Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

jestem!! ale sie rozpisałyście,a tylko godzinke mnie niebyło :-) \\ jak tak dalej pójdzie to będzie najwiekszy topik o ciażach urojonych na kafe :-) wszystkie już maja mdłosci i ruchy wyczuwają i śledziki z nutellą wsinają :-) :-) :-) oj wariatki wariatki :-p ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa i kombinuja w jaki sposób przekazać ukochanemu wiadomość hmmmmmm...dziewczyny jest duża szansa że nas zamkną w wariatkowie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha ale mam ubaw jak to przeczytałam co napisalyscie :D Dobre a ile w tym prawdy!!!! Kurcze jak pomysle ze musze jechac a wy tu bedziecie sie dobrze bawic to az mnie skreca. Uzaleznilam sie od was-jak szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wczorajszego towaru to tez tak myslalam-bylo by zbyt to oczywiste zeby miec tyle śluzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz tez obudziłam sie rano po gorrrrrrrrrrrrrrrącej nocy, patrze a tu tyle tego sluzu, myslę sobie niemożliwe (pierwsza mysl jaka sie pojawiła to gdzie mój chłop, tyle sluzu toż to teraz!!) ale zaraz rozum wrócił :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , powiedzialam mezowi !!!! myslalam ze doczekam wieczora ale nie wytrzymalam :) w dodatku wrucil z pracy bardzo zdenerwowany i chcialam mu humorek poprawic.Ja oczywiscie sie poplakalam z emocji a on zdebial :) i powiedzial :na prawde ? usiechniety ze szklanymi oczami :) no widzisz wreszcie sie udalo :) i odrazu spojrzal na naszego synka :) ale wiem ze nie dociera ta informacja jeszcze do niego. Ale sie nie dziwie bo do mnie tez nie :) bede potem papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta ty myslałaś żeby wytrzymać do wieczora?????? :):):) ja bym od razu powiedziała to takie wielkie szczęścię że sama nie udźwigniesz musisz sie z ukochanym jak najszybciej tym szczęściem podzielić GRATULUJĘ WAM 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 mianujemy cie pierwszą MAMUSKĄ naszego topiku :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
cześć dziewczęta jestem nowa :) po czytałam troszkę was:) jak się staram z mężem od 1,5 roku ale tak intensywnie to od pół :( jestem już załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Juz masz to za sobą Teraz w dwójkę bedziecie siecieszyc ucztować:) Witam cie monikkk I zapraszam do rozmowy:) Moze dasz nam swoje rady... Opowiedz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto??? nie martw sie tzreba miec nadzieje;) tez tak sobie wmawiam:) głowa do gory:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk :-) taka godzina że każda zajęta jak widze. Oglądałyście \'\'Lejdis\'\'? przypomiało mi sie jak jedna z nich starała sie o dzidziuśia :-) boski film według mnie. witamy monikkkk :-) nic sie nie martw, razem razniej. a tu taka głupotka zarazliwa panuje że szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka , jestem znow , ogladalam LEJDIS zaj.......bisty film , podobala mi sie jak lezala z nogami do gory i ze od 12 min jest w ciazy czy cos takiego:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo:) Caly dzien zaganiany, musze sie uczyc ale...jednym okim bede lukac tu hehehe to powoli jak uzaleznienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo:) Caly dzien zaganiany, musze sie uczyc ale...jednym okiem bede lukac tu hehehe to powoli jak uzaleznienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tylko na chwile przywitac nowa staraczke:) Czesc Monica-chyba dobrze napisalam nick a jak nie to kazdy wie o kogo chodzi:P Tjest nasz tabelka Afrodyta skoro bedziesz tu codziennie to zrobimy tak STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1)Moootylek.............1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...............2.................?............ .....toruń 5)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 6)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta Wpisz sama swoje dane ok?? A na pogaduchy prawdziwe mysle ze zapraszam na rano do poludnia bo wtedy mamy najmniej zajec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia27
To ja się też dopiszę jeśli mogę:) Macie racje....razem raźniej! Wszelkie rozczarowania wydają sie nieco mniejsze jak sie je podzieli na tyle fajnych kobitek:) STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1)Moootylek.............1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)muszka87...............2.................?............ .....toruń 5)Pumka27..............2...............10.04............ ...... ..Lubin 6)bruska.................2................13.04......... .... .p odkarpackie 7)sonia27................1................24.03...............wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochcho !!! ile tu nowych staraczek :) fajowo jupi jej :P no to bedzie siła jajników :P Ja tylko na chwilke bo jeszcze mam sporo zajec ale jeszcze wskocze pozniej wy tez pewnie teraz zajete wiec nie ma to jak ranne wariacje szalonych wariatek :P Pozdrawiam was buziaczki sle papapapapap !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka m to naprawde mamy szalony ten topik;) Ale sie usmialam jak przeczytalam co napisalas-hihihi Chcialam Wam zyczyc sexualnie urozmaiconej nocy-zeby jutro w was byl produkt wyprodukowany dzis-czyli ŻYJĄTKA:) DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia27
a co tu taka cisza?czy tylko ja mam czas o tej porze? pracuję do 18....także wieczorkiem to dla mnie w sam raz:) Ale widzę że staraczki starają się ile sił....tylko ja taka "samotna" bo mężuś za garnicą....:( To starajcie się kochane ile wlezie! Jutro coś naskrobiecie to sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia27
no to super!!! Cześć dziewczyny! Jak minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia27
Afrodyta gratuluję dwóch kreseczek!!! To cudowna wiadomość! Mam nadzieję że już niebawem też je zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimnonosówka24
Witam Was dziewczyny! Przestudiowałam cały Wasz wątek, stwierdziłam, że fajnie tu u Was i postanowiłam dołączyć. Tak jak Wy bardzo, ale to bardzo chciałabym zajść w ciążę, jeszcze w tym roku, a konkretne starania razem z moim Ukochanym rozpoczniemy w czerwcu, a więc za 3 miesiące. Czas służy mi się przeokropnie i prawdę mówiąc wolałabym byśmy już miały początek lata, a nie wiosny :) Aktualnie niechętnie oczekuję na raczej zbliżający się okres ( powinien pojawić się 9 marca ). 2 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ( brałam je non- stop przez 4 lata ) i tak się zastanawiam, czy może to być przyczyną niewystąpienia krwawienia? Test ciążowy wykonałam dziś podwójnie i niestety jest negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczęta! wczoraj rozpoczął się mój pierwszy cykl starań o drugie dzieciątko :) tzn chyba juz zaczniemy starania , bo narazie czekam jak na szpilkach na ważne dla mnie wyniki badań w kierunku cukrzycy... tak czy inaczej mam wielką nadzieję że już w końcu zaczniemy się starać o rodzeństwo dla naszej córci ;) a jak wszystko się dobrze poukłada, to będziemy mieć prezencik na gwiazdkę :D do tabelki się dopiszę jak będę pewna że starania ruszają pełną parą ;) a tymczasem pozdrawiam gorąco wszystkie starające się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkie \"WARIATKI\" :) Gdzie sie podziewacie,ja to juz kawe pije a od rana sie juz tyle wydarzylo -ze az mnie zlosc sciska!!! Mierzylam temp.. i oczywscie 36.7 no i zrobilam ten usrany test i to samo co ostatnio:( juz trace cierpliwosc w staraniach sie corunie chyba pojedziemy na żywioł i tyle:p napiszcie jak wy zaczelyscie dzien:) Mam nadzieje ze dzis znow bedzie wesolo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×