Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe, co to za towarzystwo do orchideii na wielką galę bez rajstop przychodzi?? Hehe moze i bez majtek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy ludzie są niereformowani :) Jak wiecie kobiety idąc na wesele mogą porwać rajstopy podczas tańca. Nie każdy jednak pomyśli, żeby wziąć zapasową parę. Moim zdaniem to świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niereformowalni* . Przepraszam za literówkę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika201306
A ja polecam salę weselną w korczewie. Dla mnie rewelacja jedzenie obsługa wygląd sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika201306
A ja polecam salę weselną w korczewie. Dla mnie rewelacja jedzenie obsługa wygląd sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak tak...również baardzo polecam salę weselną w Korczewie.Miałam tam swoje wesele w 2012r. i naprawdę jestem zadowolona pod każdym względem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS i co najważniejsze cena znacznie niższa jak w Siedlcach. Przykładowo w Siedlcach byśmy musieli zapłacić co najmniej 150zł/os. za 5 dań na ciepło,8-10 przystawek,ciasto i lody a w Korczewie cena ok. 130zł/os. Jedzenie pyszne i ładnie podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstra reklama właściciela sali w Korczewie. W Siedlcach nie jest tak drogo jak się Korczewiakom wydaje. Dodatkowo do Korczewa trzeba doliczyć koszt dojazdu. A co z tortem????Może młodzi sami mają sobie go załatwić-wtedy oczywiście jest promocja 130 zł osoba. No i 8 przystawek-jasne. Jaka cena taki standard. W sumie to z czegoś trzeba było zmniejszyć, żeby obniżyć koszty. Tylko gdzie rozsądek? Ja wole więcej zapłacić i o nic się nie martwić. Sali w Korczewie DZIĘKUJĘ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał w ostatnim czasie wesele w Europie? Jestem ciekawa opinii. Bardzo proszę o jakieś informacje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy wesele w Europie w kwietniu tego roku. Pan Adrian doradzil nam co i jak dobrać - byliśmy zachwyceni menu i obsługą. Lokal również robi wrażenie. Ze swojej strony doradzamy również zespół Impuls z Łukowa -grają na "żywo" . Pozdrowienia dla kelnerów - jeszcze raz dziękujemy. Ania i Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej A co myślicie na temat Zajazdu Tip-Top? Bo ja się troszkę waham.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stypson
Odnośnie Zajazdu Europa. W zeszłym roku mieliśmy tam wesele i jedzenie było pyszne, obsługa super no i klima dawała radę mimo tego, że było 36 stopni. Dużą zaletą Europy jest to, że jest park i pokoje na górze. W tym roku zrobiliśmy tam chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się, że się wahasz. Chyba od roku czy dłużej prawie żadnego wesela tam nie było. Chyba o czymś to świadczy :) Aczkolwiek najlepiej spytać tych, co robili tam wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się, że się wahasz robić w TIP TOPIE. Chyba od roku czy dłużej prawie żadnego wesela tam nie było. Chyba o czymś to świadczy :) Aczkolwiek najlepiej spytać tych, co robili tam wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za opinie co do Europy. Czy ma ktoś jakieś informacje o sali Novotka? Wiem, że kiedyś tam było strasznie, ale teraz widziałam na stronie internetowej. Sala jest piękna! Aczkolwiek nie mam żadnego info o jedzeniu, obsłudze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś czy pokoje w Europie były remontowane? Czy są takie jak na zdjęciach na stronie internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisując umowę w Europie, mieliśmy informację , że wystrój sali na rok 2014 nie zmieni się -dopiero na 2015 rok będzie nowy wystrój, natomiast pokoje hotelowe będą wszystkie remontowane w tym roku ( sukcesywnie pokój po pokoju.) Tak więc zdjęcia są odzwierciedleniem faktycznego wystorju. Generalnie sala nam się bardzo podobała, oraz duży teren z możliwościa spacerowania i wyjścia na zewnątrz do parku przekonał nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) Ja moge opowiedzieć na temat Novotki. Sala klimatyzowana, przestrzenna miesci spokojnie 150 osób. Dekoracje są klasyczne i na szczęście nie są tandetne. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest mała salka z bardzo wygodnymi fotelami i kanapą przed wejsciem na salę, usytuowana obok szatni i pięknych, czystych łazienek w stylu greckim. Obsługa bardzo kulturalna. Z tego co wiem własciciele do dogadania. Jedyne co mi się nie podobało to trochę sliski parkiet, ale nie jest to jakas katorga. Dania głowne jak dla mnie smaczne, ale mało przystawek. Jednak cały jadlospis ustawia para młoda, widocznie tak sobie wybrali. Minusem jest jeszcze mały parking. Ogólnie sala godna polecenia. Dałabym ocene 8/10. Bawilam się na weselu bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla ,sami wlasciciele sal sie reklamuja i tyle w temacie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to o Novotce pisala osoba nie powiązana w żaden sposob z wlascicielem. Gdybym nim byla, nie pisalabym o wadach. Moja kuzynka robiła tam wesele i stąd mam takie informacje. I właściwie tyle w tym temacie.... A mam prosbe do osob, ktore bawily się w Chodowiaku. Co sadzicie o sali, jakie wady, zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstąpię termin wesela 06.09.2014 r. w sali Centrum Zbuczyn więcej informacji pod numer 783488688

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś może czy w związku z remontem w EUROPIE ceny na 2015 wzrosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały parking w Novotce, tzn jak mały? :) I czy sala z zewnątrz ma dobra prezencje? Jeszcze tam nie byłam, a jestem zainteresowana ze względu na wystój w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały parking w Novotce, tzn jak mały? :) I czy sala z zewnątrz ma dobra prezencje? Jeszcze tam nie byłam, a jestem zainteresowana ze względu na wystój w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parking w Novotce to dwa wąskie pasy do parkowania skośnego i jeden malutki przy sali tak ze sie miesci tylko samochod pary mlodej i dwa gości. Aczkowliek trzeba brac pod uwagę, ze oni robią wesela na max 160 osob. Z zewnatrz sala wyglada średnio, bialy zwykly budynek. Nic specjalnego. Ale w środku mega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaG6789
Czy mógłby ktoś coś więcej powiedzieć na temat sali w Korczewie "Pod Arkadami", warto zrobic tam wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w Novotka jest mały parking w Stylu w Plewkach jest przestronny parking robiłem tam wesele na 170 osób i na parkingu zostało miejsca bardzo dużo a jeszcze było dużo miejsca przy sali ale tam nie parkowalismy ponieważ teren przy sali jest traktowany jako deptak dla gości bardzo ładnie tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rade o Domu Weselnym Styl juz dzwoniłem można tam zrobić wesele samemu lub zlecić organizacje właścicielom ja wole robić sam będzie taniej. Robię na 240 osób jutro jadę dograć szczegóły i napisze na forum moje wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba99
Witam. Ja planuję wesele na czerwiec 2014 ok 150 osób. Oglądałam salę Olimpia- bardzo ładny wystrój, cena 160 zł/os, Wersal- wystrój trochę barowy, 180 zł/os i Tip-Top 150 zł/os ale sala bardzo ładna i chyba się na nią zdecydujemy ale czytając forum zaniepokoiło mnie to co piszecie- że jedzenie niesmaczne. Był ktoś z Was tam na weselu w ostatnim czasie i może podzielić się jakimiś bardziej konkretnymi uwagami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×