Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hehe lekko w tyle z wpisami jestes myslalam ze moj bedzie zaraz po twoim wpissie Irrenka o wysłaniu fotek hah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka wysłałam Ci ;) i czekam na Twoją hehe ;) i też proszę żebyś nie wysyłała innym narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce zobaczyc metis:)moja mozesz irrenka wyslac...a odeslij mi metis...jesli sie zgodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy jasne że się zgodzę :) po prostu jak ktoś mnie widzi to ja też chciała bym tego kogoś zobaczyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis moje poleciały :) zaraz sie zajme sexy :) Metis fajna czarnula z Ciebie :) podobasz mi sie :P ha ha ha ha impri spoko...ja tylko obupulne zamiany robie, nie robie tak,z e ktoś kogos tak, a na odwrót nie :P bo to by było niesprawiedliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka :) ale przemiany miałaś.. podziwiam za odwagę ale masz ładną buźkę więc we wszystkim Ci ładnie :) tylko pozazdrościć :D ii miło Cię widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Metis-niezła laska z Ciebie-racja irrenka taka czarnulka-ale bardzo ładna czarnulka;)ale Ty chyba młodziutka jestes co??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy czy młodziutka ? prawie 22 lata mam ;) i mam Twoje foteczki :) blondyneczko, ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka odpisałam już chwilę temu :) zobacz ja już dostałam od Ciebie fotki sexy :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis :) no poszalałam z tymi kolorami he he...ale teraz cierpliwie będę schodzić z farby :) aż w koncu sie zaczernie :P buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no i w czarnych na pewno też będzie fajnie :) Mi osobiście strasznie i od zawsze podoba się jak dziewczyna ma czarne włosy i niebieskie oczy. Niestety o tym mogę sobie tylko pomarzyć :( ewentualnie soczewki niebieskie założyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis a ja od małej marzyłam o ciemnych oczach :P to tak zawsze jest, ze sie by chciało to czego sie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy o widzisz to prawie równolatki jesteśmy :D a ostatnio też koleżanki co nie wiedziały ile mam lat myślały że zdawałam w tym roku mature :P mi się tak nie za bardzo wydaje że tak młodo wyglądam ale cóż.. ;) dobrze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka dokładnie.... zawsze chciałam być blondynką z niebieskimi oczami heh.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, przed chwilą dostałam sms-a od amanta palanta, że musi gdzieś jechac i pada mu komórka... chyba sie pospieszyłam z tym wybaczeniem.... czy tylko ja trafiam na takich kretynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ja szatynka jestem :) z natury ;) ale jak byłam w styczniu na wakacjach to mi jedna babka powiedziała, ze myslała że mam17-18 lat buahahahaha a ja 25 o nieee ona coś chyba sciemniała! bo to niemożliweeee co prawda, ze bez makijazu byłam i w ogóle he he ale mnie zaskoczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co byście zrobiły na moim miejscu. to jest ten który tak szybko sie zaangazował, a którego ja nie chcialam. Nie zależy mi nim, ale myslałam że możemy normalnie sie spotykać jako po prostu znajomi. No to facet sobie gra w kulki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna olej go :P teraz jak bedzie coś chciał to mu powiedz, ze nie amsz dla niego czasu...bo on ma zawsze niepowazne propozycje i ci szkoda twojego cennego czasu na głupoty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna nie tylko Ty... eh. irrenka no Ty też nie wyglądasz na swój wiek zwłaszcza w jasnych włoskach ;) w ogóle jasne włosy dodają takiej łagodności i się młodziej wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała blond ale bym pewnie okropnie wyglądała więc się narazie wstrzymam :P A Tobie ładnie więc możesz się robić na blond teraz i na starość i kiedy Ci się zechce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musze wystopować z farbowaniem...chociaz wczoraj byłam w rossmanie i miałam już farbe w ręce ha ha ha ale odłozyłam :) poczekam, odrosną i wtedy cos pomysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis a ty mas czarne włosy tak?:) no to ładna musisz być;) samotna on chyba nie angażuje się bardzo z tobą , on chyba ma za duza pewność siebie, jakis totalny kretyn, z takim sie juz bym nie umówiła wcale... ...na szczęście mój były ostatnio coś przycichł nagle, chyba to dobrze..może wyjechał? zresztą niech idzie w świat, mam go z głowy na zawsze..nigdy więcej naiwności i głupoty... ja na 20 na siłownie idę z koleżanką:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×