Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

albo chiał tym tematem zmusić kobiety do przyznania się która jest puszczalska :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslony :P nie próbuj ze mną tych sztuczek :D domysliłam się jak norlmalny wykluczył mnie z tego kregu prosząc o wypowiedzenie się tych puszczalskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne wiem męzcyzni ze jak kobieta mysli inaczej niz wy to oznacza ze mysli nielogicznie znam to podejscie :classic_cool: jednak to co zastosował normalny mnie przyciągnęło :P i zaciekawiło a rzadko mi się to zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 przeslanki o logicznosci wywodu nie wynikaja z jego wyniku, a ze sposobu rozumowania. no patrz, wyznajesz mu to publicznie a on milczy... moze przyznaj sie ze jestes puszczalska to go osmielisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslony a moze to jego taktyka :D:D nic mu publicznie nie wyznaje :D zwyczajnie mnie zainteresował i tyle nie próbujs szukac czegoś czego nie ma bo wyłazi ci słoma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapewne ta slynna logicznosc kobiecego wywodu... ja o rzymie Ty o krymie? "zainteresowales mnie" to nie jest wyznanie? na otwartym forum internetowym:) to nie jest publiczne? oskarzenie o prostactwo, a tym sa slowa o "wylazeniu slomy" sa obraza, nie zwyklem byc obrazany przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyznanie ze ktoś mnie zaciekawił u Ciebie widac zamyslony równa się przelec mnie :D:D:D:D twoja logika mnie powala :D:D Prosiłam nie dedukuj bo się pogubisz ;) ale powiem szczerze ze posatac ciekawa....lecz nie do okreslenia po kilku wpisach :) spodobał mi się z jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 piekne:) genialny przyklad intelektualnych wyzyn kobiety;) co jeszcze mi powiesz o tym co ja mysle i co ja uwazam? ja moge poprosic abys nie udawala madrzejszej niz jestes, jesli chcesz byc powaznie odbierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto tu próbuje trzepac mądrzejszego niz jest?:D nawet konkretnej rady normalnemu nie dałes a ponieważ zaciekawił mnie bardziej niz ty przyjąłes atak na mnie zto to niby mało kobiet inteligentnych ze mu tu jakies wyznania sole ze powinnam się przyznac ze jestesm puszcalską etc etc.... wiesz co zamyslony za płytki jestes aby mnie obrazic wiec znikam stąd poczekam na wpis normalnego ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
v34 - zmusic, sprowokowac niewazne jak to nazwac - efekt ten sam co z zyciu tak i an forum - przy mnie ani jedna sie nie przyzna i puszczalską nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły z Ciebie prowokator normalny :D nawet nick przyciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
v34 dzieki za mile polechtanie mojego nadwatlonego "ego" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
nie ma problemu.i tak sie nie liczy.z powodow juz podawanych........ ale dziekuje za dobre checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to Ty mnie dołujesz :( ani ni puszczalska ani mój głos nic nie wnosi :( ide skoczyć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
zostań.powiedzmy jako konsultant od zawilości kobiecej duszy.pomożesz nam jak pojawia sie "puszczalskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez przy Tobie się takie nie pojawiają ;) marne szanse w takim razie 🖐️ ale jak bedzie trzeba słuze pomocą :) choć w zawiłosci kobiecej duszy raczej się nie znam zbyt skomplikowane jak nawet na mnie to istoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslony obieta rozluźnia się przy facecie do którego ma zaufanie ;) a Ty takiego nie wzbudzasz :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 mozesz to stwierdzic na podstawie wymienionych kilku zdan? podejrzliwosc i brak zaufania jest domena osob o niskiej samoocenie. Twoje interpretowanie kazdego slowa jako ataku personalnego i proba obrony poprzez obrazanie rozmowcy jest na to swietna ilustracja. dobra rada: szukaj problemu w sobie, a nie w otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przynudzaj facet :O sam masz niską samoocene dlatego mnie tym atakujesz juz tu kilka takich istot próbowała z marnym skutkiem :)🖐️ zwyczajnie nudny jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
wiec zmienie nick.....ew. na jakis czas przycichne moze sie pojawia.zaciekawione wyjda z ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kultury kolezanko, nie oczekuje zbyt wiele, ale chociaz odrobine oglady, zwracaj sie do mnie z szacunkiem, nie jestem dla Ciebie zaden "facet". i zapoznaj sie ze znaczeniem emotikon, bo blednie je stosujesz wprowadzajac w blad rozmowce, usmiech to nie kropka tylko symbol sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny mazowsze wiec zmienie nick.....ew. na jakis czas przycichne moze sie pojawia.zaciekawione wyjda z ukrycia. obiecja ze dasz mi znac jak się pojawisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×