Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

bekowy bekowy a ta Nawiodzona dzisiaj co na histori była jaki z niej Wieśniok hahahahaha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha to wskaźnika się przytulała a jej wykład był baaaardzo interesujący....a brzmiał mniej więcej tak: "Yyyy....yyyy....yyy" :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Uni dokładnie :D:D:D:D:D:D:D dobrze to ujęłaś a reszta raczej do ryłu nie dochodziła pewnie osoby w pierwszej ławce tez miłay kłopoty z doslyszeniem jej słów :D hahahaha:D:D:D Przez nia sama musze temat opracowac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja teraz lece :D Będę później :D Trzymajcie tu fason :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh spoko ;] No dobra dziewuchy to opowiadajcie dalje co tam jak tam?? facet to swinia czy wieprz czy jak?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata meska
Facet nie jest świnią, ani wieprzem - dziewczyno na kim chcesz się zemścić? Piszesz tak jakbyś chciała sobie odreagowac ????????? coś ci się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata meska
ej..dziewczyno zostaw kafe i idz sie uczyc :/ qrcze nie rozumiem cie :/ tak to na pewno obronisz sie :/ bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej Beaty chyba zbyt dosłownie wzięłas to co jest wyżej napisane... my tak jak i ta książka traktujemy temat lekko z przymrużeniem oka... jak któraś sie musi wygadac, to może sobie pomarudzić lub sie wykrzyczeć, ale tak jak faceci bez nas, tak i my bez nich życ nie mozemy ;-) i to dlatego staramy się poprawiac nasze kontakty, stosunki, żeby było fajnie i miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest takie proste:-( powinnam go nienawidziec...tyle plakalm przez niego,wszysyc mi mowia ze nie zasluguje na mnie...a ja nie potrfaie go tak na maxa olac!!!nawet usunac ze znajomych z nk:-O kuzwa mam dosc...tak mi ciezko...brakuje mi go....nie umiem ego w sobie zmienic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ale nie usuwaj go na nk, bo to nie ma sensu, w taki sposób tylko walniesz focha, a tu nie o to chodzi! Szanuj siebie i chciej być szczęśliwa!!!! ten facet nie wygląda na ten moment na takiego co mógłby Ci dać szczęście :-( niestety więc wniosek jest prosty - zajmij sie sobą a nie draniem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie zołze z odzysku :-) domyślam się o którym temacie myslisz, tamtego już niestety nie ma na kafe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na mnie pojechała ta cała Beatka łohohoho dobrze, że mam poczucie humoru :P i chyba to nie ja sie tu chce mścić na facetach :P:D haha :D No i irrenka ma racje temat jest po to żeby się móc wygadac i jak mi jakiś facet zagra na nerwach coś nie fajnego to powiem tu co mi się podoba na jego temat by móc sie wyżalic.. Ach :D:D Sexy lady- łatwo nie jest, ale trzymam kciuki, żeby Ci się udało: \"musisz być twarda, silna, cierpliwa, tylko wtedy bedziesz szczęśliwa\" 3maj się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy- ja wiem że nie jest łatwo, nigdy nie jest łatwo w takiej sytuacji bo na początku wydaję się nam właśnie że sobie poradzimy, nie możemy uwierzyć w to co się dzieje, w głowie tysiące pytań, zero odpowiedzi...wiem na własnym przykładzie...ja jak się rozstawaliśmy z moim byłym...po 3 latach razem!!!!! myślałam że zwariuje....tu nawet nie ma szczerze co porównywać ale wiem że może być Ci ciężko teraz...w sumie boisz się tej sytuacji, że jego nie będzie i co dalej...ja Ci powiem co dalej: będzie dobrze, zajmij się sobą, to Ty jesteś najważniejsza a na takiego łosia nie ma sensu marnować czasu.... facet który nie potrafi się określić to hmm nie facet tylko jakaś dupa wołowa....zobaczysz jeszcze dobrze na tym wyjdziesz i z czasem się o tym przekonasz:) no!!! bo w kim siła jak nie w KOBITCE:D:D:D I każda z nas ma ją w sobie...nawet wtedy gdy wydaje nam się że nie damy rady, nawet wtedy gdy wylewamy morze łez...jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia--->>>ale Ci sie zrymowalo:-D dzieki hihihih Rumenka--->>>wiem wiem postaram sie jakos wzaic w garsc ale tak ciezko......:-O w ogoel dziekuje wam wszystkim kochane....dobrze jest miec chociaz w kims wsparcie🌼 ale co bedzie jak on znwou sie odezwie...a wiem ze to zrobi>:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak się odezwie to traktuj go jak zwykłego kolege :-) rozejrzyj się dookoła, zobacz ile jest fajnych facetów, usmiechaj się do nich, to Ci poprawi humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze teraz narobilam mu wyrzutow wiec znowu mysli ze mi zalezy...a jako kolegi nie umiem go traktowac...probowallam i nic....:-( ide spac laseczki....nie mam glowy do nauki:-O moze sobie poplacze?😭 jutro bede rano🌼 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!!! musisz zauważać to co jest obok...nabrać dystansu do tego...ciężko Ci ale uwierz jeszcze może być pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnego płaczu!!!!!!!! uszczypnij się jak Ci się zachce i pomyśl że jesteś super dziewczyną i on nie jest wart ani jednej łzy, rozumiemy sie???????????????????????????????????????????? no! mam nadzieje że tak:D 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjjjj chciałabym sie nauczyć tańca brzucha, tzn zapisać na takie zajęcia albo coś. ale u mnie w mieście chyba nic takiego nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc babeczki :) Melduję się spowrotem:):) Widzę tu mnóstwo filozoficznych myśli he he co wyście sie takie mądre zrobiły??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×