Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irenka - bez przesady z tą wizytowka :P szczegolnie jak tylko przełącza interesantów dalej ;) aczkolwiek jako pierwsze wrażenie na pewno istotna :P PS to ludzi nie da sie znalezc? przeciez kryzys podobno i nawywalali pracownikow to i poprzebierac mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku, a z ciekawości mogłabys zdradzić ile mniej więcej może zarobić taka sekretarka? Chociaż fakt, że w Wawie zarobki sa w ogole wyższe. Dziwne że tak cięzko znaleźć odpowiedniego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna he he :) morfeusz tu żadna nie jest z okolic Chełmna - bardzo mi przykro i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dzioluszki :D Odnoscie zarobkow - na probnym ok. 2.000 to zalezy od doswiadczenia. Poprzednia zarabiala 3.000 ale pracowala na 3/4 etatu. Zarobiala jednak zdecydowanie za duzo w stosunku do wykonywanej (a raczej NIE wykonywanej) pracy. Jezeli dziewczyna bedzie sie starac i pracowac jak nalezy (bez nadgodzin,po prostu bez opierdalania sie 6 godzin dziennie na necie) to spokojnie moze zarabiac wiecej... mysle,ze do 4-4.500 w ciagu 18 czy 24 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lasencje:) Kupiłam sobie wczoraj w wersji papierowej tą nasza WIELKĄ KSIĘGĘ:-D Bo mialam tylko w tym pdf.a wolę miec ją pod ręką,aby zawsze zajrzec:-P aaaa i jescze kupiłam sobie ta drugą DLACZEGO MĘŻCZYNZI POSLUBIAJA ZOŁZY:-P Będę czytac,ale dopiero w przyszłym tygodniu,bo uczyć się muszę Miłego dnia Kochane!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy też mam obie w papierowej wersji :) ale obie aktualnie pozyczone koleżankom :D Ratunku no to nie może marudzić taka sekretarka ;) też bym tak chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ankiete :D musze ją jeszcze oddać do zatwierdzenia i moge badać ;) są tu jacyś jedynacy?????????? hm... Hope Ty masz rodzeństwo, czy moge Cie przebadać???????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe iRrenka ja przez ten tydzień jestem jedynaczką :P hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Ratunku, za taka pensje to siedziałabym grzeczniutko i pracowała, nawet bez wchodzenia na kafeterie :D Irrenka niestety nie mogę Ci pomóc w ankiecie, nie jestem jedynakiem. A szkoda, bo lubie ankiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope o jak dobrze :) że Cie mam :) ankiete Ci wysle jak tylko mi ją zatwierdzą. Żeby nie było, ze wysle, a za pare dni będzie inaczej wygladać samotna jak mi braknie jedynaków, to sie wczujesz w role :P i tez wypełnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka hahahahahahaha :D nie nie zamknelam była na wycieczce w Pradze, wiedniu i Pudapeszcie ale właśnie wróciła :P Ale tez mogę sie wczuć w rolę jedynaczki :P Ratunku chetnie bym się załapała do tej pracy no ale niestety nie moge :P hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a po drugie nie mam zadnych takich podobnych zdjęć do konkurencji więc nie wiem czy przyjęła byś mnie :D hahaha:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no nie Helcia, ja myślę że bez takich zdjęć z dziubkami itp to nie masz co w ogóle startować. Irrenka, nie ma sprawy. Zresztą kiedyś pracowałam jako ankieterka, także myśle że dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoooko aj będę w potzreba to was wykorzystam z przyjemnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mialem 14 lat mialem nadzieje, ze kiedys bede mial dziewczyne. Kiedy mialem 16, mialem dziewczyne, ale byla beznamietna. Wiec zdecydowalem, ze potrzebuje dziewczyny z uczuciami. Jak mialem 18 lat spotykalem sie z dziewczyna, ktora byla bardzo namietna. Jednak byla zbyt uczuciowa, o wszysko plakala, latwo sie denerwowala. Ciagle grozila samobojstwem. Postanowilem, ze musze znalezc jakas "stabilna" dziewczyne. Jak doszlo do 25 znalazlem dziewczyne stateczna, ale bylo to strasznie nudne, wszystko mozna bylo przewidziec, nie cieszyla sie z zycia. Zycie stalo sie przygnebiajace. Trzeba bylo znalezc dziewczyne z ktora mozna byloby przezyc cos podniecajacego. W wieku 28 lat znalazlem ekscytujaca dziewczyne, ale nie moglem za nia nadazyc. Wciaz sie spieszyla, nigdzie nie zagrzala miejsca. Ciagle z kims flirtowala. Z poczatku bylo zabawnie i ciekawie. Ale byl to zwiazek bez przyszlosci. Wiec postanowilem znalezc dziewczyne z ambicjami. Kiedy juz mialem 31 lat spotkalem madra, ambitna dziewczyne stojaca twardo na ziemi Ozenilem sie z nia. Ale niestety byla tak ambitna, ze sie ze mna rozwiodla i zabrala wszystko co mialem. Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z duzymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczewik
witam wszystkich!! jakiś czas temu czytałam książkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i moje życie sie odmieniło:) nie jestem już panienką latającą wokół faceta jak jakiś pajac tylko wiem teraz, że moja godność jest najważniejsza:) podziwiam że trzymacie sie od tak dawna na tym forum i nawzajem się wspieracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczewik
chciałam się też zadeklarować jeśli ktoś chciałby jakiś rad (odkąd przeczytałam książkę "leczę" zbyt miłe koleżanki:P) chętnie wesprę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty Duze mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romansy, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara\" To nie jest \"modlitwa\" mojego autorstwa jak by co;) :-D Jak tam dziewuszki po weekendzie?;)U mnie wesele sie udalo jestem zadowolona...ale musze jeszcze sporo odespac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry sexy lady
ale nie jest to modlitwa Twojego autorstwa, wiec niewlasciwe slowo umiescilas w cudzyslowie. Czytalam ja juz ponad rok temu na innym forum,a jezeli to Ty jestes autorka to podaj na ktorym ja zamiescilas... Nie pisze tego zlosliwie,ale nie jest w porzadku przypisywanie sobie czyjejs tworczosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×