Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

W czasie gdy on milczy, to ja tez staram sie nie dzwonic - czytalam ksiazke! . Czasem jednak kiedy strace cierpliwosc i ogarnie mnie jakas silna tesknota i troche frustracja to sie odezwe pierwsza, ale wtedy jestem z zalozenia juz na niego zla (obrazona), wiec nasz kontakt nie jest super przyjemny, bo wszystko co powie ja odbieram zle. Co do wspolnego zamieszkania, to taki jest plan na poczatek przyszlego roku. Ja mam przeniesc sie tam w styczniu/lutym, wiec do tego momentu nie zostalo juz tak duzo czasu. Czasem po prostu odbieram jego brak kontaktu, jako ze ta sytuacja na odleglosc jest dla niego OK (kiedy dla mnie jest okropna meczarnia). Jak sie widzimy to jest swietnie, ale jak jestesmy oddzielnie to on wraca do swojego zycia i robi swoje -- gdy ja tesknie i sie mecze. Nie umiem tego wytlumaczyc, ale gdy jestesmy razem to jestem 100% spokojna, nie emocjonalna i zupelnie wyluzowana. Jednak gdy jestesmy oddzielnie i on sie nie ozywa, to od razu wchodza mi do glowy jakies mysli stresujace i nie moge sie od nic odczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy on w Polsce kogos ma? Szczerze mowiac, akurat tego nie obawiam sie wcale. :) Ufam mu. Nigdy nie dal mi powodow do zazdrosci, wiec tego sie nie obawiam. Poza tym, nie jest takim czlowiekiem, ktory by zdradzal i utrzymywal zwiazek. Jakby mial zdradzic, to rozstalby sie z partnerem. Obawiam sie bardziej, ze jego uczucia nie sa takie silne, skoro nie brakuje mu mnie, nie potrzebuje rozmawiac, nie teskni tak mocno jak ja. Troche jak "czego oczy nie widza, tego sercu nie zal". ;) Jak mnie ma ze soba, to jestesmy non-stop ze soba. Jak jestesmy oddzielnie, to jakby "zapomina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko mezczyzni sa z marsa a kobiety z wenus, po prostu dalej cie kocha i chce ...ale jesli dzieli was odelgłośc , to sama widzisz jak to wyglada...lucz misieace abyscie ze soba zamieszkaili...zycze tego z calego serca ...badz po dobrej mysli...przystopuj z ta tesknotą bo mezczyzni nie iewaja tego samego stanu co my , tesknia ale w ukryciu na tyle z enie przesadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Impressive. Co napisalas ma sens i do mnie przemawia -- moze on tez teskni, tylko po prostu te stany nie sa u niego az tak intensywne. Moze jest bardziej praktyczny w tym temacie, ze skoro jestesmy oddzielnie i nie da sie tego w danej chwili zmienic, to nie ma co "plakac godzinami przez telefon"... Niestety dla mnie telefon i powiedzenie, ze teskni znaczylyby bardzo duzo i ulatwily rozlake. Bylobymi latwiej i lzej na sercu, gdyby zadzwonil i powiedzial, ze teskni i mysli i o mnie. :( Za kilka dni znow sie widzimy, wiec znowu naladuje sobie baterie dobrej energii, ktore beda musialy wystarczyc na nastepne 2 tygodnie. Tak zazwyczaj jest, ze bedac razem podladowuja mi sie baterie bycia kochana, intymnosci, pewnosci, itd., a potem stopniowo topnieja jak jestesmy oddzielnie. I wlasnie taki telefon, ze teskni pozwolilby mi je podladowywac w trakcie rozlaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy taki mkijaz ma irenka ja niewiem jak przedłuzyc by rzesy były duze:( iri powiedz krok p[o kroku jak nakładasz tusz by miec tak długie rzesy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 - co do makijazu, to banalnie prosty makijaż sexy :) ta pomadka duzo dodaje uroku :) a oczy obmalowane kredką, na górze jak i na dole :) i wytuszowac na górze i na dole -delikatniej :) ja tuszuje tak, ze robię to raz koło razu krótkimi ruchami, tak jakbym sie strała jes rozczesać, a nawet potargac troche jakby ;) he he wtedy sa doskonale wytuszowane, mocno, ale nie posklejane broń boże!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy tutaj jest bardzo naturalny bezowy cień... taki tylko delikatny :) a kredka ...no ja uzywam zawsze czarnej...takiej czarnej czarnej,, aby nie wyglądała na szarą...i musi być miękka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 Stokrotka moim zdaniem tak jak było juz wspomniane - odległośc jest wielką próbą i większość zwiazków ma z tym problemy...mniejsze lub wieksze, ale zawsze są. Mam przyjaciółkę która poznała chłopaka w Niemczech, po powrocie do Polski okazało sie,z e mają do siebie 400km. Ale tak sie starała, ze teraz ma go u siebie od 4 lat i mają syna :) Ale nie o tym chciałam...wiesz to nie jest wcale dziwne tak do konca, ze on nie ma ochoty na codzienne rozmowy...po prostu może nie chce by mu sie to znudziło, albo może go wkurza, zę to on ma dzwonic, a Ty tylko od swieta! a nie chce Ci tego powiedziec... Przeciez jak on nie dzwoni akurat, a Ty masz ochote go usłyszec to tez możesz zadzwonić prawda! No i nie dzwon z pretensjami, bo to tym bardziej mu psuje przyjemność ze słyszenia sie z Tobą!!!!!! a skoro najpóźniej na poczatku roku będziecie znowu blisko siebie...to jakoś chyba wytrzymasz :D nie denerwuj sie że niedzwoni i sama czasem zadzwoń, ale na spokojnie by miło spędzac te rozmowy! ...Odległość gasi świece, ale roznieca pożary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka faceci maja problemy z mówieniem o uczuciach!!!! najszybciej wyciagniesz z niego takie słowa gdy go podniecisz na odległość... albo mu wyslij pikantnego smsa, albo swoje foto mms-em w bieliźnie! wtedy na bank Ci powie, ze tęsknii!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijaze ja uwielbiam ciemne - przydymione... ale takie niestety w dzien sa niezbyt odbierane - za cięzkie - ludzie sie glapią :o http://bi.gazeta.pl/im/3/4427/z4427273X.jpg http://www.moda.na14.pl/joomla1/images/stories/make_up_factory/2/DramaticEyes_Girl_2.jpg sexy w tym co Ty wkleiłas jest jeszcze uzyta biała kredka od wewnetrznej strony powieki...na tym takim jakby "parapeciku" od rzęs w strone oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
photoshop tez swoje robi prawda iri;) kurcze na 9 mam do fryzjera w piątek boje sie ,ze mi nie wyjdzie fryzura...:O zaraz do dentysty buuuuu i jak tym poprawic humor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fotoshop robi swoje...chociaz ja nigdy nie uzywałam tego programu...nie mam go po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, Z tym moim dzwonieniem, to nie tak do konca. Dlatego, ze gdy ja zadzwonie, to on zazwyczaj jest zajety, albo jedzie samochodem, albo jest zmeczony i ogolnie w sumie nie jest w nastroju na rozmowy (nie zawsze, ale czesto). Kiedy on dzwoni do mnie, to zawsze jest w dobrym humorze i fajnie nam sie gada. To tak jakby on tylko chcial rozmawiac, kiedy akurat jest w nastroju i zadzwoni z wlasnej inicjatywy... On nigdy nie nie odbiera moich telefonow, czy nie oddzwania, ale nawet jak oddzwoni na moj telefon to jest jakis taki niezbyt skupiony na rozmowie ze mna. Brzmi to pewnie, jakbym za duzo sie dopatrywala, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka skarbie zapoczatkowałś 400 strone topiku :D he he he he stokrotka no to ja bym zrobiła na Twoim miejscu tak, ze ja bym teraz nie odebrała pare razu tel od niego...a jak juz odebrała to szybko skończyła gadać...a po 3 dniach wysłała pikantnego smsa :P żeby go zszokowac trochę i podkręcić klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak, :D właśnie jestem z tego powodu strasznie dumna :classic_cool: :P http://perfumy.hoga.pl/Cacharel+Scarlett+Woda+toaletowa++35ml+spray,7023855,1-0,i2.html zamówiłam sobie próbki tego zapachu, jestem strasznie ciekawa bo juz napalam się powoli na moje Armani Code, mialam kiedys probke od kolezanki i jest cuper, a jak mi paru facetow jeszcze do tego powiedzialo ze super pachne to musze go miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem ale się zmyłem
ale pozdrawiam i wszystkim Zołzom bez wyjątku dobrze życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem ale sie zmyłem... :) czwórka no prosze, będziesz pieknie pachniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszaleję....w piątek nawiedzam Kraków ;) a jutro porządki w ogrodzie, przycinanie krzewów itd, więc trochę się ubrudzę. Ale za to od jutra zaczynam Weeeeekennnnnd :classic_cool: Czytałam dzisiaj artykuł na Onecie, o kobietach bluszczach, i tam kobieta mówiła że faceci są prości jak budowa cepa...tylko miec ładną buzię, tyłek i nogi plus prawić komplementy jaki to on nie jest cudowny i nakarmić. I już ma być wspaniale heheh Chyba tylko ja trafiam na bardziej wymagające egzemplarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh czwórka to wclae nie jest takie proste...charakterem tez sie trzeba dopasować...i pożądaniem :P stokrotka daj maila to Ci wyśle tu jest krok po kroku robienie ostrego makijazu http://www.zeberka.pl/art.php?id=4048 chociaż ja osobiście nie ciągne tak daleko tej górnej części ciemnego cienia na powiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×