Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Hej byłem w Dom Weselny Styl w Plewkach pisałem wcześniej ze napisze jak było. Zamówiłem zrobię tam swoje wesele moim zdaniem zdjęcia na stronie są ładne ale na żywo jest tam pięknie sala super teren wokół sali piękny ogród kostka z zielona trawka nie znajdziecie takiej sali w Siedlcach moi goście będą mile zaskoczeni bo jest tam pięknie. Będą się bawić na moim weselu i przy okazji będą się upajać piękna zielenią spacerując przy lokalu. Jestem bardzo zadowolony nie znalem tej sali a jak zobaczyłem to:-D kto szuka niech obejrzy 17 km od Siedlec za Zbuczynem 3km przy trasie 600331376

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko ......jakie piękne reklamy sal weselnych....a zwłaszcza sala styl w Plewkach....Też mi coś!!! Z tego co mi wiadomo wcześniej był tam podobno kurnik-lub miał być kurnik!!! Widać po budynku.....długiiiiiiiii......niczym kurnik..... Piękna trawka, będą się upajać zielenią.....itd. Drogi właścicielu sali w Plewkach...WYSTARCZY JUŻ TEJ REKLAMY.....bo za bardzo słodzisz i od razu wiadomo, że to właściciel pisze. Widocznie nic w tej sali się nie dzieje dlatego tutaj reklama....Znam salę w Plewkach...moi znajomi robili tam wesele.....ciut lepiej jak w remizie....scena pod "niebem", młodzi na "zad*piu" na jakimś podwyższeniu, kupe materiałów na ścianach, pod sufitem itp....dla mnie ? TAK SOBIE-D**Y NIE URYWA! Chętni się znajdą na taką "cepelię" Są elegantsze sale, naprawdę! Dziękujemy za reklamę-ale już wystarczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże...właśnie oglądałam zdjęcia z linka...."sala prezentuje się bardzo ładnie".... przepraszam bardzo...a z której strony? Bo ten kolorek budynku to faktycznie bardzo gustowny!!!....taki słodki różyk ....z fiolecikiem....Wnętrze- też bez szału...i róż, i bordo,i turkus i podłoga w ciapki z brzydkiej terakoty. A te krzesła????Takie pstrokate, aż oczy bolą jak się patrzy.Gdzie tutaj smak i elegancja?Jedyne co piękne to żyrandole-naprawdę bajeczne. Tylko nie pasujące do całości. I ten wysoki sufit w sali głównej-fajny. Ale reszta kicz!!! Ciekawa jestem czyja ręka projektanta się tutaj dotknęła...Z zewnątrz spoko. Przepraszam za szczerą opinię , ale takie jest moje pierwsze wrażenie, bo nigdy tej sali nie widziałam na żywo tylko z tych zdjęć. Pozdrawiam Forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tip top masakra:) . Przelewają napoje z wesela, to co nie poszlo to na poprawiny. Tragedia.. Kto tak robi? Oszczedzają na jednym, ale traca na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jak aktualnie jest w Mościbrodach? Czy ktoś robił wesele w dworze na ile max. osób? A wiecie coś o tej stodole w Mościbrodach? Też się reklamują że do 200 osób pełen folklor. Prośba o opinie prawdziwe poważnie zastanawiam się nad weselem tam na ok. 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jedzenie w Novotce i Europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Europie wygląda dekoracja sali? Czy to można ustalić czy raczej z góry jest narzucane? No i ponawiam pytanie poprzednika- jak jedzenie? Smaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina robiła w Europie już dwa wesela, jedno w 2011 roku a drugie teraz w czerwcu. I na jednym i na drugim naprawdę było ekstra i bardzo smacznie. Dania są podawane na dużych talerzach - każdy obiad odzielnie dla każdej osoby i ładnie ułożone na talerzu . Osobiście mi bardzo smakowało. Jedyny minus w tym roku to komary- chociaż "podobno " były robione opryski na terenie , ale zbyt długo nie dało się posiedzieć pod parasolami na tarasie. Lokal bardzo przestrzenny i ładnie urządzony. Wystrój sali chyba jest taki sam na każdym weselu , przynajmniej tak mi się wydaje ,że nic nie było domawiane z zewnątrz(tzn nie było dodatkowego dekoratora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TIP TOP Ale we wszystkich salach jest tak, że to co zostaje z wesela podawane jest na poprawinach. Przecież nie przygotują całego nowego menu na poprawiny bo niby kiedy? Więc moim zdaniem to nie jest argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jest normalne to,ze napoje ODKRĘCONE i nie dopite przelewają dalej do butelek i zakręcają jak nowe? jeśli tak to może niektórzy lubią takie akcje, ale dla mnie to niehigieniczne i obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za informacje dotyczące Europy. Czy właściciele są w porządku? Pilnują podczas wesela czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest w tych Mościbrodach jeśli chodzi o miejsce? Proszę dajcie znać bo czas mi ucieka a poważnie się zastanawiam czy tam się pomieści 12-140 osób? Mówią że robią nawet do 160 ale moim zdaniem 120 to max.Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda;-)
Hej. Gdzie mogę zapisać się do fryzjerki i kosmetyczki w Siedlcach. Kogo polecacie?Chciałabym kogoś sprawdzonego, chodzi o makijaż i fryzurę ślubną? Proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Świat Piękna". Salon mieści się w TREZORZE naprzeciwko Galerii S. Wchodzi się wejściem obok drogerii (tej na rogu) Idziesz na samą górę. Kaśka fryzjerka jest świetna, ale ma swoje wizje. Jednak ja nigdy nie byłam niezadowolona z jej pomysłów, choć zwykle odbiegają od moich. Kaśka jest bardzo dobra i dobiera fryzurę do twarzy i stylu :) bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda;-)
Dzięki;-) jutro się tam przejdę bo oprócz swojego wesela mam wcześniej u koleżanki to zapiszę się na próbę, zobaczymy co stworzy na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Kaśka z Trezora to taka młoda dziewczyna w lekko kreconych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do nas www.lanser.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do Stylu w Plewkach można wejść z własną kucharka i samemu zrobić wesele kiedyś można było a jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś organizował lub był na weselu w sali Omega? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Kaśka w tamtym roku jak się czesałam na wesele miała rude kręcone włosy i miała wg Mnie ok. 30 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o salę w Plewkach. Nikt nie pisze o toalecie. Fe! Może pod drzewkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie siedziałam na tym forum i przeglądam wpisy odnośnie sal weselnych - ,nie będąc gościem w Zajeździe Korona ale patrząc na zdjęcia , to miałam odruch wymiotny jak zobaczyłam tłusty boczek i kaszankę z wędliną na stołach - może to i przaśne jest - ale ja dziękuję. Ilość na stołach faktycznie mizerna -ułożona jak pociąg na torach między czerwonymi wstążkami -jedna za drugą. Odpycha nie zachęca - drogi Właścicielu zdejmij te fotki bo "straszą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byłam na weselu w plewkach, sala i otoczenie jest bardzo ładne, było na 240 osób, po rozstawieniu stołów na taką ilość gości trochę za mało miejsca do tańczenia zostało, więc myślę że do 200 osób to można śmiało robić. Minusem jest wspólna łazienka dla wszystkich, wąska i tylko 2 pomieszczenia, usytuowana w kącie sali, czyli dostęp też nie jest dobry, ale poza tym jako gość byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcia na forum????? dziwne, że zauważyłaś tylko zdjęcia z korony?!skończcie wreszcie z tą nagonką "szanowna" konkurencjo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę się nie unosić - .....zdjęcia są na Facebook-u, z konkurencji nie jestem ( a szkoda, bo sama bym chciała organizować takie przyjęcia -ale brak funduszy) , a piszę tylko o tym co widzę. Ogólnie jakaś niezdrowa i zgniła atmosfera powstała wokół Pana-Pani Zajazdu Korona - chyba ma to przełożenie w ilości imprez, bo soboty macie Państwo w połowie wolne. Może nie tylko te zdjęcia mają wpływ na ten fakt, ale jakość Państwa usług i samej organizacji wesela? Mniej kłótni z ludźmi na forach i mniej nachalnej reklamy, a może to zaprocentuje w przyszłości. Skoro nie szanuje się ludzi słowem na forum , to i tak też będzie, jeżeli ktoś wam zapłaci za organizację wesela. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Plewkach w sali Styl możesz wprowadzić własną kucharkę i zrobić wszystko sam a jak zabraknie Ci czasu to robią od talerzyka masz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga trolle na forum!!!! Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami. Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie. OSTRZEGAM!!! przed trollami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7:25 i zaraz o 7:44
o 7:25 wypowiedź na temat Korony... o 7:44 reklama Sali w Plewkach...jak to jest z organizacją. Ach te Plewki!!!! Tylko forum, forum i forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka Paprocka
Od tych Plewek na tym forum to MNIE już zaczyna znosić na wymioty! Reklamują się na tym forum jak by byli standardem i wyglądem sali na równi z Siedlecką Orchideą np. lub z inną salą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×