Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Gość 1234
Odsprzedam termin wesela w Dworze Mościbrodach http://www.dwor.moscibrody.pl/ data 14.06.2014. Mimo tego, że dwór jest super po przeliczeniu gości sala będzie dla Nas za mała. Jeżeli ktoś planuje przyjęcie na ok. 100 max. 120 osób to będzie idealne. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 500 223 036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie o Anna ile wejdzie osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszL
Gorąco polecam salę weselną NOWOTKĘ. Bardzo ładna sala.Pełny profesjonalizm, obsługa super, własciciel bardzo kulturalny i ugodowy człowiek który szedł na wszelkie nasze propozycję. W cenie sali bardzo dobry kurs tańca który prowadzi wspaniały Pan Tadeusz. Więc w skali od 1-10 daję 11. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszL
Gorąco polecam zespół muzyczny KRESS. Grał 13.07.br w Nowotce na naszym weselu i przeszedł wszelkie oczekiwania. Wybraliśmy ten zespól z internetu, nie wiedzieliśmy jak graja na żywo. A grają fantastycznie, praktycznie całą noc bez długich i częstych przerw. Solistka świetna.Repartuar różnorodny -dogodzą każdemu. Grali do 5:30. Goście świetnie się bawili i mówili to nie tylko nam ale i między sobą. Nawet goście którzy byli z Mazur brali od nich wizytówki. Kto wybierze ten zespół na pewno nie pożałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka989
Przepraszam, że nie w temacie. Ale mam nadzieje, że napiszą mi Państwo kilka słów na temat fotografa. KAZIMIERZ MATEŃKO z Siedlec. Bardzo Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem ostatnio na weselu w Węgrowie (35km od Siedlec) w sali weselnej "U Ojdanów" i muszę powiedzieć, że sala robi wrażenie. Zaczęła działać dopiero od tego roku i w okolicy jest największa. Słyszałem, że bardzo ciężko jest tam termin na wesele dostać, bo jest bardzo duże zainteresowanie. Można ją sobie obejrzeć na stronie: www.uojdanow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema ściema i jeszcze raz ściema moja koleżanka robiła tam ,, u Ojdanów"wesele i myślała że zapadnie się pod ziemię, jedzenie okropne i mało, właściciel Straszny Cham!!! oczywiście sala zrobiona super i robi wrażenie ale wesele to nie tylko ładne ściany ale przede wszystkim dobre jedzenie, miła obsługa a tego na pewno ,, u Ojdanów" nie ma !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ktoś opiera się na "informacjach znajomych". Ja byłem na weselu organizowanym w tym lokalu i z całą stanowczością mogę stwierdzić, że jedzenie jest bardzo dobre. Mam już trochę lat na karku i wiele sal wdziałem, na wielu weselach byłem i lepszego jedzenia niż tam nie jadłem. Z właścicielem nie miałem styczności to się na ten temat nie wypowiem, ale jak rozmawiałem z parą młodą to chwalili sobie, że nie olewał ich podczas przygotowań tylko się angażuje i jest bardzo konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto ma parę ładnych lat na karku raczej nie znajduje czasu na śledzenie forum. Raczej zajmuje się zarabianiem pieniążków na utrzymanie rodzinki Panie starszy z łatkami. A może to ty ten wlasciciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia94
Byłam w sali u ojdanów na studniówce i bardzo mi się podobało. Co prawda właściciela nie widziałam, ale jedzenie było dobre :) Jutro idę tam na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc :)
Dla tych ,którzy sa jeszcze nie zdecydowani na sale weselną - bardzo polecam salę GABRYŚ - jest bardzo przestrzenna ,ładna dekoracja , kompleksowa organizacja wesela ,profesjonalna obsługa,serdeczna atmosfera, smaczna kuchnia. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tej sali !!!!!!!! Miałam okazje być na weselu jak i na sylwestra 2012/2013. Było SUPER !!!!! Najlepiej samemu przyjść i zobaczyć a nie czytac bzdury !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, my robilismy wesele w TIP TOPie rok temu i jesli moje zdanie może pomóc to odradzam tą salę. Po pierwsze Pani właścicielka robi dobre wrażenie tylko w momencie podpisywania umowy, jest kobieta bardzo arogancką i nieidąca na żadne kompromisy.Ważne jest by podpisując umowę zawrzeć w niej wszytskie ustalenia ponieważ szykując już wesele nie dostosowują sie do ustaleń ustnych. NIE MA KLIMATYZACJI!!!! a nam jak pojechalismy zamawiać salę pokazala otwory wentylacyjne które miały byc nawiewami wentylacyjnymi ( w trakcie wesela gdy poprosiliśmy o włączenie klimy Pani powiedziała że jej nie ma :)))) Druga sprawa to jedzenie... szału nie robi. Zwłaszcza flaki ;) Nam trafiły sie spalone!!! I właściciele którzy uważają się za specjalistów od organizacji wesel tłumacząc się z wpadki powiedzieli że przypaliły się w czasie przyjazdu gości (a Pan DJ powiedział ze jak przyjechał na salę to wszyscy z obslugi biegali z odświażaczami bo kupa dymu i swądu na sali była ze spalonych flaków)... Tort który obiecali w gratisie przy rozliczeniu nie był już gratisem tylko zadośćuczynieniem za spalone flaki.... Ech... i tak bym mogła pisac i pisać... Dlatego NIE PLECAM zdecydowanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam salę Barbrossa na małe wesele. Kuchnia rewelacyjna, sala przepiękna, zrobiona ze smakiem i miła obsługa. A co do fotografa to dobrą robotę wykonał Marcin Wierzejski. Super fotki i świetny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssstttrrss
Poprosiłbym o opinie osób, które były na weselu w Podkowie lub Koronie o opinie - jedzenie, obsługa, ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do osób, które były na weselach w Wodniku. Wiem, że jest tam mała scena, czy zespół trzyosobowy zmieść się na niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witisia
Co możecie powiedzieć o Sali Bankietowej Olimpia w Siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssstttrrss Poprosiłbym o opinie osób, które były na weselu w Podkowie lub Koronie o opinie - jedzenie, obsługa, ogólnie. ---------------------------------------------------------- Z właścicielem rozmawia się dość konkretnie. Mam tam wesele 17go sierpnia, więc wtedy będę mogła napisać coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka miki gra w guziki
Odnośnie sali bankietowej Olimpia.... byłam tam na weselu 4 tyg. temu....sala wystrój trochę zimny...a jedzenie....obiady -porcje małe w smaku takie sobie. Natomiast przystawki bez smaku. Nugetsy z sosem czosnkowym smakowały jak ze śmietanowym, takie mdłe. No i miałam wrażenie, że przystawek na stole jakoś mało było. Jakoś tak dziwnie pusto na stole. Co do obsługi spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika111
widze ,ze generalnie wlascicieli nowych sal oraz nowe sale sie krytykuje a te juz zasiadłe w brazny sa generalnie OK, i tu nasuwa sie pytanie- czy nowi gracze na rynku sa malo inteligentni i nie potrafia podnosic swoich uslug czy konkurencja, byli pracownicy etc. je klamsi w zarodku i krytykuje na kazdym kroku aby nie dopuscic do zbyt duzego rozwoju. zastanawia pora o ktorej sa wykonywane wpisy, zastanawia forma zale- wszystko zle itp, forum pewne jest ,ze jest pełne niedowartosciowanych ludkow oraz zazdrosnikow ktorzy nie moga zniesc , iz komus sie chce pracowac, ze ludzie otwieraja firmy aby zarabiac PIENIADZE , sie realizowac, I ZYC LEPIEJ OD TYCH KTORZY palcem w bucie nie kiwna a uwazaja , ze im sie nalezy... drodzy klienci potencjalnych sal weslenych- radze brac te wpisy zawarte tu z baaardzo duza rezerwa, podjechac do sal weselnych , zobaczyc na zywo jak wygladaja obiekty oraz stoly i czym sa zastawione.i jeszcze jedno- troche to dziene ,ze na forum szuakcie informacji o lokalchu w ktorym chcecie zorbic wesele, mozna to zajrzec od czasu do czasu aby sie rozerwac lub posmaic natomiast zródło informacji to zadne/.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadoma
może trochę przesadzone odnośnie tego ,iz wszystkie sale z ,,przeszłością ,,sa OK ale cos w tym chyba jest. podtrzymuje iż na forum, nie tylko na tym zresztą jest cała masa ludzi z nie do końca ,,zdrowym,, umysłem :) trafne są założenia ,ze na forum nie powinno sie szukać jednoznacznych odpowiedzi na zadane pytanie - czyli w naszym konkretnym przypadku- sala weselna- dobra czy zła. dobra to dla jednych może być np. Podkowa gdzie spokojnie organizuje sie wesele na 120 osób i jeśli ktoś lubi oddzielnie sale taneczna od konsumpcyjnej, a innym razem może być dobra sala Gabryś czy zupełnie inna. oczywiste jest iz forum jest dużym polem do popisu dla konkurencji, ludzi zwalnianych z pracy, znajomych którzy zazdroszczą komuś nazwijmy to biznesu itp., cały jad tu właśnie się wylewa a w tym gąszczu dezinformacji być może 1 na 10 jest prawdziwa opinia człowieka niezwiązanego z branża :) także postanowiłam napisać kilka zdań od Siebie gdyż tekst powyżej mnie zainspirował i zadałam sobie trud logowania sie tutaj, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32kbc
weronika111 i świadoma - nareszcie super kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście Olimpia bardzo sie podoba. Jest ładnie, czysciutko i elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o opinie na temat jedzenia w Europie i Novotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to forum jest dla ludzi nienormalnych? te same pytania na każdej stronie- jaki wystoj sali w Tip Top?, jakie jedzenie w Europie?, jaki parking w Novotce? co z Chodowiakiem? jak z Koroną? czy zimne jedzenie w Wersalu?...itp...itd... na każdej stronie sa udzielane odpowiedzi, a Wy nadal te same pytania -bo na tej stronie nie ma....ogranijcie się ludzie i nie twórzcie takich samych postów, bo nic się nie zmieniło przynajmniej od roku... jest ponad 50 stron- myślę ,że 10 ostatnich jest odzwierciedleniem ostatniego roku- wystarczy czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Ciebie nie interesują takie informacje, a wręcz uważasz, że jest to forum dla ludzi nienormalnych, co zatem tu robisz? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś wie coś o sali w Łosicach ("Nowa Sala Łosice") na ulicy Błonie (ta różowa?). Szukałam na wcześniejszych stronach, ale jest mało informacji. Może wiecie, jakie tam jedzenie, jaka obsługa, czy jedzenia i napojów nie brakuje i jak właściciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niedawno organizowaliśmy wesele w Sali weselnej Evita w Skórcu. Sala w środku bardzo ładna, duża – właściciele/obsługa przy podpisywaniu umowy mili, nic nie wskazywało że coś będzie nie tak. Schody zaczęły się parę dni przed weselem – pojechaliśmy na sale i okazało się że nie ma klimatyzacji oraz teren wokół Sali jest nieogarnięty – pozapadana kostka, zagrodzony wjazd (nieskończone roboty budowlane). Po interwencjach męża klimatyzację na szybko przed naszym weselem kończyli i poprawili kostkę. Kolejne kwiatki - w środę poprzedzającą wesele przy odbiorze Sali… Pani „manager” zażądała zaliczki 1000 zł na poczet mediów, o czym wcześniej absolutnie nie było mowy. Dodatkowo w tej Sali jak nigdzie indziej oddzielnie płaci się za pranie obrusów i innych materiałów użytych do organizacji wesela (pranie musi odbywać się we wskazanej przez właścicieli pralni). Także w środę pani „manager” oświadczyła mi, że dzień później w czwartek na Sali przez nas już wynajętej tego dnia odbędzie się stypa… oczywiście za podnajęcie Sali nie mieliśmy żadnej rekompensaty. W czwartek okazało się że okna w całej Sali są po prostu bardzo brudne – gdy zwróciłam Pani manager uwagę, stwierdziła że jak się chce mieć czyste to sobie samemu trzeba je umyć – masakra dwa dni przed weselem myłam okna w całej Sali, aby się nie wstydzić przed gośćmi. Poza tym, we własnym zakresie musieliśmy pryskać teren przed salą od komarów, bo oczywiście nikogo z obsługi nie interesowało to absolutnie, że w wakacje koło stawu lęgną się komary i gości mogą tnąć na potęgę podczas wesela. Na szczęście wesele nam się udało, ale Sali i jej obsługi nie polecam. Dodam, że wcale sala nie była tania bo wyniosła nas 7300 + wywóz śmieci…. Jak ktoś dokładniej zainteresowany mogę odpowiedzieć na więcej pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rzeczywiście katastrofa!!!!I tyle kasy za wynajęcie sali plus zakupy...to was nieźle kosztowało. ....A tak na poprzednich stronach pani z Evity salę zachwalała. Ochy i achy jak u nas jest super fajnie...jaki stawik piękny, jaka trawka zielona, etc. ....a okna, to powinna sprzątaczka tej sali umyć, a nie TY!!! Czy toalety w takim razie też sama w dniu przyjęcia miałaś ogarniać? To już było przegięcie....ale czego tutaj się spodziewać....niech lepiej stypy robią....Dobrze, że chociaż we własnym zakresie wesele przygotowywałaś, bo co by to było gdyby pani "menager" (bez doświadczenia) wam to robiła....aż boję się pomyśleć jak by miała moje wesele spieprzyć....w takim razie ja też tam nie zadzwonię. Poszukam innej sali. Na 2015r dopiero:( pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, Z przyczyn losowych jesteśmy zmuszeni odstąpić termin 21.06.2014 r. wynajmu Sali Weselnej "STYL" - Tchórzew Plewki koło Siedlec. Sala przeznaczona dla co najmniej 250-ciu gości, ładne wykończenie w środku, dużo miejsca z możliwością siedzenie na ławeczka przed budynkiem. Obok sali duży parking. http://domweselnystyl.pl/galeria.html Chętnych prosimy o kontakt. Szczegóły na maila: agami87@o2.pl , tel. kontaktowy 793-310-907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×