Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

miła każdy czasem wstaje lewą nogą... czwóreczka 🖐️ Uni zyjesz??? cholera!!! chyba nie zemdlałaś????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Ircia . Własnie w tym wszystkim to jest najgorsze, że nawet gdybyśmy wiedziały ze którejs z nas coś się stało, to nie mogłybysmy zareagować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam do kilku z was nr telefonu a do jednej mam nawet adres :P :) a w ogóle to bym chciała miec nr do was wszystkich nooooooooo więc mi czwóreczka na gg przyslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że tak, to Irrenka będzie reagować ;) Prześle później na gg bo teraz w pracy to potraciłam kontakty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zołzy No ciekawe jak Uni, może jest faktycznie osłabiona, brak żelaza, anemia, zmęczenie i stąd ten krwotok. Irenka, a jak Twój ząb? A u mnie wciąż jakiś nastrój dziwny, sama nie wiem czego chce. Snuje się i nie mogę sobie znaleźć miejsca. raz sie chce z kimś umówić, potem znów nie chce. Chce mi się wyjść, potem znów że w sumie to w domu mi dobrze więc nie chce mi się nigdzie wychodzić, zaszyłabym się najchętniej gdzieś przed kompem, włączyła filmy i oglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna! Musisz wyjśc, nawet jak sie nie chce ;) Ja z doświadczenia wiem, że im bardziej napalałam sie na jakąs imprezę..planowałam itd.to potem była do bani A taki spontan....nawet gorszy humor, hm..wyjdziesz, podrinkujesz, porozmawiasz i będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to niefajnie że taki humor masz latem, bo on bardziej na zime pasuje... :o Ty chyba masz depreche :( samotna wyslij mi tez swój nr tel na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jechac do Krakowa na impreze w sierpniu...ale dupa, wszystkie weekendy zajęte :( chyba, że może w ten mi sie uda. Trzeba wychodzić do ludzi, tym bardziej, że mieszkasz w pięknym mieście. Mnie same nogi rwałyby sie do wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam inspiracji na stopkę ;) No ale na sobotę umówiłam sie z kolegą na zakupy m.in.bielizny ;) i na lody hehe Ale jeśli nie będzie mógł(czy cos tam wymyśli) to zlewam go i jadę w kraków :D Gimmie more :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka z kolegą na zakupy bieliznyyy i lody?? gdyby nie to drugie to bym pomyslała, ze kolega jest homo :D hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn.ja muszę sobie kupić :P a on ma patrzec i doradzać heheehh Ja mam dobre serce, niech sobie chłopak popatrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he juz mam prawie wszystkie zołzy w telefonie :) ale co gorsze napisałam ska do Uni a ona nic nie odpisuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja zabieram sie za porzadek w swoim pokoju bo syf jak diabli......notatki,ciuchy....ktorych nie nosze:-P Wszystko sie wala:-D A wiecie co oznacza slowo ZOŁZA?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..no całkiem calkiem ;) Twardziel taki, zobaczymy czy taki sam będzie jak wyskocze mu w jakims koronkowym push-up'ie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy..ja juz kiedys wyzbierałam worek ubrań, których nie miałam n a sobie dlużej niz pół roku. Teraz szykuje sie jeszcze jeden , tylko musze znaleźc natchnienie to sprzątania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączyła mi sie aktualizacja gg, się ściagnęła i gg padło... tzn nie chce sie otworzyć w ogóle :( i doopa... musze nowe sciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie Uni czuje sie lepiej... obudziłam ją smsem uuuppppssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc juz jestem :) dzieki ze sie martwiłyście👄 no krwotok mialam pół godziny, w tym czasie jezcze musiałam zająć się małą a lało sie jak z kranu. położyłam małą spać i sama też zasnęłam.No i tak po ponad 2 godzinach snu obudziła mnie zołza Irrenka ;)👄 i dostałam esa że moja sukienka już jest w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale ten sen był mi potrzebny. mialam isc dzisiaj na zakupy ale chyba sobie to daruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×