Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość panna_młoda 26
Proszę bardzo o opinie Sali Wodnik w Kotuniu:):) Z góry bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sala weselna Centrum w Zbuczynie wymaga dodatkowych dekoracji?? Czy wystarczy to co jest w cenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim odradzam salę weselną Hubertus, poza tym że sala bardzo ładna to zachowanie właścicielki bardzo brzydkie!!! robi dwie imprezy w jednym dniu ( dodam że druga impreza to była jej osobista!!!!! ) -wiadomo że zrobiona jednym kosztem.... szkoda że moim/!!!!! pani E. bardzo niesłowna, kelnerów trzeba było o wszystko prosić a raczej ich szukac by móc poprosić aby donieśli napoje a nawet wódkę... przestroga dla wszystkich - SPISUJCIE JAKĄKOLWIEK UMOWE Z WŁAŚCICIELKĄ NA CO SIĘ ZGADZA I CO OBIECUJE !!!! ja tego niestety nie zrobiłam bo nawet by mi do głowy nie przyszło że taka może być niesłowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Witam. Czy ktoś bawił się na weselu bądź innej imprezie przy muzyce zespołu DEF? Zastanawiam się nad tym właśnie zespołem na swoje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!możecie coś powiedzieć o zespole CRISTAL z Siedlec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
bawiłam się we wrześniu na weselu, gdzie grał zespół CRISTAL. Wokalistka bardzo ładnie śpiewa. Powiem tak- grali fajnie ale bez wielkiej rewelacji, jak dla mnie przynajmniej. Jedyny zespół, który zrobił na mnie mega wrażenie, że zabawy na tym weselu nie zapomnę chyba nigdy to SEAQUEST z Węgrowa. Są świetni, grafik mają bardzo napięty więc trzeba dużo wcześniej rezerwować no i cena też nie jest niska ale coś za coś :) Ja też ich chciałam na swoje wesele ale niestety już było za późno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miroslawwwwww
Witam!!!Planuje wesele w domu A ANNY ,mial ktos moze do czynienia,jakie opinie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam jakiś czas temu tam na weselu i uważam je za udane, obsługa była miła, jedzenie dobre. Uważam, że wystrój sali również nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ja mam kilka pytań. Czy był ktoś na weselu w sali Evita w Skórcu? Czy były jakieś problemy z ustawieniem stołów na tej sali? Czy może ktoś polecić sprawdzoną kucharkę z Siedlec lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do sali weselniej U Anny. Ostatnio mieliśmy tam 30 lecie znajomych. było około 60 osób. Byłam pod wrażeniem ilości jedzenia. Co chwile gorące danie, na stołach niczego nie brakowało. Obsługa miła. Bardzo pozytywne zeskoczenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie kucharza z Żelkowa!!! Facet jest nie słowny..ODRADZAM!! spisałam z nim umowę na przygotowanie wesela a dzien przed weselem dokładnie w piatek przyjeżdżam pod sale rano... "kucharza NIE MA ",a pod salą siedzi jakaś kobieta z młodym chłopakiem i mówią ze są od Roberta i oni bedą przygotowywać jedzenie. Na tyle bezczelny typ że bierze kilka wesel na jedna sobote a mów ze na 100 % bedzie a jak sie okazuje przysyła kogos innego, kogos kto uczy sie dopiero gotować...oczywiście wiąże sie to z niesmacznym przypalonym jedzeniem!!! odradzam zanim ktos go zatrudni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala234
hej dziewczyny, ją trochę odbiegne od tematu sali weselnej. interesuje mnie gdzie kupujecie swoją wymarzoną suknie słabną. Ją na razie byłam tylko w mińsku mazowieckim i zastanawiam się nad siedlcami ale nawet nie wiem gdzie warto zajrzeć :P ( nie jestem z siedlec ) i czy tu też ceny wahają się od 2500-4000 tys złotych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie kucharza z żelkowa , czy on bierze od talerzyka ?? czy w umowie jest zagwarantowane ,że to on będzie kucharzem ,jaka jest to forma umowy ?? jak podpisujecie umowy z kucharzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koala234:Można kupić sukienkę poniżej 2000 tyś.Tanie są sukienki na Piłsudzkiego(ostatni salon po przeciwnej stronie więzienia jak się jedzie na Warszawę). Ja osobiście kupiłam w innym salonie , bo tam nie było takiej sukienki jak mnie interesuje. Tam można juz kupić za 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że pojawiają się nie tylko opinie na temat sal weselnych, ale i inne. No to ja muszę polecić zespół ORION z Siedlec. Czteroosobowa grupa grała na moim weselu w tym roku i przyznam, że byłam z nich bardzo zadowolona! Ludzie świetnie się bawili - wiele osób po weselu pytało o zespół i chwaliło. Przed weselem grali na wyjście u mnie i narzeczonego. Młody wokalista grał nawet na skrzypcach, co bardzo mi się podobało. Ogólnie piosenki na weselu były przeróżne i o to nam chodziło. Stare, nowe, dla młodych i starszych :) Tutaj jest ich fanpage na facebooku, ale widać że dopiero jest tworzony. https://www.facebook.com/orionsiedlce Zawsze można zadzwonić i popytać. W ramach wdzięczności będę polecać zespół ORION każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przyczyn losowych mam do odstąpienia termin 17-05-2014 r. Sala weselna WERSAL (Siedlce), Zespół muzyczny FLESZ (z Kotunia) kamerzysta Sławomir Jasiński Fotograf KODAK. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 696-862-705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szukam zespołu na wesele i zastanawiam się nad czterema: edens, west, test i maxim. Macie jakieś opinie jak teraz wyglada jakość przez nich prezentowana. Wesele jest w 2015 r. a coś ostatnio słyszałem że niektóre się pogorszyły. z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas grał VADERS i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam numeru na sale w przygodach z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie moi dordzy jak wychodzą wesela w Wodniku aktualnie. Cena konkurencyjna, ale jak z jakością jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, Z przyczyn losowych jesteśmy zmuszeni odstąpić termin 21.06.2014 r. wynajmu Sali Weselnej "STYL" - Tchórzew Plewki koło Siedlec. Sala przeznaczona dla co najmniej 250-ciu gości, ładne wykończenie w środku, dużo miejsca z możliwością siedzenie na ławeczka przed budynkiem. Obok sali duży parking. http://domweselnystyl.pl/galeria.html Chętnych prosimy o kontakt. Szczegóły na maila: agami87@o2.pl , tel. kontaktowy 793-310-907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy macie może numer telefonu do kucharki z Siedlec Pani Barbary Długosz? Bardzo proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to p.Basia ma tylko komórkowy telefon, a jego numer znają tylko nieliczni. I dlatego proponuję Ci, żebyś podjechała do niej do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że mieszkam teraz 150 km od Siedlec... Dlatego chciałabym najpierw skontaktować się telefonicznie żeby nie jechać niepotrzebnie tyle kilometrów... Dlatego jeśli ktoś ma numer telefonu do Pani Basi to bardzo proszę o informację na maila: syl.wer@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaA123
w 2011 r. zespół Seaquest z Węgrowa grał na weselu kolegi. Zapłacił im 4500 zł. To było prawie 3 lata temu więc do tej pory stawka pewnie poszła w górę... Ale zespół super, wart tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monio91
a może ktoś z was był na sali w Kobiałkach Starych u Pani Urbanek?? :) Macie jakieś opinie. My chcemy zrobić właśnie tam wesele ale chciałabym poznać trochę opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o suknię ślubną, to mierzyłam w dwóch salonach: Wersalu na Wojska Polskiego i w Sophie na Esperanto. Najpierw w tym drugim salonie. Suknia kosztowała 2290 złotych, a najdroższa w salonie kosztuje coś około 2990 złotych. W tej cenie dostałam welon za 150 złotych plus voucher dla 2 osób na 7 noclegów w wybranym pensjonacie. Ale to była taka jednorazowa promocja, jednak, kiedy któraś z Was się wybierze- pytajcie! W Wersalu suknie kosztują około 1500 złotych, jednak w porównaniu z Sophie, materiał jest dużo gorszy, tiul jest taki jak firana, sztywny, kolor też nie śnieżnobiały. W salonie na Esperanto, mimo wyższej ceny, jakość sukienki jest lepsza, tiul mięciutki, suknia ładniej się układa. Na razie nie żałuję wyboru:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×