Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

ależ tu pusto :):):):):) ja jedno spotkanie skończyłam, masakra problemów tysiące z jednego w drugie, a szefuńcio hmmmmmm o wszystko sie czepia zaraz bedę miała następne spotkanie z nastepnym kierownikiem szok normalnie, strasznie dużo mam temat zaczętych i zadnych informacji aby coś się miało ruszyć z miejsca :o:o:o:o:o alez jestem głodna, tak bym zjadła pyszne spaghetti - kurde dziewczyny az mnie ściska w zołądku na samą myś .......mnnniiiiaaaaaaaaaaaaam Pumka mnie nie zestrzeliło ale napewno po spotkaniach to mnie dzisiaj sz.....k trafi :P:P:P:P:P no nic w domu sie napije wina w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wróciłyśmy z zakupów, i zaraz będziemy robić obiadek ;) narazie mała śmiga jeździkiem po balkonie.... ja mam tak źe śpię kiedy mogę. pracuję głównie na nocną zmianę żeby było łatwiej... wczoraj wróciłam z pracy przd 8-mą rano, spałam jakieś 1,5 - 2 h , więc dzisiaj odsypiałam ile się dało, tym bardziej że dzisiaj znowu idę na nockę... moja mala miss w dzień już nie śpi więc późne wstawanie jest dla mnie zbawienne ;) nie wiem tylko kiedy my nasze kolejne dziecię spłodzimy, kiedy ja tak nocami głównie pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nickiem masz racje spij ile wlezie :P jak bedziesz po raz drugi mama to juz bedzie mniej spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo!!! Co jest dzis?co jest? WEEEKEEEND!!! Przynajmniej dla mnie hehe:P Mma ochotke sobie dzis %%%% ale...ten brzuch ciagle daje o sobie znac....:(:( Mniej, ale ciagle boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylek ty mnie chyba zarazilas!!!mam taki bol w dole brzucha ze jak psikam albo za mocno sobie usiade to mnie boli:( Ale juz tak kiedys mialam i to bylo wlasnie z Kupy:O sorki za wyrazenie Dziewczynki a ja mam juz jednak samochodzik zrobiony!!! ALe jechalam po niego i w Stockholmie sie zgubilam!!!Usmialam sie jak glupia:P Kobietki moje kochane zycze wam mielego weekendu!!! Owocnych poczynian w lozku;) I napiszcie cos od czasu do czasu jak wam weekend leci:D Buziaki dla was wszystkich :* :* :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Jestem pierwsza ;)Prowadziłam w tym cyklu wszelakie obserwacje i bzzz codziennie w dni plodne a tempka stoi w miejscu miałam po @ 36.2 a teraz 36,6 a to 20dc.Nic z tego nie czaję bo wychodziłoby że to cykl bezowulacyjny ale robiłam testy owu i wyszły 2 kreski w 14dc?Co o tym myślicie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dodam jeszcze że te moje pomiary tempki nie są precyzyjne bo czasem jak np dzisiaj rano nawet nie zdąże zmierzyć temp.przed wstaniem z łóżka bo muszę wstać bo moja córcia chce siku i kładę się z powrotem i potem mierzę.Czyli wiem że wyniki tempki mogę wywalić do kosza ale tak czy siak po owu temperatura powinna wzrosnąć do ok 37 stopni chyba bez względu na porę mierzenia?a jeszcze jak mierzę w ustach to mam 36.6 a w pochwie 37.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc MAdziulek:) Ja w tym miesiacu tez mierze temp i robilam testy. A wiec tak jajeczkowanie dostalam dopiero 20dc i testy mi to potwierdzily. A co do twojej temperaturej to musi byc ona mierzona co do godziny i nie pozniej niz do 7,30 pozniej jest ona nie miarodajna. Jak ciagle mialas 36,2 a teraz 36.6 znaczy ze jajeczkowanie mialas bo tyle wystarczy skoku zeby to stwierdzic:) Ja mam dzis lub mialam wczoraj a kochalismy sie w piatek wieczoram:) mam nadzieje ze Żyjątka mojego mezusia wytrzymaja te 48 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fretka!Myślę że powinny przeżyć 48 godz.zawsze można bzzz powtórzyć ;) Raczej miałam jajeczkowanie ale czytałam że po zapłodnieniu jeżeli do niego dojdzie to temp.wzrasta ale nie wiem czy u każdego tak musi być ale pewnie tak...:( a taką miałam nadzieję że się uda w tym m-cu.Ale chyba nic z tego nie wyszło?Nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja miałam dyżur z przygodami, adekwatnymi do wczorajszej daty :( ale cóż, mimo teżo że całego zła tego świata się nie powstrzyma to każdy powinien starać się być jak najlepszym człowiekiem i nieść pomoc tym którzy tego naprawdę potrzebują. nie będzie mnie przez weekend, bo jedziemy do moich rodziców na weekend i kupujemy od nich autko - to będzie nasze pierwsze własne autko, juppiiiiii! :D :D :D miłego weekendu życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek juz nie raz czytalam ze nie kazdy musi miec wysoka temperature-ale raczej jest ona podwyzszona.Nie wiem ,jak jest u ciebie??? Musisz byc dobrej mysli-trzymam kciuki za ciebie i inne dziewczyny oczywiscie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ja wyczytałam też że przy implantacji zarodka zaraz po owu najpierw spada tempka przez 3-4dni a potem rośnie.Więc może może....?A u Ciebie jak staranka?To pierwsze dzidzi?U mnie drugie mam córcie 3 latka i z jej poczęciem akurat nie miałam żadnych problemów ;) Pobolewa mnie brzuch troszkę dołem teraz ale to może tylko tak sobie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tempka to tak dziwnie?Jak mierzę w ustach to mam 36.2 a w pochwie o tej samej godz 37.4 i bądż tu człowieku mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek ja tez jestem doswiadczona mamusia ale ja mam 2 chlopakow i sie staramy o dziewczynke;) Ale jak bedzie chlopczyk to tez sie bedziemy cieszyc.Ja tez mam roznice wieku co 3 lata:) A co do temperatury to bym sie sugierowala ta w pochwie a nie ta w ustach. A staranka byly w piatek wieczorem ,test owulacyjny mialam pozytywny,a dzis temp 37.1 i juz test nie wyszedl pozytywny czyli dzis lub w nocy mialam owulacjie:) Mam nadzieje ze sie uda i ze to dziewczynka wygrala te walke z chlopakami (mowie o plemnikach;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ale żeby dziewczynka walkę wygrała to właśnie trzeba bzzz przed owulką tak ze 2 dni.Ale to nie reguła bo są teorie że to od faceta zależy czy więcej ma plemników X czy Y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :P ach u mnie taki ponury dzien troszke posprzatalam troszke pospalam i mysle sobie zagladne co tu sie dzieje :P dzis mam koniec @ zostaly male plamienia tylko i juz za tydzien zaczynam nowe staranka moze tym razem sie uda wierze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz znikne bo przychodzi do mnie siostra ale jak pojdzie to wskocze tu :p acha dodam ze siostra jest w 9 miesiacu ciazy i bede dalej głaskac brzuszek moze mnie zarazi :P acha i usiade po niej haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka27 jak tam u Ciebie sobota..? U mnie nuddyy jak narazie... Brzuch caly czas pobolewa wkurza mnie juz to...termin @ tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez glaskalam moja przyjaciolke po brzuchu i ta tez uwazaj bo sie zarazisz! hehe nie znalam tego wtedy, ale jakos sie nie zarazilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki jestem wkoncu , maz wziol wczoraj lapa do pracy i go zapomnial :( a dzis caly dzien po za domkiem bylismy , ale jestem padnieta , wszystko mnie boli raz prawe jajko raz lewe , a do tego piersi, nie moge ich wogole dotknac a juz o spaniu nie ma mowy na brzuszku :( zrobily sie doslownie jakby byly ze silikonu , takie wilkie i nadete , w pierszej ciazy nie przypominam sobie czegos takiego :) .Dzis wam chyba troszke ponazekam , w dodadku mam taki apetyt jak nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Afrodytko czyli u ciebie wszystko oki objawy typowe ciazowe :P no teraz to juz tak bedzie apetyt duze piersi hmm potem duzy brzuszek :P no i te zmiany nastrojow tez typowe dla brzuchatek :P Mootylek u mnie sobota jakos leci ale ogolnie nudy za o za tydzien bedzie sie dzialo :P gwałt okrutny chlopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc dzis na piwko ale nawet mi sie nie chce szykowac :( siedze w dresie , bez makijazu , jedyne co zrobilam dzis pozytecznego to farbowalam wloski :) a tak poza tym to nudyyyyyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×