Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka wysłałam kilku osoba powinnaś dostać już jakieś odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia dziękuje!!! juz cos mi przyszło :) kazda sztuka jest dla mnie wazna!!! a tak poza tym to już sie nie moge doczekac końca tej szoły i wolnych weekendów ;) jeszcze 1,5 m-ca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka, to czego twoja dzialalnosc szkolna dotyczy-socjologii, psychologii bo ciekawy jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie ujmując kierunek bez specjalizacji to pedagogika :) :P a konkretnie to komunikacja społeczna i samorządność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, możesz mi przesłac ankiete to dam ja kolezankom jedynaczkom. kurcze jakiś mam dzisiaj zły dzień. Wszystko mnie złości. Ale nie wiem dlaczego. Chyba mi się zbierają negatywne emocje i nie mam ich gdzie wyładować. Coraz częściej mam takie dni. Może znacie jakies sposoby na rozładowanie złych emocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna dzieki!!! wysłałam Ci na maila taką surową wersje wiadomości do \"wszystkich\" jak kogos znasz kto jest jedynakiem to mu podeslij to proszę!!!!! tym czasem pozdrawiam i spadam do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna dzieki!!! wysłałam Ci na maila taką surową wersje wiadomości do "wszystkich" jak kogos znasz kto jest jedynakiem to mu podeslij to proszę!!!!! tym czasem pozdrawiam i spadam do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrrenka mój mąz to jedynak,mój syn i moja teściowa.hi hi wysyłaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha a ja juz myslałam,że Ty wygrałaś w totka i sie wyniosłaś gdzieś daleeeekoooo bo sie nic nie odzywałaś tyle czasu :( dzieki za pomoc :) ale syn za mały jest!! ale bardzo bym była wdzięczna jakby Twój mąż poswięcił chwilkę :) zaraz Ci wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha a ja juz myslałam,że Ty wygrałaś w totka i sie wyniosłaś gdzieś daleeeekoooo bo sie nic nie odzywałaś tyle czasu :( dzieki za pomoc :) ale syn za mały jest!! ale bardzo bym była wdzięczna jakby Twój mąż poswięcił chwilkę :) zaraz Ci wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha a ja juz myslałam,że Ty wygrałaś w totka i sie wyniosłaś gdzieś daleeeekoooo bo sie nic nie odzywałaś tyle czasu :( dzieki za pomoc :) ale syn za mały jest!! ale bardzo bym była wdzięczna jakby Twój mąż poswięcił chwilkę :) zaraz Ci wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ratunku co tam u Ciebie?? jak z majowym sie układa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest OK ale dochodze do wniosku,ze ja zeby wyjsc za maz i miec dzieci to powiinnam ....w piatek sie zakochac,w sobote wyjsc za maz a w niedziele zajsc w ciaze :classic_cool: bo jak ja zaczynam rozwazac...i myslec...to ojojojojoj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to niestety tak jest, ze jak sie rozmysla, to nic dobrego z tego nie wychodzi, bo człowiek sie oddala od takich decyzji :o częśto mam wrażenie, ze najlepiej mają Ci co zaliczają wpadkę, bo w końcu i tak jakoś sobie życie układają... ehhh popieprzone to wszystko............. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak... dlatego przez wpadke nie powinno sie od razu brać ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEXY LADY 100 lat 100 lat niech zyje żyje nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana wszystkiego najlepszego w dniu święta twojego!!!!!!!!! ie uśmiech na twojej twarzyczce gości i niech Cię spotka ogrom miłości :) :D ...spełnienia marzeń i cudownych wrażeń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje irrenka Ci baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo!!!👄 ps.z ankietami Ci nie pomoge niestety,bo nie mam wśród znajomych żadnych jedynaków,ani jedynaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE JESTEM W CIĄŻY JUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha Gratulujeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To super :D wkońcu Wam się udało :D Jeszcze raz Gratulacje !!!!! :D ale superaśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAHA GRATULEJSZYN!!!!!!!!!!!!!! :) 🌻 ale sie ciesze... który to tydzień?? mąż szczęśliwy?? :) ja zaczynam starania w sierpniu :) zobaczymy czy sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ode mnie takze najserdeczniejze gratulacje:) Kliverek jeszcze raz wszystkiego naj naj z okazji imieninek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za nowiny Kliver ma dzis imieniny!!!! :) Wszystkiego naj Kliverku drogi!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×