja lubi i bez mrugniecia okiem jak wychodzimy robi 'papa' i juz jej nie ma. poza tym dziewczyna swietnie gotuje, ostatnio robila cos a'la zapiekane kopytka z beszamelem to napchalam sie az mi bylo glupio... poza tym chodzi z Laurka dwa razy w tygodniu na playgrupe i jak sie podpytalam tam osob prowadzacych to tez babki stwierdzily, ze dziewczyna jest ok. poza tym wszystko powolutku i w porzadku. ostatnio kupowalam Laurce zimowe ciuszki i tak teraz patrze, ze na stronie mothercare jest rzecz podobna do mojej zdobyczy... http://www.mothercare.com/Mothercare-Faux-Fur-Bolero/dp/B003WKVJMS/sr=1-38/qid=1288093278/ref=sr_1_38/280-4455566-3892716?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=60628031&mcb=core kupilam prawie identyczne tyle, ze w malym, i tanszym, sklepiku i w tym tez wlasnie moje dziecko spedzi tegoroczna Wigilie :P u nas buty jak na razie rozmiar 18, choc zimowki kupilam jej 19. mala chyba wdala sie w rodzine meza bo tam same male stopy. Biala czekoladko kurde, Twoja tesciowa to chyba mocno odjechala. do dziecka nie powinno sie ciumkac i mowic slodziasznie. chociaz co poradzic, wszystkie babcie glupieja przy wnukach ;) Fasolkowa jakim sposobem Twoje dziecie chetnie myje zeby? masz jakis patent? bo moja owszem otwiera dzioba ale zaraz potem zaczyna gryzc szczoteczke i nie daje myc zebow. carmen, z ta grypa to swieta racja. ktos kichnie i ma katar i od razu grypa. jak maly nie ma kontaktu z dziecmi to chyba faktycznie nie ma sensu go szczepic. a nawet jesli sporadycznie widzi sie z innym dzieckiem to tez pewnie nie z chorym. jeszcze bedzie mial okazje na szczepienia. Mamo E co masz na mysli przez 'najgorsza' grype? bo ja bylam swiecie przekonana, ze ta swinska grypa to juz dawno i nieprawda a tym czasem bylismy rejestrowac w przychodni nasza au pair a tam rzuilo mi sie w oczy ostrzezenie o mozliwosci swinskiej grypy. tuncia ja nie mam nk. skasowalam po kilku nieprzyjemnych przygodach i teraz tylko czasami uzywam konta mamy jak uslysze o jakis nowych hot zdjeciach kolezanek ;) a za tymi nakretkami i metkami to popatrz - wbrew pozora wyrzuca sie tego od groma wiec i zbierac powinno sie szybko :) zmykam bo moj potworek chce zjesc laptopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno. dostalismy w spadku od kolezanki taki niby nieprzemakalny kombinezonik a raczej ogrodniczki. kupilam malej do tego kalosze i niech sie packa w granicach rozsadku ;) szczerze polecam, szczegolnie te kalosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku tez nie szczepie dzieciakow wogole przeciwko grypie. Rok temu zaszczepilamoboje, ale tylko na zwykla grype, swinskie szczepienia odpuscilam. A poniewaz sama taka przeszlam (jak sie okazalo ;-) i to przy pelnej chacie ludzi (bo byli wtedy u nas szwagier z dziewczyna) i nikt nie zalapal ode mnie to stwierdzilam, ze zobaczymy, co bedzie to bedzie, moze te grypy jakos przetrzymamy :-P A ja od wczoraj walcze z autem. Padl mi niespodziewanie akumulator wczoraj pod sklepem. na szczescie maz juz byl po pracy, to podjechal z kablami i odpalilismy. Rano - Hania do rpzedszkola, ja potem do lekarza a tu doopa blada i nie idzie. Wiec kumpla na pomoc, na gwalt, zeby ze wszystkim wyrobic. Auto kopa dostalo, akumulator zaskoczyl, ale na wszelki wypadek zamienilam sie na dalszy ciag dnia z mezem na fury i mam spokoj. Bo jeszcze troche nas dzis jezdzenia czeka, a wychodzi na to, ze bateria w aucie jest zdechla na amen i trzeba kupic nowa :-0 Jak nei urok to wojsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej] my nie szczepimy na grype, nie ma mowy. Jak dlugo nie ma innych medycznych POWAZNYCH problemow to nie ma takiej potrzeby nawet jak dziecko chodzi do zlobka. Dodatkowo rozne te 'rodzaje' grypy teraz sa wiec zaszczepi sie na jedno a dziecko zlapie druga i po co tak? Dunia yyyyy no Jasieczek duzy 'chlopczyk' rzeczywiscie:-P jak u was z pogoda? cyklon Richard chyba bardziej wlasnie w was uderzyl i bardziej na polnocny wschod co? u nas wczoraj znowu tornado watch ale obytlo sie bez za to wiaaaallloooo!!! Biala czekol;adko i dlatego ja sie ciesze ze moja tesciowa; 1 . duzo po angielsku nie umie, 2. mieszka na drugiej stronie globu:-D Catherine mloda na urodziny dostala taka kurtke nieprzemakalna z kapturem z bootsa wlasnie mysle nad kupnem kaloszy aby mogla sie pluskac chociaz nie wiem czy z jej tepem przyropstu stop jest wogole sens... Achh Dunia znam bol zdechnietgo auta. Co prawda nasze jesdzcze chodzi ale od jakis 800 mil (hehe) swieci mi sie lampka sprawdz silnik. Mielismy kupon na darmowy przeglad, zdiagnozowali costam i koszt naprawy jest 220 dolarow. Ale wytrzymal 700 mil to mnam nadzieje wytrzyma do lutego (tax return to splacimy kredytowke i naprawimy woz:-D ) Mnie wogfole przeraza ilosc km jakie ja tutaj wyjezdze miesiecznie wychodzi mi MIMUMUM 500 mil (tylko jak jezdze na zakupy i na playgroupy jak jedziemyu na wycieczki to wychodzi wiecej). Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Czekoladko_____ u nas jakos tez byly proby "slodzenia" jezykowego przy Hani, ale ja tak wyraznie krecilam nosem, ze szybko sie skonczylo :-p Eh, te moje rodzinki to maja ze mna przerabane, nie wiem czy babcie przypadkiem za moimi plecami zandarm o mnie nie mowia :-p Ale wytlumaczylam, ze takei skroty jezykowe, seplenienie itp powoduja, ze dziecko nie uczy sie od razu poprawnej mowy tylko wlasnie jakis skrotow. Ja wiem, bo i po Jasku widze, ze wystarczylo kilka razy sie zapomniec i powiedziec, ze Jasiu idzie aaa (w kontekscie spania) i teraz juz jest, ze lale tez aaa. Latwiej jemu, tym bardziej, ze do rozgadanych to on poki co nie nalezy. Ale z kolei juz jak bylismy teraz w PL, wiecej kontaktu z ludzmi, to nawet tesciowa sie krzywila jak slyszala na placu zabaw gdzies takie slodzenie do dzieciakow. Przyznam, ze mi tobrzmi makabrycznie :-D Kasza_____ Jasiek jest duzy. Koniec. Kropka. Finito. End. :-D :-D :-D Jeszcze poltora roku nie skonczyl, a od jakiegos czasu chodzi w ubrankach na 24mos, czasami nawet 2T (te sa troche wieksze) albo nawet i na 3T. Pogode mamy sliczna. Oczywiscie jak byla impreza w sobote i chata pelna ludzi (i dzieciakow) to caly dzien padalo bylo nawet tornado warning, gdzies w okolicy sie krecilo i wypogodzilo sie dopieor jak juz impra szla na calego. Oczywsice mlode wylegly do ogrodka co skonczylo si emokrymi butami, skarpetami, ale nikt nei narzekal. Oprocz Jaska, ktorego musialm ze cztery razy przebierac, bo oczywiscie jako jeden z mlodszych najbardziej sie przewracal. A teraz to slysze, ze jakies huraganowe wiatry ida w kierunku Chicago, to wlasnie z tego Richarda? Bo nawet nie wiedzialam, ze taki sie gdzies po oceanach szwendal :-) catherine_____ ciesze sie, ze u was wsio okej. Korzystaj z chocby chwili bez roboty, no i pamietaj, jelsi nadal bedzie smierdzialo w biurze to niekoneicznie na sile tam siedz. I tak ci juz wystarczy sensacji "kibelkowych" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........17.....11,5//82 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...16 ....14,6kg/88 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// catherine_.........Laura.......05.06.....2950/50......... ./.....9350//75 Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........15/2 . ..10.800//77 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........13/ .......11kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.......13.06....3310/50.....12/02 ....11000/77 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .16//7....10200//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......12/ 20......11800/78 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .15.....11//81 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2882.....Milena......24.06.....3300/54....... 15/10....12000/84 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 14/29 ...11200/83 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73 DRUGA TURA (niekoniecznie na czerwiec) termin porodu plec sztuk Nemezis2882 ......14.02.2011.........s............1.......Maksiu Catherine Gosia 19.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×