Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

nieprawda, sala naprawdę ok, sama tam termin rezerwowałam... mam nadzieje, ze to co piszecie o tych sanepidach to tylko plotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkagość
To nie są żadne plotki, tylko prawda. I może być taka sytuacja, że robisz wesele, trwa przyjęcie, a tu sanepid wchodzi na kontrolę!!! I co wtedy???? KONIEC IMPREZY!!!!!jak nie ma odbioru.....o innych instytucjach nie wspomnę, mają takie samo prawo.....tak , że współczuję ci. Nie dość że stres związany z weselem to jescze może być dodatkowy....ale tak to jest jak ktoś jest nie w porządku....pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 2014
Novotka: 160 zł/os powiedzcie mi tylko czy faktycznie sala pomieści 240 osób? Oglądaliśmy z narzeczonym tę salę ale moja wyobraźnia nie pozwala na umieszczenie tam 240 gości i to tak, aby można było swobodnie tańczyć. Piszcie proszę wasze uwagi co tej sali P.S. sala śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek123987
Do młodej : Byłem na weselu w 2011 roku - było 180 osób- i uważam ,że to już przegięcie na tej sali . Moim zdaniem 160 osób to max w Novotce. 240 Osób to chyba tylko Orchidea , Europa , Wersal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając wasze niektóre wypowiedzi można naprawdę nieźle się uśmiać... Mam na myśli " Pana Kazimierza" czy rozgarniętą/ego " hula gula" Pan Kazimierz to WIELKI ZNAWCA natomiast hula gula to MEDIUM a raczej WRÓŻKA która odgaduje kto kim jest : ) Rozczaruję Cię moja hula gulo bo "Fanta" akurat nie jest właścicielką sali w Skórcu - którą właśnie głupowato insynuujesz... To, że ktoś zna realia sal ślubnych bo akurat tą tematyką się interesuje przygotowując się do własnego wesela nie oznacza, iż jest się kimś z "branży" czy od razu właścicielem i próbuje sobie tutaj robić reklamę..Płytkie myślenie - widać z resztą że nie jesteś osobą poszukującą sali tylko próbującą OBSMAROWAĆ ludzi których temat naprawdę dotyczy. Tak jak ja, czy "Fanta" zwiedziłyśmy już na pewno wiele sal w okolicy Siedlec stąd wiemy jak wyglądają i jakie mają otoczenia.. Co do sali w Skórcu ja też Martka słyszałam o tym sanepidzie co nie znaczy ze nie mogli dokonać tam już niezbędnych zmian czy poprawek żeby sala mogła być w pełni oddana do użytku w odpowiednim dla Ciebie terminie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielababy
A ja Martka proponuję ci zapytać właściciela wprost. Niech Ci pokaże jako dowód papiery z pieczątkami, że dostał odbiór budynku przez sanepid. Zapytaj jeszcze o straż pożarną ich odbiór, oraz odbiór Starostwa. Niech pokaże ci te trzy pozwolenia na działalność. Wtedy będziesz spokojna, bo inaczj to ci współczuję....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr. Hitch
Ludzie co wy z tym cmentarzem? Czy jest jakaś odległość wytyczona przez przepisy prawne? Pewnie Pan Kazimierz wie...Może będziemy liczyć kroki. No nie róbcie sobie żartów. Jest też nowa sala w Siedlcach przy ulicy Janowskiej i co? Też za blisko cmentarza? Chyba nikt stamtąd nas nie odwiedzi podczas uroczystości. Zawsze możemy coś wymyślić a że to przy wodzie to się ludzie potopią a że przy wiosce to się bić będą, a ze przy lesie to dziki wlezą. Nikomu się w 100% nie dogodzi. Nie bronię tu sali w Skórcu bo nawet nie znam właścicieli tylko irytują mnie niektóre wpisy przemądrzałych ludzi, którzy nie maja argumentów na potwierdzenie swoich "tez". A do wpisu Pani Hula gula to oby tak dalej a może będziemy mieli kolejne przepowiednie o końcu świata:) Życzę kariery. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorekpl
Na Janowskiej w sali , a dokładnie na placu nie widać cmantarza, a tu prawie obok niego przejeżdżasz...nie, żeby mi ogólnie cmantarz przeszkadzał....tylko tu chodzi o klimat. Wyjdziesz przed slaę i widzisz cmantarz.spojrzysz przez okno i widzisz cmantarz...tak nie koniecznie fajnie. Cmentarz kojarzy się z zadumą i przemijaniem życia. Niektórzy od razu na widok się smucą...ja bym tak nie chciał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeroo
sala w Rakowcu 500 595 913 proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrys2
Duż , ladna sala - www.wesela.siedlce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waxim
P.Gabryś2 - To jest ładna sala? - jest Pan chyba 15 lat za konkurencją. A tak z ciekawości zapytam- jaka tam jest wysokość pomieszczenia ? , bo ze zdjęć wygląda na 220 cm ( sufit zatrzymuje się na głowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrys2
wys. 4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sienka
Hej, chcialabym sie wyrazic swoja opinie na temat sali Olimpia. Jestem bardzo rozczarowana, gdyz nie ma wolnych terminow juz na ten rok !!!! Wraz z narzeczonym bylismy tam na kilku weselach u znajomych, oraz na balu sylwestrowym. Bardzo nam sie podobal wystroj sali, stolow oraz ogolny wizerunek budynku. Uwazam, ze osoba zajmujaca sie zapisami i oprowadzaniem po lokalu jest bardzo adekwatna. Doskonale to wszystko wyglada. Bar jest po prostu cudowny, a barman i jego drinki ....ahh cudowny facet ktory zna sie na rzeczy. Lepszego miejsca sobie nie potrafie wyobrazic w poblizu. Dlatego nasze wesele przesunelismy na 1wolny termin sali. Uwazam, ze to dobry pomysl aby ta jedna noc w zyciu spedzic wyjatkowo i wsrod milej obskugi' oddac przygotowanie najwazniejszej imprezy w rece profesjonalistow. Moglibyscie polecic mi porzadnego kamerzyste i fotografa? Skoro sala jest na tak wysokim poziomie reszta tez musi dorownac. Pozdrawiam. K.K.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutejsza
Skoro byliście tacy zachwyceni na tych weselach u znajomych, to dlaczego nie rezerwowaliście terminu wcześniej?Tylko czekaliście aż wszystkie terminy będą zajęte...czyli mam rozumieć że wasze wesele dopiero w styczniu 2014r????? A dodatkowo...dziwny zbieg okoliczności... kilka razy przebywaliście na weselach akurat w tej samej sali....dziwne............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze wesele i poprawiny robiła ta Pani z Rakowca w czerwcu ubiegłego roku i muszę powiedzieć, że byliśmy bardzo zadowoleni. Dania były duże, na stołach też dużo przystawek i smacznie podane, obsługa miła. Po weselu mogliśmy wszystko co zostało spokojnie zabrać do domu. No ale pewnie zaraz zobaczę wpisy, że ja jako Panna Młoda mogę być nieobiektywna.Dlatego dodam, że że gościom też chyba się podobało, bo w tym roku sporą grupą spotkaliśmy się właśnie tam na Balu Sylwestrowym. Dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęgulka
W Rakowcu płatne od osoby????Tego jeszcze nie było....a za co tam płacić? Zero komfortu i elegancji....A ile tam od osoby jest????Bo jak od 100zł w górę to już można w lepszej sali wesele za te pieniądze zrobić a nie tam w tej ruderze.....szok!!!!Jestem wstrząśnięta tym....A ponadto w Rakowcu nie powinno być płatne od osoby, ponieważ ta Pani która opiekuje się salą czyli Pani Rojek, nie jest jej właścicielką. Jest to sala gminna i ogólnodostępna dla każdego kto tak naprawdę chce zrobić tam swoje przyjęcie-nie ważne czy wesele, stypę, czy komunię. Przydałoby się zgłosić to do gminy, niech się radni tym zainteresują. Bo ta pani w ten sposób się dorabia bez żadnych praw do tego budynku. Zarobi np. 15 tyś, 3 tyś odda do gminy reszta kasy jej.....KATASTROFA!!!! Jeżeli Pani Rojek chce, to niech sobie taką slaę wybuduje i tam kasę z was ściąga.....JESTEM W SZOKU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęgulka
różyczka88_88 Nie daj się naciągnąć!!!!Ta Pani nie ma prawa zrobić wesela płatnego od osoby. Jej zadaniem jest pilnować tej sali, opiekować się nią i trzymać przy dupie klucze, a nie dodatkowo zarabiać. SPRYTNA MAŁAPA!!!Wiesz-zrobię ci przysługę, żebyś nie musiała płacić u niej od osoby i zadzownie do gminy i to zgłoszę....i zapytam od kiedy to jest możliwe i kto dał na to przyzwolenie........Ja nie mogę....w Rakowcu płatne od osoby.....w sali publicznej , gminnej!!!!!!!!!!!!! I PRAWNIE DOSTĘPNEJ DLA KAŻDEGO!!!!!!!!!!!!!BEZ OPŁAT OD OSOBY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęgulka
wybrana osoba która tą salą się opiekuje nie może zorganizować przyjęcia płatnego od tzw. talerzyka ponieważ nie jest właścicielką tej sali tylko opiekunką wybraną przez radę gminy. Sala w Rakowcu nie jest własnością Pani Rojek TYLKO GMINY!!!!Oczywiście, każdy może tam zrobić swoje wesele i wynająć tą salę, ale nikt nie powinien być zobowiązany wynajmować tej sali i płacić od osoby!!!!Nie rozumiesz????Czyli skoro ty dałaś się oszukać to nie musi każdy!!!!!Gratuluję inteligencji!!!!!!Powiedz mi , czy sala np. w czerniejewie ma możliwość płatności od osoby? Czy tą salę może wynająć każdy kto chce? Bo ja wiem, że każdy kto chce- bo to również sala gminna i ogolnodostępna dla wszystkich a nie prywatna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platne od osoby to znaczy ze ta pani organizuje to wesele, zatrudnia kucharke jaka chcesz a wiec i kelnerki tej kucharki. w sumie to dobrze nie trzeba za wszystkim chodzic, ona wszystko zorganizuje. oszczednosc czasu i pieniedzy na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna śnieżka i 7
A powiedz mi kochana, jaka jest cena od osoby w Rakowcu i co wchodzi w cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojak night
na tym forum nic nie dowiesz się odnośnie cen- bo każdy tylko wychwala lokal, a jak przychodzi do konkretnej rozmowy, to każdy nabiera wody w usta... tacy to są właściciele sal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookie56
Ceny są często podawane indywidualnie i dosyć płynne, uzależnione od liczby gości, menu, a nawet tego ,czy w danym okresie właściciel ma dużo wolnych terminów. W zasadzie można mówić tylko o przedziałach, cenowych. Na pewno należy negocjować, anuz da sie "coś ugrać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka _ daisy
na ile osob mozna zrobic wesele w rakowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belbelucha
Hejka...a czy ktoś zna kucharkę, która nazywa się Aniela Walczak i jest ze Stoczka Łukowskiego? Przygotowywała komuś z was przyjęcie weselne? Proszę piszcie jak znacie...będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×