Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia 81

////////////Kto wrócił do POLSKI z UK i załuje? ///////////////////////

Polecane posty

Gość cccosmopolitka
nie wiedzialam, ze oglosili ostatnio stan wojenny w Polsce... ale wiem na pewno, ze glupich ludzi nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaa......
niejeden pewnie dobrze ci radzil....a ty motlochu nie sluchasz bo jestes zbyt ograniczona, zeby zrozumiec po polsku-wracaj bo kariery to ty nie zrobisz w tej szkocji.pewnie zapierdalasz w fabryce-i nie chceswz sie przyznac.... -co masz wyjatkowo wolna nocke?-a jutro znow zapierdol?gratulacje...hihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccosmopolitka
wlasnie to staram sie udowodnic, że takie wlasnie prymitywy siedza sobie tu na beneficikach na emigracji i dobrze im jest, ja tez uwazam ze to dobre, dlatego wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaa......
tego komentarza sie spodziewalam. twoj tepy fabryczny mozg nie jest zdolny do zadnych przeniesien, metafor, i w ogole pozbawiony jest jakiejkolwiek wrazliwosci czy inteligencji emocjonalnej. prymityw-reaguje dokladnie jak ty.do fabryki, albo do garow. ale w koncu takie poslugaczki tez sa potrzebne. hahahhahahaa.kto by montowal podzespoly w fabryce , albo naklejal naklejki w magazynie. to zdaje sie nie jest ci obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccosmopolitka
a skoro jestes tak dlugo w UK to skad te szczegoly na temat Polskiej wsi i posredniakow, nie czas zapomniec o okropnej przeszlosci jak w takim raju jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccosmopolitka
osoba ktora wysuwa wnioski nie majac zadnych przeslanek i uzywa do tego tylko wlasnych kompleksow, a w jej wypowiedziach wyraznie brakuje logiki, nie jest w ogole warta zeby z nia rozmawiac, dlatego koncze ta farse i zycze powodzenia gdziekolwiek jestes, czy w fabryce naklejek, czy na wsi, czy w kolejce do posredniaka, a moze wszedzie na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaa......
takie suki to sie powinno powystrzelac.nie dosc ze niczym jestes, to jeszcze sie szmacisz i naciagasz szkocje na pieniadze bo do roboty ci sie nie chce isc. wolisz plodzic bachory z jakims brudasem?ty jestes w ogole normalna dziewczyno?jak ci nie wstyd.!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaa......
i dobrze ci radze-wez sie do roboty, albo wracaj do polski, moze lepiej w twoim przypadku jest jednak wrocic, bo widze ze sobie tam poprostu nie radzisz.a tak?-wrocisz na wies, do swoich, znajdziesz jakiegos pacholka- i jakos bedziesz klepac bide.dobrze ci radze. lepiej sluchaj osob bardziej doswiadczonych. nie zawsze ambicje i wojaze sa dobre. i nie dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale cooltura ja pierdziu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaja
to chyba zwykła internetowa prowokacja, nie wyobrażam sobie, zeby ktos mógł być tak chamski w realu...szkoda fajnie się czytało to forum wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe mozliwe-heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznieszkoda
do tej pory forum bylo kontrowersyjne ale przyjemnie sie czytalo wypowiedzi wychowanych i kulturalnych Polek,tak mieszkajacych w Polsce jak i w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jedyyyyyyyyyna
ile chamstwa,zawisci,wscieklosci....skad tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaja
wedlug mnie to juz podchodzi pod chorobę psychiczną, tak ją ta emigracja wykończyła :), ale lepiej nię bede komentować dalej, żeby nie narazic się na obrzucenie obelgami wyssanymi z palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka racja swieta racjahihih
to nie wersal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakka
Ja jeszcze nie wrocilam ale zamierzam,jednak z nowymi doswiadczeniami,ktore zdobylam tutaj podczas pobytu w Anglii.Upor w darzeniu do celu bez tego ani rusz;) no i wiecej optymizmu zalamujac rece przeciez nic nie zdzialamy.Troche kaski udalo mi sie odlozyc przez te trzy lata bycia na obczyznie!pomimo co tygodniowych zakupow,wiadomo jak kazdej kobiecie nowe ciuszki sie przydadza;)Ale powiem wam szczerze,ze jak jestem w Polsce na holidayu to jednak lezka w oku sie kreci gdy trzeba juz wracac.Tylko dlatego chce wrocic poniewaz chce zaczac studia o kierunku,ktory zawsze mnie interesowal i mam nadzieje,ze nie bede zalowala.Mam dopiero a moze i juz 22 lata (haha taki wiek a juz tyle zycie mnie nauczylo)i mysle tak sobie,ze to juz czas na podjecie jakis konkretnych decyzji.Ja wracam czy bede zalowala czy nie przkonam sie po powrocie!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu jasne
no, to komuś się popuściło.... Ludzie, można chyba wymieniać opinie bez tak prymitywnego chamstwa??? Zaczynam myśleć innymi kategoriami. Nie planowałam nigdy wracać do Polski, ale jak czytam to forum.... to tak sobie myślę, że jeśli do Anglii wyjadą wszystkie tak wulgarne i prymitywne osoby, być możne Polska stanie się całkiem fajnym krajem do życia :) Trochę szkoda, bo planowałam całą swoją przyszłość w Anglii, ale ich tu zjedzie więcej... to trzeba będzie wiać jak najdalej, żeby i mnie nie kojarzono z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnijze prostactwo
i chamstwo wyjedzie.W UK nie sa takie pyskate,ale na form warto komus dolozyc,wyladowac sie.Podnosza sobie samoocene.Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prostactwo i chamstwo
wlasnie wraca do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaja
miejmy tylko nadzieje ze z taka kulturą i nastawieniem do innych ludzi nie za wiele w tej Polsce zdziałają, dlatego wroca do UK, gdzie pewnie w ogole nie potrafia sie wypowiedzieć, bo nie znają języka i jasne ze im tu dobrze pracować za minimalna, w Polsce pewnie nic by nie znalezli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie
jestem tu w UK trzeci rok i ci co przyjechali rowno ze mna juz wyjechali ..nie dali sobie tu rady. :) taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach fa pa
oj jojojojoj! same damy i hrabinie sie odezwaly, co to na stanowiskach pracuja w Szkocji, i wielce oburzone.Jazda do fabryki na nocke zasuwac przy tasmie!Tam znajdziecie srodowisko wlasciowe waszym prawdziwym koolturalnym zapedom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach fa pa
ale chamstwo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach fa pa
ile chamstwa, i zawisci na tym topiku!!!!hihihihiihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy i hrabinie odrazu
mieszkam w UK A moja prace moge wykonywac w kazdym zakatku swiata. we wlasnym domu .Wystarczy mi komputer.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach fa pa
taaak?a mozna wielmozna pania hrabinie zapytac co konkretnie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy i hrabinie odrazu
projekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach fa pa
aaa, stronki robisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy i hrabinie odrazu
nie, nie stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×