Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Ja mysle o wlosach do linii brody, jak sa dluzsze to mi sie wywijają na karku co mnie wkurza, zreszta za duzo mam wlosow i trzeba cieniowac. Do cięcia mam jeszcze troche czasu :) głowa mnie jakos boli, dzieki za zainteresowanie tematem Irrenka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha HOPe bo to było szalenstwooooooooooo :) samotna ja tez juz sie nie moge doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy i samotna :) 🌻 dziękuję serdecznie :) zaraz się wybieram świętować :) :D Miłego wieczorku :) buziaczki piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis miłego świętowania:) Dziewczyny! moze mi poradzicie, bo moze ktoras z zwas koleznaki fryzjerki . chodzi mi o to ,ze chcialabym przyciemnic kolor włosów na bardziej toffi albo capuccino i czy ja musze sie najpierw pozbyć platynowego pigmentu?? probowalam z takim kolorem toffi na odrostatch cudowne ale na calosc nie chcialo mi sie zafarbowac:O odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia wczoraj uzywałam akrylu zajebiscie sie go nakłada.a akryl faktycznie nie smierdzi tak jak te poprzednie. a to psikadelko jest do dezynfekowania rak i np jak sie skaleczysz przy pilowaniu to tez tym psikasz. instrukcje napisze ci pozniej bo weszlam tylko na chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) faktycznie Impressive, fajne cięcie :) ja musze miec grzywke, na bok bo mi pyśki troche minimalizuje :) http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura230926.htm ta jest fajna, hm...no takiej dlugosci chcialabym miec wlosy. Zobaczymy jak kolor wyjdzie w poniedzialek, a ciąć będe dopiero w pazdzierniku ;) (chyba) o ile wytrzymam Bo we wtorek sama dorwalam nozyczki i troche przycielam koncowki :D ojj ja zaraz do domku lece http://www.youtube.com/watch?v=GR8jOJZERhs tra lalalalaaaa :) buźki! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czworka ta fryzurka chyba najlepsza ;) Impri ta ostatnia co wkleiłas jest ładniutka, tzn kolorek fany przede wszytkim ;) mnie tez sie podobają tofi!!!! ja właśnie miałam taki blond ciemniejszy jakby, lekko rudawy, lub brzoskwiniowy -cięzko to okreslić... w grudniu miąłam taki i wszystki moje kolezanki na studiach co zjazd się rozpływały nad kolorem moich włosów :D o ja głupia nie wiem po co ja w te rude poszłam :o a potem znowu ciemny.... teraz mam niewiadomo co ;) Impri ja mam znajomą fryzjerke i jak ją spotkam to zapytam, ale ja jestem pewna na 95% że nie musisz zdejmować pigmentu!!!! w koncu kolor tofi jest ciemniejszy niz blond platyna!!!! powinien dobrze przykryć włosy...po pierwszym farbowaniu pewnie sie troche "spierze" po m-cu, ale jak poprawisz po raz drugi, to na pewno będzie już trwalszy!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni :D no za instrukcje będę wdzięcznaaaaaaaa, ale to na spokojnie w wolnej chwili napisz :) chciałam w tenm weekend już na sobie poćwiczyć, ale jak to przełoże na póxniej to sie nic nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri , bylabym wdzieczna gdybys sie dowiedzila od tej twojej kolezanki , niech lepiej poda rady, jak moge zrobic i ile mniej wiecej moze kosztowac👄dziękuję kochanie:P:P:P czworka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam , że talk będzie weekend to ja obudzialam sie dzisiaj przed 8 i nie moglam juz zasnąc.... deszcz za oknem... szaro ,ponuro widać że weekend hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) U mnie taka sama pogoda jak u Was :o aż nic się nie chce :o Jak ten czas szybko leci mój chrześniak ma juz dzisiaj roczek !!:o :D:D a tak nie dawno chwaliłam się, że ciocią jestem :D hehe :D no ale już niedługo znowu będę:D hi hi hahaha Hope razja hahahaha samotna szybko napompój materac i wdychaj :P najlepiej przed piciem brać witaminę C to się na drugi dzień kaca nie ma podobno :P Ja tam nie wiem co to kac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kaca na szczęście nie mam bo piłam tylko piwko ;) w każdym razie urodzinki opite ;) rano u mnie strasznie padało a teraz słonko wyszło i się ładnie rozpogadza :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×