Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

mnie zaraz szlag trafi JENEFER !!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisz chociaz w tym szoku jedno słowo - TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona to jest dobra my tu sobie piszemy spokojnie a ta nam wpadnie na minute napisze cos i jej nie ma! I myslcie sobie teraz kobity! hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Jenefer od 42 strony wstrzymałam oddech i mało się nie udusiłam i dalej nie wiem czy jest czy nie jest kolejny \"wielorybek\" ale chyba jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga kreska bardzo słaba więc chyba jestem :-) Dzieki dzięki też sie cieszę tylko w nocy nie pospałam to rano testowałam a potem kimnęłam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ona sie teraz pojawi za jakies 3 godziny bo ostatnio byla o 6:30 a teraz o 9:30 wiec za trzy godziny sie dowiemy haaaaaaaaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona sobie kimnela....ahhahahahahaha jaaaaa to mamy 2 brzuchata!!!!!! huuuuraaaaaaa:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje si ena stanowisku bez szefa :P:P:P:P witaj natalenko :):):) wskakuj kobieto do tabelki bo tam wszystkie po kolei beda zaciążone :):): pozwalamy ci czasem pomarudzić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer jak ty mozesz spac w takiej chwili!!!! Jasna nie jasna jest druga i jest ciaza!!!!! Ja druga mialam dopiero po chyba 2 godzinach a ciaza byla-jest mamuska kolejna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no GRATULACJE JENEFER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALES NAM DALA CZADU DZIS NAPIECIE NIEZŁE ALE CHOCIAZ BRUSKE PRZYWOLALAS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska ;) już jestem w tabelce :) A marudzić pewnie będę częściej niż czasem :P Czemu mówicie na mnie natalenka ?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany aż zjem kanapke ze szczęścia no po prostu ciesze sie jakbym to ja była w ciązy chryste jestem naprawde stuknięta frecia ładuj tą kobite na dół ;);) bo ona jeszcze w szoku, no ale sie nie dziwie dajmy jej spokojnie zemdlec wykonać tysiąc telefonów :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia poprawa tabeli !!!!!!!!!! ale jaja super szybko tabelke chce zobaczyc !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz widze bruske taka zmarnowana przed kompem a jak przeczytala o jenefer i jej az wslosy podnioslo do gory-hihihih-umie sobie ciebe wyobrazic:) Trzeba zmienic tabelke i tonatychmiast-biore sie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee ...............no bo my tu tworzymy nowy słownik i przekręcamy wyrazy :P:P:P po prostu mamy motorek w palcach i nie nadążają palce z pisaniem, mało paznokci nie spale :):):):) nawet do konferencji tyle nie pisałam co tutaj :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia abys wiedziała, kurna dziewczyny jestem w pracy od 8.50 a czytam tylko to co napisałyście nawet cholernej poczty nie otworzyłam :o:o:o:o zwolnia mnie przez was stukniete babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak tak tak ja tez chce zobaczyć tabelkę chce widziec kolejnego wielorybka!!!!!!!!!!!! FREEEEEEEEECIIIIAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie az sobie zapale papieroska przezywam jakbym to ja byla w ciazy :D ale milo jest słyszec takie wiesci :D no i to na naszym szalonym topiku :) no i Afrodytka nie bedzie juz samotna :) dawac ta kobite na dół musze to zobaczyc !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 3)natanielka ... 25 .... .....7 ...............22.03........ .... lebelskie 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 87 Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03 . ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala 2)Jenefer25..................2?.................listopad............dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka brawo za odwage u dentysty nie no jestes LUX BABKA taki ból znieść ulllllaaaaaalllla 🌼 dla ciebie natanielko (ech musiałam poprawnie napisać aż sie z tym źle czuje :P:P:P:P) to bedzie twoja szczęśliwa 7 zobaczysz, my cie tu zaciążymy wirtualnie wzmocnimy "piechote morską" która ci ...hhmmmmm......podarował mąż :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz spowolnione myslenie jak to ciężarna ;-) Ale udało się!!! Do trzech razy sztuka Czuję takie bleeeeee i teraz wiem od czego ;-) a piszecie tak szybko że nie nadążam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to pieknie wyglada-jestem duma z naszej tabelki:D Jenefer napisz nam czy mierzylas tamke i jak sie czujesz czy M juz wie pisz co cipulino a nie spi!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulzyło mi jak zobaczyłam kolajna mamuśkę na tablece :):):): hehhe teraz Mootylek w piątek spada na dół zobaczysz moja droga :):):):) zlecisz z hukiem!!!!!!!!!!! i bedzie kolejna trójca tym razem wielorybków :P:P:P:P natanielko niektóre z nas zaczynały starania ot tak bez żadnego przygotowania, wspomagania (patrz na mnie :P:P:P), ale wspólnie podzieliłyśmy sie ..hmmm sprawami i metodami i jak widzisz sa efekty :):):) i to jakie piękne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka rzuć to się jednym papieroskiem, bo ja rano tak się zwijałam szybko ,ze zapomniałam wziąć :o:o a teraz siedzę jak na szpilkach, ale jeszcze tylko 2 godz to moze jakos wytrzymam ... Dziewczyny ja mimo tego że Was nie znam jeszcze dobrze , to też baaaardzo się cieszę ze szczęścia Jenefer !!!!!!!!!!!! Na prawde, bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia daj cipulinie ochłonąć ja tez jestem w szoku a co dopiero Jenefer :D:D:D:D:D k....a nie moge przez to wszystko pracowac no nie moge jasna mać :P:P:P chyba wezme wolne dzisiaj z powodu ciąży koleżanki powiem że jestem w szoku wirtualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×