Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Dobrze ze bruska ma taka chcice :) maz musi byc bardzo zadowolony :) moj byl jak zesmy postanowili robic dzidziuska bo sexik byl bez gumeczki!!! ooooo jaki byl szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodyta1 czyli zrobilas test przed terminem @ hmmmm....zaraz ja zaczne wymyslac zeby wczesniej zrobic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek chyba ty cos zle robisz z twoim facetem:) Wiesz kiedy on nie moze?????? Kiedy majty mu moczysz w lenorze:P wtedy jest miekki i puszysty:P hahaha ale mam przy was schiza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO takie przedszkole , od 9 do 12 tylko .Mieszkamy w de.Ale w tabeli napisalam ze Bielsko bo tak serduchem jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta cz de to sa niemcy???Bo ja tez napisalam slask a siedze w stocholmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobilam przed terminem bo nie moglam juz wytrzymac , powiedzialam sobie ze jak w teraz nie chyci to robie przerwe bo przydaloby sie troche zrzucic kilogramow , i albo bede w ciazy albo bede chudsza :)ale modlilam sie o dzidziuska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jak ja polykam litery!!!a nie jestem dyslektykiem-tak mi sie wydaje-moj maz mi wczoraj powiedzial ze jestem zakrecona jak cza-ciagle cos przekrecam,moze to objaw ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Jolitka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23.03.... ..... ......Śląskie 4)sonia27......................1................24.03... ...... ......wielkopolskie 5)Madziulek0405.............3................25.03...... .... ...lubelskie 6)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 7)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 8)Pumka27....................2...............10.04...... .. ...... ..Lubin 9)bruska......................2................13.04.... ..... .... .p odkarpackie 10)Aagness...24 lata......1.................29.03...............mazowieckie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26........2-3?................Listopad......Biel sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) no wdzisz nie przyznajemy sie :) jedziemy do polski na 3 tygodnie z nowa nowina , Jesuuu zebym tylko nie zygala :) oh Stokholm pieknie. A pewnie sie zaraz okaze ze reszta siedzi w Angli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gde Jolitka???Miala napisac jak jej podbrzusze??? Gdzie Pumka-aaaaaaa pewnie zapracowana:( A nasza agentka Bruska???Halo halo kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie mam owulacji to w zasadzie nie wiem, mniemam ,że mam po prostu cykle bezowulacyjne, i mam teraz stymulacje jajników, z tym ze prawdopodobnie za mała dawka leku była i teraz nic się nie wytworzyło, tylko jakieś maleństwa nie nadające się, ale żeby się upewnić mam kolejne usg we wtorek i wtedy będzie wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Jolitka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23.03.... ..... ......Śląskie 4)sonia27......................1................24.03... ...... ......wielkopolskie 5)Madziulek0405.............3................25.03...... .... ...lubelskie 6)Aagness...24 lata......1.................29.03...............mazowieckie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 9)Pumka27....................2...............10.04...... .. ...... ..Lubin 10)bruska......................2................13.04.... ..... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26........2-3?................Listopad......Biel sko-Biala. troche poprawilam zeby bylo pokolei jak dostajemy @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagnes jak bierzesz jakies leki na jajeczkowanie to pociesze ci ze lekarz jak mi zmienil leki na wywolanie jajeczkowania to trwalo to 2 miesiace i moj syn ma juz prawie 6 lat:) Uda ci sie tez zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam tez musze cos porobic:) Mamy psa ktory zrzuca siersc i musze dzinnie odkurzac-WIEC DO ROBOTY:) milego przedpoludnia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dziewczyny :):):):):) fretka jak poezja no no brawo!!!!!!!!!!!!!!!!! Afrodyta wszystko będzie dobrze wszystko przetrzymasz bo kto ma to wszystko znieść jak nie MAMA :):):):):) Moootylek jejku wiesz co zyje normalnie nadzieją że ci sie udało i będę ci kibicowac no nie innej opcji moja droga, teraz kolej na ciebie :):):):) Agness na ciebie też przyjdzie pora, poczekaj i przepuść kobitki pzred tobą :P:P:P:P:P:P co do mojej chcicy hmmmm ja zawsze miałam ochote non stop a mój niestety mniejsza 😭 😭 😭 😭 😭 chociaż to sie zmieniło od 2 miesięcy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka masz pieska !!!!!!!!!!!!!!!!! super ja też bym chciała miec chociaż wolałabym kotka albo jedno i drugie , a najbardziej pieska maltańczyka albo ciułała strasznie mi sie podobaja ale sa baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje bruska:) Tez jestem takiej nadzieji....Chociaz afrodyta miala jakies klucia brzucha ja tam nic nie mam czuje sie jak zawsze nawet lepiej! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:D ,a nadzieję,że mi moje leki też szybko przyniosą maluszka, a lekarz powiedział do mnie że jak nie będzie CIĄŻY w następnym cyklu to trzeba zrobić badania nasienia, ale się okazuje,że już od razu niech zrobi żeby wiedzieć od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam yorka i na szczęście moja małpka nie zrzuca sierści bo ma włosy :) No przepuszczę jeśli się ktoś wyrobi, ale ja mam teraz jakieś straszne ciśnienie na dziecko i mi się śpieszy :P Tym bardziej,że mogę męża wykorzystywać regularnie i się w końcu chłopak rozkręca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Aagnes piesek który nie zrzuca sierści a co do kolejności to najpierw musiz przepuśić : A co do kolejności to najpierw na 1) Moootylek 2) Jolitka84 3) fretka83 4) sonia27. 5) Madziulek0405 hehehhehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh muszę przepuścić? A jak nie przepuszczę ? Obym nie przepuściła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany będzie wyścig :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: no dobra możesz przeskoczyć do przodu :P:P:P:P:P oby tylko sie udało :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ,a tam wyścig, trzymam kciuka za wszystkie dziewczynki i za siebie też oby do wakacji każda z nas już była w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wariatki :-) juz jestem. Ale sie rozpisałyście ! witam Aagness :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×