Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no dziewuszki ja tez lece spać, bo jutro do pracy wstac trza i wyjezdzam jutro w nocy nad morze:p dobranoc😴👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zołzule:) ha ha pierwsza:P oj impri nie chcę Cię martwić, ale nad morzem pogoda sie popsuła... lepiej weź coś na deszcz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde oglądałam tvn24 rano i masakra co się u nas dzieje :/ jak tam pogoda u Was Zołzy? były burze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzy nie było ale jest zimno. wczoraj taki skwar a dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak ta mała się mocno do mnie przytula?? mmmm jak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Uni to samo :) burzy nie było wczoraj padaczka była duchota jak nie wiem z tym że pochmurnie... a dzisiaj chlodniej o wiele ale zachmurzenie jest hehe znam to uczucie :D dzieciaczki są słooodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja pisze z rana :P piękna sładnia zdania hehe :) Uni a mała ile ma dokładnie ? :D bo mi ten mały Bąbel jak sie nim opiekowałam zaczełam jakoś jak miał roczek czy tam 11 miesiecy to jak miał około 14-15 miesiecy zaczeły się histerieee :P Jak bylismy na dworzu i mielismy iśc do domu a on nie chciał to w płaczz!! i darłsie tak na całe osiedle jakbym go biła czy ze skóry obdzierała , siadał na chodniku i tupał nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeść no u mnie była mega burza, zawierucha i w ogóle, ale to już wczoraj pisałam, bo to było tak od 19-21. Impri zaraz skopiuje zdjęcia :) Uni to dobrze, ze masz takie wdzięczne dzieciątko do pilnowania, a nie jakiegoś rozwydrzonego bachora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma roczek i 2 miesiace i wlasnie podjada mi moje drugie sniadanie Łobuz mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) co za piękny dzień, ciepełko słoneczko bez chmur , az sie chce isc na plaze hahah chyba w góry;) Ircia ja taka grzywke mam i jestem zadowolona , znudziły mi sie przedziałki i grzywki w bok bo szybko odrastaja anie chce mis ei co tydzien latac do fryzka...dlatego majac prosta grzywke moge co tydzien scinac nozyczkami i fajnie mi to wychodzi:) polecam takie fryzury z prosta grzywką bo uwazam ze dodaja kobiecosci;) U mnie wczoraj byla nawałnica, ale trwało krótko,dzisiaj jest cudo.... Uni ja tam o pogode sie nie martwie:D i tak wiem swoje ze bedzie ładnie:):) jednak jade do rowów a nie jarosławca:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaaatko kochana, nie zjawic sie na top[iku jeden wieczor i juz kilka stron do nadrabiania :P Powariowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zawsze... ja akurat w takiej grzywce wygladałam jak dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od małego karakana miałam grzywke prostą :P ale jak skonczylam liceum postanowilam sobie zapuscić :) ale też podobnie jak Uni mnie grzywka odmładzała i wygladałam jak dziecko z gimnazjum w wieku 19 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez zawsze prostą miałam ale w wakacjach po piatej klasie zapusciłam :) boże ta grzywka była traszna ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od waszych upodobań ,nie kazda czuje sie dobrze w tej grzywce, mi sie osobiscie podoba:)ja przez całą szkołe mojego zycia chodzilam w moich naturalnych lokach ktore mialam do pasa hehe:D mam nawet zdjecie jedno jak wygladalam masakra:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri to wyslij zdjecie na meila. ja zawsze chcialam krecone miec tak bardzo mi sie podobaly mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słońce i duchota znowu :o ja własnie takiejn prostej grzywki nie miałam nigdy w zyciu i pomijając ten fakt właśnie dlatego chce ją zrobic, zeby wygladac młodziej :D nie to że stara jestem, ale właśnie chodzi mi o taki dziewczęcy wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja w podstawowce bodajże 2 albo 3 klasa sama sobie obciełam grzywke.. oczyiwscie wyglądałam jak fantastycznie grzywk takeij zza brwi zrobiła się 2 centymetrowa haha :D i te schodkii :D mmm a na drugi dzień w szkole były zdjęcia.... ;) pamiątke mam do dziś , mojej fryzjerskiej twórczości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy... a tym czasem impri moi rodzice dzisiaj wracają z rowów... :) a mnie cos w nocy znowu ugryzło centralnie w łokieć!! mam spuchnięty- tak odstaje ta skóra na łokciu :( i przy wyprostowanej ręce prawie nie czuje tego, ale jak zegne to boli jak franca! to chyba było coś większego niż komar bo widac taki punkcik - jakby miejsce użądlenia :( :( kuźwa co ja jestem za element, ze wszelkie robactwo mnie gryzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni jestem w robocie , jak bede w chałupie to wysle na meila :p bo tu w robocie nie mam zdjec:p ale pokaze wam to sie przerazicie hehehe:p ja teraz na spokojnie moge robic falowane:p dlatego ciesze sie ze moge prostowac i krecic:p Irrenka nie wahaj tylko idź zrob i sie przekonasz jak bedziesz fajnie wygladala , moze wyda ci sie ze to dziewczeca grzywka ,ale mysle ze dla kobiet z dojrzala buzia to bedzie wygladac kobieco:p ale to zalezy wiele od was:) krecone mozna zrobic lokówka philips naprawde fajni wychodza i do tego lakier:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja tez taki numer odwaliłam, ale miałam wtedy 6 lat i grzywka w efekcie miała chyba z centymetr - nie wiecej.. mówiąc krótko pusciłam wodze fantazji i strzeliłam sobie grzywkę na jeża! :D mamy była "zachwycona" jak wróciła z pracy i zobaczyła nowy image córeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri korci mnie bardzo i najprawdopodobniej pójde i zrobie, ale dopiero za tydzien jak kase dostane... no i jak mi zejdzie opuchlizna po dzisiejszym dentyście. Jezuuuusieee jak sie bojeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie sama nie obcinalam grzeczna bylam:P obra zabieram mala na spacer papaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri to Ty taki pudelek jesteś ;) fajnie, mojemu małżowi sie podobają takie kręcone włosy, ogólnie puszyste fryzury, takie bujne czupryny :) takie np jak te: http://republika.pl/blog_nb_4236952/5957173/tr/fajna_fryzura.jpg http://www.zeberka.pl/img/a/463.jpg http://polki.pl/work/privateimages/formats/mt_polki/30832.jpg http://www.fryzjer-creator.pl/wp-content/uploads/2008/12/005n2.jpg ta ostatnie mnie sie też podoba!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski o impresiwe20 ja mam takie krecone, kurcze tka to jest na odwrot, ja np. czesto prostuje wlosy ale pogoda, rety, wstalam, a tu deszcz padal w nocy, pochmurno, mokro.... oj.. lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×