Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość fajna baba
A JA WAM POWIEM KRÓTKO!!! JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ, CO BY WSZYSTKIM "DOGODZIŁ". WIĘC TROCHĘ WYOBRAŹNI I ROZSĄDKU ŻYCZĘ....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodopsyna
czy ktoś moze się wypowiedziec na temat barmana z Cocktails World? Ile bierze jakie ma warunki? Bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka27
przeglądałam ostatnio oferty weselne różnych lokali siedleckich, szperałam na stronach internetowych i powiem szczerze że dzwoniąc lub nawet ze stron internetowych ,można trafić super oferte weslną -robi się już jak z wycieczkami last minut :) Znalazłam ofertę na styczeń w jednym z podsiedleckich hoteli już za 129 zł od osoby za wesele - do tego dają zespół i hotel gratis. Dzwoniąc z ciekawości otrzymałam informację że obniżyli koszt wesela o zaliczkę którą wzięli od poprzedniej pary....Szkoda, że to nie terminy letnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim którzy planują wesele chcielibyśmy pomoć w paru decyzjach :) Mieliśmy wesele 10.11.2012 w Europie i mogę osobiście powiedzieć że wszystko było wporządku. Jedzenia było dużo i smakowało bardzo dobrze, obsługa na dobrym poziomie a drink bar był strzałem w 10-tkę. Ogólnie całość z poprawinami oceniamy b.dobrze. Co do zespołu to bardzo polecamy z żoną zespół Prestige Band z Lublina - prowadzący Pan Piotr jest rzetelny i profesjonalny. Goście byli zachwyceni oczywiście my również. Szczerze i gorąco Polceamy ten zespół !!!! Fotografem był Paweł Przeździak z Łukowa - jego również polecamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchórzew Plewki 2013
Zwolnimy termin 27.04.2013 w Sali Weselnej "STYL " Tchórzew Plewki koło Siedlec. Zaliczka wpłacona ! KONTAKT : terminsaliweselnej@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka84
Do odsprzedania termin 10 sierpnia 2013 w Novotce w Siedlcach, rewelacyjny zespół Reactiv oraz kamerzysta p. Grabowski. Szczegóły na maila. Nam się nie udało, zaręczyny zerwane. Życzę innym więcej szczęścia. swierczewska.anna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam salę na wesele w Zajeździe Europa. Również mieliśmy tam wesele w 2011 r. Sala duża, przepiękna, dekoracje zapewnione przez właściciela w pełni wyatarczające, sala przestronna, przy 150 osobach było bardzo dużo miejsca na zabawę, dobry parkiet. Jedzenie bardzo dobre i w duży ilościach. Napoje uzupełniane non stop. Bardzo sprawny i miły personel. Nowe łazienki, czysto i schludnie. Pokoje gościnne w wystarczającej ilości. Właściciel bardzo fajny i rzetelny wszystko do ustalenia. Nasz zespół Prestige Band z Lublina dał czadu !! serdecznie wszystkim polecam zarówno zespół jak i salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 21
..a ja Wam powiem, że coraz wiekszą chęć mam na zorganizowanie swojego wesela w Dębowym Dworku, wiem, ze tam do 110 osób sa wesela, a powyżej już robi się ciasno, ale u mnie ma być około 80, więc powinno być ok... Znajomi ostatnio byli tam na Andrzejkach i ponoć impreza do 7 rano trwała i wszystko było ok, a jedzenia było dużo i bardzo smaczne Zastanawiałam się jeszcze nad Rakowcem, ale jak słyszę ile to zamieszania jest z własną organizacją to chyba sobie odpuszczę. No i ten Dworek bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rakowcu też można zlecić zorganizowanie wesela. Porozmawiaj z tą Panią, która zajmuje się wynajmem sali. Jest całkiem niedrogo i dobrze zorganizowane. Byłam tam na weselu w tym roku. Jedzenie było dużo i bardzo smaczne, a wszystko co zostało Młodzi zabrali do domu. W Rakowcu dla mnie jest lepiej dlatego, że wszyscy goście siedzą i tańczą na jednej sali, a w Dworku porozrzucani są w różnych pokojach. Lepiej jest też dla zespołu zorganizować zabawę i dla kamerzysty, bo wszystko widzi na jednej sali i może nagrać wszystkich fajnie bawiących się gości. Jednym słowem polecam Rakowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondziaaa1
Jeszcze kilka miesięcy temu też miałam wiele pytań i wątpliwości ale z czystym sumieniem mogę polecić salę Centrum w Zbuczynie (obecnie Blue Hotel), zespól Modem oraz fotografa: Foto Zalewski z Siedlec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <czerwona>
mam namiar na zespół AXel polecam profesjonalnie i rzetelnie prosze p[isać udziele informacji nikita625@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie coś na temat sali weselnej w Wężach i czy miałby ktoś kontakt do kogoś kto się nią opiekuje? Byla bym wdzięczna za informacje. Jak coś proszę pisać na agus.1808@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowożeńcy:)
jestem świeżo po swoim weselu i co mogę wam doradzić, z sali weselnej jesteśmy bardzo zadowoleni piękna sala a bawiliśmy się w ,,Wodniku'' w Kotuniu, bardzo dobre jedzenie no i z właścicielem mozna się dogadac, polecamy bardzo kamerzyste jarosława myrchę, a co do zespołu to grał u nas zespół Test grają super i mają świetna wokalistke ale.... no właśnie robią za duzo długich przerw, a po oczepinach i zabawach weselnych to juz wogóle, a najgorsze jest to ze nie zagrali naszej ukochanej piosenki dla rodziców w podziękowaniach tylko inną a pozatym nie zagrali wszystkich dedykacji tak jak miało być:( Chociaż mówię graja bardzo ładnie wszyscy goscie byli zachwyceni wokalistką ale powinni się przykładać do tego co robią dostają przecież za to pieniądze i to nie małe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkin
jak dla mnie tylko novotka. jedzenie super, cieple dania zgrane z zespołem, kelnerzy usmiechnieci i pomocni. Wspaniale wspomnienia, polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go-ho
Witam. A jakie są ceny w Novotce na 2013 rok? Byłabym wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 20 lipca 2013 roku mam zamówioną salę weselną w Skórcu na 200 osób(koszt 6 tys). Lokal możne pomieścić nawet 300 osób,jest fantastyczny i nowoczesny. Niestety wraz narzeczonym postanowiliśmy odwołać ślub(powody osobiste). Jeśli ktoś jest chętny odkupić termin czekam pod numerem telefonu: 508239983 Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka90
a jakieś zdjęcia tej sali w skórcu ? albo jak to mniej więcej wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkajijijiji
A gdzie ta sala się mieści? Dokładnie proszę o informację? A kto jest jej właścicielem? A Czy posiada Pani jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uralgenek
A ja wam powiem, że ja bym tam swojego wesela nie chciał robić -mówię o tej sali w Skórcu na przeciwko cmentarza. Głośno we wsi o tym, że odbiorów nie mają i sanepid u nich był, a wy tam terminy zaklepujecie....widocznie czegoś się doszukał....a jak komuś coś się stanie, to kto za to będzie odpowiadał?....dodatkowo to otoczenie blisko cmantarza jakoś nie koniecznie na wesele....ale wasz wybór, gdzie chcecie swoich gości ugościć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka90
a mogę poprosić o jakis numer tel do nowej sali w skórcu ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanta :)
do Uralgenek sanepid musi być zeby sprawdzić czy wszystko jest ok a nie bo co znalazł ... mieszkaniec skórca zazdrosny że komuś udał się biznes a jemu nie do ,cmentarza jest daleko widocznie na tyle daleko że nie przeszkadzało to w wydaniu pozwolenia na budowę sali weselnej akurat w tym miejscu ... sala jest piękna obok jest duży ładny stawik także polecam ja niestety nie mogę wynająć tej sali brak terminu wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kazimierz
Do Pani Fanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kazimierz
Do Pani Fanta Kochana.. sama sobie przeczysz pisząc, cyt" że sanepid musi być, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok"......widocznie sprawdził, nie było ok, i nie wydał pozwolenia na przygotowywanie posiłków w tym budynku.Sanepid ma swoje wymogi co do gastronomii. Polecam poczytać troszkę innych stron na temat pracy sanepidu , a nie wypowiadać się bo ma się wyszczekaną buzie a przy tym nie znając zakresu obowiązków sanepidu,.Do prowadzenia działalności gastronomicznej niezbędne jest spełnienie wymogów sanepidu o stanie żywności, kwalifikacjach personelu i warunkach lokalowych. A nie piękny stawik, zielona trawka etc.Każdy, kto chciałby rozpocząć działalność gospodarczą w gastronomii, musi spełnić liczne, bardzo restrykcyjne wymogi sanepidu. Szczegółowe regulacje dotyczące zasad bezpieczeństwa i higieny w gastronomii znajdują się w trzech dokumentach: Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady ustanawiającego ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, Rozporządzeniu w sprawie higieny środków spożywczych, a także w Ustawie o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kazimierz
cd temat do "Inteligentnej" Pani Fanty Krajowe i europejskie regulacje zawierają również szczegółowe zapisy dotyczące stanu pomieszczeń, w których znajduje się lokal gastronomiczny. Przepisy te określają między innymi ich wymaganą wysokość, która w części produkcyjnej powinna wynosić minimum 3,3 metra, a w pozostałej części lokalu minimum 2,5 metra. Zgodnie z wymogami sanepidu w każdym lokalu powinno znajdować się specjalnie wydzielone pomieszczenie przeznaczone do mycia naczyń, a także, jeśli jest taka potrzeba miejsce do dezynfekcji i wyparzania jaj, pomieszcenia przygotowawcze. Dodatkowo, ściany i sufity wszystkich pomieszczeń powinny być trwałe, łatwo zmywalne i pomalowane w jasnych kolorach. Wszystkie urządzenia mające jakikolwiek kontakt z żywnością powinny również posiadać atest Państwowego Zakładu Higieny. Widocznie tych warunków owa sala nie spełnia....Więc organizacja imprez okolicznościowych w tym lokalu jest Zabroniona, dopuki właściciel nie spełni wymogów sanepidu, ppoż i innych. Tak, że droga Pani Fanto....może nie o zamążpójściu Pani pomyśli tylko o dodatkowym podszkoleniu? Radzę się 1000 razy zastanowić zanim Pani wrzuci jakiś naganny "tekst" na forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprit-ek
Do Pana Kaziemierza Jest Pan mocno zorientowany w przepisach sal weselnych i gastronomii - czyżby był Pan z konkurencji sali w Skórcu ? - czy to może pobliski Zajazd z tej trasy - niedwano otwarty i zaczynający organizować wesela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kazimierz
Do Pana Spri-tek Tak proszę Pana/Pani, znam się na przepisach. Jestem bardzo obyty w tym temacie oraz z zakresu Prawa Administracyjnego i innych. I doprawdy nie rozumiem co mi Pan/Pani sugeruje jakimś Zajazdem. Mieszkam na terenie województwa świętokrzyskiego i nie znam Państwa stron. A na to forum natknąłem sie całkiem przypadkiem. Zainteresowała mnie dziwna i jakże infantylna wypowiedz jednego z forumowiczów i zapragnąłem podzielić się swoimi informacjami z tej dziedziny. Myślę, że wypowiedziałem się bardzo jasno i zrozumiale. Czy to źle? Jeżeli kogoś uraziłem to bardzo przepraszam. Kłaniam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_lena 23
Numer do nowej sali w Skórcu 506123271. Zdjęć niestety nie mam, ale proszę mi uwierzyć sala naprawdę robi wrażenie. Jeśli chodzi o lokalizacje, prawdą jest iż sala znajduje się w pobliżu cmentarza, nie jest to jednak bezpośrednie sąsiedztwo. Salę i cmentarz dzieli staw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr. Hitch
Do jaśnie oświeconego Pana Kazimierza. Z całym szacunkiem do Pana jaśnie oświeconej inteligencji. Podejrzewam, że jest Pan przedstawicielem inteligencji sanepidowskiej i doskonale zna Pan przepisy dotyczące gastronomii. Ja też mam pojęcie jako takie na temat działania sanepidu i podłączam się do wypowiedzi Pani Fanty:) kontrolę sanepidu może nasłać sobie każdy pospolity obywatel jak mu nie pasuje, że sąsiadowi rozkręca się interes. Mieszkam w centrum miasta i nieraz spotykałem sytuację, że starsze panie ( nazwę je ławkowiczki ) nasyłały sanepid, inspekcję budowlaną nawet straż miejską, wyłącznie dlatego, że nie pasował im sprzedawca. Ale ja już nie będę przytaczał więcej przykładów i nie będę się wymądrzał i szczycił inteligencyją jak niektórzy użytkownicy forum prawda Panie Kaźmirzu? Wniosek jest taki jak nie wiemy dokładnie czy sanepid coś znalazł czy nie to się nie wypowiadamy. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genomen
No i znowu ktoś żle zinterpretował wypowiedź. Chodzi o sanepid...jeżeli ktoś już działa na rynku to wie na czy to polega. Natomiast jeżeli ktoś dopiero zaczyna działalność gastronomiczną to musi podporządkować się innym instytucjam, które wydają pozwolenie na działalność. Niestety takie są realia. I logicznym jest fakt, iż ktoś kto nie spełnia tych wymogów danego pozwolenia na działalność nie uzyska....to chyba jasne. Gdyby to od nas tylko zależało, to każdy by sobie robił "np zapiekanki" jak chciał, gdzie chciał, bez odpowiednich warunków itp. Ja to rozumiem więc, troszeczkę trzeba sprawy na logikę brać, a nie tylko pisać bo pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula gula
A pani Fanta, Spritek i mr. Hitch to chyba jedna branża gastronomiczna. Zapewne tak bardzo chcą wypromować nową salę przy cmantarzu...Prawda Pani Agnieszko - fanto?.......a dlaczego tak piszę? Ponieważ bardzo dobrze jest zorientowana co do pozwolenia na budowę tej sali, zorientowana jest w terminach , opisuje otoczenie. wie o plotkach w Skórcu na temat sanepidu....itp. kolejna głupia antyreklama......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×