Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impressive20 masz jak w banku tylko przyjedź i idziemy,tylko ja mam takie dwa czorty ,które ida z nami hahahahahahaahhahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupy ostatnio we wrocku w magnoli robiłam, ale w pasażu grunwaldzkim tez mi sie zarzyło, aczkolwiek dominikanska chyba wygrywa ;) tam są te pyyyyszneeee lodyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunwaldzki przyprawia mi o ból głowy ale podoba mi sie to ze sa wszystkie sklepy , w dominikanskicm jest swietny sklep mohito gdzie nie ma indziej , bo typu zara, bershka, top secret, orsay, c&a to wszedzie;p a magnolia jest najlepsza pod wzgledem łazenia i cen aaaaaa ja wiem irrenka te lody włoskie:p tam na samej górze:D takie ogromne puchary:D wiem wiem:p hehe Madasia jak tylko tam przypelzne to pojdziemy o ile sie zlapiemy bo ludu tam hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka Ty to masz kaaaawał○ drogi do wrocka :O ale może kiedyś we wrocku zrobimy spotkanie :) kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem anulka że lubisz podróżowac i własnie Ty na pewno zjawiłabys się na takim spotkaniu mimo dużej odległości!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsiąść do pociągu byle jakiego...nie dbać o bagaż nie dbać o bilet....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............................. Światem zaczęła rządzić jesień Topi go w żółci i czerwieni A ja tak pragnę, czemu - nie wiem Uciec pociągiem od jesieni Uciec pociągiem od przyjaciół Wrogów, rachunków, telefonów Nie trzeba długo się namyślać Wystarczy tylko wybiec z domu .........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....................................... W taką podróż chcę wyruszyć Gdy podły nastrój i pogoda Zostawić łóżko, ciebie, szafę Niczego mi nie będzie szkoda Zegary staną niepotrzebne Pogubię wszystkie kalendarze W taką podróż chcę wyruszyć Tylko czy kiedyś się odważę ..................................... ostanio byłam na jej koncercie:) fajniusio było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Unitru była podobno rano mega burza, piszą na wp.pl ciekawe jak sie miewa nasza Uni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienka idzie Po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, otarła z brudu, a TU wyskakuje Duszek. Panienka pyta: \'Czy będę miała trzy życzenia?\' Duszek: \'Nie, przykro MI ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie\' Panienka bez wahania: \'To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mapę? Chce, żeby te Wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, żeby Żydzi I Arabowie pokochali się miedzy sobą I żeby kochali Amerykanów I odwrotnie I żeby wszyscy tam żyli w pokoju I harmonii.\' Duszek popatrzył na mapę I mówi: \'Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją I nienawidzą do tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl I daj jakieś sensowne życzenie..- Panienka pomyślała przez chwile I mówi: \'No dobrze, przez cale życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał szanował, bronił, dobrze zarabiał I oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu I sprzątaniu, być świetny w łóżku, być wierny i żeby nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie. Duszek westchnął głęboko I powiedział: \'Pokaż MI jeszcze raz tę jebaną mapę... :-D:-D :-D:-D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy znam ten kawał, ale jest dobryyyy i chętnie sobie przypomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zołzy irrenka to nie żaden siusiol ,to suczka ha ha. Oj widzę że wy tu o obronie i obronie,ja niestety tylko mam średnie wykształcenie ,nawet nie wiem co to obrona uuuuuuuu chyba nie mój temat,ale chętnie obraniam mojego chłopa na imprezach,ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lecicie ze stronami , że cięzko Was nadgonić jak człowieka nie ma :D Madaś kochana witaj ❤️ :) Irrenka powodzenia na obronie!! będę trzymała kciuki Bejszus albo Bejczus nie iwem myle coś Twój nick cieszę się, że Twój się odezwał :) ii yy miałam tyle pisać ale zapomniałam :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem wkurzona mój nowy wielbiciel niby taki zapatrzony a milczy a mnie szlag trafia jak napisał mi sms o14 tak cicho nawet na gg sie nie odezwał a ma mój numer...no zaraz mnie cos trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ochodzimy 200tne urodzinki;) 👄Hope,gdzie Ty balujesz,ze tak rzadko to bywasz co?:-P Luka nie panikuj:)daj mu czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka wyluzuj ;) bo przesadzasz! zajmij sie czyms to nie będziesz o tym myslec i Cie tak nie bedzie szarpać :D impressive autostopowicze to ciekwi ludzie ;) - zabójcze to jest!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×