Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka a jak mozesz to ja tez bym prosila ksiazki hehe :D w sumie jak nie mam co robic to moge doczytac sobie :) kiedys miala mstronke skad bralam e-book ia teraz mi ja wcielo jak komputer mzienialam :P skad bierzecie ksiazki ? ja teraz chcialabym przeczytac Weronika postanawia umrzec albo 11 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podczas tej 1 wizyty, kiedy wyskoczyla z ta endometrioza to wlasnie zrobila mi to usg dopochwowe i powiedziala ze jest czysto, wiec ok. Może przesadzam ;) Ale i tak musze do niej pojechac bo mialam jechac na wizyte kontrolna ale zawsze bylo cos innego, wazniejszego :o Hope, ja o stosunkach politycznych pogadam bo o płciowych to już nic nie wiem,zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka kontrola wazna rzecz... przy okazji cytologie zrób i spokój na rok ;) Hope a Ty chcesz ten zestaw zołzowy??? hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 a tam... :D tego sie nie zapomina :D Irrenka hehe tak tenm zestaw :D Impre dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam cytologie robioną w marcu, mialam jakies zapalenie to powtorzyla w kwietniu i jest ok. Teraz tylko kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Czwórka to pikuś :) niech Ci tylko usg zrobi i popatrzy co tam słychac ;) Hope juz wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. ja tylko na chwile przyszlam sie przywitac bo duzo nauki dzis mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni Ty to pilna uczennica jestes ;) ja sie tyle nie uczyłam w liceum ;) :) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy? ten o koniu? :P taaaak, powalił, od razu ludzie zaczeli nawiedzać moj profil hihi Są wariaci na tym świecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja tez byłam pilna:-P więc tutaj nie pisz takich rzeczy ,bo jeszcze nam lasencja zejdzie na psy i tez zacznie sobie bimbać:-D :-P hahahaha Uni nie wolno:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja sie smieje...wiem, ze trzeba sie przyłozyć :) ucz sie ucz kochanie ❤️ ...ja leń jestem i w liceum sie za duzo nie uczyłam...nie chciało mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja dopiero sie przyłozyłam na studiach ;) ale efekty sa takie, ze ze studiów wiem duzo, a czasem sie łapie na brakach w podstawowych sprawach dotyczacych historii, fizyki, biologi, bo sie tam nie skupiałam wcale... matma i geografia były moimi ulubionymi przedmiotami... ;) czwórka no widzisz jaki Ci z Hope zrobiłysmy ruch na profilu :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ze ogladalyscie cienie do oczu. ja ogladalam takie jak ircia wkleila. jakos jutro lub w piatek moje powinny przyjechac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pisalyscie o cieniach. ogladalam takie cienie co ircia wkleila. jakos jutro lub w piatek powinny moje cienie przyjechac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wpadlysmy do Czworeczki i narobilysmy chaosu hehe :D jana studiach sie duzo nie ucze , bo mam focha zato ze caly czas mialam swiadectwa z czerwonym paskiem a w zamian dostawalam jakies beznadziejne ksiazki ktorych nawet nie czytalam i teraz leża na półce ;) a wcale duzo sie nue uczylam... ja sobie cos przeczytalam i mi starczylo :P wolalam nadworze siedziec :)od gimnazjum do 2 klasy liceum dzien w dzien na dwor po szkole wychodzilam :O ale dobre oceny mialam :P potem sie odizolowoqalam od "paczki" bo mnie zaczeli denerwowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja zmykam sie zdrzemnąć na godzine i wtedy nauka bo jak sie nie przespie to nici z uczenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to Ty dopiero talent jesteś :D Uni a jakie kolory cieni?????????/ mnie teraz bierze na zielony!!!! :o taki soczysty ale ciemnawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasy szkolne były fajne , a ja nienawidzialma matmy i chemii grrr zawsze po pałach jechałam ,zato pokochałam historie:) Hope sciagnełas :) jadem na slimnastic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×