Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri bardzo fajna ta sukienka tez by mi sie przydała taka :) a taka jak ja chce, taką kręcącą mi uszyjesz????? proszeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak konkretnie ma wygladac i jkai kolor i materiał? tylko widzisz iri trzeba przymierzyc i wymierzyc w kilku miejscach , kołnierz, ramiona, brzuch, pas, wzrost itp. moja mama jest profesjonalistką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy zaraz dostaniesz kopniaka mówie Ci!!!!!!!!!!! Ty masz wyglądać jak 2 od lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! :) Chcialam tylko pomachac i sie przywitac. Super super zajeta w pracy (oraz poszukiwaniami nowej pracy). Ale zyje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow sexy własnie! wszystkie zołzy w teledysku to bedzie dopiero zadyma :D ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka1981 a ksiązke przeczytałas??? hm...nie pamiętam czy ja i wysyłałam książke, czy ty już dołączyłas ze znajomościa lektury :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to so piosenki ,, zyj intensywnie'' Żyj Intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są… Na innych się nie oglądaj Przed Tobą wciąż tyle dróg. To co wczoraj - dziś nie ważne Ważne że Życie masz znów ( ?) Gotowa jesteś na wszystko Co do Twych stóp rzuci los. I pamiętaj że wciąż jeszcze Masz szanse by zrobić coś. Nie trać czasu - na smutki i zmartwienia Nie narzekaj -I od siebie zacznij zmieniać świat Żyj Intensywnie chwytaj te chwile Co zbyt ulotne są… Rozkoszuj się małym szczęściem wielki apetyt na życie miej Niech się stanie -wyzwaniem dla Ciebie Jutrzejszy dzień! Zarażaj ludzi uśmiechem nawet gdy powodów Do radości brak A przeszkody pokonuj, Zamiast wciąż omijać je! Nie trać czasu na smutki i zmartwienia Nie narzekaj i od siebie zacznij zmieniać świat Żyj Intensywnie, chwytaj te chwile Co zbyt ulotne są.. Nie trać czasu spełniaj swe marzenia Nie narzekaj, i przed siebie biegnij z całych sił Żyj Intensywnie, chwytaj te chwile co zbyt, ulotne są Na drobne nie rozmieniaj się Możesz mieć wszystko czego chcesz A Wszystkie Twe czarne myśli- złote będą Zmieniać się ! Nie trać czasu na smutki i zmartwienia Nie narzekaj i od siebie zacznij zmieniać świat Żyj intensywnie.. Nie trać czasu Spełniaj swe marzenia Nie narzekaj i przed siebie biegnij z całych sił Żyj intensywnie chwytaj te chwile Bo zbyt ulotne są ircia ja bym chcetnie bym ci kiecke uszyla no ale jak , cie musze zmierzyc kazda czesc ciała;):>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri to będe 6 od prawej:-D Niom teledysk był by niezly!!!Same piękne panie!!!:-D :-D Od wyboru do koloru!!!:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri a tekst jeszcze ten jest optymistyczny;) Kiedy w oczy tylko wiatr myślisz sobie - jestem sam znudzony kolejny raz w lustrze znowu widzisz przemęczona twarz Zagubiony jak we śnie spędzasz swój kolejny dzień i znów szybki kawy łyk i uczucie, ze nie rozumie nikt. Warto mieć marzenia i uśmiechem witać dzień, nowy dzień Ref. To nic kiedy płyną łzy to nic, ze tak trudno być każdy dzień przynosi przecież nowe nadzieje To nic kiedy płyną łzy bo świat ma już dosyć ich dobrze wiesz ze warto próbować zawsze raz jeszcze... II Z nieba znowu tylko deszcz a ulice jak we mgle znikają i nie wiesz już czy zapomniał o Tobie Twój Anioł Stróż Zagubiony jak we śnie spędzasz tak kolejny dzień i znów tylko kawy łyk i uczucie, ze nie rozumie nikt. Warto mieć marzenia i uśmiechem witać dzień, nowy dzień Ref. To nic kiedy płyną łzy to nic, ze tak trudno być każdy dzień przynosi przecież nowe nadzieje To nic kiedy płyną łzy bo świat ma już dosyć ich dobrze wiesz ze warto próbować zawsze raz jeszcze... Szybować nad chmury tak jak ptak Zwyczajnie wolności poczuć smak By w życiu swym znaleźć miejsce Otwórz serce swe! Ref. To nic kiedy płyną łzy to nic, ze tak trudno być każdy dzień przynosi przecież nowe nadzieje To nic kiedy płyną łzy bo świat ma już dosyć ich dobrze wiesz ze warto próbować zawsze raz jeszcze... To nic kiedy płyną łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo loosie wlasnie zobaczylam swój plan.... jutro mamy zjad a plan dopiero teraz nam dali no .... no coz taki plan zmusza do wagarowania... hahaha :D sobota od 8 do 21 no ich chyba cycki pieka ze ja bede tyle siedziala :D Irrenka mi sie kiedys podobala sukienka Kingi Rusin z TZG taka rozmowa... nawet chyab w finale ja mialam.. albo nie ... chcialam na studiówka taka ale nie było czasu szyc juz zanim sie obudzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja w sobote 8-20,a w niedziele 8-17:45;) Niestety teraz ide na wszystko,bo musze obczajic co i jak aby wiedziec gdzie mozna sobie olac sprawe;)ale tylko 5 zjazdów.......a kolejne 5 mam tylko po 2h w soboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się kiedys taka morsko niebiesko zielona podobała. W Łębie ją widzialam. Niestety raz ze nie mój rozmiar dwa ze z 500 zł kosztowała. Dziewczyny poradźcie coś na lejący katar bos ie zaraz wykończę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo masakra Hope jaka sobota... tylko pozazdrościć :P ja bym za nic w świecie nie wytrzymała jak chodziłam kiedyś w piątki i w soboty do szkoły to w sobote miałam zajęcia od 8 do 15 i nigdy do końca nie wysiedziałam :P ja dalej czekam na swój rozkład zajęć ale znając moją wspaniałą uczelnie w przyszłym tygodniu się dopiero dowiem tak pewnie dzień przed rozpoczęciem :P tyle że ja jestem na studiach normalnych dziennych ;) a tak w ogóle to witam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×