Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość abisarika34
a tak na marginesie to macie moze linka do ,,Jak zrozumiec mezczyzne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika i bardzo dobrze, ze nie podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie! nie jest koleś wart tego...ale rozumiem jak Ci zalezy a on sie do końca nie okreslił... niech sie skonkretyzuje chłopak byle szybko, zeby twojego cennego czasu nie marnował!!!!! oj zołzy za bardzo rygorystyczne sie robicie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika i bardzo dobrze, ze nie podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie! nie jest koleś wart tego...ale rozumiem jak Ci zalezy a on sie do końca nie okreslił... niech sie skonkretyzuje chłopak byle szybko, zeby twojego cennego czasu nie marnował!!!!! oj zołzy za bardzo rygorystyczne sie robicie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a ja akurat z twoim podejsciemsie nie zgadzam :P gosciu proponuje jakieś wyjazdy trojkaty czy chuk wie co i dziewczyna moze ma jechac?:P tożto dla mnie brak szacunku dla samej siebie jakby poejchala i co moze wchodzic mu jeszcze w dupe by ja wybrał ? co to jakis program z mtv ? :O facet nie wie czego chce pakuje sie w jakies układy i jak tu nie byc rygorystycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezu hahaha czytam jeszcze raz wpis pomaranczowej kolezank i widze , że sobie dodałam troche hahaha :P dobra juz wiem o co chodzi z tym wyjazdem :P takze poprzedniego wpisu nie czytac :P alei tak nei zmienia to faktu ze burak zn iego ktory nie potarfi sieo kreslic. i wlasnie co teraz masz byc dla niego kochana iczula i czekac az Ciebie wybierze?? :P i skad nie masz pewnosci ze np. jak wroci znowu jakas ex on ponownie nie bedziesie wahał ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jakie trójkąty?? chciał z nia jechac, a że odmówiła, to wziął tą drugą! nie wie którą wybrać...tak czasem jest wiesz... nasza miła tez dwóch facetów ma, bo sie nie zdecydowała jeszcze na jednego konkretnie :P i co nie szanuje ich?? szanuje, ale sie boi złego wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie kaze jej za nim latać, dziewczyna mądra jest i dobrze ta rozgrywkę prowadzi póki co... tyle że nie moze na niego czekać w nieskończoność! niech sie facet decyduje i nie przynudza! albo wóz albo przewóz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka z tym wyjazdem w trojke to ja sobie czytalam i dodalam na szybko hahaha :D napisąłam niże by nie zwracac na to uwagi tam o szacunku tez bylo ;P ale i tak ja mam inne podejściei tego nie zmienie :) byłz nia pojechał do byłel, potem z byłą potem wielkei rozdarciee dla mnei to jest paranoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Nie pojechałam bo nie wyobrazam sobie takiej sytuacji ze on jest ze mna i bedzie odbieral czy dzwonil do tamtej ,przeciez to chore ,ja nei chciałam jechac ,on musial wyjechac a tłumaczyl to tak ,ze sam jechac nei chce, ja z im tez wiec jedzie z tamta,,a moze powinien zabrac nas obie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abisarka ja uwazam, ze dobrze zrobilas ze nie pojechalas :) A powiedz ogólnie jak Ty sie z tym czujesz? Mysałas co będzie jak zdecyduje się ze woli Ciebie ? czy nei wiem ja kto nazwac... bo pisałas że byliscie razem potem pojawila sie była potem rozterki... Nie boisz sie wlasnie ze za jakis czas znowu moze miec wątpliwosci? gdy pojawi się jakas ex czy inna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Hope* zadałas mi bardzo madre pytanie ,tylko ja za bardzo nie znam na nie odpowiedzi ,własciwie to ja sama nie wiem jak sie czuje targaja mną sprzeczne emocjie ,,jestem zła rozzalona wsciekla a z drugiej strony tak jakbym nie czula nic a mimo wszystko gdzies w srodku cos mnie kluje,,w kazdym razie napewno nie odbiore telefonu ani tym bardziej nic nei odpisze komórke mam wylaczona zgodnie z tym co pisze w zolzie niech sobie nei mysli ze ja tu siedxe i sie zamartwiam :) czyłam jak z nim rozmawiałam ze on hmm byl wsciekly rozdrazniony juz sama nie wiem jak to okreslic tym ze ja tez gdzies wyjezdzam ,,,musze wam jeszcze o czym napisac on sie troszke uzaleznil od rozmów telefonicznych ze mna oboje mamay taka prace ze nikt nas nie kontroluje i nei rozlicza z tego co robimy wiec on wiekszosc dnia z pracy spedzal na rozmowach ze mna i jesli teraz nie bedzie mial do tego dostepu to mu chyba bedzie tego brakowac.Tak sobie wlasnie mysle ze moze tych rozmów było za duzo i on nie mial mozliwosci za mna zatesknic i ze taki wyjazd moze cos mu uswiadomi ,,dziewczyny ja juz głupia od tego wszystkiego jestem ,w kazdym razie wiem jedno ja to musze rozegrac po swojemu tak zeby moje wyło na wierzchu i mysle ze wasze rady mi w tym pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no spoko...ja tez nie lubię niezdecydowanych facetów...kiedys miałam takiego marynarza, co sam nie wiedział czego chce ;) nie było zadnej drugiej, ale była duża odległośc między nami w kilometrach...no i koles miał z tym problem i go to męczyło bo tęsknił bardzo no i miał cvzasem takie doły że mi wypalił że może byłoby lepiej jakbym sbie kogos w moim mieście znalazła! oj kużwaaa co to był za dym!!!!! takiego kolesia to ja nie chce! o nieeeeeeeee!! kopnęłam go w dupe z mety! a potem znowu do mnie startował, ale ja juz miałam mojego szajbusa :D (czytaj: męża) zrobilam w sumie tak jak sobie zyczył więc o co chodzi :D ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika przede wszystkim odpowiedz sobie na podstawowe pytanie, czy jak sie zdecyduje na ciebie, to czy Ty go tak naprawde chcesz? czy mu zaufasz i czy bedziesz z nim szczesliwa..? bo tu o to chodzi!!!!! facet to facet musi byc zdecydowany!! mój tylko głupieje gdy piwo kupuje, bo ma wielkie dylematy wtedy które ma wybrać ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co porownywac, wyborow kobiety z wyborami mezczyzny, to sa dwie roznie myslace jednostki i taka to prawda, poczytajcie " mezczyzni sa z marsa, koebity z wenus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła ale wiesz jak to zycie sie czasem układa... czasem nie ma nikogo na horyzoncie a czasem jest za duzo do wyboru! nikogo nie usprawiedliwiam, ale łatwo jest oceniac gdy sie w danej sytuacji nie jest i patrzy sie z boku :) a strach przed słusznością wyboru zawsze jakiś jest...nigdy nie jest sie pewnym na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku mojego byłego , jak rozstalismy sie powiedział zebym kogos znalazła, ze wtedy bedzie ok. Wiec co, minał jakis czas, zdecydowałam ze znim juz zerwe kontakt, mam inne problemy niz on i moge miec innego faceta a po drugie chce odpoczac od tych cyrków, bo za kazdym razem byy takie puste spotkania co miesiac, ze on czegos potrzebowal, tanie teksty zeby sie pospotykac, nie działo sie nic strasznego ale znudziło mi sie...powiedziałam zebysmy juz nie spotykali sie , bo to nie ma sensu, bo ja przyjaźnic sie nie umiem, dla mnie to znaczyło wiecej...wiecie co? Odkad zerwałam kontakt , zaczął szalec i pisac esy..dalej sie na mnie gniewasz? albo [moje imie] gniewa sie i gniewa..:O , dopiero se uswiadomilam ze wszytsko bylo jednym kłamstwem...i teraz mam swiety spokój jaki wymarzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba miec oczy szeroko otwarte i nie grac zakochanej ksiezniczki z bajek gdzie ,,zyli i długo szczesliwie'' mila zgadzam sie z toba! Przeczytajcie ta ksiazke,, Mezczyzni sa z marsa a kobiety z wenus, ,bardzo zrozumiała ksiazka abisarika mam nadzieje ze postapisz z godnoscia i rozwiazesz szybko ten problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooo racja swięta, ze krętaczami nie ma co sobie zaprzatać życia... dlatego tamten gośc musi sie okreslic, a jak nie to bye bye!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety miła co miesiac, bo ja sie nieangazowalam, nie mialam wystarczajacej sily by sie go pozbyc, zawsze sam sie pierwszy odzywał...teraz mam go w dupie, jest dla mnie nikim... sexy zaufaj mi, lepiej sie poczujesz nie spotykajac sie znim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imrpi nie mam zamiaru sie z nim spotykac:-P Mam tylko nadzieje,ze nie bede musiala przez niego nr kom zmieniac?:-O :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a po co masz zmieniać nr tel :o po prostu nie odbieraj od niego telefonów, a smsy olewaj i kasuj :D w końcu mu sie znudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyłyscie zmiany w kafeterii???? nie ma już zakładki "moje tematy" i kurde będę miała problem ze znalezieniem tematu :( no naszego to nie, bo mam link na poczcie ale kurde do innego... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ta zmiana mi sie nie podoba!!!! oj nie podoba!!!!! dobrze,z e każda ma na mailu tabele z linkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) sexy i Impressive20 przyłączam się do was.. też mi smutno jak patrze na te wszystkie szczęsliwe pary :( widocznie na nas jeszcze nie przyszedł czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis 🖐️ korzystajcie dziewczyny z wolności!!!!!!!!!!! później chłopak, narzeczony, mąż , dzieci, pieluchy, pranie, sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×