Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Kliver Ty kawoszu :P a ja jem lizaka cynamonowego (jeszcze z dominikany) - cholera to mi troche zaburza wizje odchudzania :( ale zaraz luknę na ta dietkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to działa ... poprawiłam swoje dane w stopce,teraz sa takie jak sa faktycznie... no co z tą kawą?????????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynyyyy
znalazlam ksiazke do przeczytania online :) http://www.scribd.com/doc/11119179/Argov-Sherry-Dlaczego-Mezczyzni-Kochaja-Zolzy wiecie co przeczytalam pare stron i jestem w szoku. robie dokladnie to czego nie powinnam. ale wiecie co zaczelam byc troche bardziej \"chlodna\" i juz zauwazylam, ze moj maz sie bardziej stara :) ale czasami to tak ciezko, bo chcialabym sie poprostu do niego przytulic a wiem ze jak caly czas bede taka milusia to trace jego szacunek ach... stwierdzam, ze mezczyzni nie sa normalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku-Na pomoc-Help problem w tym, zę♥ dziewczyny nie chcą tam jednak pisac, tu im dobrze :o a więc jak Tobie nie przeszkadza, to zagladaj do nas tutaj :) a jak tam z majowym?? :) :) :) \"hej dziewczyny\" a widzisz!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Kwiatek jak zwykle pojawiasz sie tylko gdy możesz coś komus dowalić lub masz okazje zpowodowac dym... a mówiłeś ze nie będziesz tego u nas na forum robił :P ja osobiście nie uwazam, ze kobiety powinny sie czegoś uczyć od mężczyzn, a jeśli nawet już to nie tylko kobiety od mężczyzn ale przede wszystkim mężczyźni od kobiet. A to że jesteśmy różni to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to pisze dziewczyna, która może sobie napisac tu wszystko :) wejdzie tu facet i tez może napisac, ze kobiety sa nienormalne - takie zdanie mają czasem o sobie przedstawiciele przeciwnych płci, ponieważ wynika ono właswnie z tych naszych róznic. dobrze wiesz, ze jak sie z babą nie mozesz dogadać, gdy jej nie możesz pojąc to az sie ciśnie na usta że jest nienormalna, więc to działa także w drugą stone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio sie uspokoiłes, ale miałes nie tak dawno jeszcze swoje wystepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek Ty
uważaj bo zaraz Cię wykopią z topiku jak IKSA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjeżdżaj kwiat bo jestes gorszy niz najbardziej męcząca baba!!!!!!!!!!! coraz czesciej przestaje sie dziwić, ze Cie baba rzuciła. Jesteś natrętny, nudny, wyraźnie sfrustrowany. W dodatku wymyslasz bzdury, bo ja nigdy nie pisałam że mi w pracy nie ufaja, chyba wręcz przeciwnie, bo burdel tu mają i najwazniejsze rzeczy chcą trzymac właśnie u mnie. Najlepiej dla ciebie będzie jak się ulotnisz z tego forum. Bo kuźwa co za facet siedzi na babskich pogaduszkach!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno ... o dominikanie już dawno nic nie pisze. Więc kiepskie masz argumenty!!!!!!!!! a laski nawołuje, bo nie chcą tu pisac przez ciebie i twoje durne komentarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek Ty
widzisz już Cię wywalają :P Załóż z IKSEM klub wywalonych palantów z babskiego forum :P Nie widzisz,że tu siedzą nie Zołzy tylko babskie szowinistki,którym jak się nie poddajesz to jesteś wyklety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope troche szkoda, ze tylko wieczorkami ok. 19 bedziesz, bo sie bedziemy rzadko na forum widywać :( ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dlaczego nie ma trzydziestu ostatnich stron topiku?? Wszystkie tak macie czy tylko ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teeee kwiatek
z nawozem przesadzilas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
No proszę, kilka dni mnie nie było a tu ubyło co nie co topiku ;) Czyje to wypowiedzi zniknęły? Tylko kwiatka czy jeszcze kogoś? No i dobrze, nikt nam tu nie będzie zasmiecał topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć moje \"babskie szowinistki\" buehehehe :D w końcu tu czysto ;] :D tylko cos mnie razi w oczy jakieś \"Kwiatek Ty\" :D bądże wyklęta/y haha :D i dziekujemy za podczytywanie tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na poczatku znikneło 30 stron dlatego napisałam tyle ostatnie wypowiedzi były z 2 lutego ale juz jest dobrze:) Internet mi dzisiaj szwankuje jak cholera 😠 Czysto, ładnie, pieknie, przejżyście :) IDEALNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cieszmy się tak... \"zło\" zawsze powraca haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go mam głęboko w D... Faceta baka rzuciła i się mści. Zresztą która wytrzymałaby z takim człowiekiem który zawsze ze wszystkjiego jest niezadowolony :o On jest sam a nas 10 jeśli dobrze policzyłam :D I pomysleć że taki ktoś zasmiecił aż 10 stron naszego GENIALNEGO topiku pełniego SZOWINISTYCZNYCH kobiet :D :D :P hahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Kliver kuruj sie z tej okropnej choroby duuuużo zdrówka życzę ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×