Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

o frecia znowu bedzie sprzatac skoro do 11 ma czas dla nas frecia ty w domku masz chyba muzeum cio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumciu, freciu ;) Dziękuję. Ale ta moja siódemka brzydko wygląda między waszymi jedynkami, 2 i 3- ami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki i te nowe i te stare:):) jejku tyle sie u mnie ostatnio wydarzylo niestety zlych rzeczy :( tzn ze mna i dzidziuskiem wszystko ok ale moj synek sie strasznie rozchorowal :( na zapalenie ucha , koszmar tu przechodzilismy , jejku nie wiem kiedy nadrobie zalegle wszystkie wasze posty , postaram sie zaraz wczytac , jak tam Moootylek wiadomo juz cos?? zaraz siadam do czytania i nadrabiam to co zescie tam nawypisywaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta hej ;) ,ale już z synkiem ok ???? No zapalenie ucha to niestety nieprzyjemna sprawa. Z resztą jak każda choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ijest nasza brzuchatka :D Afrodytko troszke masz do czytania hmmm normalnie Pan Tadeusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pumcia i natanielka , wlasnie myslalam ze wszystko juz ok , mialam go dzis do przedszkolka zaprowadzic ale sie rano patrze a on ma cale oczko spuchniete o tego ucha chyba !! a co u was , staracie sie nadal co ??????? zajebiste te kawaly byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOO nawet afrodyta sie pojawila:):):) A u mnie jeszcze nie wiadomo...brzuch pobolewa jak na @ wiec mysle, ze lipa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te choroby to teraz takie sa paskudne atakuja nasze szkraby :( ale czy juz ok z synkiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dobrze sie ogolnie czuje , humorek ma super ale placze juz za przedszkolkiem bo je bardzo lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko to na bank od ucha ropieje :( kuzwa mam czekolade i nie moge jej otworzyc jakie jaja no :P chyba mam jej nie zjesc czy co i wzielam nozyce i ja trach i tak ja zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czuje przyszla mama Afrodytka ????? byłas u lekarza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmm.....Pumka27 tez mam ochote na czekolade....jakas z nadzieniem albo biala! bede musiala sobie przez Ciebie zakupic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie , mam termin na czwartek w p.t , za mna tez chodza slodycze , nie poznaje siebie nigdy nie jadlam slodyczy a teraz bez nutelli sie nie obejdzie , dziecku swojemu zabieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo na czekoladkę to i ja mam chrapkę :):) Afrodyta moze przemyj mu to oczko rumiankiem, lub zwykła gorzką herbatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylku ja jem biała czekolade hmmm mniam mniam :) pyszna:P a mialam nie jesc słodyczy :P ale to od meza dostalam hmmm i jak tu nie zjesc :D jak mnie karmi tak wygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem:) A co do muzeum to nieeeeee Przy dwoch chlopakach i mezu dziennie mam tu taki sajgon ze szok-a wieczorem nie mam sily sprzatac i ryczec na nich zeby porzadek trzymali:O A gdzie bruska?????co ona sobie nie wyobraza-nie mowiac juz o dzisiejszym wyskoku Jenifer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wkurzyla mnie dzis jedna rzecz przyszlam do pracy z jednym kolczykiem i wygladam jak palant :P albo go zgubilam po drodze albo zostal w domu nie ubrany na ucho juz głupieje bo tak wczesnie wstaje ze robie wszystko na spiaco :P dobrze ze mam na dwoch oczkach makijaż :P ale z tymi kolczykami to sie wkurzylam bo juz tyle razu co zgubilam kolczyk to bajka :( ale mam znowu okazje kupic sobie nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JENEFER naprawde!!!!!!!!!!!!!!CIESZE SIE BARDZO JUPI JUPI JUPI JUPI GRATULAJCE KOCHANA=A JUZ CI CHCIALAM DAC PO DUPIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer tak nie mozna my tu juz od 6 rano czekamy na wiesci :) i co???? bedziesz mama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ona w tej ciazy w koncu czy nie????!!!!!!!!!!!!!!! jejku to jest dopiero napiecie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia czyli zmiana tabeli jedna idzie w dół haaaaaa mamy juz 2 brzuchatki :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas trzyma w niepeeności :) Pumciu racja, przynajmniej masz pretekst żeby nowe kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERA JESTEM TAKA PODEKSCYTOWANA ZE CZUJE JAK MI KREW PULSUJE-mam sie tu roztrzaś i nie wiem co pisac-ale wnioskuje ze jest test pozytywny-jestem tego pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×