Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość Blask
Slim oczywiście ,że zostało w końcu 2 duze gary nagotowałam :P:) żeby joja męża miała co jeść jak stara- czyli ja będzie w robocie i jeszcze teściową obdarowałam ptaszkai ;) więc jak jesteś głodna to zapraszam :) tylko do mnie to troszkę daleko :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witacie:) zazdroszcze tego slonca i golabkow. U mnie od rana mgla i jakos tak malo przyjemnie. Dzisiaj na 16 jedziemy do kuzynki meza popilnowac jej 3-miesiecznej coreczki. Bede miec wprawe przed wlasnym, bo jak tylko wredny @ sie skonczy to z nowym cyklem pojawia sie nowa nadzieja. Tym bardziej ze wczoraj dowiedzialam sie ze moja najlepsza przyjaciolka jest w ciazy !!!! w koncu po roku staran im sie udalo :) Bede teraz cicia i bede bez zadnych skrupulow rozpieszczac jej dziecko, w koncu swoje sie wychowuje, a cudze rozpieszcza ;) Moze ona mimo iz na forum nie przychodzi to przelamie nasza zla passe i nam tez sie uda :) Blask nie zazdroszcze ci ze musisz dzisiaj pracowac. Pelle uwazaj na siebie i swoja fasolke :) Pozdrawiam was i zycze duzo odpoczynku i udanego weekendu :) Trzymajcie sie kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Ale tu pusto? chyba się mocno dziewczyny za robotę wzięłyście, no ale to akurat dobrze. ja próbuje w ten 4 dniowy dla mnie weekend wypocząć ale jakoś mi nie wychodzi. pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
witajcie kochaniutkie Pelle masz zdecydowaną racje pusto......strasznie..dziewczyny pisać mi tu zaraz!!:) U mnie w nocy padało a od rana śliczna pogoda bo...jak zawsze Blask w robocie:( no cóz Znając życie jak tylko będę miała wolne to będzie lało i lało :( Dziewczyny a jak tam u was??? Pozdrawiam ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
dziewczyna ja tu mam czas poklikać a tu nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Jestem ja ale musialam nadrobic zalglości w czytaniu:) u mnie @ skoczyla si etak szybko jak sie zaczela...jak nigdy trwala 3 dni? :) wiec juz nie długo wraca,y do staran:) ja siedze juz 3 dzien u rodziców i powiem wam, ze rpzydal mi sie ten wyjazd...wypoczelam, odprezylam sie, poleniuchowalam:)jutro co prawda wracam do stolicy ale jakos nie stresuje si etym z abardzo, bo tylko 3 dni do rpacy i znow weekend:) buziaki kichane i 3-majcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
jak zwykle, przepraszam za literówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
New ja taż wypoczywam u rodziców w środę rano pojadę prosto do pracy, zostawię małego u mamy i w pt wieczorem dołączę do nich, a nie powiem uwielbiam być u mamy dużo czasu mam dla siebie i na siedzenie przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Witajcie kochane 🌻 Wreszcie trochę wolnego :) Miło się czyta ,że chociaż Wy wypoczęłyście ;) Fadeintoyou jak poszło Wam bycie nianią ????? U mnie za oknem o dziwo jeszcze jest słonko :) a jaka pogoda u was?? Wczoraj się dowiedziałam ,że koleżanka z pracy jest w ciąży .........:) i troszQ mi się smutno zrobiło .........i zdeczko się zmartwiłam .... boję się teraz ,że jeśli mi się uda to raz kierownik się wścieknie i zrobi wszystko by mnie zwolnić :(:(:( ja to mam pecha :( jak nie urok to sraczka zobaczymy ,będzie co ma być ........ Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Blask u nas też za oknem słonko świeci. Mnie Wojtuś już od rana katuje bobem budowniczym tak uwielbia ta bajkę że oglądałby ją cały dzień, wstaje przed siódmą włącza komputer i krzyczy mama bob i tak co 10 min do tej pory (tak codziennie)wstaje i włączam mu nowe odcinki chyba mnie tym zamęczy, zwłaszcza że chce mi się strasznie spać. Blask nie wiem jak jest w praktyce po szczerze mówiąc to ja nigdy oprócz tych 3 tygodni nie pracowałam na umowę, ale z tego co mówią to chyba byś musiała poukrywać przez jakiś czas ciąże żeby cię jakiś okres ochronny dotyczył, bo myślę że już w następnym msc będziesz miała ten problem., a jak co to zawsze może wziąć stażystę na twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
U nas 4 dziń wspaniałego slońca :)Nie ma co, długo weekend bardzo mi sie udał :) Juz nie długo zaczynamy staranka i nie zapeszajac, mam nadzieje, ze moze tym razem nam sie uda:) buziaki dziewczyny i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Peelle kochaniutka dziękuję za słowa otuchy 😘 Tak sobie teraz pomyślałam będzie co ma być :) z resztą ja swojego życia nie będę od nikogo uzależniała w końcu to moje życie :classic_cool: wystarczy ,że musiałam swoje życie układać pod palny innych teraz mój czas ;) ijeeeeeeeeee :) Trza być twardym a nie miękkim ;) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane forumowiczki:) ja przez ten weekend troche odpoczelam, a troche pozalatwialam zaleglych spraw. Jesli chodzi o bycie niania to mialam na poczatku strasznego pietra jak sobie poradze. Na poczatku dzidzia troche plakala ale pozniej jak sie uspokoila to cudne dziecko. Przewijalam ja, karmilam, nosilam w takiej specjalnej chuscie przez caly wieczor i spala sobie jak maly aniolek. Nawet wstawanie w nocy nie bylo takie zle. Co prawda musialysmy z tesciowa sie spieszyc z mlekiem i przewijaniem zeby mala sie nie rozplakala za bardzo. Nastepnego ranka byla troche bardziej marudna, ale widocnie miala gorszy dzien. w niedziele caly dzien leniuchowalismy z mezem, ogladalismy filmy, przytulalismy sie. Wczoraj natomiast umowilam sie z mama na zakupy i bardzo dobrze mi to zrobilo. Kupilam plafony do przedpokoju i lazienki - juz mialam dosc golych zarowek. A ponadto troszke zaszalalysmy i kupilysmy dla mnie z mama 2 pary jeansow, i jedne sztruksy dla mojego meza. Szkoda ze jutro juz do pracy :( Ogolnie postanowilam dac sobie troszke luzu i nie myslec juz tak ciagle o ciazy. Jeszcze nasz czas nadejdzie :) Trzymajcie sie i korzystajcie z resztki weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
fadeintoyou dziewczyno po co Ci nowe spodnie i to jeszcze dwie pary skoro za niedługo się w nie nie zmieścisz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
heheehe obys miala racje ;) ale na poczatku jeszcze bede mogla pochodzic w tych spodniach, a pozniej bedzie silniejsza motywacja aby wrocic do dawnej sylwetki :) jak w najblizszym czasie twoje slowa okaza sie prawda to cie chyba na kawe i pyszne ciacho zaprosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
No miejmy nadzieję że będą dobre chociaż przez pierwsze trzy miesiące, ja dziś odwiedziłam koleżankę która jest w siódmym tygodniu ciąży dodam że to jej tez drugie dziecko i ona już nie dopina spodni no ja nieszczęście jeszcze tak ale już brzuch troszkę większy, A tak żeby się pożalić założyłam topik o drętwiejących rękach bo już nie mogę znieść tego drętwienia ale nikt mi nic nie odpisuje a ja się zaraz zamartwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry:) jak po weekendzie??? odpoczelyscie troszke??? Peelle moze to burza hormownow i zmiany w twoim ciele powoduja to dretwienie. jak bedzie sie przedluzac i nie minie to moze udaj sie do lekarza i on ci cos poradzi. ja niestety z braku wlasnego doswiadczenia w tej dziedzinie nie pomoge. zresztazadna z ciezarnych kobiet w moim otoczeniu nie mowila o dretwieniu rak. Trzymajcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelle-ja nie stety tez ci nie pomoge :( U mnie ok. dzis dzien zalatany, bo mialam jeszcze szkolenie w sroduk dnia, wiec wszystko na ostatnia chwile;) ja juz nie długo, znow wracam do boju o ukachana i oczekiwana fasolke:) 3-majcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
dziewczyny nie uśmiercajcie topiQ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hejka :) wlasnie jakos tak ostatnio malo osob tu zaglada i pisze. Ja chetnie bym sie z wami podzielila jakimis wiadomosciami, ale niestety u mnie ciagle bez zmian. Zaczal sie nowy cykl i nowe starania :) A mile sa te nasze starania ;P A co u was????? Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.11.2008.........23........ ..........Bytom ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO Peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Fadeintoyou dopisz się do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................01.12.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.11.2008.........23........ ..........Bytom ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO Peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce U mnie tez raczej bez zmian....Praca, praca i jeszcze raz praca;) Wczoraj zrobialm test, bo ta moja ostatnia @, trwala tylko pare dni, wiec myslalam, ze mozje jednak cos...ale nic :( a u was jak tam?Peelle-jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................01.12.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.11.2008.........23........ ..........Bytom Fadeintoyou ............ 06.11.2008 ...... 25 .............. Łódź ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO Peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce Dziewczyny musimy szybko zmienic tabelke i dolaczyc do peelle, bo taka samiutka w tej drugiej tabelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 🌻 Nie odzywam się bo źle sie czuje :( jutro jadę na pogrzeb mojego kuzyna miał 32 lata kasy jak lodu hotele nad morzem i co !! zostawił to wszystko żonę ,dziecko .....miał raka :( w momencie jego życie się skończyło ... nie będe was zanudzać paaaa odezwie się jak dojdę do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Slim po to tu jestesmy zeby sie wspierac nawzajem. jak tylko bedziesz miec ochote sie wyzalic to pisz :) wiem co czujesz bo ja niestety takze mialam stycznosc z rakiem w rodzinie :( moja bliska ciocia i jej syn zmarli na raka, a niedawno moja mama miala amputowana piers bo tez wykryto u niej to straszne chorobsko. Jak bedziesz potrzebowac to zawsze mozesz pogadac z amazonkami - moja mama od jakiegos czasu tam chodzi i one naprawde sie wspieraja i pomagaja. i to nie tylko same amazonki - mysle ze jak ktos z rodziny potrzebuje sie wygadac to tez przyjma i wysluchaja. Bardzo ci wspolczuje, bo na pewno jest ci ciezko, ale pamietaj ze masz tutaj wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Przykro mi SLim żę dotkneła Cię taka tragedia wiem co czujesz moja współlokatorka i dobra przyjaciółka zmarła na raka w wieku 21 lat. Dziewczyny udało mi się dostać do gina niestety muszę się udać z miomi drętwiejącymi kończynami do neurologa jestem już zapisana na 18 listopada :( strasznie mnie to martwi mam nadzieje że dzidzi nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Slim-przykro mi bardzo:(Ale tak, jak napisały dziewcyny wyzej, jak bedziesz miala ochote siw wygadac do pisz :) Peelle-jesli lekarz wie, ze jestes w ciazy to on decyduje o tym, czy badanie bedzie szkodliwe dla dzidzi czy nie. na pewno ni epozwoli zrobic ci krzywdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Slim kochana .....nie zamęczaj się ..potrzebujesz pogadać pisz!Wyrzuć to z siebie będzie Ci lżej .Zawsze możesz na nas liczyć .Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×