Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

NATANIELKO a nie natalanko:P My to tak przekrecamy:D Tak jak z JENEFER ja ciagle pisalam jenifer-ale u mnie to calkiem normalne:D Prawda kobietki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna tabela :) ale fajnie sie dzis dzien zaczol :) bruska bylam naprawde dzielna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha dziewuchy doznałam olsnienia :classic_cool: oczywiście jak to zwykle mają wybitne umysły ;);) patrze na tabelke i widze że będa tu mamuski Listopadówki i Grudniówki hahhaha ale bomba zamkniemy ten rok rodząc dzieci :P:P:P:P oczywiście ja jako ostatni z Pumką :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłamtest rano jak mąż zbierała się do pracy Wołam go zobacz zobacz widzisz? Widział tez bardzo słabą ale jest chyba w szoku bo chce powtórzyc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo a ja mam siostre Edyte i mówie do niej Edi :P:P strasznie tego nie lubi ale cóż biedulka może poradzic jest po prostu młądszą siostra wiec nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska na mnie przeważnie mówią Eda, często też Edek, Edwarda :) no i Edzia. ALe Edi to chyba nikt jeszzce na mnie nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz Jenefer to mu możesz powtarzac do narodzin jak nie bedzie mógł uwierzyć :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj Jenefer my tez w szoku :P super hiper szoku :P jakie my jestesmy swirniete czytam sobie teraz do tyłu o kuźwa haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bruseczko slownik kwinie ty z Pumka bedziecie "ostatni" :D my to chyba mamy we krwi:P A ty natanielko wiesz ze mialysmy akcje zdjecie na maila??? z checia cebie tez zobaczymy prawde laseczki:)????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaaaaaa........oczywiście że tak....nei obejdzie sie bez gry wstepnej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer ja tez gratuluje przyszlej mamusi :) ja tez siedzialam na sofie w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer, z reka na sercu,jak bylam w 1 ciazy to zrobilam 3 testy i jeszcze beta hcg:O duren jak zadko-jestes mamuską i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak robcie jeszcze pare testów Jenefer ale te 2 krechy beda coraz bardziej widoczne wiec hmmm teraz to tylko zostaje radość :D natanielko ja juz ci pisalam ze rok 2010 to fajna data :D mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo nastał zbiorowy szok u nas :classic_cool: zagłosowałam na śliczna córuchne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny nie wazne jaki rok ale zeby w tym juz byc "wielorybkiem brzuchaczem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pod zmienionym nickiem w nocy buszuje a teraz spi smacznie moze sie odezwie przeciez jest na wolnym no tak na wolnym i ma labe czyli pewnie spi a moze sprzata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis gonimy z tymi stronkami :P a bruska juz sie czai na 48 :P haaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia to oczywiste zew tm roku zaciazymy a w przyszłym rodzimy :P no chyba ze uda nam sie jeszcze w tym cyklu bo w nastepnym to juz przeskakujemy na rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freciu zdjęcia jeśli chcecie to wyślę, ale dopiero po południu bo teraz jestem u siostry i nie mam tu swoich zdjęć. Ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ja juz patrze przyszlosciowo i widze i widze i widze.... jak juz bedzie sie kulać ku rozwiązaniu to jak sie ktoras nie odezwie jeden dzien to juz bedzie panika ze rodzi!!!Widzicie to tez:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz widze afrodytke i Jenefer w 9 miesiacu :P i ta nasza panike jak pisze frecia - przeciez my sie posramy z wrazen haaaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny tak czy inaczej albo zakończymy rok 2009 albo zaczniemy 2010 oczywiście narodzinami ;);) Pumka :P:P:P:P juz wyrosłam z tego :D:D:D powiem wam coś wczoraj było bzyku zbyku i byłam ..hmmm strasznie ciasna mimo chęci i odstawiłam wiesiołek wczoraj juz nie brałam a sluz płodny jest nadal wrrrrrrrrrrrrrrr...jakies czary mary u mnie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy weźmiemy sobie zbiorowe wolne bo od kafe nie odejdziemy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×