Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Bojgar
- Do Pweł8 - skwitowałem tylko start sali- że nie chcę ryzykować jako "królik doświadczalny" - początki są trudne.....czas pokaże...Miałem na myśli to, że wolę zapłacić więcej doświadczonym organizatorom niż łasić się na niższą cenę bez doświadczenia. Wesele jest zazwyczaj raz w życiu i koszty też aż tak bardzo nie grają roli - w przypadku doświadczonych organizatorów.... A tutaj przedstawiłeś start sali z ceną doświadczonych organizatorów -i tutaj doszukiwałem się " zachłanności " ...Życzę Ci powodzenia na weselu w tej sali ( pewnie się przyda) , bo nie dość ,że sam nie wiesz czego oczekiwać- to "doświadczenie" organizatorów też będzie znikome.... Sama kucharka z doświadczeniem sprawy nie załatwi... , tak samo spawacz z doświadczeniem nie wyciągnie Polimexu z kryzysu.... Pozdrawiam i zamykam wymianę zdań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozka
a co myślicie o sali u Anny??, warto tam jeszcze robić wesela, kiedyś cieszyła się dobrą renomą, teraz coraz rzadziej słychać co tej sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martka87: My wybraliśmy na swoje wesele kamerzystę pana Grabowskiego FotoVideo - Jerzy Grabowski tel.: 501 167 833 e-mail: j.grabowski@fotovideosiedlce.pl(umowę mam już podpisaną, wiec nie będe zmieniać). Potem znalazłam jeszcze nagrania, które jeszcze bardzej nam się podobalo zrobione przez LORAK-FILM Karol Pieńkowski tel.: 604 187 658 e-mail: lorak2p@o2.pl. Gdybyśmy nie mieli jeszcze umowy to wybralibysmy Pieńkowskiego. Ceny są bardzo podobone, u p. Grabowskiego ok. 1400 za zwykłe nagranie i 1700 za wersję HD. Polecam też pomoc pań z Centrum InFORMAcji Ślubnej ul. Sokołowska 161, 08-110 Siedlce (budynek Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej) KONTAKT: Urszula Paczuska e-mail: upaczuska@formaslubna.pl tel.: 607 265 051. Porady są darmowe. Dla mnie okazały się bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaaaaaaa222
do rozka na weselu "u anny" byłam 2 lata temu powiem szczerze, że jest lipa....jedzenie było takie sobie.może teraz coś zmienili....ale wątpię. Obsługa też. Wystrój sali-koszmar . pomarańczowe ściany, zaraz niebieskie nie wadomo do czego połaczona z zielonym....zero parkingu dla gości tylko w jakiś tam drzewach w sadzie do tego w trawie.....Poszukaj sobie innego lokalu, bardziej prestiżowego. Tyle się wybudowało nowych sal, ciekawszych. Tutaj ktoś podawał numer do Korony w żelkowie, nowa sala-wyglad fajny może i w środku też coś ciekawego. zadzwoń....zapytaj ile od osoby itp.Zadzwoń do orchidei, zobaczysz, może coś innego wybierzesz.....U anny na 2013r jest 140zł od osby beż tortu, a wszędzie dodają tort w cenie.Ktoś tu na forum pisał że w koronie jest wszystko-czyli może tort tez? wejdź na stronę slae welselne siedlce tam są numery do wszystkich sal weselnych w siedlcach i dzwoń. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Planuję ślub i rozważam organizację wesele w ARCHE w Siedlcach przy ul. Brzeskiej. Czy ktoś może był w ARCHE i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, opiniami? Będę wdzięczna za każdą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk822
do haniaaaaaaaa co tak tą Korone wychwalasz? jeszcze żadnego wesela nie zrobili, więc skąd wiesz jaki poziom??? poza tym, wątpię, ze tort w cenie czy nie jest zasadniczym kryterium wyboru sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina078
Witam. Czy ktoś może napisać mi o sali weselnej Orchidea w Siedlcach? Planuję z narzeczonym przyjęcie tam, sala fajna ale jak jedzenie? Czy można się najeść, czy porcje nie są miniaturowe i jak na stołach jedzenie czy nie mało? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktorowska2
Orchidea - ogromna nowa sala- ładnie urządzona- idealna na wesela 200 +. Jedzenie- raczej jak w większości sal- nie wybijają się i nie są w tyle. Uczestniczyłam na imprezie na 170 osób - więc odzczuwalna była bardzo przestrzeń -jak dla mnie- mało przytulnie i mało rodzinnie przy takiej ilości osób. Sporo również "młodzi dopłacali do wesela". Ogólnie sala godna polecenia, ale na dużo większe imprezy ( podobno robią tam na 400? osób )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooaannaa
Odp na pytanie o foto i kamerzystę Na moim ślubie zdjęcia robił Musiej ( Kamil Musiejczuk), goście byli zachwyceni:) A pani kamerzystka była z daleka ale jestem bardzo zadowolona z filmu więc też polecam studio wideo foto romix z Ostrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina078
Dziękuję za odp:) Wesele szykujemy na 200+ więc powinna być ok pod tym względem. Czy jedzenia było sporo na stołach? Byłam właśnie na weselu w Stoczku Łukowskim w sali "zajazd rosa" gdzie w zasięgu 4, 5 osób było ze 2 talerzyki małe sałatek i tyle... Między pierwszym daniem tz rosołem a drugim daniem było oczekiwanie 40 min a to dużo... Boję się aby czegoś takiego nie było:( Obsługa chodziła jak chciała a właścicielki nie było widać. Wszystkim kto zastanwiałby się nad tą salą to odradza. Sala ładna ale jedzenie i obsługa "tragiczna". Dużo pieniędzy się płaci za talerzyk i martwię się czy nie będzie czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktorowska
Nie zwracałam uwagi ,ile trwa obiad w Orchideii- ale ok. 70 minut może kilka dłużej- więc to chyba standard- podawali obiad o 18.00 a pierwszy taniec był 19.20 - patrzyłam na dvd z wesela- a tańcem rozpoczynali Państwo Młodzi wesele- więc to chyba standard- na stołach można jeszcze było kilka półmisków wcisnąć na pewno - ale wystarczyło - przynajmniej jak na mój gust kobiety....Ogólnie - nie ma się do czego specjalnie przyczepić( może trochę jednak zbyt drogo ;) planowali ponad 240 osób a potwierdziło tylko 170 i koszty zwiększyły się chyba do ponad 190 zł za osobę.... )- ale i też nie ma za co AŻ tak bardzo chwalić....Impreza była udana -zgrana rodzina lubiąca się bawić - ot- to połowa sukcesu....Życzę udanej imprezy i miłej negocjacji umowy, bo później już będzie za późno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jóffko
Co do sali w Arche- to samo położenie lokalu według mnie jest fatalne- dużo kręcących się osób między Biedronką-Nomi-Podlasiakiem a Media Expert. Śmietniki ze sklepów dookoła . Parking zastawiony przez cały czas. Nie ma gdzie wyjść przed salę , bo wszędzie blaszane sklepy- nie podoba mi się. O jakości wesel nic nie wiem w tym miejscu i z moich znajomych też tam nikt nie był- ale oceniając z zewnątrz- obskurnie i mało klimatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie sale polecacie na wesele ok. 70-80 osób? Bo za bardzo nie ma w czym wybierać, większość jest na ponad setkę, niestety, a mi zależy na w miarę kameralnej uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odn. Arche
Mojego brata wesele było w Arche , ale to było w 2009 r. więc już 3 lata temu i od tamtej pory tam nie byłam. To, co pamiętam: fakt mało klimatycznie, ale za to pewnie po niższej cenie. Jedzenie było ok, wiadomo... co kto lubi... To na co trzeba zwrocić uwage! U nas juz ok 21 nie było ciasta na kloszu i gdy byliśmy u obsługi to powiedzieli,że u nich w cenie więcej ciasta nie ma więc warto wcześniej zapytać o ilość ciasta i pomyśleć o tym czy ma się "ciastowych" gości;) I poza tym dziwnie zniknęła na kuchni ostatnia część tortu hehe ta największa. Gdy poszliśmy odbierać reszte tortu a wesele bylo małe i naweto połowa nie poszła to sie okazało, że został mały kawałeczek. Ale to takie drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodopsyna
hej.Wiecie moze jak kwestia poprawin w Sali Biesiadne Sioło w Domanicach? i moze ktos sie orientuje jak aktualnie cena wyglada za osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iszaa
Może mi ktoś podać kontakt do właściciela sali weselnej w Wiśniewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlce X
A gdzie w tym roku na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Kamil
Witam, Z przyczyn losowych mamy do odsprzedania termin wesela - 20.07.2013 r. w Zajeździe Europa. Sala jest bardzo ładna i przestronna. Jedzenie smaczne i obfite. Zapłacona jest zaliczka w wysokości 2 500 zł, jednak jesteśmy skłonni odsprzedać ten termin za troszkę niższą kwotę. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy - m.mroczkowska@o2.pl Pozdrawiamy, Marta i Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korargorek
Witam. Mam pytani czy moze mcie jakies doswiadczenia z zespołem "Cristal" z Siedleclub "Modem"? Bardzo prosze o jakies opnie na temat tych dwoch zzespolow. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! słyszałam, że Modem jest super, dużo złych opinii natomiast słyszałam od znajomych na temat zespołu " The best band", podobno najgorszy, duże przerwy robią, jeden pan z zespołu to spał na weselu podczas pracy z godzinkę pod sceną, lipa, podobno był zmeczony, nawet dedykacji nie chcieli przyjmować pewnie nie umieli tego grać, porazka totalna, a najgorsze jest to że dużo piją w czasie wesela, szok, przecież oni są w pracy!!!!!!Nie rozumiem. szczerze odradzam. pamiętajcie dobry zespół to połowa sukcesu udanego wesela, od nich zależy jak sie goście bawią a nie zamulają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
zespół Modem mogę śmiało polecić jako najlepszy w Siedlcach i okolicach, co do makijażu to na pewno p.Beata Radomyska, Renata Kosieradzka, ale trzeba duużo wcześniej dzwonić, salon Hexe w Atolu na samej górze i na przeciwko gabinet kosmetyczny EMILIA-tel.516-180-003, gdzie ostatnio się malowałam i byłam mega zadowolona, Pani b. fajnie doradza, makijaż trwały i w miarę tanio bo zapłaciłam chyba 60zł:)Polecam fryzjerki na ul. Kraszewskiego Salon Edyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 88
mama64 niezła antyreklama. Czyżby konkurencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka konkurencja?????? To szczera prawda!!!! nawet sama byłam na jednym weselu jak grali i widziałam co nieco żena!!! i popieram wszystko co znajomi opowiadali, mają rację, przykro tak się wypowiadać, ale niestety taka jest prawda i przestrzegam wszystkich, aby nie narzekali potem i nie żałowali jak moi znajomi!!!pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 88
Zainteresowała mnie wypowiedź użytkownika mama64 (apropo's studiuje psychologię). Posty są niespójne. Mówisz, że słyszałaś opinię od znajomych, później, że sama byłaś na weselu. Z wypowiedzi można wywnioskować chęć odwetu, zemsty. Sama jestem na etapie organizowania wesela i zadałam sobie trud, aby dowiedzieć się coś o tym zespole. O dziwo w internecie są tylko pochlebne, a nawet bardzo pochlebne recenzje. Zasięgnęłam też języka od właścicili sal weselnych, firm foto-video, które biorę pod uwagę i nie spotkałam się z negatywną opinią. A wręcz są polecani. Przepraszam, rozpisałam się. Piszę pracę na temat upustu, w internecie, złych emocji i ich bezkarności i chętnie na swojej "kozetce" widziałabym mamę64 :). Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Z przyczyn losowych mamy do odstąpienia termin 6 lipca 2013r w ,,Wiśniewiance" w Wiśniewie. Wpłaciliśmy zaliczkę w wysokości 2000 zł ale możemy odsprzedać termin troszeczkę taniej. kontakt pod tel. 503982156 lub 692202494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loza_sprawiedliwych
GOSC 88 - na tym forum znajdziesz pełno takich ludzi.... drodzy forumowicze - zastanówcie się co piszecie i po co... przez Wasze komentarze możecie kogoś skrzywdzić bardzo, kogoś kto na prawde stara się dostarczać usług na najwyższym poziomie, kogoś, dla kogo właśnie te wesela/zespół/robienie zdjęć jest głównym źródłem utrzymania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka:)
Witam:) to forum jak zauważyliście jest po to by polecić jakiś zespół, salę itd albo odwrotnie!! Co do postu powyższego, owszem niektórzy ludzie żyją z takich usług wiec powinni się starać bo przecież dla Młodych ten dzień ma być wyjątkowy... Zapewne użytkownik mama 64 miała jakieś przykre doświadczenia dlatego tak pisze...może żeby inni nie mieli podobnych problemów a każdy sam niech sobie ocenia i wybiera:)Przecież to nie jest wyrocznia!! sama niedawno miałam taką uroczystość i wiem ile jest zamieszania i jak ważne jest mieć wokół siebie PROFESJONALISTÓW!!! ps. a co kogo obchodzi co kto studiuje:D błagam :D trochę si ę ubawiłam z tą kozetką:D pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×