Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość zabkusia
Orientuje się ktoś cenowo na temat wesela w Biesiadnym Siole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkusia
W Rakowcu podobno 100zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonina111
Żabkusia-zadzwoń do właściciela sali i zapytaj o ofertę. Ta sala jet mało popularna i nikt ci na forum nie powie nic ciekawego na jej temat.Przykro mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregop
A co myślicie o sali "Olimpia" ? Czy wiecie może do ilu osób max. jest możliwość zorganizowania wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Robił ktoś z Was wesele w Mościbrodach na ok.120 osób? Jak jest z usadzeniem takiej ilości osób? nie za mała jest ta sala? wiem, że reklamują się, że jest ok, ale ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce. Czy nie jest ciasno- szczególnie podczas tańców? Byłabym wdzięczna jakby ktoś kto tam robił swoje wesele doradził w których z trzech sal najlepiej jest usadzic gości, a w której zrobic tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?kusto!
Według mnie- to tam nie wejdzie w Mościbrodach 120 osób- chyba we wszystkich P "pokojach" będą siedzieć goście, a tańce na zewnątrz. Przy przyjęciu na 80 osób szukaliśmy się po wszystkich izbach. Chyba ,że coś tam jeszcze dobudowali ,bo wesele było w 2010 roku. No i latem jednak mocno śmierdzi ze stawów rybnych i z zakładów mięsnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo876
Witam. Co myślicie o sali Orchidea w Siedlcach? Jak jedzenie i czy adekwatne do ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z simlokiem na palcu:)
Ostatnio oglądałam Zajazd Korona w Żelkowie i jestem mile zaskoczona, bo sala jest bardzo ładna i elegancka. Czytałam wcześniej wpisy na forum i były raczej złe, że niby tandeta, ja uważam, że jest wręcz odwrotnie. Cena co prawda nie najniżysza ale mają sporo do zaoferowania. Ja z czystym sumieniem polecam, moje wesele będzie tam co prawda dopiero w przyszłym roku ale już mogę polecić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium. milena
Odnosnie Zajazdu Korona, to mam dokładnie odwrotne zdanie. Sala w polu i teren niezagozpodarowany , środek sali ponury i echo bije po uszach. Stodoła. Jednno co sie zgodze to drogo. Nie robie tam wesela i nie zrobię. Odradz am. Jest wiele ciekawszych i ladniejszych sal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Zajazdu Korona Sala przy głównej trasie Siedlce - Skórzec itd. nie w polu Z tego co mi wiadomo sala działa od Sylwestra więc zima panowała i panuje- a nikt w zimę nie bierze się za organizację terenu wokół budynku-chyba, że ty milenko....hi hi. Co do wnętrza nie wiem-nie byłam, nie komentuję. Odradzasz - bo ci się sala ogółem nie podobała...a może faktycznie mają coś do zaoferowania. A jakie sale polecasz?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammanna
Odosnie korona zajazd Nie bronie i nie ganie obiektu, ale tez zwróciłam uwagę na brak drzew i krzewów. Obiekt faktycznie w polu i dookoła ani jednego drzewa, wydzielony tylko plac z ogrodzeniem i budynkiem. Może za 10 lat nabierze charakteru parkowego , ale nie teraz jeszcze Problem jeszcze z lazienkami na polpietrze i malutko jak na wesele- szkoda czasu na stanie w kolejce. Wystrój -kwestia gustu pewnie znajdą się amatorzy. Echo jest bo brak materiałów i wyciszen. Moze jak wejdzie dużo ludzi to juz tak nie przeszkadza. Dla mnie maxymalnie ocena to dostateczny z minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo876
Witam. Co myślicie o sali Orchidea w Siedlcach? Jak jedzenie i czy adekwatne do ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika9586
Witam. Czy ktoś może zna kucharkę z Siedlec panią K.Danielak. Proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDYNA TAKA NOC
POLECAM KUCHARZA Z ŻELKOWA SMACZNE JEDZENIE ,MIŁA OBSŁUGA I FAJNA OFERTA ZA PRZYGOTOWANIE WESELA ,SWOJSKICH WYROBÓW,CIASTA NA WESELE DOSTALIŚMY TYGODNIOWY POBYT W PENSJONACIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollo
a co to za kucharz z Żelkowa? mozesz podać jakieś namiary na niego? ma swoją obsługę? ile bierze za przygotowanie wesela? Mamy wynajętą salę , ale nad kucharzem z obsługą się zastanawiamy. Podaj jakieś namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDYNA TAKA NOC
KUCHARZ MA NA IMIĘ ROBERT ,CENA, JEST TAM KILKA WARIANTÓW CENOWYCH W SUMIE TO ZALEŻY CZY CHCECIE SIE WIĘCEJ ANGAŻOWAĆ W PRZYGOTOWANIA WESELNE CZY NIE WSZYSTKO JEST KWESTIĄ DOGADANIA INDYWIDUALNIE MY NIE CHCEMY SIĘ ZAJMOWAĆ PRZYGOTOWANIAMI I MAMY WARIANT TYPU PŁACIMY I IDZIEMY NA GOTOWE NUMER KUCHARZA TO 882016997.PROPONUJE ZADZWONIĆ UMÓWIĆ SIE NA ROZMOWĘ I WSZYSTKIEGO WYPYTAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polapola197
HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polapola197
Czy ktoś mógłby polecić cukiernię lub osobę prywatną, która wykonuje torty weselne w stylu angielskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zajmuje się salą w Skórcu, która ma już swoją nazwę - "EVITA". Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany obejrzeniem sali to serdecznie zapraszam. Proszę wcześniej o telefon 608662152. Zdjęcia sali są dostępne na facebooku pod nazwą - EVITA SALA W SKÓRCU. PS - Sala ma wszystkie pozwolenia i nie potrzebuje "głupiej antyreklamy" (cyt. hula gula), gdyż większość terminów jest już zajętych:) Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 111
Najlepsza sala na której byłam na kilku weselach a także organizowałam swoje to Biesiadne sioło w Przyworach Dużych. I absolutnie nie zgodzę się że o tej sali nie da się powiedzieć nic ciekawego. Miałam wielu gości spoza Siedlec którzy byli zachwyceni otoczeniem. W 2011 płaciłam 160zł od osoby i coś koło 35-40 zł za poprawiny co nie jest wygórowaną ceną moim zdaniem jak na Siedlce. Pani Agnieszka-właścicielka jest przemiłą osobą i wszystko można z nią uzgodnić. Jedzenie jest bardzo dobre-duży wybór. Mogę polecić tą salę z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy znacie moze jakies normalne sale gdzie mozna wziac swoja kucharke, oczywiscie odpadaja sale typu OSP czy swietlice. Maja to byc normalne eleganckie sale, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnoścnie Sioła, 170 to dosyć drogawo...a co obejmują te cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Z przyczyn losowych jesteśmy zmuszeni odstąpić termin 21.06.2014 r. wynajmu Sali Weselnej "STYL" - Tchórzew Plewki koło Siedlec. Sala przeznaczona dla co najmniej 250-ciu gości, ładne wykończenie w środku, dużo miejsca z możliwością siedzenie na ławeczka przed budynkiem. Obok sali duży parking. http://domweselnystyl.pl/galeria.html Chętnych prosimy o kontakt. Szczegóły na maila: agami87@o2.pl , tel. kontaktowy 793-310-907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak duże wesele to tylko Orchidea! Wystrój piękny, obsługa przemiła, jedzenie pyszne. W łazienkach koszyk z gadżetami dla kobiet- lakier do włosów, rajstopy, podpaski, plastry etc. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni! Na zespołach się nie znam, ale wiem jakiego nigdy nikomu nie polecę- The Best Band. Wyjść pijani z wesela to akurat bardzo duży nietakt i brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby rajstopy kobietom dawać to jak dla mnie przesada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dawać..płaci się za to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwae i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×