Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

jakie ładne makijaże tu dajecie ulala :D strasznie mi się podobają takie przydymione makijaże mmmm... ciemne , wyraziste, konkretne ! takie to wyrażają kobiecy charakter hehe :d za niedługo jade po farbę do włosów i się majzne :P a mam pytanko znacie może jakieś dobre nabłyszczacze żeby nie przeciążały włosów i żeby się tłuste nie robiły ? mam taki jeden od fryzjera i fajniutki jest tylko troche nietrwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom Was białki :):D:D hahaha :D Ircia jak chcesz to sobie zrób kolczyk a na czas ciąży jak już bedziesz miała taki większy brzuch to go wyjmiesz i będziesz przekuwac co jakiś czas. Mojego kuzyna dziewczyna tez ma kolczyk i jest teraz w 32 tygodniu ciazy kolczyk wyjęła jakl była miedzy czwartym a piatem miesiącem czy jakoś nawet póxniej i co jakiś czas igłą czy tam tym kolczykiem przepycha sobie, żeby jej nie zarosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co kolczyk w języku przeszkadza w ciąży hmm? już zdąży się wygoić więc żadnego problemu nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie 400 strona wow:) tzn jak wam obciazaja wlosy? macie tłuste tak? :p bo ja raczej czegos takiego nie mam ale odkad stosuje serum jest bomba :) słuchajcie jeszcze raz , podajcie mi waszym zdaniem najlepsze farby do wlosow ktore dobrze pokrywaja kolor, bo wlasnie frzyjerka mi kazla asobie kupuic farbve po swojemu i napiszcie co mi radzicie , jaka farbe:) czwórka to nie ma ładnych wibratorów :P jaki to pech heheh:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri obciązaja, czyli włosy sa owszem lśniące, ale troche szybciej oklapują i szybciej sie przetłuszczają... a ja nie jestem fanką super wygładzonych włosów, bo wole jak sa trochę puszyste... trochę, nie napuszone!!!!!! ja uzywam loreal...jestem zadowolona...uzywłam kiedys garniera, ale dawno, więc nie wiem czy sie nie zmieniły...ale kiedys były fajne, ładnie sie po nich włoski błyszczały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha no ja byłam pewna że o pępek Ci chodzi, że się tak zastanawiasz :P Hahahahaha :D Ja mykam się zdrzemnąc a potem to drugie wypracowanie musze napisac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sobie trzasne w uszach ;) Ircia jak bedziesz "po" to daj znac :) Mnie kolczyki w pępku się podobają, ale tylko na ładnych płaskich brzuszkach. A mój brzuch to jest jedna z znienawidzonych części ciała bo jest niestety troche wypukły to kolczyk tragicznie by wyglądał :o Ale uszy...a moze ze 2 kolczyki w jednym zrobic., pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale czytalam ze to zahacza sie o ubranie, rani, ropa leci :( zreszta to musi boleć!!! Dobra, ja skubie się sama woskiem, wyrywam te włoski z cebulkami...ale to jest jednak przebicie skóry :( Zreszta na moim brzuszku-łakomczuszku kolczyk wyglądałby wręcz teatralnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko zaznaczyć że wbiłam dzisiaj 400 stronkę i 12,000 posta!!! :D Co Wy byście beze mnie zrobiły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gory BARDZO przepraszam za jeczenie i narzekanie... ;) Ale strasznie sie jakos niecierpliwie i jest mi smutno, ze ten moj mezczyzna sie nie odzywa. :( Nie widzimy sie juz tydzien, a w tym czasie tylko 3 rozmowy (2 z mojej inicjatywy), a od dwoch dni w ogole juz nic. :( Caly poprzedni tydzien chociaz jeszcze wymienialismy emaile w ciagu dnia, tak samo w poniedzialek. W poniedzialek wieczorem ja zadzwonilam mowiac, ze malo cos dzwoni i chwile porozmawialismy. Potem we wtorek rano tylko email na dzien dobry (na ktory ja odpowiedzialam), a od tamtej pory cisza -- czyli dzisiaj w ogole zero kontaktu. :( Teraz piszac ten post, musze przyznac, ze brzmi glupio. Ugh... :S Brzmie jak jakas desperatka. Jestem chyba jakas nienormalna -- 2 dni bez kontaktu (a technicznie 1), a ja chodze po scianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, faceci nie lubią jak sie im robi wyrzuty :( a dzien bez kontaktu to jeszcze nic takiego strasznego..przynajmniej dla mnie, widze ze Ty to troszke inaczej odbierasz ;) większa ranga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, najzabawniejsze jest w tym to, ze Ty sama widzisz że przesadzasz ;) wrzuc na luz i ajmij sie czymś nawet jakby to miało być szydełkowanie...bylebys czas sobie zapełniła czyms innym niż rozmyślaniem czemu on sie nie odzywa!!!! a czwórka ma racje...jak mu zrzędzisz i marudzisz o tych telefonach, ze za mało...to jemu tymbardziej sie odechciewa dzwonić :o Czwórka no ja nie wiem co my byśmy bez Ciebie kochana zrobiły :) 👄 ❤️ ale ja powtarzam,z e ja nie w pępku, tylko w języku chce zrobić! a czwórka ja mam w lewym uchu 3 dziurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka nie wiem co mi do głowy przyszło, że jednak w pępku :P Ta kobieta troche z kolczykami przesadziła :P A ja na wieczór znowu zły humor załapałam , chyba bedę musiała znowu się w sobote rozerwać :P Stokrotka, lepiej żebyś nam zrzędziła niż temu panu :P hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×