Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość wojokaps
martka- a co jest w tej cenie w Zajazd Korona za 170 zł- cena wygorowana,ale może rozbudowane menu?- może chcą być lepsi niż Orchidea? przynajmniej cenowo;)...Podobno mają takie ambicje- żeby przebić "badylarzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanta :)
udało mi się zdobyć numer do tej nowej sali w Skórcu 506 123 271 oni liczą za wynajem sali od osoby jakoś tak koło 150 osób- 5.500 co myślicie nie mało jak na początkującą salę chyba prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo fajnie, dzięki za ten numer, a jak z terminami na wakacje 2013?? 5500 to chyba tak w miarę spoko, ale to jest cena za wynajem sali prawda?? A odnośnie Zajazdu Korona, to w tym jest "wszystko" oprócz alkoholu (łącznie z tortem, napojami, ciastami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia 1234
Zaliczka w Koronie? Ja chciałam zrobić tam wesele, i dzwoniłam 2 lata temu i w ubiegłym roku z terminem na wrzesień 2012 i powiedzieli mi że narazie zapisów nie przyjmują, że proszą o kontakt w 2 połowie 2012 roku. Z tego co się zorientowałam faktycznie teraz zaczeli przyjmować zapisy na 2013. Z tą zaliczką myślę że to nie prawda, bo sama wiem jak u mnie było... A robiłam wesele w Podkowie i niestety nie polecam... było mało jedzenia i fatalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA93
w koronie wisi podobno tablica z telefonem. Jutro będę tamtędy jechała to spiszę i podam może komuś się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA93
MAM JUŻ NUMER DO KORONY 530-048-120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatnio glosno o tej koronie:) -na forum, zycze powodzenia, z zewnatrz wyglada niczym europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, salę już mam, zespół też, kucharkę - teraz potrzebuję pomocy w ostatniej kwestii: wybór dobrego fotografika i kamerzysty! Wpiszcie proszę swoje opinię i jeżeli się da to orientacyjne koszty/poziom obsługi. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA93
MARTKA AGDZIE CI SIĘ UDAŁO WYNAJĄĆ SALE? I ZA ILE? OPCJA OD TALERZYKA CZY INACZEJ? POLECAM MONIKĘ REPLIN NA FOTOGRAFA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWEŁ 8
WITAM WSZYSTKICH TAK GADACIE NA TĄ KORONĘ, ŻE DROGO, I ŻE KUCHARKI NIE MOŻNA SWOJEJ. BYŁEM W NIEDZIELĘ W SALI KORONA W ŻELKOWIE I POWIEM WSZYZTKIM ŻE SALA URZĄDZONA JEST PIĘKNIE.KRYSZTAŁY, PŁASKORZEŹBY NA ŚCIANACH - SUPER. WSZYSTKO STYLOWO. ZERO NOWOCZESNOŚCI. NAPRAWDĘ PIĘKNA SALA. I WŁAŚCICIELKA BARDZO MIŁA AŻ SIĘ CHCE ROZMAWIAĆ. MY Z MOJĄ KOBIETĄ PLANUJEMY ZROBIĆ TAM WESELE WE WRZEŚNIU TYLKO MUSIMY DOKŁADNIE GOŚĆI POLICZYĆ.....POWIEM ŻE 170ZŁ OD OSOBY ALE COŚ ZA COŚ. NAPRAWDĘ DLA MNIE REWELACJA. NO I DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE ROBIĄ FAJNEGO I TANIEGO SYLWESTRA....ZBIORĘ EKIPĘ I LECIMY. WIĘC SZCZERZE SALĘ KORONA POLECAM WSZYSTKIM- PIĘKNA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korona - wyglad kwestia gustu, ty piszesz ze super i stylowo a ktos inny ze kiczowate plaskorzezby itp, ze kupa kryształow itp, pisanie zacznie sie dopiero po pierwszych imprezach jak stado niezadowolonych klientow( a ci zawsze sie znajda) zacznie pisac ze to ze tamto i jeszcze gorzej, teraz to bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGA93 - wynajeliśmy nową salę w Skórcu - 6000 zł za 200 osób + media, z własną kucharką. Sala duża, będzie gdzie potańcować, elegancko wykończona w środku. Dojazd trochę słaby, sporo jeszcze jest niewykończone, ale wesele już w pierwszą sobotę sierpnia 2012, więc dużo sal pozajmowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piórko49
Paweł 8 - tak reklamujesz ta Korone głośno- to jak tani jest ten Sylwester, skoro mają tak wysoką cenę za wesele, to taniego Sylwestra robią? to po ile jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
nigdy nie byłem w Siedlcach ,może mnie ktoś by zaprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWEŁ 8
PIÓRKO 48 SYLWESTER 420 OD PARY- OPRÓCZ ALKOHOLU WSZYSTKO W CENIE. NO I ZESPÓL. NIE ROZUMIEM- 170 ZŁ OD OSOBY TO TWOIM ZDANIEM DUŻO? A ZA ILE TY BYŚ CHCIAŁ W PRZYZWOITEJ SALI WESELE ZROBIĆ, I DO TEGO W NOWEJ? WSZYSCY MAJĄ PODOBNĄ CENĘ ZA WESELA. JEDYNIE TIP TOP O ZUPEŁNIE NISKIM STANDARDZIE MA NIŻSZĄ CENĘ ... A CHODOWIAK OD 160 SIĘ CENI W ZWYŻ I MÓŁBY SOBIE JUŻ REMONT SALI ZROBIĆ.....WIESZ...JAK KOGOŚ NIE STAĆ TO NIECH SOBIE W RAKOWCU ZROBI WESELE - TAM JEST DOPIERO POZIOM, ALBO W GOŁĄBKU NA SALI.....NIE ROZUMIEM CZEGO SIĘ SPODZIEWASZ OD WŁAŚCICIELA? ŻE OTWORZY NOWY BUDYNEK I WPUŚCI LUDZI NIECH KAŻDY SOBIE ROBI CO CHCE I ZA ILE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piórko 49
Paweł8 - ja nic nie chcę - narazie oprócz budynku nic nie widać - brak doświadczenia i uczenia się przez najbliższe kilka lat nowego fachu w takim interesie - ja bym nie zaryzykował swojego tam robić.... Czas pokaże na co ich stać..... Panderosa bez żyrandoli kryształowych i "rzeźb " ;) robi piękną gastronomię - tak więc- nie szata zdobi "interes"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka85.9
Wyglad rzecz gustu, ale, ze stylowo to wcale nie znaczy, ze taaaak pieknie. ja np. zdecydowanie wole nowoczesne wnętrza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł8 Z tego co wiem to w Chodowiaku remont sali był jakiś rok, może 2 lata temu, masz chyba niezbyt świeże informacje z tego co widzę. Ja osobiście z czystym sumieniem mogę polecić Imperium w Opolu. Właścicielka przesympatyczna, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, baaaaaardzo pomogła nam w wybraniu menu, a jedzenie przepyszne. No i oczywiście cena bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaa254
Chyba złote czasy sal weselnych już minęły... Jeździłam ostatnio oglądając większość sal w Siedlcach i okolicy 15km. Na rok 2013 praktycznie w każdym miesiącu w każdej sali można było znaleźć wolne terminy - Dziewczyny i chłopaki -poświęćcie jedną sobotę i pojeździjcie po lokalach- naprawdę warto - co innego sucha informacja na stronie lub przez telefon- a co innego rozmowa z właścicielem sali w cztery oczy. My wynegocjowaliśmy na całości imprezy ponad 2000 zł w "DODATKACH" -a przy rozmowie przez telefon nie było szansy na żaden upust... To jest dobry zysk -jak na jeden dzień pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paweł 8 Wiesz uważam, że jak byś umiał się bawić to bawiłbyś się dobrze zarówno we wspomnianym przez Ciebie Rakowcu czy Gołąbku, tylko trzeba sobie odpowiednich gości zaprosić. Kto powiedział, że lepiej się bawić będąc otoczonym kryształami i jakimiś tam tandetnymi figurami. A jak idę na wesele to nie wiem czemu zamiast tańczyć to mam oglądać czy ściany w Chodowiaku są świeżo malowane. Proszę Was. Trochę radości a nie tylko sama krytyka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka199
Dzwoniłam dzisiaj do Korony. Pytałam o cene za wesele od talerzyka. Zostałam poinformowana, że 150zł, a wy wszyzscy piszecie 170......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojgar
Goska- 170 zł powiedział Paweł8 - bo tam był w tej Koronie i się dowiadywał ( ewentualnie właściciel sali robił sobie tutaj reklame) a że ludzie zaczęli krtytkować tutaj cenę , że wysoka jak na początek i brak doświadczenia-to widocznie zmienili cenę na 150 hihi... Ja nawet za 120zł od osoby bym tam nie robił- bo nie chcę, aby ktoś na moim weselu uczył się i zdobywał doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojgar
Jeszcze nie ruszyli- a już kombinują- i jak tu zaufać takim przedsiębiorcom? Budowali 7 lat, więc pewnie będą chcieli jak najszybciej odrobić inwestycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka 199
do bojgar jak jesteś taki bystry to sam taką salę wybuduj w 2 lata...ciebie to pewnie nawet na poloneza nie stać ....he he a kogoś to łatwo pokrytykować.....nie lubię takich ludzi jak ty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel8
a co wy tak się kłócicie? byłem -faktycznie mówili, że 170, ale ja umowę też podpisałem od talerzyka i za 150. kwestia rozmowy:) bojgar- nie wydaje mi się, żeby kombinowali. nie oceniaj książki po okładce. A tak na marginesie to mają kucharkę z doświadczeniem dość długim. i przestańcie wreszczie ich krytykować.....Dajcie sobie już spokój. bojgar-ja takiego jak ty za 50zł nie chciał bym obsługiwać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojgar-odradzam Korone
jaki lokal- tacy klienci- buractwo i słoma wychodzi z butów - czlowiek stara się doradzić - a burak Paweł8 krzyczy za to- że źle zareklamował salę Korona- najpierw reklamuje żyrandole kryształowe i cepeliowskie rzeźby i koszt po 170 zł a później obraża innych i zmienia cenę na 150 zł - myślę -że masz w tej sali jakiś interes -i jeszcze próbujesz obrażać klientów potencjalnych- Żal - nie tak się robi reklamę! Trochę pokory i szacunku dla ludzi Już na starcie odradzam taki lokal za zachowanie i natarczywą reklamę -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel8
do bojgar to nie ja zacząłem krytykować tylko ty, pisząć, że za 120 zł byś tam nie robił swojego wesela.....czyli już na starcie nie dajesz im szans tylko odradzasz. a co do wystroju kwestia gustu, mi się to podobało a reszta niech ocenia sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETA213456
DO BOJGAR PAWEŁ 8 MA RACJĘ TO TY PIERWSZY ZACZĄLEŚ KRYTYKOWAĆ PISZĄC ŻE JUŻ NA STARCIE KOMBINUJĄ ORAZ , ŻE SAM BYŚ TAM WESELA ZA 120 NAWET NIE ZROBIŁ. TO NIE JEST DORADZANIE TYLKO HAMSKIE OBSMAROWANIE. TAK SIĘ NIE DORADZA!!!!! I TO TOBIE SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE........TO TY NAUCZ SIĘ SZACUNKU SKORO SAM CHESZ OD INNYCH GO MIEĆ......JESTEŚ ŻENUJĄCY. A SALI KORONA ŻYCZĘ POWODZENIA I JAK NAJMNIEJ TAKICHH KLIENTÓW NP. JAK BOJGAR.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×